miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Jako za toto by měl ten strážník letět !!!
Autor Zpráva
qqq
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2009 14:11
Odpovědět 

http://zpravy.idnes.cz/straznik-vyhanel-martany-od -paroubka-ve-volnem-case-trest-mu-nehrozi-12i-/kri mi.asp?c=A090527_123358_krimi_js

Jako četník tělem i duší apeluji na velitele městské policie Litoměřice králíka, aby vyvodil s jednání tohoto strážníka personální důsledky. toto jeho jednání je zcela proti všem základním zásadám zákona o obecní policii, jakož i základním zásadám chování úřední osoby, byť mimo pracovní poměr.
Pokud pan Králík nebude jednat jako velitel, tak si tento post nezaslouží. Již jeho vyjádření je plné předposranosti, a tak doufám, že bude konat.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2009 17:09
Odpovědět 

No původně jsem to sem chtěl dát sám, ale obávaje se reakcí MP klaky jsem tak neučinil. Smekám před vámi. Nejste úplně beznadějný případ :-)

usama
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2009 18:14
Odpovědět 

volkswagen Hele, mě máš asi za klaku MP, ale to co udělal ten strážník, tak za to by za rakouska, první republiky, nácků i kamnčů dostal vojenskýho prokurátora.

Jsem absolutně proti tomu, aby strážník byl v jakékoliv straně. Tam by měla být stejná podmínka jako u policajtů.

Jo a o Králíkovi se vyprávějí přímo legendy... o jeho předposranosti. To nebude asi člověk na svém místě...

krisotek
Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2009 21:35
Odpovědět 

qqq
Jste všichni vedle jak ta jedle....strážník měl volno a neprokázal příslušnost k obecní či městské policii ( průkazem nebo výzvou ) jednal jako řadový občan. Totéž to platí i pro policii ČR dokavaď se neprokáže, tak stále jedná jako občan. Znám hodně lidí jak od MP či PČR a dělají ve svém volnu vyhazovače či pořadatele na diskotékách a všelijacích akcích a vyhazují , vykazují lidi. Chce si to občas přečíst nějaké stanoviska nejvyššího soudu a potom budete chytřejší.
Jo a ještě něco , přece žijeme v ČR a každý ví jak to tady s tím vymáháním práva chodí. \co advokát to jiný právní názor.
Jo a jinak mi je šuma fuk co si strážníci či policajti ČR dělají ve svém volnu.
Ještě jedna věc a to, že přísl. bezpečnostních sborů nesmí být členy politických stran a hnutí - zakazuje to ústava ČR ( strážníci být mohou jsou v pracovním poměru a né ve služebním ) mi připadá vzláštní, jelikož co se týče POLICIE, tak má být APOLITICKÁ A NEZÁVISLÁ, ale všichni víme přece, že to není PRAVDA ! ! !
Tak co tady řešíte, stejně si každá politická strana, která bude vládnout, tak si přivlastňuje POLICII na svoji stranu a POLICIE , TAK PODLE TOHO JEDNÁ.

usama
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2009 11:30
Odpovědět 

krisotek
ad 1 - strážník NESMÍ BEZ SOUHLASU ZAMĚSTNAVATELE DĚLAT JINOU PRÁCI (a ať se nesnaží trvdit, že dělá ochranku zadarmo)

ad 2 - strážník má povinnosti stanovené zákonem I MIMO PRACOVNÍ DOBU

ad 3 - strážník má neméně ve třech zákonech, kterými se přímo řídí (zákoník práce, zákon o obecní policii a správní řád) stanovenu POVINNOST NESTRANNOSTI. Zde nestrannost byla zcela pošlapána.

ad 4 - ten člověk v tomto případě by měl být stíhán pro trestný čin, protože zde bezdůvodně napdl jiného, bránil mu tím rovněž ve vyjádření politického názoru apod.

ad 5 - můj názor ohledně nepolitikaření u MP jsme již napsal. Zde, třeba, když to není zakázáno, pochopím, když strážník je členem politické strany a vyjadřuje své politické názory. Ovšem toto nebylo vyjádření názoru, ale zneužití postavení.

Když už nic jiného tak ten člověk zvlášť vážným způsobem porušil zákoník práce (zaměstnával se bez povolení zaměstnavatele) a porušil statut nestrannosti a ovinnosti zakročit mimo pracovní dobu proti pachatelům, protože se pachatelem stal sám.

TEN ČLOVĚK NEMÁ OMLUVU. A pokud nebude s okamžitou platností vyhozen, tak i jeho nadřízený si zasluhuje sám vyhazov.

krisotek
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2009 23:04
Odpovědět 

usama
A řekni mi co se ještě v této republice nesmí ? A dělá se to.....kde žiješ ? Asi Marsu či jinde ?
Já žiji v ČR a vím jak to tady chodí, tak už se s tím konečně smiř..................úrostě sám to nezměníš.
A ještě jednou Ti říkám, tady je špatná vymahatelnost práva ty na mně chodíš s takovou banalitou, kterou jkž za týden neboli druhý den nikho nezajímá. Je ekonomická krize a lidi řeší jiné problémy.................................

qqq
Člen
# Zasláno: 8 Čen 2009 14:54
Odpovědět 

krisotek
Mě by v tom případě zajímalo proč se tady řeší takové banality, jako je pár nikláků za pokuty... :-) Já žiji v ČR a vím jak to tady chodí, tak už se s tím konečně smiř..................prostě sám to nezměníš. A ještě jednou Ti říkám, tady je špatná vymahatelnost práva ty na mně chodíš s takovou banalitou, kterou jkž za týden neboli druhý den nikho nezajímá. Je ekonomická krize a lidi řeší jiné problémy.................................

Dvojsečná slova, že :-)

jarda
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2009 08:23
Odpovědět 

http://zpravy.idnes.cz/straznik-vyhanel-martany-od -paroubka-ve-volnem-case-trest-mu-nehrozi-12i-/kri mi.asp?c=A090527_123358_krimi_js

Nojo, ale ta podmínka tam bohužel není.
I když souhlasím, že voják, policista i strážník by měl být nestraný.
Jelikož se mi ten článek nezobrazil, reaguji až na tento tvůj příspěvek. Pokud v článku jde jen o to, že je strážník přívržencem nějaké politické strany, to samo o sobě není protiprávní jednání a velitel Městské policie by výpověď jen těžko odůvodňoval. Příslušník Městské policie je v pracovním poměru, proto se předpisy řídí Zákoníkem práce a ten postih z podobného důvodu neumožňuje.

jarda
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2009 08:27
Odpovědět 

ad 1 - strážník NESMÍ BEZ SOUHLASU ZAMĚSTNAVATELE DĚLAT JINOU PRÁCI (a ať se nesnaží trvdit, že dělá ochranku zadarmo)

Zaměstnavatel mu může jinou práci povolit a pokud tak učinil...
Jen mi štve, že se mi ten článek nechce zobrazit. Jen doufám, že onen strážník nedělá tu ochranku v munduru MP ((o:

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dvanáct děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018, Strážníci