miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / A tohle stojí za shlédnutí
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2010 21:17
Odpovědět 

čas 6:49 - 9:30 Velmi výživné

http://www.iprima.cz/videoarchiv/48505/all/2010-03 -22

e policeman
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2010 23:01
Odpovědět 

A kde je vidět, že pan redaktor "šel na zelenou"?Na záběrech je pouze vidět, že v době, kdy hovoří s oním strážníkem svítí na semaforu zelená.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 06:17
Odpovědět 

e policeman - nevidel jsem , ale k tvemu prispevku: on musi dokazovat ze neco nespachal ? Ja mam pocit, ze dokazuje straznik, ze neco bylo spachano. Pokud neprokaze , muze se jit zase postavit na ulici.

Hele to uz je ponekolikate co mam pocit, ze ty jsi byl jeste soudruh prislusnik. Jak to je, priznej...

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 06:50
Odpovědět 

PetrVesely
Ne soudruh prislusnik jsem opravdu nebyl.Na to nemam vek :-)
Ja netvrdim, ze musi dokazovat svoji nevinu.Ja jsem napsal, ze tam je videt "prd" a ne, ze sel na zelenou.

A proc mate pocit, ze jsem byl polda uz za komancu?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 07:18
Odpovědět 

e policeman - ve svych 40 si policii za komunistu pamatuji. Jeji pohled a nazory jsou hodne podobne tem vasim. Proto ten pocit.

antimp
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 07:50
Odpovědět 

Obecní kretén pozapomněl, že má u sebe kameru a pokud byla zapnuta, tak si pořádně nasral do bot a oprávněně mu to přeji. Tohle hovado se nehodí na nic jiného než na nošení koště při zametání chodníků.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 08:35
Odpovědět 

A máme to tady. Honem rychle odvézt pozornost od prasáckého jednání toho hlustvisiháka v černých motnérkách, který ani není předpisově oblečený a jeho pohůnka řidiče na to, zda šel redaktor na zelenou nebo nikoliv. Gratulujeme a děkujeme za bezpečnejší silnice!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2010 08:56
Odpovědět 

Tak jsem se na to video podival :) Je videt, ze kluci cerny jsou dost frustrovany, asi bylo jeste ten den malo rozdanych boticek, nebo prodano malo falesnych bloku na pokuty...

A presne jak bylo v reportazi v mailu, pokud si toto dovoli k reporterovi, ktery ho nataci, co si dovoli k ostatnim ?

Jsou to proste hovada.

Mimochodem: TADY JE VIDET? JAKOU VAHU MA VYPOVED STRAZNIKA: Sel jste na cervenou... Tohle video si ukladam, jako dalsi podklad k dalsim jednanim s MP, pripadne na SR, kde budou argumentovat pouze vypovedi straznika, bez dalsich dukazu.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři mínus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci