miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Měření rychlosti Městskou policií, prokazování označení úseku...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Bře 2010 12:31
Odpovědět 

tix0575: mohl byste zde poskytnout vzor onoho předvolání, který používáte?

tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 13:02
Odpovědět 

admin: myslíš předvolání pro nepřítomného řidiče, nebo předvolání k sepsání zápisu o podaném vysvětlení?

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Bře 2010 15:14
Odpovědět 

Klidně oboje.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 16:26
Odpovědět 

tix0575 - no samozrejme ze resim pripad s listeckem, a ty meldujes porad svou...

Takze ja rikam, ze kdyz bude listecek, tak bez toho aniz bys mi ukazal bukazni material, ti tezko podepisi, ze s prestupkem souhlasim... To je snad logicke.

Pokud jde o pripad kdy mne straznik zastavi, jde o to, jakou dokumentaci dodas na ten urad. Pak je opet dulezite, zda je ci neni prukazna.

A opet ti rikam, ze by se asi muj pdavnik vylel smichy po zemi, kdyz bys jako dukazy predal: 1/ jedna fotka znacky zepredu 2/ fotka meho auta a znacka zezadu a snazil se prokazat, ze tam ta znacka byla a byla v ten moment citelna.
Je to tezke pochopit ?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 17:13
Odpovědět 

Ono jde možná o to že ten čas co strávíš běháním po úřadě, placením svého právníka dojížděním tam. Tak tě to výjde dráž než nějaká pětistovečka pokuta. A když tě strážník zastaví na místě přestupku tak už jeto důkaz. Tam už pak nemusí dávat moc důkazů do správního.

Samozřejmě pokud tě neztotožní na místě tak ten důkazní materiál musí být sakra dobrej aby ti prokázali že to jsi opravdu ty. Samozřejmě máš svou pravdu a to je ta nejlepší. Takže si ke každé banalitce vemeš právníka a jste nejlepší na světě a žádná MP či správní orgán na vás nemá.

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 18:43
Odpovědět 

petrpetr
"Dobrý den pane řidiči.Porušil jste DZ B2"
"Ne,já neřídil, řídila osoba blízká"
:-)

antimp
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 18:59
Odpovědět 

A co je na tom vtipného, obecní darmošlape?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 19:08
Odpovědět 

e policeman: tento veb je super kde jakou p i . .. tady některé vytočíš a ti pak neví odkud kam. Nemáte to na ulici s takovýma vůbec jednoduché FANDÍM.

antiidiot směšného bohužel nic, je to jen o hlouposti lidí , jelikož se najdou takoví co to takhle opravdu dělají.

tix0575
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 20:07
Odpovědět 

PV: ano..to je logické :D asi jako v tomto vtipu: Potkají se dva jeden se ptá druhého co je to logika a ten mu to vysvětlí na příkladu:
1 Máš doma akvárko?
2 Mám
1 Tak je logické,že máš rád rybičky. Když máš rád rybičky, tak je logické, že máš rád zvířata. A když máš rád zvířata, tak je logické, že máš rád i lidi. Když máš rád lidi,tak je logické,že máš rád i muže. Takže když máš rád muže je logické, že jsi buzerant.

Klidně přijď i se svým právníkem, aspoň se nás zasměje víc... :DD Jsi plnoletý, svéprávný, takže můžeš dělat co uznáš za vhodné a bránit svá práva způsobem jakým chceš. Takže ti přeji hodně zdaru. MP zase bude dělat to, co ona uzná za vhodné k prokázání tvého přestupku ať s tím souhlasíš nebo ne.. :DD

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2010 20:40
Odpovědět 

petrpetr - na urad se rad dostavim, nemam zadny duvod, se nejakemu predvolani vyhybat a take se rad podivam, jak urednici pracuji. Vzdyt to mam vetsinou placene :)

A pravnika ? Jsem pojisten u DAS, takze jim rad predam dalsi vesely pripad na reseni, naklady to nezvysi.

Jo a 'A když tě strážník zastaví na místě přestupku tak už jeto důkaz.' - no tomu se muzu jen smat.

tix0575 - ''MP zase bude dělat to, co ona uzná za vhodné k prokázání tvého přestupku'' - no zatim se moc nepredvedla, alespon dle vyjadreni urednika na magistratu :) A musim te ubezpecit, ze MP bude delat MAXIMALNE to, co ji povoluje zakon, ne co uzna za vhodne, byt by jiste rada :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 12:17
Odpovědět 

antimp
Vtipného je na tom to, že se to stalo.... antimpdarmošlape
:-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 16:49
Odpovědět 

e policeman No to musel byt hodne velky blb, stejny jako straznik MP, ktery kdyz jsem prisel k zaparkovanemu autu a on tam na mne cekal, tak chtel po mne ridicak :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 19:19
Odpovědět 

PetrVesely
Ano, byl to blb.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 21:08
Odpovědět 

e policeman - ten straznik, ze ?

e policeman
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 22:42
Odpovědět 

PetrVesely
Oba, pane.Oba.Blbové jsou rozprostřeni ve všech vrstvách či skupinách obyvatelstva.Strážníky, řidiče nebo programátory nebo politiky nevyjímaje.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2010 23:43
Odpovědět 

e policeman - no rekl bych, ze preci jen v nekterych vrstvach je jejich vyskyt castejsi... :)

tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 06:49
Odpovědět 

PV: teď jste udělal blba ze sebe vy :DD koukněte se jaké doklady může MP vyžadovat po řidiči ... OP tam určitě není :P Stále hlásáte že MP má dělat jenom podle zákona a když tak koná, tak je za blbce...co s tím??

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 07:00
Odpovědět 

tix0575 - popravde, nerozumim vam... Muzete svuj nazor ponekud rozvinout a vysvetlit ?

tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 08:06 - Změnil/a: tix0575
Odpovědět 

PV: z.č. 361/2000 Sb. :
(8) Řidič motorového vozidla musí mít při řízení u sebe
a) řidičský průkaz,
b) osvědčení o registraci vozidla podle zvláštního právního předpisu2),
c) doklad prokazující pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem vozidla podle zvláštního právního předpisu9),
d) doklad o zdravotní způsobilosti, pokud jde o řidiče podle § 87 odst. 3.

(12) Na výzvu policisty je řidič motorového vozidla povinen předložit doklady podle odstavce 8 policistovi ke kontrole. Na výzvu strážníka obecní policie ve stejnokroji nebo celníka9d) ve stejnokroji je řidič motorového vozidla povinen předložit strážníkovi ve stejnokroji nebo celníkovi9d) ve stejnokroji ke kontrole doklady podle odstavce 8 písm. a) a b).

Takže z Vašeho popisu je zřejmé, že strážník s Vámi jednal jako s řidiřem vozidla.

Při Vaší prudké inteligenci není problém si dát dva odstavce dohromady a učinit z toho závěr,že MP je zase za blbce :DD Pěkný den

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 08:39
Odpovědět 

tix0575 - no, tusil jsem trochu, ze jste nepochopil, co jsem psal. Jeste jednou zopakuji: 'musel byt hodne velky blb, stejny jako straznik MP, ktery kdyz jsem prisel k zaparkovanemu autu a on tam na mne cekal, tak chtel po mne ridicak'. Zvlaste bych upozornil na pasaz: 'kdyz jsem prisel k zaparkovanemu autu'. Uz svita ? Kdo je tady za blbce ? :D

tix0575
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 09:27
Odpovědět 

PV: já to věděl :DDD Jen ste šel náhodou kolem nějakého zaparkovaného auta a vyskočil na vás strážník z křoví a chtěl řidičák!!...opravdu, jsou to ale ubožáci :DD

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 10:10
Odpovědět 

tix0575 - ne, sel jsem k autu, ktere dle straznika stalo v zakazu stani :) A straznik se pta: tohle je vase auto, a ja rikam: ano jsem majitel tohoto vozidla. A bystry straznik: Tak mi predlozte ridicsky prukaz :D Ano, trefil jste to presne, ubozacek :) Chvilku mu to trvalo nez pochopil rozdil mezi majitelem vozidla a ridicem :) Asi tak dlouho, jako vam :D

antimp
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 11:37
Odpovědět 

....řidič je účastník provozu na pozemních komunikacích, který řídí motorové nebo nemotorové vozidlo anebo tramvaj; řidičem je i jezdec na zvířeti,
Pokud tohle obecní darmožrout nechápe, pak jen potvrzuje to, co o něm už ostatní vědí - že je tupec, který se nehodí k žádné běžné práci a to zametání chodníku je tak nejnáročnější duševní činnost, co by mohl dělat.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 11:39
Odpovědět 

antimp - ted jen, zda myslis mistniho tixe a nebo toho moulu co po mne chtel ridicak :)

antimp
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 12:10
Odpovědět 

Všechno je to stejná verbež, to si nevybereš. Tenhle starý blb býval navíc ACAB.

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 14:14
Odpovědět 

PetrVesely
.."no rekl bych, ze preci jen v nekterych vrstvach je jejich vyskyt castejsi... :)"..
Dokázat to nemůžete, že? :-)
A určitě jste neměl na mysli programátory, což?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 14:28
Odpovědět 

e policeman - no pokud chces dukaz, musis nejdrive definovat termin 'blbec' :)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2010 16:16
Odpovědět 

Koukam ze tix0575 nam nejak zmlkl :)

e policeman
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 07:29
Odpovědět 

PetrVesely
Ne, nechci důkaz.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 9 Bře 2010 07:43
Odpovědět 

e policeman - jsem rad, ze jsi to prijal i bez dukazu.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci