miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / MĚSTSKÁ POLICIE FOREVER
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
osobne
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 16:31
Odpovědět 

A úplně nejširší přehled získá člověk v hospodě.

cookie
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 18:00
Odpovědět 

pepek: V jakym oboru pracujes, ze si nekoho dovolujes nazyvat "zrizencem"?
Vylez na ulici, a rekni to, co tady porad placas treba nejaky hlidce MP do oci, ty hrdino..
Ceho se bojis???
Takhle anonymne na netu to umi kazdej..

Admin: a ty si dej taky pozor na to, co tu obcas mektas.
az nekomu jednou dojde trpelivost, tak si te zjisti (coz opravdu neni zadnej problem), a pak budes mit ve svym meste navzdycky..znas to prislovi "tak dlouho se chodi se dzbanem pro vodu..", ne?

a nemusis se ani snazit zjistovat mou IP, jak je tvym zvykem.. stejne ti to k nicemu nebude..

~CENSORED~

Admin
Administrátor
# Zasláno: 30 Srp 2007 18:22
Odpovědět 

cookie: máte opravdu zajímavé chování, aby Váš rychlý vzestup neznamenal i rychlý pád.

kachna182
Člen
# Zasláno: 11 Led 2008 03:10
Odpovědět 

Jsem osobně zastáncem jak Policie ČR, tak samozřejmě i Městské/Obecní Policie, tento web se mi naprosto nelíbí, myslím, že slouží k soustavnému špinění jména M/O P na základě hlouostí.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 11 Led 2008 11:26
Odpovědět 

kachna182: máte zde možnost seberealizace a zvýšit tak kvalitu webu.

Malfoy
Člen
# Zasláno: 11 Led 2008 12:07
Odpovědět 

ad Kachna182 - městské ani obecní policie se cizími silami nijak špinit nemusí, samy o sobě to dělají s plnou intenzitou a zodpovědně. příkladem budiž bývalý náčelník MP v Mladé Boleslavi Pumr, v jehož kanceláři byla nalezena mimo jiné fotografická výbava pro fotografování pod hladinou, pořízená údajně pro MP za téměř půl miliónu korun a který si jízdy pro služební vozidlo psal i na dobu dovolené. Mimochodem, spotřeba předmětného vozidla se vyšplhala někam k šestadvacíti litrům... Lze předpokládat, že i podřízené přijímal tento vysoký funkcionář sobě podobné ...

e policeman
Člen
# Zasláno: 11 Led 2008 18:40
Odpovědět 

Malfoy
Opět poukazujete na konkrétní osobu.Nikoli na MP/OP jako celek.Nebo si opravdu myslíte,že všichni policajti jsou jako Vámi zmiňovaný zhovadilec?!

Malfoy
Člen
# Zasláno: 11 Led 2008 19:49
Odpovědět 

Onen, jak jej trefně nazýváte "zhovadilec" řídil nějakých třiapadesát lidí. Věříte tomu, že žádný z jeho podřízených si ničeho podezřelého nevšiml ? Já ne, nicméně odhalit zlotřilého empíka musela až náhoda. Ryba smrdí od hlavy a konkrétně MP Mladá Boleslav od Pumra. Jakpak to asi bude v jiných městěch ? Absence vzdělání spolu s obtížně kontrolovanou mocí dělá divy...

Roman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 09:40
Odpovědět 

To Malfoy:Kouzelníku, Vy znáte všech těch 53lidí?A dokonce víte jaké mají všichni vzděání?:-)No jste zkrátka kouzelník, že?:-)A když je některý z představitelů nějaké instituce hňup to znamená, že všichni koem jsou hňupi?No vážně super logika, raději si vemte oblíbený kouzelnický román.....

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 11:14
Odpovědět 

Podle této logiky jsou všichni češi HŇUPI,neboť v naší vládě se pár takových jistě najde,že?Co si budem povídat.A dělají nám pěknou ostudu jen co je pravda!!
hezký den

Roman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 12:02
Odpovědět 

To e policeman:
Přesně tak:-)

pepek
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 14:41
Odpovědět 

Milí geni(t)ální obecní zřízenci (vyhození i současní), on se opravdu člověk narodí již jako obecní zřízenec bez možnosti si zvolit jinou formu obživy? Pokud ano, pak jde použít to "logické" přirovnání na všechny čechy o dva příspěvky výše. Pokud ne, tak autor toho "logického" přirovnání a ten, kdo s ním souhlasí, jsou dementi.
btw. Takovouto logikou na úrovni pomocné školy bych se opravdu nechlubil

Malfoy
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 17:21
Odpovědět 

Víte, Romane, zkuste si ještě jednou přečíst, co jsem napsal. pokud vám pochopení psaného textu činí potíže, použiji jinou formulaci: Nepovažuji za pravděpodobné, že by si z 53 osob, zlotřilým vrchím strážníkem řízených nikdo nepovšiml, že velitel je zloduch. Jakožto osoby, pověřené dohledem nad zákonností (s jistou nadsázkou řečeno, všichni víme, jak vypadá praxe u kafíčka na benzínových pumpách, v MB konkrétně u Aralu) proto měly přijmout potřebná opatření - myslíte si, že se tak stalo ? Naopak, všech 53 strážníků a strážnic projevovalo až ostentativní slepotu ... Pochopil jste obsah mého sdělení ? No a abychom nechodili daloko pro další případy, vzpomeňme Radka Kurdiovského, dnes pravda již bývalého člena elitní jednotky brněnských strážníků, který ještě coby MP namol ožralý zabil vypůjčenou brokovnicí občana a jako slušný a poctivý chlap (dle Vaší interpretace přece MP takoví jsou) se nyní vyhýbá nástupu výkonu trestu....

A pro e-policemana: víte, pane, každým svým příspěvkem mne utvrzujete v přesvědčení, že logické konstrukce nejsou silnou stránkou strážníků. Asi byste se měl smířit s tím, že profese obecního strážníka přitahuje osoby jednodušší, nezatížené zbytečným intelektem či morálně-volními zábranami (podobně, jako třeba profese vězeňského dozorce, vojáka profesionální armády a další, založené na podřízení se vzdělanější autoritě a spojené s pocitem moci).

Roman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 19:11
Odpovědět 

To pepek:
Mě může urazit jen inteligent, což ty nejsi.Dokud mi tohle vše nebudeš ochoten říci do očí, budeš pro mě navždy zbabělec.Ty jsi jen zapšklá nula s propadlým hrudníčkem, které,u by natřískala i průměrná ženská, nazývej si mě jak chceš, pro mě jsi zbabělec.
To Malfoy:
Kouzelníku vyčaruj si mozek:-)

~CENSORED~

pepek
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 19:24
Odpovědět 

to Malfoy: Nevěřte vyhozenému obecnímu zřízenci a nechtějte být jako on. On by chtěl, aby každý měl místo mozku kus svalu. I ta jeho čeština tomu odpovídá

Roman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 19:33
Odpovědět 

To pepek:
Chudáčku malej:-) Pořád píšeš, že mě odněkud vyhodili:-) Kdepak jsi k tomu přišel? Už to nehul.Přečti si své příspěvky, jak píšeš ty (svůj slovosled apod.) a pak někoho kritizuj.Například ve Tvém posledním příspěvku Ti chybí na konci poslední věty tečka, ta vypadá takhle .

To Malfoy:
Doufám, že Vy budete mou poslední větu o tom mozku brát v legraci:-) No Vy máte na své názory na strážníky právo, nic Vám nevnucuji, nemáte alespoň v sobě tu zbabělost jako pepek, umíte psát i věci co mají hlavu a patu, ale píšete jen co se Vám hodí do "krámu" ( případy kdy naopak strážníci zachránili život o těch se tolik nemluví) jistě ten strážník z Brna, je magor a patří za katr, ale takové lidi najdete všude.A to dokonce u PČR, VS a i v AČR o čemž hovoří i nedávný případ kdy si "profík" od armády zastřeli své vlastní dítě. O případu pana Pumra toho popravdě moc nevím, ale nechápu jak můžete "odsoudit" 53 lidí, nebo je znáte všechny osobně?Myslíte, že všichni věděli o tom co jejich šéf provádí?Máte pro toto nějaký důkaz, nebo se to jen domníváte?

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 20:02
Odpovědět 

Malfoy
Nebudu Vám vyvracet Váš názor.Ostatně já také mám názor svůj.Např.teď už i na Vás.
i přesto
Hezký den

Roman
Člen
# Zasláno: 12 Led 2008 20:08
Odpovědět 

To e policeman:
Malfoy alespoň není takovej buran jako pepek

vystraznik
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2008 09:31
Odpovědět 

Sloužím 13 let. Za ty roky už přesně vím, co si mohu dle zákona dovolit a jaký je postup. Na jedné straně pomohu a rád, ale když někdo poruší zákon, měřím stejně všem. Ovšem když se najde nějaký vysírka, (a že je jich v poslední době čím dál víc) tak věřte, že mi zákon umožňuje mu alespoň trochu tu jeho nevymáchanou držku a skákání dva metry vysoko osladit. Když je někdo slušný, nemám důvod mu dávat flast jak hrom. Dám mu stovku či dvě pro ponaučení a rozloučím se v dobrém. Naopak když někdo zlobí, není důvod mu pro poučení uložit blokově pokutu vyšší. A jestli ne v blokovém řízení, tak i u správního orgánu.Věřte lidi, že ta vazba v samosprávě je a když někdo zlobí nás, správní na to zřetel bere. Jinak tyto stránky vystihují přesně českou povahu. Místo aby každý přestupce uznal chybu, raději se bude vytáčet, vymlouvat na osobu blízkou a podávat stížnosti, aby se všemu vyhnal. Lůza sprostá. Do demokracie máte hodně, hodně daleko.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2008 11:58
Odpovědět 

Přeloženo do češtiny - kdo si zkraje nenasere na hlavu toho osolím? Takže takhle se měří všem stejně? A já myslel že pocity v tomhle případě nehrajou roli. A co blonďáky, ty taky nemáte rád? Nebo zrzavý, nebo Židy?

milancukrar
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2008 12:24
Odpovědět 

volkswagene, já jsem pochopil vystraznika úplně jinak než vy. Jsem přesvědčen, že se takto chová většina národa.
Na hrubý pytel, hrubá záplata. když někdo někomu nadavá, jak je to v obráceném gardu. Jak vy by jste se zachoval, kdyby na vás někdo neslušně a hrubě útočil. To jak jste to přeložil do češtiny, byl špatný překlad, ale spíše se podobá přakladu útočnému.
Vystraznik nepsal o nasrání si na hlavu, ale že je slušný a uzná chybu.
Tak jsem to pochopil (nemusím to přepřekládat).

spike
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2008 17:42
Odpovědět 

prosím tě napiš mi adresy těch co to neudělali ,teď mám dělat prolongace tak bych chtěl vědět včem udělali chybu prosím na ICQ.277299690 dík moc

krisotek
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2008 20:48
Odpovědět 

pepek
A proč jako , Město platí lépe než PČR tak o co jde. Být u PČR tak se tam jezdí ve feliciích co mají 350 tisíc nalítáno . Takhle máme nové octávky,transportéry, motorky a jiné přibližovadla. Jo a řeknu ti jednu věc, že v republice se nemáš dostat k MP jsou totiž plnné stavy kromě MP Praha. A takových jako seš ty machrovalo mnohohrát, ale nějak jim spadlo sebevědomí při projednávání svého přestupku před správním orgánem na Úřadě.

qqq
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2008 10:03
Odpovědět 

Je naprostý fakt, že s výjimkou Prahy, pokud je vypsáno výběrové řízení na strážníka, tak se hlásí 10 lidí na jedno místo. Z těchto 10ti lidí je třetina policistů před svým odchodem z PČR, třetina strážníků z jiných okolních měst a Prahy, kam dojíždějí a zbytek jsou vojáci, celníci a justičáci. Lidí bez absolutních zkušeností je tam minimum, a pokud ano, tak prakticky nemají šanci.

Roman
Člen
# Zasláno: 24 Zář 2008 19:45
Odpovědět 

Rušno bylo kolem třetí hodiny odpoledne u hlavní pošty v Mostě. Přímo v centru města se strhla prudká hádka, při níž jeden z mužů vyhrožoval s pistolí v ruce ženě. Následně měl tvrdit, že se zastřelí sám. Násilníka zpacifikoval strážník městské policie, který šel náhodou kolem. Záhy se ukázalo, že muž se sice oháněl zbraní, ale šlo pouze o maketu.

dobrý pepku, co?

antimp
Člen
# Zasláno: 26 Zář 2008 18:11
Odpovědět 

http://www.novinky.cz/clanek/150525-video-za-uboda ni-americana-dostal-byvaly-straznik-10-let.html
Tak co, obecní póvlove, kde máte ty své psychotesty?

Roman
Člen
# Zasláno: 26 Zář 2008 18:22
Odpovědět 

pepku nezklamals.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 26 Zář 2008 18:57 - Změnil/a: Citizen X
Odpovědět 

Pepku, to s tím ubodaným Amíkem tu už bylo. Opakuješ se. Došly ti argumenty? Jinak k supermanům od PČR najdeš něco každý týden. Naposledy únos a vydírání...

Před čtyřmi dny zachránila hlídka MP v jednom městě sebevraha, kterého náhodu přistihla, jak se chystá ke skoku s mostu. Profesionální zákrok strážníků mu zachránil život, což později potvrdil i psycholog. Hlídka PČR celou situaci sledovala z povzdálí dřepíce ve vyhřátem autě, zatímco strážnící v děšti v noci s mužem komunikovali a nakonec byli úspěšní.
A to si představ Pepku, že jeden z těch poskoků a nízkointeligentů doposud nemá maturitu!!! Jaká hrůza! Myslíš, že to toho sebevraha zajímalo?

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2008 08:35
Odpovědět 

Citizen X

:-)

bobr
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2008 22:42
Odpovědět 

Na tyhle stránky chodím jenom kvůli antimpovi. Baví mě :-) .Dle mě má nějakek těžkej mindrák. Tak co ti ještě krom mozku chybí, antimpe? Jedna koule? Nebo jsi mrňavej? Nebo hledáš svoji orientaci? Nevíš kdo jsi? Já ti pomůžu. Ksindl jsi!.. Ne né, ksindl né. Jen malinkej ksindlík!

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna děleno jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018, Strážníci