miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / MĚSTSKÁ POLICIE FOREVER
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Autor Zpráva
miluna
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2008 23:35
Odpovědět 

sorry mělo to být tohle http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20080 92807 poprosil bych admina o smáznutí,.... i když Horkýže jsou fajn tak si to pusťte k tomu :-)

miluna
Člen
# Zasláno: 28 Zář 2008 23:41
Odpovědět 

nebo ještě tady : http://jiri-dlabaja.blog.cz/0809/mestska-policie-n a-obede

Roman
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2008 09:55
Odpovědět 

miluna:Hezká fotka, ale řídila to ta Vaše oblíbená osoba blízká...no ne?:-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2008 14:34
Odpovědět 

miluna

BTW.Splňuje ona DZ B28 vůbec veškeré podmínky,aby mohla být platná?No já se jen ptám....
:-)

bobr
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2008 17:26
Odpovědět 

Ale ono se přeci tomu policistovi udělalo jenom špatně, miluno. Je to cukrovkář, musí se jít rychle najíst.. Nevěřím, že strážníci zastaví v zákazu a jdou se naobjedvat. Pokud jo, jsou to debilové a zaslouží tvrdě potrestat. Dle mě je to tendenční fotka. Prováděli tam zákrok atd. Možná je tam fotil antimp, ten ksindlík. Vykoukl mámě zpod sukně, ujistil se, že v dosahu není nějakej strážník, kterej by mu dal facku, rychle vyblejsknul služební auto a šup zpátky pod sukni :-) .

miluna
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2008 20:59
Odpovědět 

je mi naprosto fuck, co tam ti kovbojové dělali. Měli by si ale uvědomit, že svým chováním mohou pošpinit a v očích veřejnosti na dost dlouho celou MP. S pomalovaným autem to udělá jen kretén, svítí to tam jak perla na hnoji a v článku se píše, že dokonce uvnitř obědvali. Pane ,,bobr,, třeba vám někdo za mlada rozšlápl autíčko, nebo se vám stalo jiné příkoří. Nedávejte svou hloupost tak okatě najevo, působíte směšně.

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2008 21:02
Odpovědět 

miluna

AD1: není to vozidlo Městské policie
AD2: i kdyby,mohli tam být kolegové klidně k zákroku či úkonu...
AD3: a i kdyby ne,ta DZ nesplňuje vpodmínky k tomu,aby byla platná...
... takže... Ničeho se řidič vozidla nedopustil....
hezký den

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2008 13:15
Odpovědět 

antimp
Svoji kvalifikaci zde nebudu,a s vámi už vůbec ne, polemizovat.Konstatuji pouze,že ta značka "nesplňuje" a není platná.Nikoho se nezastávám a moje IQ je jistě vyšší než si myslíte
pane.
Nicméně já bych v rom místě jak je natočeno s vozidlem nezastavil.Už jen proto,abych se pak s nějakým ***** nemusel hádat,zda něco je nebo není platné.
Přeji hezký den a pravidelné noční poluce :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2008 13:16
Odpovědět 

oprava NAFOCENO

brox
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 10:43
Odpovědět 

Proč ta značka není platná, může to někdo vysvětlit, v čem je problém?

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 11:08
Odpovědět 

Já se jen pokouším laborovat a být "vyčuraný" jako i jiní tady.Hledám skulinky. :-)

např: Vyhláška č.30/2001, kterou se provádějí pravidla provozu na pozemních komunikacích a úprava a řízení provozu na pozemních komunikacích.

§ 5, (5) Na dopravních značkách a jejich sloupcích, stojanech nebo konstrukcích, na dopravních zařízeních a na zařízeních pro dopravní informace nesmí být vyznačeno nebo umístěno nic, co nesouvisí s dopravní značkou, dopravním zařízením nebo zařízením pro dopravní informace.

Tato značka je na sloupu veř.osvětlení.Tedy ono těleso svítidla považuji za něco,co tam nemá co dělat,má-li být značka platná.
Takhle to mohu chápat jako člověk,který ve všem hledá mouchy...

hezký den

qqq
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2008 16:59
Odpovědět 

e policeman S ohledem na skutečnost, že veřejné pouliční osvětlení dle souboru norem ČSN EN "Osvětlení pozemních komunikací" je dopravním zařízením, tak Vaše dedukce je zcela irelevantní.
Z výše uvedeného tedy zcela nepochybně vyplývá, že dopravní značka umístěná na veřejném osvětlení je zcela v souladu s Vámi citovaným předpisem.

Ještě nějaké dotazy :-)))

krisotek
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 10:40
Odpovědět 

antimp
Hele ti řeknu, že frajeři z Kundratky mají 25 000 čistýho....to je dobrý co . Máš tolik taky ty a nebo děláš kopáče se Slovákama.

qqq
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 11:29
Odpovědět 

antimp Ty jsi fakt dement. Pokud vím, tak před nějakou dobou jsi cenzuroval příspěvky, které byly vulgární. Že necenzuruješ sám sebe? Se vlastně ani nedivím.

Vůbec jsi nepochopil co tím e-policeman myslel, jen na to šel způsobem "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozívá".

Mě se taky nelíbí, že někdo, kdo s městskou policií má společného pouze to, že pro ně dělá některé technické a administrativní úkony porušuje předpisy.

Na druhou stranu - dokaž, že ta fotografie není upravena ve photoshopu :-) Tak asi tak.

e policeman
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 14:43
Odpovědět 

qqq
ANo, i já, jako snad každý nemůžu vědět vše.Rád svou neznalost přiznávám :-)

Pokud tedy ona DZ B28 je platná,zaslouží řidič nejpřísnější trest !
Už jen za to,že hází špínu do řad MP

Roman
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 15:15
Odpovědět 

Mimochodem, chtěl jsem se tu "rozloučit", na 3 měsíce v pátek odlétám na...za prací,nove techniky se daji naucit jiz jen daleko za hranicema nasi republiky... takže se tu mějte pěkně.
Všem..qqq,alik,e policeman,krisotek,bobr,citizen a i miluno a volkswagene preju vam prijemne straveny podzim.
pepku Tobe muzu jen napsat, ze jsi magor.Měl by ses jít léčit.

Roman
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 17:01
Odpovědět 

pepku pepku,tam kam odlétám, bys ty nevydržel ani 5 vteřin...a o mé svaly a fyzičku, nemluvě o mém životu, se neboj.Dokážu se o sebe v takových situacích dobře postarat.Mimochodem já ti několikrát nabízel aby ses na vlastní oči a kůži přesvědčil jakouže fyzičku mám.Jenže ty jsi jen netový hrdina a osobního setkání si se bál, seš ten největší zbabělec kterého jsem ve svém životě poznal.A nejhorší na tom je, že se za svou zbabělost ani nestydíš.Jsi prostě troska a tou už zůstaneš.Ty máš z chlpa asi tolik co by se za nehet vlezlo.
Popravdě ale přiznám, že na místě kde budu je mnohem více zkušených lidí než-li jsem já.Proto tam také jedu, aby mě ti lidé naučili jak se mám chovat v krizových situacích, kdy je nutné si chránit svůj život všema prostředkama a to i za stavu, který tam "panuje".Bude to tvrdé, ale věřím, že mi to dá "to pravé ořechové".
Nevěřím v žádného boha, ale věřím ve spravedlnost a na heslo:"Na každou svini se někde vaří voda".
Vždy když sem budeš psát ty svoje nýmandovské a zbabělecké žvásty si tohle ber v potaz, protože tohle heslo na tebe sedí "jako prdel na hrnec".
Nepřeju ti nic zlého ani špatného, ale jednou na má slova dojde...protože seš chudák.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 20:40
Odpovědět 

Teď vážně míněná otázka na Pepka: vojáci jsou gumy, strážníci jsou poskoci... Prosím Tě, kdo je podle tebe v pořádku? Kdo si zaslouží tvou úctu? Kdo jsou podle tebe "ti správní"? Kdo je ti dobrej? Docela by mě to zajímalo. A nevymezuj to prosím negativně, zkus to pozitivně.

bobr
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2008 21:07
Odpovědět 

Roman - měj se, ahoj.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2008 21:18
Odpovědět 

Asi stojí zato dělat tuto práci......

http://hradecky.denik.cz/kratce_region/374189.html

e policeman
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2008 11:23
Odpovědět 

straznikMP
Myslíte,kolego ?

straznikMP
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2008 22:20
Odpovědět 

Rozhodně ano......

straznikMP
Člen
# Zasláno: 27 Lis 2008 21:46
Odpovědět 

Opět něco pro pepka......

http://www.novinky.cz/clanek/155420-straznici-zatk li-primo-pri-cinu-dva-muze-znasilnujici-zenu.html

e policeman
Člen
# Zasláno: 28 Lis 2008 16:40
Odpovědět 

straznikMP
Tak to je rozhodně dobrá práce !

antimp
Člen
# Zasláno: 21 Pro 2008 22:21
Odpovědět 

http://www.lidovky.cz/povinna-maturita-ztizi-nabor -strazniku-fdd-/ln_domov.asp?c=A081221_154209_ln_d omov_mtr

e policeman
Člen
# Zasláno: 22 Pro 2008 19:34
Odpovědět 

antimp
Jsou města,kde bez maturity mají zájemci jaksi smůlu.Stačí?V době,kdy jsem se hlásil k MP já,bylo více než 130 uchazečů a vzali tehdy jen dva.Jedním z nich jsem byl já.A dnes je u nás 3/4 lidí s min.USO , z toho 1 "hotový" Bc. a další dva následují.Je to dobře.I když,jak už jsem dříve psal, maturita ani diplom NEJSOU patentem na rozum a nemusí nic vypovídat o kvalitách profesních natož lidských.Asi tak.

I Vám pane pepku hezké Vánoce a ať se Vám splní co si přejete nebo zasloužíte.

usama
Člen
# Zasláno: 22 Pro 2008 23:21
Odpovědět 

To ztíží tak akorát nábor do Prahy... to je kapitola samo pro sebe.

U nás se na jedno místo hlásí tak kolem 15-17 zájmců, z toho NEMAJÍ maturitu tak dva-tři, co to dostali na ÚP a ti vypadávají hned v prvním kole, protože u nás je maturita povinná od počátku.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2008 00:02
Odpovědět 

antimpe : děkujem. To co jsi poslal tak akorát ukazuje na to, že MP je stále více potřeba a kvalita se bude snad lepšit rok od roku. U nás už je maturita povinná taky dlouhá léta......Takže děkujeme - tvoji strážníci.

e policeman
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2008 13:51
Odpovědět 

Roman
qqq
Citizen X
usama
straznikMP

Preji Vam krasne a pohodove Vanoce a v novem roce jen vse dobre!
Mohlo by ubyt nasili,h*vad na silnici a lidske arogance a ignorance.Ale to je asi jenom utopie..... Good luck

Roman
Člen
# Zasláno: 23 Pro 2008 14:27
Odpovědět 

e policeman:díkes a Tobě přeji to samé, hlavně klídeček a zdravíčko...´

qqq,citizen,usama,straznikMP,alik,volkswagen:Vám všem přeji klidné prožití Vánoc.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2019, Strážníci