miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / zakaz zastaveni dik za pomoc
Autor Zpráva
jin33
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 09:50 - Změnil/a: jin33
Odpovědět 

Zdravim, rano v 5.57h jsem zastavil pred pekárnou za 2 min jsem nasedal do auta a u meho vozu stal civilista (pravdepodobne straznim mp)s mobilem v ruce a vyfotil si mě jak nastupuji do auta. pote mi ukazal nějaky prukaz jen tak na dalku cca 3,5m a že mužu jit snim ihned na mp toto hned vyřešit .nic mi nezdelil co jsem udelal ale je jasne že myslel ten zakaz zastaveni a že kona svou povinost( podotykam že byl v civilu). Ja jej ignoroval . a odjel .prosim o radu jak mam řesit mi došle predvolani na m uřad v teto zaležitosti dik.nechce se mi moc lhat a vymlouvat se na jine atd, ale za nejakou dobrou radu jak z toho vybruslit budu moc rad dik

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 11:05
Odpovědět 

Ja bych na dotycneho pana proste zapomel.

Jo pokud by se ukazal byti straznikem, tak to bych se pak o to vic tesil na setkani s nim...

:D

jin33
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 11:54 - Změnil/a: jin33
Odpovědět 

moc jsem vasi rade nerozumel a teseni na neho??Rad bych na nej zapoměl ale prišlo mi predvolani v teto veci na mu

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 12:09
Odpovědět 

No pokud to byl straznik a nebyl ve sluzbe, tak mam takovy POCIT, ze to je jako bych vas vyfotil ja. Pokud se dukladne nelegitimoval, nepoucil vas, okamzite bych si na nej stezoval. A fotka z mobilu ? Zakovych fotek vam nasekam ve photosopu treba 50 kde pan straznik bude treba soulozit na verejnym prostranstvi se clenkou vaci hasicske dobropvolne skupiny... Zvlaaste znovu, pokud nebyl ve sluzbe.

Tedy moje rada zni, ale je to jen to co bych ja udelal, chtel bych nejdrive vedet dukazy, a jak byly porizeny.

pak bych pokracoval.

Proste zajdete na MP, a zeptejte se CO VAM CHTEJI. a nedejte se opit recma ze prece to vite a ze to je napsane na predvolani a tak. Nevite a chtejte dikazy ci material k tomu, proc vas volaji.

To je vse.

Odmitnout podat vysvetleni muzete kdykoli.

jin33
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 12:24
Odpovědět 

tam mi určite řeknou že to poslali na mestsky uřad a tam že to se mnou dořeší.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2010 14:54
Odpovědět 

jin33 - tak proc by si te zvali na MP ? to nedelaji. Na urad to posilaji, kdyz se nedostavis, alespon tak jsem to mel nekolikrat ja...

miccap
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2010 23:45
Odpovědět 

zajímalo by mě, jak to dopadlo? ani se mi nechce věřit, že toto je možné, aby správní úřad řešil a obesílal Vás, aniž by předem došlo k projednání přestupku orgánem, který přestupek zdokumentoval, a Vás označil za pachatele, aniž jste byl na místě ztotožněn, nebo následně obecní policií jakožto provozovatel vozidla předvolán k "sepsání zápisu o podanném vysvětlení"

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula plus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci