miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / konec zedníků s radarem?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Autor Zpráva
e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Lis 2011 20:45
Odpovědět 

volkswagen
O některých věcech diskutovat nechci :-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2011 08:27
Odpovědět 

No a vo tom je tadleta demogracie :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 17 Lis 2011 15:21
Odpovědět 

volkswagenPřesně tak.A je to dobře.Nikdo nesmí být k "výpovědi" nucen :-)

tramto
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2011 10:37
Odpovědět 

Tolerovat byste to rozhodně měl. Zastavit a stát můžu po dobu 3 minut i na vyhrazeném parkovišti, což je přesně čas než si vyberete z bankomatu.

Zákon č. 361/2000 Sb. § 27 odst. 1 písm. o)
Řidič nesmí zastavit a stát na vyhrazeném parkovišti, nejde-li o vozidlo, pro které je parkoviště vyhrazeno; to neplatí, jde-li o zastavení a stání, které nepřekročí dobu tří minut a které neohrozí ani neomezí ostatní účastníky provozu na pozemních komunikacích, popřípadě neomezí řidiče vozidel, pro něž je parkoviště vyhrazeno

petrpetr
Člen
# Zasláno: 18 Lis 2011 21:47
Odpovědět 

tramto, má zo háček v tom, že dle tebou citovaného zákona je na místo pro invalidy vjezd zakázán. Tudíž tam nmůžeš stát ani ty tři min. Když chceš chytračit přečti si celej zákon né jen to co se hodí.

tommy60
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2011 18:13
Odpovědět 

Nemáte pravdu oba dva. Přesná citace zákona" Na vyhrazeném parkovišti pro vozidlo oznacené parkovacím prukazem pro osoby se zdravotním postižením je vozidlům bez tohoto oznacení zakázáno zastavení a stání." Takže vjet se může, zastavit a stát nikoliv(samozřejmě mimo osob zdravotně postižených).

petrpetr
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2011 19:10
Odpovědět 

Tak jsem měl asi sterší 361, no nic to nemění na tom že tam zastavit a stát nemůže ani ty tři minuty. Dříve tam byl vjezd zakázán. Já tam nikdy neparkoval tak mě to až za tak moc nezajímalo když jsem studoval novelu k 1.8.

tix0575
Člen
# Zasláno: 19 Lis 2011 23:51
Odpovědět 

tommy: ještě jsem nezažil, že by někdo řešil přestupek za průjezd přes parkoviště pro O1 ;) ... ono je to taky ve většině případů i nemožné, protože je to stání vyhrazeno čelně

tommy60
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2011 08:25
Odpovědět 

tix0575 Já také ne. Jen jsem citoval zákon.

Warlock
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 06:10
Odpovědět 

Přečetl jsem si názory řekněme obou stran (příspěvky o rychlosti). Říkám si, proč to jide jde, mám na mysli přinutit řidiče dodržovat rychlost, příp. právní předpisy obecně a proč to u nás nejde. Na 50 říkáme, že jet 60 nebo 65 přeci nikoho neohrozí, ani mě, tak proč tam nedát rovnou 70 a trvat na absolutní dodržení této max. povol. rychlosti? Asi proto, že v ČR bychom stejně řekli, že když jedu na 70 třeba 80 nebo 90, tak nikoho neohrožuji. Pak se ještě vymluvíme na mizernej stav silnic, které za nehody mohou více než rychlost, pak na případný chybějící materiální znak přestupku (tady si myslím NSS udělal velkou botu, takové rozhodnutí o něčem, co ale nelze uplatňovat obecně, takže taková česká ulička), tu a tam se vymluvíme na osobu blízkou a máme tu Českou republiku :). Občas si povzdechneme, jak skvěle se jezdí třeba ve Švédsku, jak by se nám takový pořádek obecně líbil také. No jo no, nic není zadarmo. Když čtu komentáře lidí např. k dopravní nehodě, kdy někdo někoho doslova smetl, je to samé "řidiči jezdí jako hovada a cajti stojej za hovno", na straně druhé stejná veřejnost pláče, když někde měřej. Česká společnost asi bude muset dospět k nějakému společnému názoru jak dál. Do té doby to bude asi furt stejné.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2011 19:40
Odpovědět 

Já tak nějak netuším, proč pořád chcete někoho k něčemu nutit. To se vám stalo až když jste dostal obušek a uniformu, nebo jste to měl už předtím?

Warlock
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2011 16:11
Odpovědět 

Pro: volkswagen

Neočekávejte prosím, že s Vámi povedu konverzaci v tomto duchu. Pokleslá úroveň některých příspěvků na tomto serveru by tomu asi odpovídala, ale ode mne se toho opravdu nedočkáte.

Hezký den.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2011 16:42
Odpovědět 

Rozumím, taky bych měl problém si to obhájit. Ovšem takhle se vám bude lépe spát...

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci