miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / neznám lepší práci
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
milancukrar
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:04
Odpovědět 

Romane ano všiml, přísloví znám, ale na Pepka to působí jako červený hadr. Bohužel.
Má ale právo psát cokoliv a my to musíme respektovat, popřípadě polemizovat.

mnaga
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:18
Odpovědět 

no mazec, presne takovy flame jsem ocekaval, vcera v noci, kdyz jsem cetl to co napsal zrizenec :-)

asi tak - chytry policajt nema potrebu cokoliv psat do nejakych diskuzi o kterych navic jeste prohlasi, ze jsou zcestne. Najde si jemu prinosnejsi lepsi diskuzi treba na policejnim intranetu.
Hloupemu je to jedno...
No a pak jsou tzv bukovi policiste (ti co stoji za poslednim bukem v obci a meri 50), ti buzeruji lidi, maji komplexy, nic vic moc neumi. Bohuzel neda jim to ani doma a pote co si poridi konecne svuj prvni pocitac a najdou ikonu exploreru, tak zakladaji tyhle flamy...

ursula
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:38
Odpovědět 

to mnaga:

tak to je mazec, ale napsal jsi to moc hezky, jsou taky takoví policiste, co si potřebují léčit své mindráky a někdy docela drsným zpusobem. Dokonce bych se nedivila, kdyby ,,subjekt bez právní subjektiviy" patřil k onomu černému póvlu:) nebo spís k tomu buku:)))

milancukrar
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:49
Odpovědět 

slušněji, prosím

osobne
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:51
Odpovědět 

e policeman: Život je boj a vyhrává ten, kdo je zkušenější, má ostřejší lokte a je vychcanější. A tak to funguje všude. Stejné je to i u soudu, nikdy nevyhrává spravedlnost, zato vždy vyhrává ten lepší a zkušenější advokát. Zákon a spravedlnost jsou totiž dvě rozdílné věci, které spolu pouze zdánlivě souvisí.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 15 Lis 2007 18:53 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 

no vidím, že konečně někdo pochopil, o čem ten článek byl. Teda chápu to taky tak:)

ursula: ještě abyste nechápal, co zde sám píšete pod přezdívkou zrizenec.

ursula
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 19:01
Odpovědět 

jsem ženského rodu, jestli jste nepochopil. A zřízenec nejsem.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 15 Lis 2007 19:47
Odpovědět 

Že by 'inteligentní' rodina?

ursula
Člen
# Zasláno: 15 Lis 2007 20:19
Odpovědět 

přesně tak

zrizenec
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 09:37
Odpovědět 

Hele Mnago,zkus si ještě jednou přečíst ten článek,když ne teď,tak později ti to určitě dojde..Tady přece vůbec nejde o léčení mindráků, ale o fakt, že pokud bude chtít, tak nějakou kličku v paragrafu jsem jako černý póvl schopný vymyslet taky a nakonec kdo zapláče nad výdělkem bude dotyčný přestupce. Možná že nějaký šikovný advokát či znalec trestního práva to ukecá na remízu, ale ta myšlenka, že potkáte schopného právníka, který se s vámi handrkuje o pár korun, je naivní. Takoví lidi zaplatí a ještě se k vám chovají slušně, protože jsou většinou kultivovaní a umí si vydělat peníze jinde. A taky ví,že jim to za ty nervy a čas nestojí, dokážou se nad malicherností povznést. To jen typický český vychcánek, co si někde něco přečetl a teď začne vytahovat svoje rozumy na ulici se snaží nad černým póvlem za každou cenu zvítězit a pak se v hospodě nad pivem cítit jako king a vykládat stejně imbecilním kámošům jaký není "majstr".A právě na tyto "majstry" byl zaměřen ten článek, protože že si přečtete nějakou stupidní radu z tohoto webu neznamená, že se na ulici můžete měřit s člověkem, který se touto prací několik let živí...To si fakt můžou myslet jen naivkové jako pepek a spol....áá...opět jsem se vypovídal a ten orgasmus fakt stojí za to...díky admine za založení tohoto webu

Admin
Administrátor
# Zasláno: 16 Lis 2007 09:42
Odpovědět 

zrizenec: používáte opravdu zajímavé expresivní výrazy. Zkuste nás i čtenáře seznámit s tím, které rady uveřejněné na webu jsou ony 'stupidní'. Máte na mysli ty, co vycházejí ze zákona a jsou pravdivé?

osobne
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 09:44 - Změnil/a: osobne
Odpovědět 

Myslím, že každý bude mít jiný názor na věc. Jak přestupce, tak policajt. Správný polda prostě dokáže přečůrat i hodně vyčůraného přestupce. A dokáže to také pomocí různých triků s paragrafy.
:-) :-) :-)

zrizenec
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 09:57
Odpovědět 

Admine, dle vašich příspěvků soudím, že máte dostatek inteligence k tomu, aby jste z předchozích mých příspěvků pochopil, co tím chtěl básník říct.(i když teď mě napadá, není pochvala od černého póvlu spíše urážka??Fakt bych se vás nechtěl dotknout, to mi pak můžete mazat příspěvky a jak napsal pepek, kde bych prožíval další orgasmy:(?)Základ je jasný: paragraf je zkrátka klikatý a naše zákony mnohdy ztrácejí smysl, s tím nic neuděláme:(Ale jestli si myslíte, že ty díry v zákoně dokážete využívat ve svůj prospěch jenom vy, tak se najde i pár těch zřízenců, kterým ty vaše rady přijdou tak akorát na oblíbené pepkovy psí exkrementy..

Admin
Administrátor
# Zasláno: 16 Lis 2007 10:22
Odpovědět 

zrizenec: a jaké je procentuální zastoupení zřízenců, kteří toto dovedou? Jeden, dva v ČR?

alik
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 10:26
Odpovědět 

Dovolím si Vám přepsat svůj ranní příběh. Jdu do práce, kráčím si to jednosměrnou ulicí, najednou v protisměru starý žigulík s dědkem za volantem a s babkou vedle něho. Jede si to protisměrem, najednou z druhé strany vyjede auto PČR. Žigula ihned samozřejmě zastavili, řekli dědovi, co udělal a polda po něm chtěl 500 pokutu. Na toto děda vystoupil z auta, řekl poldům, že vozidlo řídila osoba mu blízká, a že on ho neřídil a zná z internetu - který má doma jeho syn - svá práva a nic platit nebude. To už jsem se málem válel smíchy. Dopadlo to tak, že děda půjde do správního a já jsem se ujistil, že zde a i jinde opravdu jen lidem blbnete hlavy a přispíváte dacanům, kteří za volantem nemají co dělat, jak se dostat z odpovědnosti za přestupky. Umíte to skvěle, názorný příklad jsem viděl dnes ráno.

osobne
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 11:14 - Změnil/a: osobne
Odpovědět 

Chudák arogantní děda zaplatí teď místo 500 Kč pokutu minimálně 1500 Kč a 1000 Kč správní poplatek.
:-) :-) :-)

zrizenec
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 15:46
Odpovědět 

admin: to procento je určitě vyšší než u těch schopných vychcánků, kterým tady tak vtipně radíte, protože v drtivé většině mají rozumu právě jako ten chudák děda jak píše alik.

Marsias
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 17:06
Odpovědět 

to alik: To je tak kdyz deda neco praktikuje ze zdroje "jedna pani povidala" :-)))

alik
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 19:31
Odpovědět 

Vidím, že pánům adminovi a pepkovi je zatěžko na můj předchozí příspěvek " o dědovi" reagovat. Samozřejmě, jak by ne, když mám pravdu. Strašná spousta lidí totiž neví, jak a kdy paragraf o osobě blízké aplikovat, a pak je čeká několikrát vyšší postih, než by jim hrozil na místě. Proto je to tak, jak píše Marsias, že věří "jedné paní, co někde něco zaslechla.

pepek
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2007 19:47
Odpovědět 

A proto je potřeba rozšiřovat osvětu mezi lidmi, aby si uvědomili, nač mají právo a kdy jakou obranu použít. Pokud se ale vyskytují obecní zřízenci, kteří tuto osvětu kazí díky své nízkointeligenci, pak ta práce s vysvětlováním se zbytečně komplikuje a prodlužuje. Je to běh na dlouhou trať, ale obecní zřízenci nemají šanci vyhrát.

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 07:17
Odpovědět 

:-)
Víra je důležitá ....
A v čem to vlastně chcete vyhrát?V soutěži "dělám si co chci a nic se mi nestane,protože jsem vyčůraný" ?

dement
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 09:12
Odpovědět 

V této virtuální pivnici, někteří (Pepek i Admin)veřejně vyzývají občany k porušování zákonů, lhaní, podvádění

pepek
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2007 09:35
Odpovědět 

Prokaž to demente

niaz8085
Člen
# Zasláno: 12 Led 2020 09:25
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان
مهاجرت
eucs مهاجرت

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět plus dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás simple bulletin board miniBB™ © 2001-2020, Strážníci