miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / MĚSTSKÁ POLICIE FOREVER
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 23 Čen 2009 08:21
Odpovědět 

Roman: nejde o ochotu, ale o fakta a ty hovoří jasně. Na základě toho byla již včera na hlavním webu upravena kategorie týkající se měření.

Roman
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2009 11:53
Odpovědět 

Admin:přesto Vám děkuji,ať mám na Váš web názor jakýkoliv, ať už jste v "jedné bandě" nebo vy sám jste "pepek" uznal jste, že fakta jsou jiná.Málokdo dovede přiznat chybu.Přestože máte na strážníky špatný pohled(alespoň podle mě) uznal jste, že to tu bylo chybně a já Vám dávám palec nahoru.

Admin:nemáte ještě špatně "to" ohledně černých kombinéz?Uvádíte zde:...."Stejnokroj strážníka městské (obecní) policie má v zákoně jasně definovanou podobu. Z toho vyplývá, že jsou rozhodně vyloučeny různé černé kombinézy.."Mohu vědět o co se v tíomto názoru opíráte?Já si volal na odbor obecní policie na MV a tam mi řekli, že ˇčerné kombinézy" jsou ZCELA v souladu s vyhláškou MV.

Ale v té "vyhlášce" je přece stanoveno, že:"ČERNÁ, modrá nebo žlutá barva svrchní části stejnokroje strážníka a jejich kombinace; žlutá barva se nepoužije u pokrývky hlavy,"

Pokud bude mít strážník ČERNOU jednodílnou (nebo dvojdílnou) kombinézu je to zcela v souladu s vyhláškou.Ve vyhlášce přece není, že kalhoty musí být "tesilky" a ani typ bundy, řeší se jen a pouze barva svrchní části stejnokroje,ne?Je pak přece fuk, jestli má strážník černé "kapsáče" nebo "tesilky",ne?

Admin:a ptal jsem se ještě na ty barety o kterých zde píšete, bylo mi na odboru obecní policie na MV ČR odpovězeno, že pokud bude strážník mít černý baret, který bude mít alespoň na čelní polovině resp polovině obvodu "šachovnici" a odznak obecní policie je zcela přípustný a v souladu s vyhláškou jako pokrývka hlavy.

admin:ještě dotaz na Vás.Nevíte náhodou jak je to s tím "povolením" od PČR ohledně měření rychlosti?to musí být písemné a musí jej mít strážníci u sebe?

Admin
Administrátor
# Zasláno: 23 Čen 2009 17:06
Odpovědět 

Roman: pravda, i tato stránka byla právě aktualizována.

Pokud bude mít baret (který je pokrývkou hlavy) označení šachovnicí v souladu s vyhláškou MV ČR č. 418/2008, konkrétně viz níže, je vše v pořádku.

(4) Šachovnicová páska se umístí na pokrývku hlavy alespoň po polovině jejího obvodu na čelní straně. Šachovnicovou pásku lze vhodně použít i na jiné části stejnokroje strážníka.

Roman
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2009 17:18
Odpovědět 

Admin:jj, děkan.Můj osobní názor je ten, že tato vyhláška je již velmi vstřícná vůči ustrojenosti strážníků.Pokud nebudou dodržovat toto, pak souhlasím,ať se obec zapotí při placení pokuty.
Pokud vím, tak v místě kde jsem v minulosti vykonával práci strážníka, barety se šachovnicí mají, ale nosí je pod nárameníky u košil.Nebo u taktické vesty.Osobně si myslím, že šachovnici strážníci nemusí mít například u "helmy" na motorce, nebo u "zásahové" výstroje.Jinak by tam ta šahovnice být prostě měla.
No jen by mě zajímalo, jestli v Brně mají strážníci-dopraváci stále ty bílé čepice.to si myslím, že je uhozené na hlavu.

tix0575
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2009 08:17
Odpovědět 

Roman: PČR určuje místa měření dle § 79a z.č. 361/2000 Sb., což učiní písemně a na základě toho MP pořádá příslušný odbor dopravy o schválení používání přenosných značek IP 31a,b. Nikde ovšem není psáno, že by strážníci měli mít tyto písemnosti s sebou na místě měření. Pokud nebudeš souhlasit s přestupkem, dojde to ke správnímu orgánu a tam můžeš uplatňovat své pochyby... např. že neměřili tam kde mohou, nebo nemají schválenou značku atd.

krisotek
Člen
# Zasláno: 24 Čen 2009 19:56
Odpovědět 

http://www.novinky.cz/krimi/172105-policiste-si-na kladali-basy-piva-z-havarovaneho-kamionu.html
TOHLE JE DOBRÝ....POLICIE ČR

Citizen X
Člen
# Zasláno: 25 Čen 2009 10:10
Odpovědět 

Jestli to pivo opravdu kradli, jakože asi jo (proč by z celýho nákladu desítek beden zachraňovali jenom pár?), tak okamžitě vyházet od policie, dobytky blbý!

usama
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2009 13:44
Odpovědět 

Roman: PČR určuje místa měření dle § 79a z.č. 361/2000 Sb., což učiní písemně a na základě toho MP pořádá příslušný odbor dopravy o schválení používání přenosných značek IP 31a,b.

Mno to je tedy opět někdo chtřejší než Šalamounovo hovno. Kdo proboha vydal tak stupidní výklad, aby odbor dopravy schvaloval umístění značky v případech, kdy zákon stanovuje, že "strážník měřený úsek označí". Je to stejná stupidita, jako kdyby správce komunikace žádal o schválení přenosných značek, které označují stojící kamion na dalnici. prostě je v zákoně stanoveno, že "správce komunikace označí..."
Bych chtěl vidět, až by se nějaký ten úředník zakousnul a ty značky tam nepovolil :-)))))) to by byla psina a chtěl bych být účasten toho jak soudci NSS ve svém rozsudku opět napíšou, že úředníci jsou tupci :-)))))

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2009 17:49
Odpovědět 

Neví někdo jak je to s TPZOV?
Uvedu příklad:zaparkuji na místě, kde je to zakázáno (vozidlo nebude činit překážku) na vozidlo mi strážníci nasadí TPZOV.Já si je zavolám a po zjištění mé totožnosti a dotazu kdo s vozidlem přijel řeknu:"S vozidlem přijela osoba blízká, využívám svého práva nevypovídat.Strážník tedy uzná, že mám na toto právo.Jak to bude v případě, kdy je v obecně závazné vyhlášce stanoven "poplatek"-tzv.montážák...?Ten se ale MUSÍ zaplatit ne?Vždyť v zákoně je přece stanoveno:
"(2)Technický prostředek k zabránění odjezdu vozidla se odstraní bez zbytečných průtahů po projednání přestupku v blokovém řízení, po zjištění totožnosti osoby, která vozidlo na místě ponechala, po provedení úkonů nezbytných ke zjištění totožnosti takové osoby nebo po uhrazení nákladů provozovatelem podle odstavce 5.
(5)Přiložení a odstranění technického prostředku k zabránění odjezdu vozidla se provádí na náklady osoby, která vozidlo na místě ponechala, a nelze-li ji zjistit, na náklady provozovatele vozidla. Pokud došlo k přiložení technického prostředku k zabránění odjezdu vozidla v rozporu s odstavcem 1, uhrazené náklady musí být neprodleně vráceny tomu, kdo je vynaložil."

Znamená to tedy, že sankci ve smyslu pokuty platit nebudu, ale ten montážák (za předpokladu, že jsem provozovatel musím zaplatit, jinak mi z vozidla TPZOV nesundají?V pátek sem to konzultoval s odborem obecní policie na MVČR kde mi to v podstatě potvrdili.

Prosím o názory, krom pepeíčka, páč ten odpoví stejně špatně.Děkuji

tix0575
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2009 21:32
Odpovědět 

Roman: přesně tak to je :)) čteš dobře ;)) Ty, jako řidič nejsi řešen za spáchaný přestupek jiného, ale registrovaný majitel vozidla zaplatí "montáž" a až se zaplatí, tak s tím může zase jet nějaká osoba blízká kam chce :DD
Ještě jsi se mohl zeptat jak to bude tam, kde MP nemá nepřetržitou službu... ;)) Prostě majitel počká až přijde někdo do práce :)) ?

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2009 21:55
Odpovědět 

tix:0575:..s tou "bezodkladností" bych být Vámi neriskoval, na odboru obecní policie na MVČR na to mají jiný názor.Je tam sice oproti minulému zákonu změna, ale neznamená to, že pokud má obecní či městská policie službu jen pondělí-pátek 7,00h-15,30h že mi TPZOV přes víkend nikdo nesundá.To by byl poslední hrdinský čin strážníků a obce.Jsem sice bývalý srážník a jsem jim nakloněn, ale tady by narazli na kosa.Ten výklad je brán totiž jinak.Jeto s ohledem na velká města, kde je "řidič-čekatel" na sundání botičky třebas třetí či čtvrtý v pořadí na sundání.Takový je výklad MVČR a ten sice není to samé jako rozsudek soudu, ale je brán jako "relativně závazný"...riskovat zneužití pravomoce či náhrady škody se kvůli "bagatelním" přesttupkům rozhodně nevyplatí.
K řešení přestupků je potřeba nejen číst v zákonech, ale i mít staoviska odborníků a i selský rozum.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Čen 2009 10:55
Odpovědět 

Roman: závěry týkající se platby za montáž TPZOV jsou na hlavním webu již poměrně dlouho.

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2009 14:40
Odpovědět 

Roman: já si spíše myslím, že naši slavní zákonodárci to šili pouze pro velká města a MP a nikdo nepřemýšlel nad tím, že existují taky venkovani :P A od kdy se dá v ČR spoléhat na selský rozum?? :DD S ním se přeci předvedli při měření rychlosti dost dobře...nebo ne?

PS: samozřejmě, že to tak nepraktikujeme, ale někdy je to lákavá představa stepujícího pražáka u svého voyu v -20 st C v pátek odpoledne, když se nemůže na nikoho z MP dovolat... :DDDDDD

Roman
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2009 15:35
Odpovědět 

tix0575:Myslím, že ty značky jsou kvůli několika "nedočkavým a nevyrovnaným" strážníkům...co místo aby měřili jako "doplňkovou" službu tak to byla jejich hlavní náplň.
No a jestli soudíte lidi podle toho, že pražák=hajzl, pak je mi Vás líto.Je to asi to samé jako by pražák napsal "mimopražák=selská boule, smradlavec od hnoje".
Tohle nechápu...no asi záleží na psychice každého...

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2009 22:24
Odpovědět 

Roman: já přeci nemůžu za to, že sloužím v Praze 13 - Krkonoších :PP kde je 99% adeptů na botičku z matičky českých měst. Když se podíváš např. na toto zvěrstvo http://www.mp-mesto-desna.estranky.cz/fotoalbum/ak ce/lyzarska-magistrala , tak si troufnu tvrdit, že domorodec, nebo jiný "venkovan" tohle neudělá! Asi si domyslíš sám, jakou vozidlo mělo RZ :DD
PS: děkuji za projevenou lítost ;))

Roman
Člen
# Zasláno: 29 Čen 2009 22:47
Odpovědět 

tixo575:
Nejsi náhodou z Božího Daru?:-)...no mně se zase stačí podívat jaké vozidlo (resp. s jakou r.z.) udělá v Praze na světelné křižovatce chaos nebo zácpu.Nemluvě o sjezdech z dálnic " a pražského okruhu."Á" čko v té r.z. rozhodně nehledej.Povětšinou je to "pohotový" a "bystrý" venkovan ve své "šáde" .Ten nepřejíždí zmateně z pruhu do pruhu, neohrožuje tak ostaní, že?:-).Myslím, že většina těch lidí co k Vám do Krkonoš jezdí Vám tam vozí a utrácí nemalé peníze.Z těchto peněz (pokud má obec návaznost na jisté "daňové" příjmy) si placen i ty.A kolik "ne-pražanů" v matičce pracuje to by bylo asi též zajímavé číslo, no ne?....
Ale to sme se dostali kapinku jinam...a Admin by nás mohl oprávněně osekat:-)
Já znovu opakuji, ač sem bývalý strážník....pokud by mi strážníci nesundali TPZOV s odkazem, že nemají nepřetržitou službu, pak by to byl takovej kolotoč, že by centrifuga byl jahodovej puding.

tix0575
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2009 13:50
Odpovědět 

Roman: já s tebou samozřejmě souhlasím, neboť podobnou situaci již řešil Jára Cimrman ve své úvaze o Yetti, který bral polární expedice jako zpestření nudné šedi ve svém jídelníčku :DD Takže, jen více a houšť do hor, abychom se tu nenudili a mohli nám přidat na premiích!! ;))

Já jsemsice četl, že nesmím dát botu na voyidlo záchranky, pokud tvoří překážku apod, ale nikde jsem nenašel, že ji nesmím dát když jdu za půl hodiny domů. :)) Domů mi sice mohou volat na mobil, ale je tam tak slabý signál, že jim určitě nebudu rozumět co vlastně chtějí ... jakmile přijdu do práce, tak si neuvařím kávu, ale bleskově se vydám k demontáži a řešení přestupku. Myslím, že když osoba blízká může blbě parkovat, tak já mohu mít slabé baterky v mobilu ... :D Co na to odborníci v Praze?? ;))) nechtělo by to nějakou novelizaci zákona?? Třeba, že by se na kraj obce umístila dopravní značka s pracovní dobou MP :DDD

Roman
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2009 17:08
Odpovědět 

tix0575:
Myslím, že se neshodneme.Normální a psychicky nevyšinutý člověk lidi nesoudí podle toho, odkud je.A pokud někdo cítí nějaký "maírismus" při udělování pokut řidičů vozidle v jejichž r.z. je A?.To svědčí o demenci.
Víte já nerad používám pepkovic fráze, ale mě byste zkrátka na nic neudělal.Na místě kde by bylo možno nasadit TPZOV tam bych kliďánko ten montážák zacváknul, ale jinak s pokutou byste se mohl jít vysmát.Nějaké podání vysvětlení..muhehehéé..vy byste si pro mě jel do Prahy?Vše by šlo do oznámení a rok je velmi krátká doba na projednání.Existují možnosti-omluvy u správního orgánu, nemoc, nesouhlas..posouzení na MVČR (mimo Prahu na kraji), opět omluva, nemoc..atd..a garantuji Vám, že rok je pryč a Vy budete za trapného.
Odbor obecní policie též může na základě OPAKOVANÝCH a OPRÁVNÉNÝCH stížností dojít k názoru (resp.Ministerstvo vnitra), že odborná způsobilost strážníka, by mohla být i během tří let znovu posouzena příslušnýma "prolongama".
Při řešení přestupků se totiž nemá jen bezhlavě hhhrrrr a pokuty, ale to je ten rozumný pohled na věc a né, že pokud spáchá přestupek řidič z Prahy, tak prásk a vykostím ho jako samici.
No a teď k té TPZOV.Myslím, že byste se měl obrátit na odbor obecní policie na MVČR.Tam Vám to vysvětlí zcela jasně.Ty Vaše "důvody" pro nesundání jsou chabé a právně neobhajitelné.Říká Vám něco "vědět měl a mohl"?.
Jestli byste kvůli bagatelnosti typu.TPZOV riskoval, že budete vláčen po PČR po soudech a že si na Vás bude někdo stěžovat u starosty (i když je tam u Vás v hospodě každý s každým kamarád).Tak pak ste člověče masochista.
Ale každý má možnost volby.Já osobně pokud byste mi toto "provedl" bych na Vás neprodleně podal na příslušném státním zastupitelství trestní oznámení.Stěžoval si na Vás u starosty a informoval o Vaší "neodbornosti" příslušný odbor MV ČR.
Strážníci jsou přece od toho, aby "nešikanovali", ale pomáhali.Jsou to pro lidi.Né jen pro lidi ze "své" obce, ale pro všechny.
Já vím, že existuje v §21 zákona 200/90Sb cosi o porušení úřední uzávěry, ale TPZOV v majetku Vaší obce by taky mohla záhadně skončit kdesi ve škarpě.....:-)

Roman
Člen
# Zasláno: 30 Čen 2009 18:25
Odpovědět 

Admin:
Dle stanoviska odboru obecní policie jsou i "bejsbolky" bez šachovnice a s nápisem v souladu s vyhláškou č.418
Podle toho co mi řekli se na "nápis" vztahuje toto:
§14, odtavec 1, písmene c, vyhlášky 418
černé, modré, žluté nebo bílé označení „OBECNÍ POLICIE" nebo „MĚSTSKÁ POLICIE" (dále jen „označení"), výrazně odlišné od barvy

a

(3) Označení se umístí na přední nebo zadní straně horní části stejnokroje, popřípadě na obou stranách současně. Označení lze umístit i na čelní část pokrývky hlavy; to neplatí, pokud se zde již nachází odznak či jiný symbol obecní policie a šachovnicová páska

Podle výkladu to "prý" znamená, že tam má být buď nápis podle odstavce 1, nebo ta zmiňovaná šachovnice.

Ustanovení podle odstavce 4 zmíněné vyhlášky hovoří o šachovnici prý de-facto jen kdyby na pokrývce nebyl nápis.

Rozhodně ale prý NEJDE o nepředpisový stejnokroj a už vůbec prý neuspěje to, že by ten strážník kvůli čepici NEBYL strážníkem.Též nepochopili, proč by se na místo kvůli čepici měla volat PČR.Když sem se na toto zeptal. byla mi položena otázka, jestli sem normální:-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2009 09:34
Odpovědět 

Roman: vidím, že se opravdu neshodneme.
1) s každým jednám tak jak si zaslouží a podle toho jak se chová, neboť zde na vsi stále platí, že na hrubý pytel patří hrubá záplata
2) jedině dobře, že by jste s úsměvem rád zaplatil montáž :) protože ten poplatek je vyšší než by mohla být pokuta :DD
3) já zákony nevymýšlím, já je prosazuji! a pokud je někdo porušuje, tak je podle zákona řeším. Nesouhlasíte? Nemám potřebu se s vámi hádat. Věc zadokumentuji a dále je to věc správního orgánu. Zapomínáte, že MP oznamuje PODEZŘENÍ z přestupku, takže ani vás nemusím tarabit někam na stanici a psát s vámi slohová cvičení. Jestli spr. orgán není schopen věc dotáhnout do úspěšného konce, tak je to jeho boj. Klidně si s ním rok dopisujte a vymýšlejte únikové manévry, já tu trapnou situaci v klidu přežiju :DDD
4) nemám ani potřebu se obracet na MV a motat jim hlavu dotěrnými dotazy, protože vím, že tam mají důležitější starosti ... třeba jak nepřijít o tu svojí židli :DD
5) mám za to, že strážníci mají pomáhat, ale těm slušným lidem před těmi co si myslí, že jsou privilegovaní a mohou si beztrestně porušovat zákony, protože umí kličkovat mezi paragrafy. Jestli říkáte projednávání přestupků šikana, tak co je pak u vás trestní řízení?? :DD

Roman
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2009 14:57
Odpovědět 

tix057Myslíte, že pokud někdo spáchá "bagatelní" dopravní přestupek, tak není slušný?Pche, to máte dost podivná měřítka.
Musím se jen smát....
Jak sem již uvedl, montážní poplatek bych kliďánko zaplatil, ale pokutu by ze mě NIKDO nedostal....a už vůbec né "někdo" ze vsi:-)

usama
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2009 21:26
Odpovědět 

Myslíte, že pokud někdo spáchá "bagatelní" dopravní přestupek, tak není slušný?Pche, to máte dost podivná měřítka.

Kolego, pokud někdo spáchá dopravní přestupek za který je pokuta třeba se stanovenou penvou sazbou nebo dolní hranicí, tak jde o závažnější věc než třeba rozbití držky - tak praví poslanci. Mě nepšísluší zákony vykládat, ale kontrolovat jejich dodržování. Stěžujte si v poslanecké sněmovně a nikoliv tady.
Jsem defakto "státní úředník" a jako takový nemyslím politicky, ale uvádím v chod politická rozhodnutí., Zákon je politické rozhodnutí. Tečka
Myslete si o tom co chete, ale teorie byrokracie je neúprosná, stejná na celém světě, nehledě na státní zřízení. Za přestupek dostanete flastr tady, v Německu a i v Číně. pouze může být rozdíl ve výši flastru, což je pouze a jedině politické rozhodnutí.
A douč se laskavě význam slova politické rozhodnutí... rozhodně to není to co tvrdí občas naši posl(r)anci.

Roman
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2009 22:07
Odpovědět 

Usama:
To je asi o tom "přístupu".
Asi si nerozumíme.S hrůzou zjišťuji, že se strážníci v poslední době "vymlouvají" na to, že oni zákony nedělají, že jen dělají k čemu jsou určeni.
Právě proto, že jsou některá ustanovení zákona 361/2001 Sb. na palici máte využít svého práva jako strážník a "udělit domluvu"..usmát se a hned by se na vás lidé dívali jinak.
Jistě pokud je nějakej týpek namistrovanej a seká patky, pak vykostit jako samici.Ale tohle je jiná věc.
Špatně si četl vzájemnou "diskuzi" mezi mnou a tix 5075, já to myslel tak, že riskovat případné trestní oznámení, popotahování před soudem kvůli "neoprávněně nesundané TPZOV" je ve srovnání s "přestupkem" nespávného parkování bagatelní.(ten přestupek) Já musím říci, že se snažím parkovat tam kde mám a jezdit jak mám.Při přestupcích mě za posledních 16let co mám řidičák lapli jen 2x a to za poslední "rok" než jsem odjel "ven"...jo na mašině se ta rychlost neuhlídá.R1 není žádnej šnek.To bylo poprvé, podruhé za to, že jsem zapoměl rozsvítit.Podotýkam, že to překročení rychosti nebylo v obci.Na silnici na Čáslav mi bylo naměřeno "vražedných 110km/h.Nikdy jsem PČRce neujížděl, přestože by mě ve svých "nadupaných" fábiích nikdy nechytli.Nejsem pirát.Přestupek sem uznal a řešilo se to pak podle příslušného zákona 200/90Sb...blokově to řešit nemohli.U malovaných kluků to nejde:-)
Ten kdo mele, že nikdy neporušil předpisy jako řidič je lhář a vypatlóza.
V příslušném "poslaneckém výboru" kde se každoročně mimojiné celkově projednávají zpávy ve kterých jsou uvedeny "přestupky" a tyto jsou ve zprávách označeny jako "bagatelní".Zkuste hledat, najdete to.Takže když tedy je to politické rozhodnutí (relativně) měl byste ho též respektovat (pravda není to váš oblíbený přestupkový zákon a §22/1 l).
Já neříkám, že sem byl dokonalý strážník, ale snažil jsem se to řešit povětšinou lidsky a rozumně.Přiznávám, že mnohdy se mi to možná nepovedlo, ale nikdy bych nedopustil, aby vzniklo byť jen podezření, že jsem zneužil své pravomoce nebo, že bych jednal v rozporu se zákonem.
A to by nesundání botičky z důvodu, že vozidlo řídila osoba blízká a obecní policie nemá zajištěn "nepřetržitý" provoz (i po ochotě zaplatit montážák) bylo.Kdyby mi nějaký strážník pak řekl, že měl vybitý nebo vypnutý mobil, nebo, že přijede až v pondělí, nebo že má práci jinde a přijel po 5 ti hodinách (což by se při pozdějším projednávání u soudu lehce zjistilo), mohl by si být jistý, že bych se tak na obci a strážníkovi zahojil..že by se mu o mě zdálo ještě v důchodu.
Víte, když jsem byl teď v zahraničí, tak jsem poznal, že "tam" jsou takové věci malicherné.V místě, kde jde o zdraví a život se tomuto můžete jen smát.
Nechci abyste mě tu strážníci pochopili špatně, jsem přece jen Váš bývalý kolega, ale mnohdy je kritika na hlavy strážníků BOHUŽEL oprávněná.

antimp
Člen
# Zasláno: 1 Čec 2009 22:08
Odpovědět 

Nejsi žádný státní úředník, ale jen pouhopouhý obecní strážník. Nic víc, nic míň

~CENSORED~

usama
Člen
# Zasláno: 5 Čec 2009 22:08
Odpovědět 

antimp
Neumíš číst a nechápeš význam slov.
Přečti si můj příspěvek pořádně a vyhledej si ve slovníku cizích slov slovo "defakto", které je z lat. de facto, a v učebnici jazyka pro 4. třídu základní školy si prosím najdi význam uvozovek pro odlišení části textu ve vzájemném kontextu.

~CENSORED~

Roman
No ono, když se bohužel těch domluv za jeden den musí dát několik desíte, tak pouhé domlouvání také přestane člověka po chvíli bavit, protože to nikam nevede...

Dále nechci se dohadovat o výrocích poslanců, protože jejich výšplechty mi za to nestojí. Poslanci se vždy naučí nějaké slovo a potom ho používají i tam kde není na místě jej používat... ano přestupek je bagatelní delikt, ale slovní spojení bagatelní přestupek je již ve vztahu s logikou ve velkém rozporu. Pokud je to bagatelní přestupek, tak to nemá v tom případě co dělat v přestupkovém zákoně a mělo by jít o občanskoprávní spor...

A konečně poslední. Já musím dělat co uklácá zákon, toliko hovoří Ústava. A zakončm to slovy Járy Cimrmana "Může se mi to nelíbit, můžu s tím nesouhlasit... ale to je tak asi všechno, co s tím můžu dělat"... ale vlastně můžu... odejít. Hm, v dnešní době velmi sebevražední věc.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2009 09:57
Odpovědět 

Roman: Dlouhé a pravdivé. Bohužel jsou tu lidi, kterým ta jejich moc stoupla do hlavy až moc :-).

krisotek
Člen
# Zasláno: 15 Čec 2009 23:39
Odpovědět 

....připadá mi to tady jako na trhu, kdyaž se handlují koně. Nedělejte přestupky a nebudete platit pokuty. Já je nedělám a také nic neplatím a jsem v pohodě, ale o některých lidech se to tady říci nedá..............

Citizen X
Člen
# Zasláno: 16 Čec 2009 18:48
Odpovědět 

Nedělejte přestupky a nebudete platit pokuty. Já je nedělám a také nic neplatím a jsem v pohodě,

Snazší je na všechno srát a pak se vymlouvat a hledat chyby u jiných. Nejsem určitě nejvzornější občan, ale autem jezdím podle předpisů, neodhazuju odpadky, večer nikde neřvu, po svým psovi sbíram hovínka a žiju si v pohodě. Zkuste to taky, milí stěžovatelé.

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Čec 2009 18:18
Odpovědět 

Citizen X
Nikdo není "nejvzornější občan".Každý má nějakou chybku či neřest.Chlapské je si to přiznat.Kdo to neumí je u mně blb.
Hezký den

volkswagen
Člen
# Zasláno: 20 Čec 2009 10:19
Odpovědět 

krisotek: povídal tatínek?

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva plus čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás open source forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci