miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / troškuOT ale i tak ....
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
e policeman
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2009 07:10
Odpovědět 

Výraz anebo označení "ACAB" chcete-li,používají povětšinou lidé, ktëré zrovna nemusím, byť jsem je nejprve ani neviděl.Lze je rozeznat jen podle tohoto a podobných výrazů.Například anarchisté, různí "dredaři"(nepřesné), nemakačenkové, zelení, Jacquesové apodobně.Antipe hoď se rybám ty neužitečný tlučhubo!Raději budu strážníkem, který alespoň občas pomůže než takovým trusem jako Ty.A můžeš mít škol kolik chceš.Jsi nechutný a zbytečný člen stejného živočišného druhu jako já, bohužel.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2009 14:31
Odpovědět 

Lejno, byť růží zváno, smrdělo by stejně. Na koho to platí, ten to jistě pochopí :-)

qqq
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 11:00
Odpovědět 

Brázda? To je ten rychlostudent z Plzně
ne to je ten docent z Policejní akademie :-)

antimp
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 11:14
Odpovědět 

Milej ACABe - tohle na tebe, jako rychlostudenta z Plzně přesně sedí. Ano, myslím toho Brázdu, co studoval tak rychle. Nebo se snad v něm poznáváš?

antimp
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2009 11:22
Odpovědět 

plk. doc. JUDr. Mgr. Jan Brázda, Ph.D.
"Dostat" - jinak to nejde nazvat - mgr. a Ph.D.za dva roky. O něm nejde napsat nic jiného než ŠMEJD.
Pořád se nepoznáváš, milý qqq??

volkswagen
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 15:01
Odpovědět 

VW: tohle jste psal vy, nikoliv já .... Pořád posloucháme - to vedení, my děláme jen co se nám řeklo... A pak se někde tlučou do prsou, jak příspívají k bezpečnosti (varianta užitečný idiot) anebo se holedbají, jak pěkně sejmuli toho zbohatlíka v béemvéé (varianta zakomplexovaný). ... z toho mi vyplývý, že něco takového může pronést jen policista na ulici, protože jsem ještě neviděl, aby někdo "sejmul zbohatlíka v BMW". Od zástupce OOP výš nikdy neuvidíte někoho v přímém výkonu, aby řešil nějaké průserové situace..oni pak jen v klidu rozhodnou o tom, že jste to zvoral! ... to je k té druhé části :)

k té první ... buď jste nebyl na vojně, nebo nevíte jak funguje vojensky organizovaná složka. Ono to v podstatě funguje ve všech firmách stejně :)) dělej co se ti říká a drž hubu a krok...a pokud se ti to nelíbí, tak jdi podnikat na vlastní tričko a můžeš se realizovat dle chuti....nakonec proč myslíte, že od PČR odešlo tolik policistů za vedení Ivánka Langrů? Protože si ten "generační špunt" nenechal líbit kdejakou hovadinu od mladického vedení, které nemělo ani představu co se na ulici děje.
Ještě jen upozorním na to, že občan může dělat to co není zakázáno..policista může dělat jen to, co je dovoleno...doufám, že sám bez nápovědy poznáte v tomto rozdíl!

Kopírujete dobře, ale o TV jste psal vy. Oni se tlučou v prsa například tady. Ale to už jsem taky napsal. Oba dobře víme, jak to je. Znovu - je mi srdečně jedno, jestli je tam poslal Petr nebo Pavel. Pokud se na takovém svinčíku podílí, nejsou nic jiného než ten svinčík a říkat si mohou co chtějí.
Co se týče exodu lidí od PČR, dobře se pamatuju, že ho odstartoval jakýsi Bubla, který vyhrožoval zrušením výsluh. Ona se ta čísla dají snadno dohledat.

antimp
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2009 18:29
Odpovědět 

Jó, milý qqq, tak jak se budeš tvářit, až ti budou odebírat titul, ty náš vědátore a "studente"?

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula plus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci