miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / 70 km/ h v obci
Autor Zpráva
matejka
Člen
# Zasláno: 22 Dub 2008 10:08
Odpovědět 

Dobrý den,
obracím se na Vás s dotazem jak postupovat. Jela jsem v obci /Praha -Plzeňská) na místě, kde byla dříve 70km/h (nyní 50km/h) - bez povšimnutí změny 70kou. Bohužel mě stihli vyfotit - bohužel ve dne, tudíž kvalita fotografie bude určite dobrá, s tím , že jsem měla v autě ještě dceru.
Majitelem vozidla je manžel a má otázka zní, zda-li při předvolání může využít osoby blízké, i když bude má fotografie čitelná??? děkuji za odpověď,

antimp
Člen
# Zasláno: 22 Dub 2008 12:16
Odpovědět 

A změřil Vás kdo?
1.Pokud PČR, tak se manžel dostaví na předvolání a ODMÍTNE vypovídat - nic víc, nic míň.
2.Pokud se ho pokusí předvolat obecní poskoci - to jsou ti, co chodí po ulicích v černých montérkách a většinou otravují život běžným občanům - tak nebude na ten canc papíru reagovat vůbec, protože tito nemají v tomto případě žádnou pravomoc někoho předvolávat.
3.Pokud předvolání bude ze strany správního orgánu, tak bude jednat analogicky dle bodu 1. Žádné vyprávění o osobě blízké, ale rovnou odmítne podat vypověď dle příslušného zákona, který si na místě může přečíst - je to součástí poučení. To je vše. Popřípadě jsou i jiné metody, ale ty zde nemá cenu zbytečně ventilovat.
Kvalita fotky v tomto případě nehraje velkou roli.

matejka
Člen
# Zasláno: 22 Dub 2008 14:38
Odpovědět 

Změřila mě PčR. Děkuji za odpověď!

ak1980
Člen
# Zasláno: 22 Dub 2008 14:46
Odpovědět 

Souhlas. At tam manzel zajde, sdeli ze on to nebyl, v dalsim dle par60odst1 odmitne podat vysvetleni a tim to hasne.

matejka
Člen
# Zasláno: 23 Dub 2008 13:19
Odpovědět 

Tak super, všechno klaplo.....)

ondrej
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 14:07
Odpovědět 

dobrý den
rád bych se zeptal

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 14:08
Odpovědět 

ondrej - tak se klidne zeptej, Ondro, a nestyd se :)

ondrej
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 14:08 - Změnil/a: ondrej
Odpovědět 

dobrý den,

rád bych se zeptal, jestli je na mostě barigádníků směrem od nádraží holešovic směr Prosek 70km/h nebo 50km/h??

omlouvam se za 1 spatne napsany dotaz ;) ;)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 15:40
Odpovědět 

ondrej neni zac se omlouvat, byl to vtipek .) jinak s mostem ti nepomohu, jsem z Jihlavy

clan21
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 08:27
Odpovědět 

No to je vidět, že jsi z Jihlavy Péťo :-)))))))

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2010 09:16
Odpovědět 

clan21 - Prekvapiva informace kdyt to tady pisi od zacatku co jsem tu. Mas neco proti ?

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět mínus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci