miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / troškuOT ale i tak ....
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
miluna
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2009 13:49
Odpovědět 

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20090 92601

petrpetr
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2009 15:45
Odpovědět 

No článek je to pěkný. Domnívám se že ti policisté to budou mět před očima již zbytek života. A to dělěli za co je platí, honili pachatele. Jen pro autora článku, tyto vozy jsou standartně vybaveny i houkačkou v motorovém prostoru, jen maják je magnitický.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 09:46
Odpovědět 

Honili pachatele čeho?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 11:22
Odpovědět 

To já nevím čeho, ale asi když ujížděl tak něco nebylo v pořádku ne. To ho jako měli nechat jed dál. Asi by bylo lepší se otočit a dělat že nic neviděli že ? No to pak asi nemusí chodit do služby vůbec. Určitě tam nešli s tím že někoho zabijí.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 12:52
Odpovědět 

Chudinkové, oni nechtěli zabíjet. Před autíčko jim vběhla šílená sebevražedkyně. Bylo přeci nutné chytit piráta, kam bysme to přišli!

Kromě toho bych poznamenal, že standarta je druh praporu, pokud se pokoušíte naznačit, že akustická signalizace je běžná, bylo by na místě použít slova standardní.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 15:57
Odpovědět 

Děkuji za hodinku čj, no holt někteří jsou chytřejší než ti ostatní. Až vám takový pirát vybere barák nebo auto tak to zas budete nadávat,že ho nechali jen tak ujíždět. No holt v tomto státě má každý tu svou pravdu.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 17:21
Odpovědět 

Rádo se stalo. My chytří musíme občas hlupáka poučit :-).

Tahle srdceryvná vyjádření o pirátech, co vykrádají auta si nechte od cesty. Vykradené auto nebo dům jsou mi upřímně řečeno úplně u prdele. Majetek mám pojištěný, nejsem pitomá ovce, která by se spoléhala na MP případně PaCH či jinou státní instituci.

Ono se to asi bude urychleně mést pod koberec, jako v případě každého jiného prohřešku hochu v modrém. Ale zajímalo by mě, jestli vyplave na povrch, jaké to zrůdnosti se onen fantom v bmw dopustil. Ono otázka je, jestli vůbec nějaký existoval....

petrpetr
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 18:05
Odpovědět 

další blb co jen uráží. zbytečná komunikace

antimp
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 20:25
Odpovědět 

Že bych tušil, že jsi další ACAB na tomto foru?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2009 23:01
Odpovědět 

petrpetr: Vy opravdu nečtete co píšu. To je pak těžký. Dobrou noc a asi hezkou službu.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2009 14:09 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 

Abych to uvedl na pravou míru. Míra mojí nasranosti vůči dopravce roste v přímě úměře k jejich jalovým dopravněbezpečnostím (to je příšerný slovo, co) akcím a zároveň naprosté bezzubosti vůči opravdovému nebezpečí na silnici. Zatímco normálního člověka buzerují tu kvůli lékarničce, tu kvůli vestičce, onde kvůli 56 ve městě ve tři v noci, nechávají vesele jezdit ožralého Bulawu, až jich pár sejme.

Stejně tak na konci prázdnnt se naši čactí hoši v modrém prsili, jak jsou vidět, jak svými namátkovými kontrolami chrání řidiče. Pak ukázali nějakého nebožáka, který dostal 200 korun pokutu za zapomenutý řp. Vskutku přínosné, takový pirát nemá na silnici co dělat, že. Na druhé straně necelý týden na to Diamond Race. Připitomělý Tržil stojí bezradně před Kongresovkou a blekotá do kamery něco o tom, že jim nejprve organizátor slíbil, že oznámí trasu, pak že to neřekl a že nemůžou nic dělat a že neumí a neznají atd... Jo borci vyjeli na Německo a tam to najednou šlo.

Každému z nás je jasné, že kdyby kucí ušatý opravdu chtěli, nikdo z nich neodjede ani metr z místa startu. Vždycky lze něco najít. Ale to by tu nesmělo fungovat dvojí právo - na vlky a na ovce.

Takže hoši, neoznačujte svoje vylévání frustrací na ovcích jako starostlivou péči o bezpečnost na silnici. Nekrmte nás hromadami mrtvých a raněných. Prostě na někoho nemůžete, tak si to pak vyléčité na strejcovi co má prošlou lékárničku.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2009 15:47
Odpovědět 

Tak v tomto s váma souhlasím. Bohužel to tak funguje. No ale ta čeština taky nic moc.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2009 16:01
Odpovědět 

Tovíte, když se rozjedu, na nějaké gramatice nezáleží. Jinak ovšem bod pro vás. ;-)

Je pěkné, že souhlasíte, nicméně se těch nefachčenků budete a budete zastávat, když si hrajou na kovboje.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2009 17:05
Odpovědět 

Mám jen dobré skušenosti. Tak proto.

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2009 17:45
Odpovědět 

volkswagen
Jeden dotaz.Policajti jsou u Vás nefachčenkové?To jako obecně všichni nebo jak to myslíte?Jen mne zajímá, jestli máte "jen" špatné zkušenosti anebo jste zdeformovaný tím co kde vidíte,slyšíte a podobně.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2009 20:56
Odpovědět 

e policeman: Já myslím, že byste mohl víc pracovat na pochopení psaného textu. Víc vám k tomu psát nebudu.

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2009 10:15
Odpovědět 

volkswagen
Myslím, že jsem Vámi psaný text pochopil dostatečně.A co se týče Vaší odpovědi(nebo spíše neodpovědi), není k tomu opravdu co dodat.
Nicméně, hezký den

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2009 21:31
Odpovědět 

VW: sice s vámi souhlasím, ale nemá velkou cenu hanit práci obyčejných policistů na ulici, kteří jenom plní nařízení svých představených! Smutné je to, že nemají dost odvahy a zdravého selského rozumu, aby to svým nadřízeným řekli. Jenže podle mého názoru je to dílo Ivana Langra do takového stavu dostat PČR, aby nikdo neodporoval a jen plnil co se mu řekne. Jak takový chudák 19 kluk má mít nějaký zdravý rozum, když za A) ho to nemá kdo naučit - protože byl vytažený generační špunt
za B) nemá žádné životní zkušenosti z vlastního života

volkswagen
Člen
# Zasláno: 5 Říj 2009 16:09
Odpovědět 

tix0575: Nezlobte se na mě, ale tohle je alibismus. Pořád posloucháme - to vedení, my děláme jen co se nám řeklo... A pak se někde tlučou do prsou, jak příspívají k bezpečnosti (varianta užitečný idiot) anebo se holedbají, jak pěkně sejmuli toho zbohatlíka v béemvéé (varianta zakomplexovaný).

Já nechci programově hanit něčí práci. Nicméně když si vyrobí na dálnici pastičku tak, že na rovný a přehledný úsek naperou 80 a pak měří, případně zacpou dva pruhy na magistrále a vybírají auta na "namátkouvou" kontrolu jak v KLDR, nezaslouží se jejich práce nic jiného než pohanu.

Pak si nějací dva hrajou na kobvoje a přitom zabijí dva lidi. Jistojistě jejich pozůstalé ukonejší, že chrabří hoši málem chytili zloděje autorádií.

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Říj 2009 16:29
Odpovědět 

VW: asi by neškodilo se seznámit s mechanizmem umísťování dopravních značek, protože nemůžete jen tak o své vůli (protiprávně) si umístit nějakou dopravní značku a pak na ní chytat přestupce. Vždycky o tom musí někdo "vyšší" rozhodnout. Jinak jsem zatím nikde v TV neviděl obyčejného obvoďáka, nebo z dopravky, aby si masírovali prsa tím, že někomu dal pokutu..vždycky to byli jenom nadřízení!! Uvědomte si, že PČR je vojensky organizovaná složka a tam si nemůžete zas tak moc vyskakovat, tedy chcete-li odmlouvat :P Splňte rozkaz a pak si třeba stěžujte, my vám tu stížnost zamítneme ...
Co se týká toho neštěstí, tak to nemohu soudit, když nevím jak to doopravdy bylo.

Zajímavé je, že nedávná střelba PČR versus pachatel, kdy to dopadlo 1:1 utichla jako pěna ..kdoví jak to bylo??

volkswagen
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 10:56
Odpovědět 

Tix0575: Jinými slovy říkáte totéž co předtím. Nemůžeme, nesmíme, neznáme, nevíme - někdo rozhoduje dělá za nás a my děláme, co se nám řekne.
Potom překrucujete, co píšu - o nějakém "obvoďákovi v televizi" nepadlo ani slovo. Nejlepším příkladem takového bijce v prsa je místní pan látal. Analogicky to platí i o PČR a jejich pastičkování.

tix0575
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 13:41
Odpovědět 

VW: tohle jste psal vy, nikoliv já .... Pořád posloucháme - to vedení, my děláme jen co se nám řeklo... A pak se někde tlučou do prsou, jak příspívají k bezpečnosti (varianta užitečný idiot) anebo se holedbají, jak pěkně sejmuli toho zbohatlíka v béemvéé (varianta zakomplexovaný). ... z toho mi vyplývý, že něco takového může pronést jen policista na ulici, protože jsem ještě neviděl, aby někdo "sejmul zbohatlíka v BMW". Od zástupce OOP výš nikdy neuvidíte někoho v přímém výkonu, aby řešil nějaké průserové situace..oni pak jen v klidu rozhodnou o tom, že jste to zvoral! ... to je k té druhé části :)

k té první ... buď jste nebyl na vojně, nebo nevíte jak funguje vojensky organizovaná složka. Ono to v podstatě funguje ve všech firmách stejně :)) dělej co se ti říká a drž hubu a krok...a pokud se ti to nelíbí, tak jdi podnikat na vlastní tričko a můžeš se realizovat dle chuti....nakonec proč myslíte, že od PČR odešlo tolik policistů za vedení Ivánka Langrů? Protože si ten "generační špunt" nenechal líbit kdejakou hovadinu od mladického vedení, které nemělo ani představu co se na ulici děje.
Ještě jen upozorním na to, že občan může dělat to co není zakázáno..policista může dělat jen to, co je dovoleno...doufám, že sám bez nápovědy poznáte v tomto rozdíl!

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 14:03
Odpovědět 

Oni jsou snad obecní strážníci vojensky organizovaná složka?

~CENSORED~

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 14:16
Odpovědět 

Ano MP je vojensky organizovaná složka. Ale to ty asi nechápeš. Ty pořád jen urážíš.

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 15:31
Odpovědět 

A na základě čeho toto tvrdíš? Je obyčejná sebranka civilů na základě zákoníku práce. Nic víc, spíše míň.

~CENSORED~

Citizen X
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 18:51
Odpovědět 

Milý všeználku Antivše - zkus si přečíst nějakou literaturu o obecní polcii od Macka, Brázdy, Kovárníka apod. O vojenské organizaci se tam leccos dočteš.
Jestli nepochopíš...žádný div :-)

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 19:02
Odpovědět 

Brázda? To je ten rychlostudent z Plzně a vyhozený bývalý ACAB?A kovárník také vyhozený ACAB? Tak to jsou opravdu důvěryhodné zdroje

petrpetr
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 21:50
Odpovědět 

MP není ve služebním poměru je v pracovním. To nemá ale žádný vliv na to , že je vojensky organizovaná.

miluna
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2009 22:09
Odpovědět 

tak jsem nevydržel a ty Citizeny co máte v avataru jsem si koupil :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2009 08:11
Odpovědět 

antimp: klidně si tomu říkej Ozbrojená pěst dělnické třídy :)) nic to nezmění na tom, že MP je ozbrojená, nosí uniformy a používá vojenské prvky...např přehlídky a čestné stráže :DD

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci