miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / neznám lepší práci
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
zrizenec
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2007 23:08
Odpovědět 

Tak jsem zavítal na tyto stránky a nemůžu se ubránit smíchu:)Dělám u MP už hodně dlouho,ale tak tupé lidi jako tady jsem ještě nepotkal a to je v naší republice co říct..snažíte se tady chytračit s nějakým stupidním odvoláváním na osobu blízkou, úředním postupem o zaprotokolování nepoučení o právech přestupce, radíte vyhazovat lístečky za stěrač apod...málem jsem se fakt potrhal smíchy, zvlášť pepek,ten je ještě mnohem komičtější než jeho skutečná komiksová postava...dovedu si toho člověka dost jasně představit...jelikož se nechce pochlubit svým zaměstnáním, je to jistě zaměstnanec největší státní společnost v ČR (tedy ÚP) a klidně bych si vsadil, že když si šel jako správná socka pro podporu, zaparkoval svojí stařičkou 120 tak hloupě, že jsme si na něm zgustli a nedokáže to do konce svých dnů ustát...doufám,že dostal fakt pořádnou pálku, chtěl bych přitom vidět jeho obličej..jen pro vysvětlenou: proboha, neraďte lidem takové stupidity, která tady píšete, jste úplně mimo:(( Já si svojí práci moc rád užívám a vždy si na ulici doslova vychutnám takové idioty,jako je pepek a spol. "Neřídil jste vozidlo vy?" Fajn, já vám botu sundám až se mi zachce a můžete si být jistí, že dřív jak za 2 hodky to nebude:)A jak si to můžu dovolit? Jednoduše - provádím úkony k zjištění pachatele přestupku,třeba tím, že se na služebně dívám na nějaký zajímavý film:))a až se mi bude chtít,tak botu sundám,ale můžete si být sakra jistí,že když chci, umím využívat kamerový systém moc dobře a to auto je příště ve městě velký chudák a zmíněný řidič si nemůže ani pořádně uprdnout, protože si není nikdy jistý, jestli za ním já nebo někdo z mých kámošů nestojí a pak mu to osladíme i za minule:)))A z vlastních zkušeností můžu říct, že je to pak opravdu příště přejde a moc rádi zaplatí max. výši pokuty:))Chcete si stěžovat??Cha cha,fakt zajímavé, a kdo mi dokáže co jsem skutečně dělal, když jsem pátral po přestupci? Můj nadřízený, který mi jde na ruku?Nebo snad pan starosta, který je rád, že se mu díky mojí práci plní pokladna??Jste fakt takoví idioti nebo si na to jen hrajete?? Takových stížností na mojí osobu už přišlo a jediný výsledek byl, že se k němu pokaždé vyjádřím bla bla bla a tohu hnupovi se pošle něco ve smyslu jak se strážnici snažili zjisti pachatele, neboť jim záleží na zjištění viníka:))Nechcete vyřešit přestupek na místě a dát jej do správního řízení s nadějí na menší sankci???Fakt se za chvíli poprvé ve službě sklátím k zemi,ale smíchy:)))))Vy si fakt myslíte, že za několik let vybírání peněz od tupců jako vy nemáme kontakty na správní oddělení, ať dopravky nebo deliktů a že nám tito nejdou pod ruku??Kdykoliv chci někoho pořádně vydusit, zajdu si na úřad osobně a dotyčný si může být jistý, že dostane max. pálku + náklady řízení a samozřejmě jej od ted kamerový systém bude velmi dobře hlídat:)) Můžu vás ujistit, že tuhle práci mám moc rád:) Vozím se v autě a jediným úkolem je buzerovat lidi, za což jsem velmi dobře placený a co mě fakt baví:)Můžu vás ubezpečit, že i když můj základ činí nějakých 22 hrubého, s odměnami za pokuty je to každý měsíc cca 23 čistého a to nepočítám roční prémie....je sice fakt, že se kolikrát nadřu (ono vypisování těch pokutových bloků není žádná legrace),ale za ty prachy ta sranda stojí. Jsem téměř svým vlastním pánem, nemusím nic dělat kromě buzerace imbecilů (a to mě fakt baví) a dostávám za to zaplaceno více, než většina lidí v této republice. Kromě toho si na silnici jako občan a řidič můžu dělat co chci, protože solidarita s PČR funguje. Kdy konečně lidi jako pepek a spol. pochopí, že v našem městě jsme tady šéfové my (zřízenci) a lidi jako oni jsou tady od plnění městské kasy..A jejich práva? Ano, máte právo: Držet hubu a krok..Můžu vám říct, že na mě bylo 4 krát podáno trestní oznámení, stížnosti jsem přestal počítat vloni, ale žádné následky to pro mě nikdy nemělo:)) Nikdo si nebude srát do vlasního hnízda tím, že zatluče nejlepšího vybírače peněz, ať už je to starosta nebo můj nadřízený:)stačí to vždy nějak tupě odkecat, aby se koza nažrala a vlk zůstal celý:))jo, někdy se stane že mi sníží základní plat za tzv. pochybení, ale v rámci tohoto přísloví to dostanu někde úplně jinde:)) spokojenosti mi snad chybí jen v tom, že bych moc rád na ulici někdy řešil tu socku pepka nebo aspoň chtěl vědět, z jakého je města, ať si opět užiji trochu srandy...tak se tady mějte a až budu mít někdy špatnou náladu, přijdu se k vám opět trochu rozveselit:)))

mnaga
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2007 23:56
Odpovědět 

No tak vy pane pokud pracujete u MP, nemate u policie (ani mestske) podle mne vubec co delat. Vas prizpevek a pristup k praci kterou byste mel vykonavat pro spolecnost me docela sokoval.
Misto sluzby si uniformou lecite sve ego s predstavou o sve nadrazenosti. Nastesti ma spolecnost vice ci mene dobre napsane a schvalene zakony, ktere plati stejne tak pro verejne cintele, jako pro ostatni.

Jsou slusni policiste, a jsou i takovi jako vy, nastesti vetsi zkusenosti mam s temi slusnymi (prevazne se statni policii). Verim ale, ze k nim byste se uz kvuli kvalitnejsim psychotestum nedostal...

p.s. myslim si ze prizpevek je jen provokace nekoho, kdo u policie nepracuje a bavi ho zakladat flamy k tomu aby se tady dalsi 3 stranky hadali 4 lide mezi sebou. Pokud jste takovy frajer, jak pisete, jiste v dalsim prizpevku napisete sve jmeno a misto, kde pracujete abych uveril..

Citizen X
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 07:01
Odpovědět 

Tak každej snad pochopil, že příspěvek Zrizence je pouhá legrace.

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 07:53 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

Úroveň výše uvedeného textu svědčí o duševní poruše pisatele. Jinak to opravdu vystihuje nízkointeligentní uvažování (jaké jiné se ale dá očekávat od obecního zřízence, že?) téhle zbytečné sorty obyvatel.
btw. Koukám, že duševně narušený pisatel má psychické trauma z mnou užívaného nicku. Moje rada zní - navštivte odborné psychologické pracoviště a uvidíte, že se hodně chorob dá léčit, popř. dají se potlačit jejich nepříznivé vlivy na kvalitu života..

ursula
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 11:19
Odpovědět 

No ono je tady vic lidi, co by se melo jit lecit, ze pepku. Doufam, ze neskoncis u prestupku, ale bude to naky mensi trestny cin a ja si te pak jako soudce vychutnam:)

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 11:57
Odpovědět 

Citizen X
K prispevku "zrizence" se nema cenu vyjadrovat!!!

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 12:04
Odpovědět 

Milý(á) ursulo alias osobne, opravdu trpíš chrobnou touhou si mne vychutnat? Nesvědčí toto tvrzení také o duševní úchylce na straně pisatele?
btw.Podle češtiny odhaduji, že to psal spíše obecní zřízenec se třemi třídami obecné než vysokoškolsky vzdělaný člověk jenž je na pozici soudce.

zrizenec
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 12:20
Odpovědět 

Musím řici, že většina z vás, kteří tady píšete o mém příspěvku, je hodně vedle. Nejsem psychicky narušený jedinec, jen narozdíl od většiny pisatelů zde, realista. Taky jsem nastupoval k MP s cílem pomáhat lidem a být jím trochu užitečný. Psychotesty jsem absolvoval bez problémů a já narozdíl od tebe pepku nemám zapotřebí zakládat nějaké rádoby skvělé postřehy zapšklého primitiva, já se zde jen vyjádřil o realitě těch vašich skvělých „rad", které dotyčným lidem pouze a hodně přitíží. Mé ideály o této práci vzaly rychlé za své, když jsem na ulici potkal právě takové imbecily jako ty pepku a spol. a když jsem si uvědomil, že ten paragraf je klikatý právě proto, že se s ním dá „ojebat" i z druhé strany. Takže toho využívám stejně jako vy, ale já jsem v práci a já to mám namísto vás zaplaceno – a myslím si, že za tuhle buzeraci dobře zaplaceno. Jistě, někdy taky přimhouřím očko – to když se na mě usměje nějaká hezká kočka (jsme taky jen lidi:), ale ve většině případů si vychutnávám takové chytráčky, jako zde většina pisálků je. Můžu vás ubezpečit, že u MP opravdu pracuju, ale pochopitelně neřeknu kde (takový masochista nejsem), jsou věci, které ovce jdoucí na pořážku zase vědět nemusí...jen jsem vám chtěl napsat trochu o té vaší realitě...

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 12:34
Odpovědět 

to obecní zřízenec: Tak jste se vypovídal, prožil jste si svůj dnešní orgasmus ze sého údělu nejposlednějšího obecního zřízence. Takže teď hajdy do ulic sbírat psí exkrementy a prožívat další orgasmy z úsměvů místních sociálních pracovnic

zrizenec
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 12:52
Odpovědět 

Pepku, pepku, tys to fakt nepochopil, že??Zkus se postavit, třeba si sedíš na vedení...já budu dělám s chuťí zřízence, který buzeruje lidi jako ty, dává jim to pěkně sežrat a je za to dobře placený:)Asi tě musí hodně štvát že ty tvé rady jsou právě tak akorát na ty psí exkrementy....:)no nic, zkus založit nové stránky, třeba budeš úspěšnější...

Admin
Administrátor
# Zasláno: 15 Lis 2007 13:23 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 

zrizenec aka ursula: dle dostupných informací od čtenářů se nikdo z Ostravska s takovým idiotem v řadách MP ještě nesetkal. Máme-li Vaše příspěvky hodnotit jako provokaci, tak docela nepovedené.

miki
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 13:25
Odpovědět 

doteď jsem měl mp Ostrava za tu rozumější, ale někteří se snaží dokázat mi že to tak není... Nicméně vím jak tihle frajírci často končí, bo Ostrava je region razovity a pro facku se tu daleko nechodí. Zvlášť když někdo nasere horníka...

ursula
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 13:58
Odpovědět 

Promiň, to bude ta pracovní deformace. Dobře tedy, budu se vyjadřovat gramaticky správně a také dle práva. Všimla jsem si, že ti působí radost tady se hádat. Nebudu již na tvé příspěvky reagovat, a kdybych měla náhodou touhu se o tobě někde ješte zmínit, budu dále psát ,,subjekt bez právní subjektivity".

Citizen X
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 14:15 - Změnil/a: Citizen X
Odpovědět 

I průměrně inteligentní delfín by pochopil, že tenhle topic je těžká ironie a nemá cenu se k němu vyjadřovat.
Možná i Pepek a jemu podobní to pochopili, akorát Pepíček tohoto vtipného příspěvku využívá k ventilování své nenávisti. Ale trochu se plete:
1) Pepku, při tvém předstíraném vzdělání bys měl vědět, že neexistuje paragraf, který by strážníkům ukládal povinnost sbírat psí exkremety. To dělají pracovnící technických služeb. Jestli si jejich reflexní oděvy pleteš s uniformou strážníků, tak se tím vysvětluje povaha a ladění tvých příspěvků. Takže Pepku: ty pánové v reflexních montérkách, to nejsou strážníci, to jsou pracovníci technických služeb. Až je potkáš, tak je oslov a nech si to vysvětlit.
2) Kdyby ses skutečně vyznal a pohyboval v bezpečnostněprávní praxi, pak bys nikdy nemohl napsat, že strážníci jsou zbytečná sorta. Policie ČR prostě nemá lidi a někdo na tý ulici musí být. Jistě, úroveň strážníků je všelijaká, to se shodneme, ale je mraky měst, kde MP jezdí linku 158, kde dobře spolupracuje s PČR atd. Tak to prostě je. Bez strážníků na ulici by to nešlo zvládat. Opravdu se pokus vyhlédnou ze své ulity zapšklého teroetika a přijmi realitu jaká je. MP jsou a budou a jejich kvalita a pravomoci budou stoupat.

Podle mě můžeš lidem klidně dál cpát tvé ryze účelové výklady, ale mohl by ses krotit se svou nenávistí a shazováním. Kdekoho tady urážíš a posíláš k psychiatrovi, ale zamysli se sám nad sebou.

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 14:21
Odpovědět 

Ano ,je to velmi za vlasy přitažená ironie co píše "zrizenec",ale není to daleko od pravdy.
Také jsem měl ideály a postupem času to nějak vyprchalo.Nicméně,jsem tu pro lidi ,a tak nakonec podle toho jednám anebo se o to snažím.O to víc mne zamrzí,když někdo práci strážníků celkově shazuje.Nutno poukazovat na nepravosti konkrétní a bojovat s nimi,ale hromadně urážet a shazovat.... Tím se shazuje i pisatel samotný.
Hezký den

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 14:25
Odpovědět 

to ursula: To mluvíš o sobě ",,subjekt bez právní subjektivity"." jako o sociální pracovnici nebo jako o obecní zřízenkyni?

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 14:43
Odpovědět 

pepek
Oficiálně neexistuje termín "OBECNÍ ZŘÍZENEC".Vy jako odborník byste to měl respektovat.

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 14:46 - Změnil/a: osobne
Odpovědět 

zrizenec: Jo jo, je to pravda, paragrafy jsou tak klikaté právě proto, aby se dalo kličkovat. Ale to platí nejen pro pachatele přestupků, ale i pro poldy. Já si také myslím, že dobrý a zkušený polda (jak státní, tak městský) má nad přestupcem vždy převahu a to právě proto, že se už setkal se všemi kličkami od pachatelů přestupků a dokáže si poradit, jak je stejně přečůrat. A tak to má také být.
Já nikdy nezapomenu na to, když jsem ještě sloužil u PČR, jak jsem zastavil řidiče, protože nedal znamení o změně směru jízdy při změně jízdního pruhu. Dal jsem mu pokutu 500 Kč, on nesouhlasil a lhal mi sprostě do očí, že dával znamení o změně směru jízdy.Já jsem se s ním o tom nehádal, místo toho jsem mu zkontroloval povinnou výbavu, zjistil jsem, že mu chybí jedna náhradní žárovka a dostal ode mě tehdy maximální blokovou pokutu 1000 Kč. Nikdy nezapomenu na to, jak mu sklaplo a jak pak poslušně zaplatil pokutu, myslím si, že příště už s poldou nikdy polemizovat nebude, protože správný polda dokáže přestupce vždy na něco dostat.
Avotomtoprávěje.

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 15:00
Odpovědět 

Milá rozpolcená osobnosti, necintejte si na vestu. Pokud by to přesně takhle někdo zkusil udělat, tak si pěkně naběhne, ale jelikož jste ve své růžovosti vcelku dosti omezený, tak vám to zjevně nedochází. Raději po večerech studujte, ať víte, kde jste ve svém siláckém výlevu udělal jasnou chybu. Musíte pojíst ještě mnoho chytré kaše, než budete moci psát takovéhle silácké příspěvky.

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 15:16
Odpovědět 

Věděl jsem, že pepka tím naštvu, ale to je jeho problém.
:-) :-) :-)

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 15:28
Odpovědět 

Možná můj problém, a nevědomost a neznalost ze strany růžového. Ani ty zákony nezná.
btw.Běžte se raději učit a nedělejte zde ze sebe ještě většího blba než už jste.

~CENSORED~

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 15:42
Odpovědět 

pepek: Opět jsi nezklamal, jakmile nemáš argumenty, uchyluješ se k urážkám.

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 15:47
Odpovědět 

Než napsat na dvaceti řádkcích úplnou blbost - možná tomu uvěří neznalí obecní zřízenci - tak raději napíši zkrácené přímé hodnocení.

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 15:55
Odpovědět 

pepek: Jen se nevymlouvej, z toho už se nevykroutíš. Prostě jsem tě zase něčím dostal a tebe to hrozně štve. Aby jsi se tím nezalkl, tak to musíš ventilovat urážkami.

pepek
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 16:01
Odpovědět 

Růžový mne nedostal, jen mne rozesmála jeho jednoduchost a neznalost, kterou sám neumí přiznat. Jedná se konkrétně o výše popsaný silácký postup, který opravdu může zkusit jen právní analfabet a blb.

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 16:10
Odpovědět 

pepek: Tebe to ale muselo strašně naštvat, co? Jó, dobrý polda si poradí v jakékoliv situaci a já jsem býval opravdu dobrý polda.

ursula
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 16:36
Odpovědět 

osobne
no vidím, že konečně někdo pochopil, o čem ten článek byl. Teda chápu to taky tak:)

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 17:10
Odpovědět 

Víte,mně se nelíbí "vychcanost" ani na "jedné straně".K ničemu to nevede.Jenže,bohužel,člověk český má k oné vychcanosti jisté sklony.
Uklidňuje mně skutečnost,že na každého jednou dojde.Potvrdilo se mi to v praxi,kdy nejmenovaný přestupce "vyklouzl" ,ač jsme oba věděli čeho se dopustil,z rukou spravedlnosti.Netrvalo ani 2 měsíce a zkoušel to znova.Kamerový systém a svědectví dvou na sobě nezávislých svědků učinily svoje a onen chytrák ve správním řízení nakonec zaplatil více,než jsem mu měl v úmyslu "napařit" já.
Tomu se říká mlýny ...
:-)

milancukrar
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 17:13
Odpovědět 

chtělo by to rubriku:
"Urážky všeho druhu a všem"

Táhl jsem osobní auto na tyči a "dusil" mě policista, že nesmí být v zadním autě jiné osoby mimo řidiče.
Nepomohla citace § 34 zákona. Trval si na svém. Co s ním?

zrizenec
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 17:41
Odpovědět 

Pepku, na tvé reakci na pantera jde krásně vidět, že tomu všemu rozumíš jen tu trošku, co sis někde nalistoval. A protože se nedokážeš realizovat jinde, zkoušíš aspoň tenhle web, ale ouha - opět vedle:) Ty jsi totiž vůbec nic nepochopil - tady nejde o to,jestli je pokuta dle zákona správně,ale pouze o to, aby s ní přestupce souhlasil:))Jakým způsobem jej dostaneš - záleží na jeho inteligenci - na někoho stačí naprosta stupidita jak panter píše...A na někoho jako jsou tady ti pisálci zase něco jiného, důležité je si to pak nějak "obkecat" a k tomu ti stačí mít trochu praxi a přehled o téhle práci, což ty a ti tví podobní nemají, jinak by stěží mohli psát takové dementní rady s kterými si poradí i jednoduchý černý póvl víc než snadně:)

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je devět děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020, Strážníci