miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Vezmou k MP každého? Nebo k PČR?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
svetlo
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2008 08:25
Odpovědět 

Bohužel,v současné době je totalita větší než za komunistů.Značně se zneužívá technika pro to,aby se lidé mohli totálně kontrolovat.PČR a MP není výjímkou.Násílím se na lidech vymáhá dodržování jakýchsi "pravidel"a "lidmi vytvořených zákonů",jsou to pravidla a zákony,které ovšem ta většina nestanovila a koneckonců s nimi nemusí ani souhlasit.Jsme primitivní civilizací,která je založená na používání násilí .Lidé nejsou svobodní ani náhodou.Můžeme maximálně snížit spotřebu a žít tzv."neviditelný" zivot s naprosto minimální angyžovaností v této civilizaci.Peníze jsou nám vnuceny,nikdo se neptá,zdali-je budeme používat či ne.Nejsem pesimista,pouze jsem si odstranil růžové a černé brýle.K policii bych nešel pracovat ani náhodou je to násilcká organizace a policisté jsou služebně(ne soukromě)loutkou,která má chránit a trestat..uff..divím se že to vůbec je ochoten někdo dělat.. pomáhat a chránit...pouze heslo,které má upoutat pozornost.Policisté ještě nikdy nic neochránili a ani nemomohli a to proto,že nejsou nestranní.Vždy jednu stranu udupou a druhou pustí.Proti čemu se bojuje to se posiluje.Neexistují ani zloději(vytváří je svou působností tzv."zákon"..jinak bynebyli) a není v podstatě ani ten policista.I měření rychlosti je násilí.a automatické systémy je totalitní kontrola.Vím,sám jsem řidič,že některí řidiči jezdí tzv."nebezpečně".Osobně to za nebezpečí nepovažuji-ten řidič prostě jede jak jede-nic se neděje,nikdy bych nikohl za cokoliv nebonzoval,dám tomu řidiči svobodu.A ani jedinou myšlenkou ho neodsoudím.Lidé potřebují změnu smýšlení a názorů.Je to však velice obtížné,protože ani vláda,ani policie,ani náboženské organizace a téměř všechna média n e j d o u příkladem a v lidech je dokonce systematicky udržován názorový systém záměrně tak,aby nevybočili z řady a měli v podstatě permanentní strach,že něco dělají špatně.Šílené.Sám jsem se zbavil strachu,nekomentuji nic kolem sebe,jen se dívám,tiše tupě dívám a ani se už ničemu nedivím.l

straznikMP
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2008 14:37
Odpovědět 

Pěkné............a z které že to jste sekty ????????????

alik
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2008 19:29
Odpovědět 

světlo: Pane, vy jste patrně naprostý magor oblblý hloupýma kecama nějakých podivných spiritistů.

krisotek
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2008 14:43
Odpovědět 

svetlo

No tak to je mazec, Seš fakt ma.gor . VIDĚL JSEM HODNĚ,ALE TOHLE PARÁDA, FAKT TO MÁŠ V TÝ HLAVĚ VYTROUBENÝ.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2008 17:13
Odpovědět 

světlo:
moc Vás prosím pokračujte v tom
"......jen se dívám,tiše tupě dívám a ani se už ničemu nedivím.l"

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2008 18:32
Odpovědět 

svetlo
Z toho,co bylo Vámi napsáno, mohu uvést jen TOTO, s čímž souhlasím :
"... ani vláda,ani policie,ani náboženské organizace a téměř všechna média n e j d o u příkladem..." BOHUŽEL tomu tak mnohdy je.

Zbytek považuji za výplod chorého mozku.

Hezký den

Ambermoon
Člen
# Zasláno: 23 Zář 2008 14:58 - Změnil/a: Ambermoon
Odpovědět 

světlo napsal:
"Vím,sám jsem řidič,že některí řidiči jezdí tzv."nebezpečně".Osobně to za nebezpečí nepovažuji-ten řidič prostě jede jak jede-nic se neděje,nikdy bych nikohl za cokoliv nebonzoval,dám tomu řidiči svobodu.A ani jedinou myšlenkou ho neodsoudím."

Hm, tohle musím poradit svému spolužákovi. Jeden bezohledný frajer v předraženém fáru nezvládl řízení, v 90ti km rychlosti vletěl na chodník a zabil jeho manželku, která šla do práce. Po letech se mi spolužák svěřil, že nebýt těch 2 dětí, co mu zůstaly, dávno by se uchlastal. Třeba tento tvůj názor mu pomůže a on začne tomu řidiči, co už je dávno z basy doma, posílat blahopřejné pohledy k vánocům a na narozeniny...

jencetnik
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2008 11:40
Odpovědět 

miluna:
Nemůžu s tebou souhlasit. Neznám problém ve vašem městě a proto Tě nechci kritizovat.
Jsem bývalý policista a teď pracuji u MP a zažil jsem toho moc. Obecný problém u MP je, že nejvíc jsou vidět pro "nezasvědcené" občany ony "botičky" ale to je na dlouhou diskuzi.
myslím že ač nerad použiju jen přísloví, že kdo chce psa bít hůl si najde nebo v tvým případě spíš čínské: kdo tě nemůže přerůst ten tě ponižuje.
Pěkný den a nic ve zlém

miluna
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2008 17:19
Odpovědět 

jancetnik : me je to celkem fuk, já už si zvykl že mne a mou rodinu naši MP pěkně perzekuují. Včera jsem se vrátil po týdnu z It, v noci. Tradičně parkoviště plná, lidé stojí kde se dá, dám to na jedno takové místo které používá více lidí, když už opravdu není kde. Ráno zase lísteček za stěračem, ostatní hříšníci cca 10 aut NIC. Někteří přímo za značkou zákaz zastavení, jiní v protisměru a tak podobně. Nikdo ale NIC jen já. Nepláču, nefňukám tady, mě je to směšné. Zmuchlám vyhodím neřeším ALE pocit křivdy v té hlavě mám. Jsou to prostě ubožáci co se mi snaží znepříjemnit život. Už se těším na další osobní setkání s nimi, pokaždě je rozeberu až jim dojdou argumenty, prostě nedoučení zedníci v uniformě, a podle toho to vypadá.

jencetnik
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2008 19:25
Odpovědět 

miluna

jo tak to chápu tvůj postoj. ale jak už tady někdo psal chce to to začít řešit. bohužel muže takovéhle MP kazí jméno nám všem. Je možné, jak to znám z vlastní zkušenosti, že jsou v tom částečně nevině... je to politika a chyba je, že sice "spadáme pod ministerstvo vnitra" myslím zkoušky atd., ale řídí nás starosta vyjma případů v zákoně... a to je politika. Na druhou stranu nevím která MP by si i z jakýchkolv důvodů dovolila takhle "šikanovat" jedno auto na sídlišti jak říkáš to svědčí o tom jak to tam funguje a to, že je "rozebereš" jak říkáš taky. U nás většina má právní minimum pro takové případy a ne jen proto, ale i proto aby si tohle nedovolily, jen tě odkážu na nový správní řád... Se sídlištěma je problé asi všude. Byli většinou projektovány, když měla každá 4 rodina auto a teď má každá dvě a víc... to je právě o komuhikaci a toleranci. Na druhou stranu se musím MP zastat. Já osobně řeším vše v klidu a záleží na chování každého "přestupce" pokud začne o "... měli by ste raději... nebo... umíte jen buzerovat lidi..." apod. tak sazba vyletí třeba z domluvy na plnou taxu a tak to asi řeší většina z nás... koukám že jsem se moc rozepsal tak asi tolik

jencetnik
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2008 19:26
Odpovědět 

omlouvám se za slovosled ale píšu na PDA a mažu atd. a koukám že z toho je super blábol

svetlo
Člen
# Zasláno: 31 Říj 2008 20:57
Odpovědět 

Jsem fakt "obyčejný"chalan a a plně chápu práci policie.Mimochodem jeden můj velice dobrý kamarád je v dost "vysokém" postavení u státní policie a úplně normálně si dáme spolu pivko.Ten příspěvěk, co jem zde napsal,napsal jsem.Nemám "vůbec nic proti policistům".Jsou to také lidí jako ostatní.Pouze jsem chtěl "poukázat" na jednu věc,že se to fakt s tím sledováním začíná přehánět a to především v oblasti kamerových systémů a že to sbírání informací je velice snadno zneužitelné a to jakkoli.Beru život tak jak běží a leží a pracuji ve státní správě a vážím si práce.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 1 Lis 2008 14:13
Odpovědět 

Miluno, ty si tu stěžuješ, ale ve svém posledním příspěvku vlastně prozrazuješ svojí neschopnost. Plno aut stojí špatně, mezi nimi ty, některé ještě hůře v zákazu a lísteček máš jenom ty?
Tak jestli s tímhle nejsi schopnej něco udělat a na místní MP roztočit pořádnej vítr, tak tu nikde prosím nepiš o tom, že policajti jsou hloupí.
U nás ve městě neexistuje, aby poiicajti stejný případy neřešili stejným metrem. Znám případ, kdy strážník pokutoval na základě oznámení tři špatně stojící auta, z nichž jedno bylo jeho přítelkyně. Všichni tři dostali stejnou pokutu. Nedávno zase otec jednoho strážníka stál přes noc na sídlišti na trávníku. Někdo ho napráskal, otec platil pokutu jako každej jinej.

antimp
Člen
# Zasláno: 1 Lis 2008 14:57
Odpovědět 

A jakou další pohádku o neohrožených a spravedlivých obecních zřízencích nám povíš příště? Takovéhle slinty vyprávěj dětem ve školce.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2008 18:42
Odpovědět 

Napíšu ti pohádku o přísném vrchním strážníkovi, který přestupky podřízených přísně trestá, přičemž ti podřízení, zkušení veterání z menšího města jsou natolik inteligentní, že vědí, že občani jejich ksichty a často i auta dobře znají, tak raději neriskují. A jak to tak bývá v pohádkách, tak král (vr.str.) má dost radílků a našeptávačů (oznamovatelů), kteří jej na případné delikty rádi upozorní, takže si to řadoví strážníci prostě netroufnou.

Věř nebo nevěř, u tebe Pepku je mi to úplně jedno.

Inteligentní strážník vychází z pevné pozice a ví, že i jeho kamarád či příbuzný musí pochopit, že stejným metrem se prostě musí měřit, a kdo to nepochopí - jeho problém.

Jinak ty dva výše popsaný příběhy jsou z praxe - to je to, co Pepík zjevně nezná. Šedivá je teorie, zelený strom života.

qqq
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2008 10:55
Odpovědět 

Citizen X Jenom doplním - znám strážníka, který vykostil za 1.000,- kč svého šéfa - starostu za špatné parkování. Starosta to zaplatil, potom si blok nechal zarámovat společně s kopií A bloku, kterou si vyžádal a kde je popis skutku.
Když k němu přijde prosebníček o storno pokuty, tak mu to ukáže, vyhodí ho a má klid. Ten starosta sám říká, že takovou podporu lidí v dalších volbách ještě neměl, protože všichni viděli, že starosta zaplatil taky - tzn. strážníci mají v tomto městečku velmi vysoký respekt :-)

Citizen X
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2008 18:58
Odpovědět 

Tak to tě můžu ujistit, že u nás už starosta několikrát taky platil za špatný parkování. Běžnou taxu jako každej jinej. A taky se to dá krásně každýmu "omlátit o hubu".

niaz8085
Člen
# Zasláno: 12 Led 2020 09:29
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان
مهاجرت
eucs مهاجرت

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula plus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci