miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / MĚSTSKÁ POLICIE FOREVER
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Autor Zpráva
miluna
Člen
# Zasláno: 24 Pro 2008 16:58
Odpovědět 

Takže pánové, krásné vánoční svátky VŠEM přeje miluna a hlavně rozum do hrsti a povznesení nad pocit vlastní velikosti. Nemůžu si pomoci :-)) jeden z dokonalých lidí na pravém místě??------ http://www.novinky.cz/clanek/157400-urednik-tresta jici-nehody-boural-a-z-mista-utekl.html

e policeman
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 19:06
Odpovědět 

miluna
Nemyslím si,že bych byl nějak "většíí" než kdokoli jiný.I Vám přeji Vánoce plné pohody a v novém roce hodně štěstí.

Honza
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 21:32
Odpovědět 

Když jsem si tady přečetl pár příspěvků , tak jsem zjistil, že antimp je obyčejnej zoufalec, kterej by se ani k MP nedostal, je to obyčejnej onanista nad klávesnicí, jsem u MP, je to v pohodě, máme krásný kolegyně, tudíž nemusíme slintat nad klávesnicí, máme krásný a nový auta a motorky, pěkné uniformy, děláme záslužnější práci, než pořád něco kritizovat a plít špínu. Tudíž je mě tě milánku ANITIMP líto a moje krásné kolegyně tě velice litují, asi jseš flustrovanej, je sice pravda, že jseš tak trochu ubožáček, ale zkus to snad tě jednou vememe a taky budeš mít dobrou partu a kamarády. Takže milánku ANTI vše nej a budu se těšit až odepíšeš, já se totiž tvojích nesm, argumentů nebojím , jdem do toho .... tak piš, jsem zvědav až mě nazveš městským slouhou, kdo na tom bude líp, tak jdem polemizovat , juuuuu - Honza

e policeman
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 22:48
Odpovědět 

Honza
Proč stejný text ¨kládáš do více vláken?Je to k ničemu.

miluna
Člen
# Zasláno: 25 Pro 2008 23:25
Odpovědět 

milý Honzo, jsem rád že máš u MP nová auta a krásné kolegyně, to že tě práce zároveň baví je také bezvadné. Doufám jen že nejsi jeden z těch co káží vodu a pijí víno, či si z toho, že se omylem dostali k MP, udělali báječný kšeftík. Záslužnost tvé práce, si opravdu netrofnu hodnotit, třeba jsi člověk na svém místě, nevím, v mých očích ale MP a její členové opravdu velký kredit nemá. Bohužel je to způsobeno mými špatnými zkušenostmi. Zároveň doufám žes tím zoufalcem nemyslel mne, zoufale jsem si totiž připadal zatím jen při střetech se státní správou a jejími složkami, má práce mne totiž taktéž baví, mám v ní taktéž nová auta i když trošku v jiné cenové relaci než ty a krásných slečen též sdostatek, tímto zdravím i tvé dámské kolegyně :-) krásný den

PANTER
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2008 16:20
Odpovědět 

Zdravím všechny a Admina obzvlášť.
Rád bych podotkl, že web sám o sobě mi vůbec nevadí, pokud se zde hovoří konstruktivně a o věcech, které k práci MP patří, jak pozitivně, tak i negativně. Nevadí mi, když někdo poukáže na to, že některý ze strážníků nepracuje tak jak má, že i strážníci dělají přestupky apod., ale co mi tu vyloženě vadí, tak to jsou někteří pisatelé, kteří jsou tu jen proto aby kydali špínu. Zcela nejprimitivnější je tu antimp. Co se Admina týče, tak nemám výhrad, prezentuje tu jen svoje názory a to (pokud jsem si stačil všimnout) slušnou formou. Admin je třeba strážník, kterému se nelíbí chování jiných strážníků a stydí se to tu přiznat, ale možná taky ne. Jo a Admine, z fotoalbumu není jasné, zda-li se jedná skutečně o přestupky a jsou tudíž neobjetivní a zavádějící, ale hlavně že tam něco máš viď. Jak sám dobře víš, obce můžou udělovat vyjímky z místní úpravy silničního provozu, takže pokud služební vozidlo MP s udělenou vyjímkou stojí například v zákazu stání, nebo zastavení, je to naprosto v pořádku. Z dalších fotografií není patrno, jestli se jedná o vozidlo, se kterým hlídka provádí zákrok nebo si šla jen pokecat s kámošema a taky jestli náhodou na vozidle nebliká majáček. U Feldy s odtahovkou mi není jasné, jak jsi přišel na to, že se jedná o vozidlo MP, není nijak označeno a to že vedle něj stojí strážník znamená jen to, že zrovna třeba řeší jeho řidiče. Některé fotografie skutečně komentář nepotřebují a je jasné, že to není košér. Takže prosímtě, pokud jsi fér chlap, tak sem zařazuj jen fotografie, na kterých strážníci jednoznačně porušují zákon. Fotografie auta na přechodu o ničem nehovoří, co když zrovna osádka vozidla provádí zákrok a hrozilo zde nebezpečí z prodlení, pokud skutečně chceš mít objektivní web, tak se nad tím zamysli. Taky jsem nepochopil, z jakého důvodu jsi smazal můj příspěvek a napsal jsi tam, že zde byl brak, ale na to kašlu. Abych jinak pravdu řekl, tak také nesnáším strážníky, kteří zcela úmyslně porušují zákony a za totéž postihují přestupce. Co se chlastu za volantem týče, tak je mi jedno, jestli opilec za volantem je strážník, občan, nebo policista ČR, jsem znám tím, že v tom rozdíl nedělám a seknu je všechny stejně.

krisotek
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 23:14
Odpovědět 

PANTER
...to vůbec neřeš, prostě obecní a městská policie tady je a bude. A mě MP nevadí, vždy , když jsem potřeboval tak mi pomohla.

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 07:10
Odpovědět 

krisotek
To já jsem,za svoji blbost,dokonce platil MP pokutu.A dobře mi tak.

PANTER
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 10:49
Odpovědět 

Tak to já jsem sice neplatil, ale několik lidí od nás už platilo pokuty za parkovné, které jim udělovali kolegové na základě nařízení ředitele MP.

PANTER
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2008 13:38
Odpovědět 

Chci vás všechny jen upozornit na vaše NICKY, nemá smysl se z jednoho počítče skrytě přejmenovávat, protože ADMIN stejně vidí naši IP adresu, ať se nazýváme jakoliv a přiřadí si jí k původnímu NICKU. Takže pokud blafovat, tak z jiného připojení. Zcela dobrovolně každý z nás poskytl adminovi při registraci svoji IP, pokud máme veřejnou.

usama
Člen
# Zasláno: 31 Pro 2008 13:08
Odpovědět 

pantere

Mimochodem, viš, že v ČR jsou velmi obvyklé případy, kdy
1) jedna IP adresa je přiřazena nějaké síti VAN, kde může bžt připojeno i několk stovek počítačů. Praýské úřady to mají skoro všechny
2) při každém připojení dostanu jinou IP adrsu, která je právě volná (např. UPC v bývalé síti Karneval. U sebe to mají také, ale tam je nastaveno, že PC dostane "tu svoji" IP adresu přednostně, pokud jí užívá často)
3) může jedno PC používat i více uživatelů (u městských policií je to obvyklý jev)

tak sledování IP adresy a koneckonců i s ohledem na sítě VAN a LAN i MAC adresy nic nevyřeší...

~CENSORED~

Admin
Administrátor
# Zasláno: 31 Pro 2008 14:58
Odpovědět 

VAN je možná označení dodávky Mercedes Benz Sprinter. A dejte si pozor na ty urážky usamo!

usama
Člen
# Zasláno: 1 Led 2009 10:03
Odpovědět 

ok. Je to WAN síť...

Btw. proč neupozorňuješ na urážky antimp ?!

Btw.2: PANTERA jsem nijak neurážel.

PANTER
Člen
# Zasláno: 2 Led 2009 12:59
Odpovědět 

usama
Samozřejmě, máš částečně pravdu, ale vetšina z nás má hlavní IP samostatnou, interní jsou nepodstatné. A třeba ADMIN vůbec nemyslel, že bys urážel mou maličkost, ale bylo to myšleno nejspíš všeobecně. Jinak já se rád nechám poučit o věcech, o kterých nemám takový přehled a mimoto, zrovna proti tobě nic nemám.

usama
Člen
# Zasláno: 2 Led 2009 14:54
Odpovědět 

nevím jak ty, ale na úřadech je hlavní IP společná pro mnoho počítačů. Na UPC mohu získat i nějakou jinou. V ČR nejsi v USA, kde je IP pomalu přenositelná...
S těmi IP adresami, bych zrovna moc neoperoval.

PANTER
Člen
# Zasláno: 2 Led 2009 16:34
Odpovědět 

Nic proti tvému názoru a proto již "NO COMMENT"

PANTER
Člen
# Zasláno: 5 Led 2009 20:09
Odpovědět 

Takže jsem nucen vzít svůj názor na admina zpět. Jsem přesvědčen, že není totožný s žádným z místních škůdců a omezenců a jsem rád, že začal kontrolovat omezené urážlivé komentáře.

PANTER
Člen
# Zasláno: 8 Led 2009 06:15
Odpovědět 

Právě odjíždím na prolongace, tak tu týden nebudu. Dufám že se tu nepovraždíte, hihihihihi.

miluna
Člen
# Zasláno: 8 Led 2009 22:44
Odpovědět 

takže další neomylná dvojice co káže vodu a víno pije? http://www.novinky.cz/clanek/158339-straznici-nech ali-muze-bez-pomoci-zemrit-dostali-podminku.html

PANTER
Člen
# Zasláno: 15 Led 2009 18:13
Odpovědět 

miluna
Víš příteli, ono to takhle vypadá dost jednoduše a jednoznačně, ale nesuď nikoho, pokud nevíš jak to skutečně bylo. Ono s opilci je to tak, že jsou mnohdy pomlácení až ouvej a když jim chceš pomoci s tím, že zavoláš sanitu, tak jsi největší debil, co je obtěžuje a nic nechtějí. Takže proto bych byl v tomto názoru opatrnější. Na druhou stranu, pokud ho viděli a nechali bez povšimnutí, aniž by se ho na cokoli zeptali, tak jsou to blbci a mají co jim patří. Jenomže jsme tam nikdo nebyl, abychom mohli říci, že je to tak či onak.

Jenom pro doplnění, vycházím z článku, na který tu máš odkaz a z toho vůbec není jasné co se vlastně stalo.

antimp
Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2009 10:30
Odpovědět 

Další obecní darmožrout, co prošel těmi náročnými "psichotesti" http://www.novinky.cz/krimi/169095-straznik-z-unic ova-prodaval-pervitin-sam-jej-uzival-i-ve-sluzbe.h tml

Citizen X
Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2009 18:24
Odpovědět 

antimp: I takovej pitomec se občas najde. Asi se všichni shodneme, že u žádné ozbrojené složky nemá feťák co dělat.

e policeman
Člen
# Zasláno: 21 Kvě 2009 10:19
Odpovědět 

Citizen X
Souhlas.Je to šmejd,který zaslouží přísný trest!Takového "kolegu" rozhodně nechci....

wocn
Člen
# Zasláno: 21 Kvě 2009 22:03
Odpovědět 

http://www.novinky.cz/krimi/43444-unosy-podnikatel u-pry-organizovali-elitni-policiste.html, http://www.novinky.cz/krimi/61743-gangu-kupliru-z- dubi-donasel-policista.html, http://www.novinky.cz/krimi/168216-inspekce-zadrze la-v-chebu-dva-prislusniky-cizinecke-police.html, http://www.novinky.cz/krimi/166530-soud-rozhodl-by vali-policiste-a-straznik-uplatky-brali.html...... ...
To máš ty truhlíku antimp něco na čtení, abys ses tu mohl zase rozkřikovat. Tady máš selhání cca. 30 policistů /které asi z důvodu nenávisti k mp bezmezně obdivuješ/. Jen v té poslední kauze figuruje i jeden strážník. Možná kdybys uvažoval aspoň jako průměrný člověk /ne jako tlachal, budižkničemu, ničema a sprostý nýmand/, tak bys věděl, že latentní kriminální sklony neodhalí žádný psychotest, a že v každé sféře společnosti se do cca. 3-5% vyskytují lidé, kteří porušují zákony a je celkem jedno, jestli je to lékař, politik, nebo instalatér.

usama
Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2009 21:33
Odpovědět 

wocn
Pokud vím, tak on nenávidí i policisty, s ohledem na to, jak se vyjsdřuje ke zdejšímu diskutujícímu qqq od té doby co ví, že je policistou a nikoliv strážníkem...

antimp je spíše takový duševní chudák...

Citizen X
Člen
# Zasláno: 23 Kvě 2009 18:45
Odpovědět 

O nenávidí každého! Už tu byla i armáda, magistrát, prezident, poslanci....

Vzpomněl jsem si na něj, když nedávno zase dávali v TV Forresta Gumpa a ten říkal "pro hlupáka každý hloupý".

Roman
Člen
# Zasláno: 7 Čen 2009 21:31
Odpovědět 

Citizen X:Pravda.

Roman
Člen
# Zasláno: 20 Čen 2009 13:20
Odpovědět 

Mohl by mi tedy někdo prosím (kromě pepíčka) vysvětlit jak je to s těma rušičkama?Včera sem si sehnal ÚZ 361čky a i tam jsou slova policií a Vojenskou policií z příslušného odstavce § kde se píše o antiradarech,vyškrtnuty.
Děkuju

Admin
Administrátor
# Zasláno: 22 Čen 2009 15:34
Odpovědět 

Roman: ano, je to opravdu tak.

Roman
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2009 17:27
Odpovědět 

To Admin:děkuji za Vaši upřímnost a ochotu uznat názor druhých.
Pepíčku, kdo je tady ňouma a šáša?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci