miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Změny v roce 2009
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 10:41 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 

Zajímavé... budu-li předpokládat, že v Jihlavě je aktivně stále ve službě tak 30% strážníků dávádává mi to hezký průměr 2,77 přestupku na úseku silničního provozu na strážníka za den :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 11:01
Odpovědět 

volkswagen - ano .) a prevazna cast na dopravne nejnebezpecnejsim useku ve meste a to masarykove namesti . A ze tim prestupkem je onen diskutovany zakaz vjezdu s krasnym poctem 3150 uz ani nemusim rikat :)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 12:15
Odpovědět 

Ona ta matematika je vůbec krásná věc. Jestliže se v té jihlavě zabývá opět dejme tomu třetina služby přestupky v dopravě - tj 6 kusů, pak mají skóre ještě lepší - skoro 8 kusů na osobu a den oproti čemuž zbylých 11 má docela pohodu se svými 1,04 :-) Takže vlastně jim hrozně křivdíme, ti hoši na dopravním přestupkách jen dřou a dřou a zbytek se zatím někde poflakuje :-)

petrpetr
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 12:46
Odpovědět 

Vy jste opravdu někde jinde, kolik projede za den aut a kolik lidí za den přepadnou. Nebo mají celej den jen čekat až někdo někoho přepadne. A proč pořád melete o naplnování kasy. Vyděljí tak hovno nějakej ten usranej mega je v celé kase magistrátu nulová položka.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 12:54
Odpovědět 

Kdo tu mluvil o přepadení proboha? Pak že jsme někde jinde :)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 16:20
Odpovědět 

volkswagen - sakra, petrpetr nejak straci nervy... :D

petrpetr - stavaji se ti i ve sluzbe casti ze se takhle rozcilis nebo tak neco ? To by bylo nebezpecne...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 18:14
Odpovědět 

V zádné službě nejsem, a rozčílit se můžu u diskuze s takovým ....

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 19:31
Odpovědět 

petrpetr - psal jsem ''stavaji se ti i ve sluzbe'' - I VE SLUZBE, tedy nepredpokadal jsem ze jsi ve sluzbe a ptam se zda i ve sluzbe se takto rozcilis... Bylo by to nebezpecne protoze predpokladam nosis jako verejny cinitel zbran...

straznikMP
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 19:48
Odpovědět 

volkswagen
S tebou už jsem skončil.
Že ty těch dlouholetých zkušeností máš !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PetrVesely
Ty jseš opravdu pako. Vy jste s volkswagenem asi 4 procentní nééé.
Hlavně začněte sami u sebe vy borečkové. Nech si přehrát všechny 156 a poslechni si na co si dneska lidi hlavně stěžujou a zjistíš, že je to právě ta doprava. A protože jste nejchytřejší na světě, tak víte že každá stížnost se musí nějakým způsobem řešit...
Víte o naši práci h.... ale potvrzujete, že každý čech je ten nejchytřejší...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 20:46
Odpovědět 

Víc vykřičníků, větší pravda? :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 20:58
Odpovědět 

straznikMP - Ano, uz to slysim: 'haloo, pane straznik, jak to ze na namesti nestoji jako obvykle straznik a nechyta auta co projedou ten zakaz vjezduuu ? Ja se citim strasne ohrozena, rychle s tim neco udelejte prosim, jo a jeste na placenych parkovistich mesta na hornim a dolnim namesti, je nekolik aut co nemaji zaplacene parkovne, prosim hned zakrocteeee' - asi takto vypadaji ty telefonaty na 156 ze :)

Ale ty vykricniky chapu, je tezke obhajit to co je evidentne neobhajitelne, tak prijde vhod i rada vyhricniku.

Jinak to je to u MP opravdu samej nervak ? Predtim petrpetr , ted straznikMP ... Chapu , frustace tim, ze lidi vas povazuji za botickare musi byt strasna zvlast kdyz jste presvedceni, podle toho co tady pisete, jak moc pomahate lidem...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 21:09
Odpovědět 

ty heckere jeded d e m e n t n í, nejsem žádnej str. tak nemůžu být v žádne službě. Udělej si v tom pořádek. když se jich semtam zastanu neznamená že jsem jeden z nich. A tvé argumenty jsou zcela zcestné. Vylez ven mezi lidi a podívej se co se děje kolem tebe.Doma u PC to zjistíž jen z tabulek.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 21:18
Odpovědět 

PV: Švanda, co?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 21:55
Odpovědět 

petrpetr - tak jsi u PCR ?

volkswagen - spis k placi...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 22 Led 2010 22:32
Odpovědět 

No vidím, že už s váma tady nikdo nekomunikuje tak to taky vzdávám v o l a nepřesvědčíš.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 23 Led 2010 00:18
Odpovědět 

volkswagen
Větší motorka , větší idiot.
PetrVesely
Nepotřebuju nic obhajovat. Já se za svoji práci rozhodně nestydím. Ale ty bys možná mohl. Občas si taky po sobě přečti ty svoje super články.. A pár vykřičníků pro vás chlapečci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 23 Led 2010 05:38
Odpovědět 

straznikMP - no ted jsi se odkopal uplne :)

straznikMP - hele uprimne, tvuj argument, ze na 156 volaji lidi nejvice ohledne prestupku dopravy, to byla fakt strela vedle. Mozna aby to bylo uplne srozumitelne: Mozna volaji, ale kdyz nekde auto prekazi, kdyz stoji tesne pred prechodem a neni videt na chodce, sam jsem takto volal, ale presne tohle spada do kategorie POMAHANI LIDEM a je to ta dobra prace. Ale napis mi sem, ze volaji lidi na ten pocet zakazu vjezdu ci na parkovani na placenem parkovisti, ktery tvori viz statistika v Jihlave STEZEJNI CAST prace mistni MP...

Treba chces MP chranit, chapu to, nema ji rada vetcina obyvatel, ale alespon sam pred sebou si rekni pravdu, jak to s tim volanim je. Vzdyt jste taky lidi a neverim ze tam nekde uvnitr ten rozdil nechapete... Po cteni tady co straznici pisi vidim, ze uz skutecne nekteri ne, a budou hajit celodenni hlidani pasticky v doprave jako nejdulezitejsi cinnost na svete a dokonce jako pomoc lidem, ale snad se jeste najdou i ti, kteri chapou o cem je rec.

Nicmene povidani tady pro mne prinasi dulezitou vec a to dalsi pochopeni toho jak clenove MP premysleji.

petrpetr - mam pocit, ze ti spise dosly argumenty...
Proti statistice a jasne postavenym faktum se tezko argumentuje, tak to radeji vzdavas...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 23 Led 2010 07:13
Odpovědět 

Vzdávám debatu s v o l em. Nic mi nedošlo, ty jen žiješ v číslech a realita ti nic neříká tak to se pak těžko diskutuje. Práci zdar.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 23 Led 2010 09:14
Odpovědět 

Straznik Chm, dožadoval jste se statistik, dostal jste je. Místo komentáře jste mě a PV poněkud zmateně označil za homosexuály. Kdybyste raději řekl něco k těm statistikám.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 23 Led 2010 12:52
Odpovědět 

petrpetr - pravda ja jako programator, mam k tem cislum blizko.
Ony maji tu vlastnost, ze bez emoci prinaseni pravdu a poradek.
Neni tam misto na nejake pocity ci cokoli jineho a tak se mnohdy ukaze to co dotycny nerad slysi... Stejne to je tak i se statistikou o MP...

straznikMP
Člen
# Zasláno: 23 Led 2010 18:43
Odpovědět 

PetrVesely
Ty jseš ale opravdu zvláštní člověk. Celou dobu se o tom bavíme, že to tak je, lidi sami volají na ostatní a ty se k tomu ještě přiznáš a pak se divíš, že statistiky vycházejí tak jak vycházejí. To že se dělají zákazy vjezdu, je snad taky logický. Postav si barák v zástavbě, rok běhej kolem toho aby ti tam dali obytnou zónu a pak volej na 156 že ti tam jezdí nedovoleně ostatní řidiči. Takhle přesně to dneska chodí. Vyprdni se na MP a zavolej kolegy od PČR. No a pak už jenom nadávej, že s tím nikdo nic nedělá. A nebo zavolej MP a pak tam přijede hlídka, začne tam stát jak vy píšete za cedulí a začne vybírat. Ty budeš spokojenej a pro ostatní je MP parta idiotů protože vybírají v zákazu vjezdu. Už to trošičku chápeš o čem tahle práce je ??? Jestli né tak máš smůlu a nepomůže už ti ani doktor, protože tohle se léčit nedá.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Led 2010 15:06
Odpovědět 

straznikMP - patrne nerozumis psanemu textu, nebo ja nedosaahuji schopnosti porozumet tvym slovum. Nicmene tobe dobre poradim: Prestan se vztekat, uklidni se, zivotje velice kratky... Take by sji nekdy ve sluzbe mohl prepisknout, a tvuj evidentne tezko zvladnutelny vztek, by te pak mohl stat misto a zbyl by na tebe uz jen hlidac v supermarketu.

Pozadam te jeste jednou o vysvetleni tveho posledniho prispevku, skutecne mu nerozumim.
Zvlaste pasazi, k cemu sem se ja priznal... ? :)

straznikMP
Člen
# Zasláno: 25 Led 2010 12:04
Odpovědět 

PetrVesely

straznikMP - hele uprimne, tvuj argument, ze na 156 volaji lidi nejvice ohledne prestupku dopravy, to byla fakt strela vedle. Mozna aby to bylo uplne srozumitelne: Mozna volaji, ale kdyz nekde auto prekazi, kdyz stoji tesne pred prechodem a neni videt na chodce, sam jsem takto volal, ale presne tohle spada do kategorie POMAHANI LIDEM a je to ta dobra prace. Ale napis mi sem, ze volaji lidi na ten pocet zakazu vjezdu ci na parkovani na placenem parkovisti, ktery tvori viz statistika v Jihlave STEZEJNI CAST prace mistni MP...

No tak já myslím, že toto hovoří za vše.... přečti si to po sobě a pak se chytni za hlavu. Jestli nechápeš můj poslední příspěvek, tak nechápu jak můžeš pracovat u práce u které se musí trochu přemýšlet. Darmo s tebou ztrácet čas.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 25 Led 2010 16:18
Odpovědět 

straznikMP - jojo ale ani jeden z popisovanych neni zakaz vjezdu a nebo boticka na parkovisti :) viz graf a statistika z Jihlavy... A jiste i ve tvem 'okrsku' by to vyslo podobne :)

straznikMP
Člen
# Zasláno: 25 Led 2010 19:08 - Změnil/a: straznikMP
Odpovědět 

To je přeci jedno néééé. Ty zavoláš ať odtáhnem auto od přechodu a kolemjedoucí bude nadávat, protože to bude auto kamaráda, že jsme idioti, že to auto odtahujem a proč raději neděláme zákaz vjezdu. Prostě jednomu se zavděčíš a třem ne. Je to naprosto jednoduchý.

A už jsem ti psal, že já botičky nedělám a můj okrsek je celé město.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 25 Led 2010 19:50
Odpovědět 

straznikMP - vzdyt to neni pravda - kdyz nekdo nadava, ze kamosovi odtahnes auto u prechodu, tak at si nadava ale statistika jasne ukazuje, cemu se venujete ! A na to vam lidi nevolaj... - vychazim ze statistiky Jihlava, a muzes sem dat tu vasi at se podivame.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 25 Led 2010 22:27
Odpovědět 

Ty prosím tě, můžeš mě vysvětlit čím přemýšlíš ???
Je asi logický, že ve statistice potom bude napsáno 1 x odtažené vozidlo - nedodržení 5 metrů. Za tu moji uvedenou zónu třeba zákaz vjezdu. Ale to ty nikdy nepochopíš. Ve statistikách už pak není uvedeno kolik lidí zavolalo ! ! !

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 26 Led 2010 07:00
Odpovědět 

straznikMP - proc jsi porad tak nervozni ? Pokud nosis zbran, kdy naposledy jsi byl u lekare ? Jinak samozrejme ze chapu, ze kdyz ze zavolaji na auto na prechodu, ze bude ve statistice odtah vozidla.

Tak se nestyd a dej sem statistiky, nebo jaky okres slouzis at se podivame ...

:)

antimp
Člen
# Zasláno: 26 Led 2010 07:12
Odpovědět 

Zkus Tábor

Admin
Administrátor
# Zasláno: 26 Led 2010 09:09
Odpovědět 

Spíše Nový Bydžov.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci