miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / jak to tedy je?
Autor Zpráva
miluna
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2008 18:56
Odpovědět 

Může MP měřit a pokutovat rychlost, bez součinnosti s policií státní?

hern
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 02:53
Odpovědět 

Milune, samozřejmě že může - musí jí to jenom oznámit, aby nepokutovali kilometr od sebe. Máš smůlu :)))

milancukrar
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 07:45
Odpovědět 

tak jak je položena otázka, odpověď zní: NEMŮŽE.
Co si kdo představí pod pojmem "součinnost" je na každém z Vás. Věřte tomu, že měří vždy v součinnosti.

Herne, mýlíte se s tou vzdáleností. Klidně můžou měřit třeba 15 metrů od sebe.

Miluno máte štěstí.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 12:01
Odpovědět 

Přesně tak jak píše milancukrar. Součinností muže být jenom třeba vybrání lokality, kde se bude měřit a toto, muže být nasmlouváno třeba na rok dopředu ,takže součinnost probíhá neustále...

milancukrar
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 18:33
Odpovědět 

děkuji za podporu

miluna
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 18:41
Odpovědět 

nemám štěstí ani smůlu, nikdo mne nezměřil, jen jsem se zeptal, protože slovo součinnost je pro mne synonymem slova spolupráce a naši chrabří strážníci zásadně měří sami o sobě. Zásadně tedy na koncích obce před cedulí, ať se jim noha na radaru ohne, fuj.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 21:37
Odpovědět 

Tak to by mne zajímalo ,kde měří zásadně na konci obce a jestli skutečně jenom tam a nebo taky na jiných místech a Vás to trápí jenom u těch cedulí. Já ze zkušenosti vím že stanoviště se u nás během dne ,několikrát mění a rozhodně to není jenom na konci u cedule...To spíš u té cedule to někoho, kdo jezdí rychle trápí. Zeptejte se slušných lidí o kolik přišli bodů !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a o kolik vy???

miluna
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2008 23:27
Odpovědět 

no u školy jsem na ně nikdy nenarazil :-) a mě to u té cedule netrápí, protože o nich vím

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás chat forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci