miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / O obecnich zrizencich
Autor Zpráva
obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 09:30
Odpovědět 

Tak jsem se po dlouhe dobe registrovalna tomto foru. Stranky www.straznici.co sleduji nekolik mesicu. Drive jsem si myslel, ze pujde o projekt, ktery muze ukazat lidem, jak skutecne postupovat v pripade problemu se strazniky, pripadne ukaze na konkretni jedince, jejichz jednani neni v souladu se zakonem atd.
Misto toho se z fora stala stranka zapsklych jedincu hanicich cokoli, co ma jen trochu spolecneho s mestskou policii. Prikladem budiz Pepkovy vylevy odsuzujici uz jen samu existenci obecni policie a urazejici lidi, co tuto praci vykonavaji.
Pred par mesici jsem se do rad MP, neboli obecni zrizenosti. Nedelam sice denne beznou praci straznika na ulici, ale jinou agendu, nicmene mam pomerne solidni obrazek o tom, o cem tato práce ve skutecnosti je a o cem tedy ve skutecnosti je toto forum. Není o konstruktivnim reseni problemu s konkretnim straznikem, je to foru navodu, jak se vyhnout potrestani za jakoukoli cenu. Trochu me to mrzi, mohla to byt sance, jak skutecne upozornit na nesvary, zvrhlo se to ale v neco jineho. Z aktualizaci se dozvime maximalne to, ze byla pridaba fotka predpiseove neustrojeneho straznika. Drive navstevovane forum ale, jak registruji, postupne upada. Na druhou stranu se tomuto postupu pri ceske nature nedivim.
Jedno by me ale zajimalo. Pepku, chtel bych se s tebou setkat osobne. Ne proto, abych si s tebou, jak se tady nejdo zminoval, cokoli vysvetloval mezui ctyrma ocima nebo rukama, ale jen proto, abych poznal, jestli tvoje chovani v realu bude korespondovat s chovanim na foru.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 10:09
Odpovědět 

S tím, kdo v dnešní době vleze k obecním zřízencům, tak s tím si nemám face-to-face co říci.

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 11:50
Odpovědět 

Nejde o to, mit si co rict, vim, ze mestskou policii pohrdas, co za tim je, je tvoje vec. Zajimalo by me pouze tvoje chovani v realne situaci, tot vse. Mozna bych ani nechtel byt tim straznikem, se kterym budes cokoli resit, ale jen nezavislym pozorovatelem. Zajimalo by me, cim ti vlastne ktery straznik tak ublizil, ze z tebe cisi tak fanaticka nenavist vuci cemukoli, co ma s touto slozkou cokoli spolecneho.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 12:17
Odpovědět 

Opravdu neradím obecním zřízencům se dostat do sporu se mnou.
btw. Oni jsou obecní zřízenci nějaká složka?

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 12:58
Odpovědět 

Slozka, organizace, zrizenost. Nazyvej to jak chces. Znovu se zeptam, co odstartovalo tu tvoji nenavist? To, ze neradis dostat se do sporu s tebou je vec hezka, ale zkus treba popsat osobni zkusenost, ne jen obecne fraze o tom, jak by si s nimi zatocil.

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 15:32
Odpovědět 

pepek

Obecním zřízencům dostat se do sporu s Vámi klidně neraďte.Myslím ale,že běžný středoškolsky vzdělaný STRÁŽNÍK obavu mít nemusí.
Kdo kolem sebe štěká jak malý nebohý pejsek většinou toho moc nenakouše.Už jsem pár takových "pražských krysaříků" potkal.Jak během služby tak jako strážník - zaměstnanec obce.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 15:52
Odpovědět 

A copak náš znalý a silný obecní zřízenec s maturitou udělal s těmito "pražskými krysaříky"? Popovídal si snad s nimi zvířecí řečí jako Jiřík ze Zlatovlásky?

alik
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 18:14
Odpovědět 

Myslím že strážník, který vykonává poctivě své pravomoci, tak se žádných pepků bát nemusí, protože za strážníkem v té chvíli stojí zákon. A jinak pes, který štěká, opravdu nekouše. Já se snažím na každý problém hledět objektivně - i když strážníky podporuju, jsem schopen jakékoli jejich nevhodné chování zde rozebrat, což jsem už několikrát udělal.
Tak pepku, opravdu bys nám mohl sdělit, kde se bere tolik nenávisti v tvém jednání? Nějaký důvod to mít přece musí...jestli ne, a na měšťáky nadáváš jen z důvodu, že ti někdy někde dali pokutu, tak jsi pako.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 19:07
Odpovědět 

Takový obecní zřízenec, který by mi "dal pokutu" se ještě nenarodil.
btw. Je rozdíl mezi chtěním a uděláním, to je potřeba rozlišovat.

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 20:38
Odpovědět 

Pepku, zkusim to znovu.. Odkud se bere tva nenavist vuci MP, nekde musel byt spoustec... Opravdu bych rad videl tve jednani s MP v praxi, muselo by to byt zajimave, ale stale hledam nejakou tvoji osobni zkusenost..

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2007 07:00
Odpovědět 

pepek
"Takový obecní zřízenec, který by mi "dal pokutu" se ještě nenarodil. "
Jistě,poněvadž "obecní zřízenci" u nás v republice neexistují! Pokutu Vám mohl dát leda policista,strážník, .... . . .

Pavelyar
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2007 15:19
Odpovědět 

pepku a bylo už za co, ti udělit pokutu ?Nebo zákony neporušuješ ? Nebo snad při řešení tvého přestupku jsi ten, kdo s toho vyjde vždy jako vítěz ???

majkl
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2007 18:33
Odpovědět 

Ano, protože Pepek má v kapse služební průkaz příslušníka Policie České republiky.

dement
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2007 19:34
Odpovědět 

Majkle nestraš

Mischance
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2007 20:26
Odpovědět 

Taky si myslím,že má pepek v kapse placku.

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2007 21:18
Odpovědět 

I pokud je to policista Policie CR, nekde v minulosti mu zrejme bylo ze strany MP nejak ukrivdeno vzhledem k neustalym invektivum vuci pracovnikum MP, proto stale cekam na onu Pepkovu osobni zkusenost...

milancukrar
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2007 21:47
Odpovědět 

Chlapi, toho se nedočkáte, Pepka nepředěláte. Pokud by psal bez urážek, tak by byl oblíbenější. Vždyť prohlásil: " S tím, kdo v dnešní době vleze k obecním zřízencům, tak s tím si nemám face-to-face co říci."
Proto nereaguje.

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 4 Pro 2007 21:47
Odpovědět 

Tak Pepkova osobni zkusenost,ze ktere prameni jeho nenavist vuci mestske policii zrejme zustane skryta... NO Tak Pepku, nenech se prosit a popis nam, co je za tou nenavisti...

Pavelyar
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 08:47
Odpovědět 

Státní zřízenec pepek tady odpovídat nebude? Znám moc bývalích policistů, co na MP jen nadávali. A, dnes jich vetšina pracuje u MP taky. Snad se dočká i pepek.

~CENSORED~

milancukrar
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 18:31
Odpovědět 

Vážení policistzé, musím Vám připomenout, že Pepek má často pravdu, jen volí špatná a urážlivá slova. Prohlásil, že se s Vámi nehodlá bavit, tak proč ho hledáte?

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 21:22
Odpovědět 

to milancukrar: Jen pro to, aby zkusil osvetlit sve pohnutky smerujici k utokum vuci MP. Jak jsem avizoval vyse, rad bych se s nim nekdy potkal osobne, stalo by za to posoudit chovani v realite a zde na foru.. Mozna bych byl prekvapen, mozna ne...

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci