miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Stejnokroj a "bejsbolky"
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
miccap
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2010 23:23 - Změnil/a: miccap
Odpovědět 

Klara: myslím, že by každej rád parkoval či zastavoval tam kde to není zákonem (nebo přiblble umístěnou značkou, což není v principu stejné) zakázáno, ale každej kdo sebe nebo něco dopravuje autem po městě ví dobře, že to není ani při nejlepší možné vůli možné. Tím mám na mysli zejména lidi žijící na sídlištích, kde kapacity parkovacích ploch odpovídají situaci v 70.letech. řidiče zásobovacích vozidel, nájemníky bytů v pražských modrých zónách, kde kartu rezidenta může získat jen občan s trvalým pobytem, apod. Ještě nějaké moralitky?

Bren
Člen
# Zasláno: 28 Úno 2013 08:12
Odpovědět 

No kdyby maníci na tomhle webu neposílali lidi svými blbostmi, co tady píší jakožto názory právníků, rovnou do průserů, nebyla by tady taková sranda. :D
Každý musí strážníka uposlechnout, pak si může jít stěžovat. Když je to o tom, jak byl ustrojen, tak ta stížnost může směřovat kupříkladu na lampárnu. Tam se s ní bude lampářka zabývat.
Strážník se může prokázat pouze ústním prohlášením a není na nějakém Frantovi Flintovi, proti kterému se zasahuje, "myslícím si" aby posuzoval, zda má strážník uniformu v pořádku nebo ne. Zažil jsem případy, kdy kouřící maník na zastávce (banalita, řeknu: prosím vás, běžte kouřit jinam, tady se nesmí a on odejde a tím to hasne) si během patnácti vteřin poté, co měl dojem, že policajti by měli mít barety na hlavách, prohlídnul čízinu zepředu a utrousil do textilu a nsledně šel do báně, protože byl celostátně hledaný pro šíření toxikomanie. Atd. Vaše nevhodné jednání na nevhodném místě v nevhodnou dobu může skončit vaším těžkým průšvihem skrz naprostou banalitu.
Rady tady těch strýců jsou totiž směřované k tomu, že vás okamžitě přivedou do průšvihu, který se jmenuje nějak jako neuposlechnutí výzvy. Už to je přestupek za litřík na SO, k tomu patnáct set za oleštění kliky a můžete tady toho soudruha z webu žalovat. On řekne: "když ale já jsem myslel" a pak "já tomu tak moc zase nerozumím" a postup už znáte - lampárna. :D

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci