miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Proč?
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
labid
Člen
# Zasláno: 8 Zář 2010 18:16
Odpovědět 

Nějak mi uniká smysl tohoto webu. Místo toho, abyste se snažili strážníky podpořit v jejich, myslím si, nelehké práci, tak tady dáváte návody chudáčkům, kteří mají dost "odvahy" překračovat zákon, ale když mají nést zodpovědnost tak je najednou odvaha pryč, oni se rozklepou a hledají nápady jak se z toho vylhat. Až vám nějaký podobný ubožák srazí na přechodu ve stokilometrové rychlosti dítě, tak si pak dávejte vinu sami sobě...

antimp
Člen
# Zasláno: 8 Zář 2010 20:19
Odpovědět 

Sbírání psích hoven je nelehká práce? Možná tak pro tebe. Kdo podporuje obecní darmošlapy, nemá nárok na nic.

labid
Člen
# Zasláno: 8 Zář 2010 21:21
Odpovědět 

antimp: jsi fakt blb :-) Promiň že to na tebe práskám takhle veřejně, ale nejdřív si o náplni práce MP něco zjisti a pak teprve papouškuj to, co jsi někde slyšel nebo přečetl. Nějakou dobu jsem tam pracoval a na rozdíl od tebe vím, o čem to je. Sbírání psích hoven, jak tu stále všude opakuješ, to strážníci fakt nedělají.

antimp
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 08:45
Odpovědět 

Pokud ses pokoušel živit jako obecní darmošlap, pak s takovým nízkointeligentem, co si myslí, že obecní hovnosběrači spasí svět, nemá cenu dál diskutovat. Běž dál sbírat psí hovna a nemotej se mezi slušné lidi.

labid
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 16:37
Odpovědět 

a tím "slušným člověkem" myslíš sebe? Stačí si přečíst co jsi napsal a každý má jasno že prostě došly argumenty tak jen pořád dokola opakuješ těch pár naučených výrazů. Znak hloupých lidí. Nebo tvoje zatrpklost pramení z toho, že tě vyhodili od MP už na psychotestech?

Joshua
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 17:44
Odpovědět 

Ok - zase je tu nějaký inteligent, který se ptá proč? Já se ptám proč mají moji blízcí neustále na přelidněném sídlišti lístečky za stěračem? a proč...... - tak to se dá pokračovat dáááále...... souhlasím s antimp -tento web slouží k tomu čemu slouží !!!! A proto taky je!!! Pokud někdo chce (strážníci) založit web na podporu strážníků tak ať to udělají a nepláčou tady, neptají se proč? Osobně jsem byl u MP jen hodně krátký čas - protože jsem si tam hodně uvědomil a skončil! Hrát si tady na chudáčka a vykládat jak je práce u MP složitá a těžká - promiňte mi strážníci, ale to jděte do p-de-e !!! Sám tam ještě některé kamarády mám a ti mluví trošku jinak.....

labid
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 22:24
Odpovědět 

no pokud parkují správně a přesto mají za stěračem lístečky, tak ať si na dotyčného strážníka stěžuje. Pokud parkují špatně a tím blokují ty slušné řidiče, pak je dobře že je vidět že strážníci dělají svojí práci dobře. A přeplněné sídliště - je to důvod pro porušování vyhlášky? A co třeba nedostatek peněz, je to taky důvod pro krádež v samoobsluze?

antimp
Člen
# Zasláno: 9 Zář 2010 23:10
Odpovědět 

Vyhlášky? Teď jsi jen plně ukázal, že jsi opravdu omezené obecní hovado bez špetky znalostí.
btw. On je to zákon.

tix0575
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 08:17
Odpovědět 

labid: snad nechce někdo tvrdit, že parkuje správně a MP mu dá "lísteček"...nebyla to spíše nějaká reklamní kampaň? :D

labid
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2010 20:48 - Změnil/a: labid
Odpovědět 

antimp: to snad ani není možný jaký jsi debil. Něco si o tom zjisti, nebo se ve škole zeptej paní učitelky a pak tu něco vypouštěj, jinak se znemožňuješ sám. Pro tebe cituju z Wikipedie a tím končím, protože zahazovat se s něčím takovým jako jsi ty považuji za ztrátu času...

Podle Legislativních pravidel vlády vyhlášky jako prováděcí předpisy smí být vydávány jen na základě výslovného zmocnění zákonem a smí obsahovat jen takové právní normy, které odpovídají zákonnému zmocnění. Jde o zpřísnění zásady secundum et intra legem, tzn. podle zákona a v souladu s ním). Podle přísnějšího výkladu, v souladu s Ústavou, by vyhláška vůbec neměla obsahovat právní normy v úzkém smyslu slova, ale pouze upřesňovat význam právních norem obsažených v zásadě přímo v zákoně. Například v zákoně č. 361/2000 Sb. je obsažena právní norma „účastník provozu... je povinen řídit se dopravními značkami...", zatímco ve vyhlášce č. 30/2001 Sb. je uveden pouze popis a význam dopravních značek, nikoliv povinnost se jimi řídit.

tix0575: taky si myslím ;-)

miluna
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2010 00:54
Odpovědět 

Labid - strážník idealista, to bude asi ta nejhorší kombinace

antimp
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2010 12:58
Odpovědět 

On není idealista, on je to obecní blb, který o právu jen slyšel vyprávět na hajzlu na nádraží

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Zář 2010 20:04
Odpovědět 

antimp
Ty jsi měl hodně těžké dětsví co? Anebo porod, při němž jsi přišel na svět byl stresující natolik, že se u Tebe vyvinula paranoia.Jinak si způsob Tvého vyjadřování neumím vysvětlit.Leda ještě nedostatek vitamínu B, Manganu anebo jiných živin by mohl mít vliv na tvoji psychiku.
Jsi chudák.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2010 14:02
Odpovědět 

antimp, jsi mimo chlape.............jinak psí hovna strážníci nesbírají ......tak koukej kam šlapeš......ať ho nesebereš sám.......
práce strážníků není jen vypisování VOPP...ale .BDčka, fetky, ožralové, loupežníci......s tímto se strážník v rámci své práce setkává denně no a do toho jako bonus oprsklí přestupci, kteří očividně parkují tam kde nesmí....zaparkují pod kamerou jsou sprostí a trvdí že to zaparkovala osoba blízká.....
ze srdce bych ti přála abys zažil alespoň jeden den v jejich kůži....

a pro všechny chytrolíny, kteří s oblibou tvrdí že si strážníky platí ze svých daní......MP si na sebe vydělá sama.....

e policeman
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2010 15:06
Odpovědět 

vinoteque
..."MP si na sebe vydělá sama..."
Nehledě na to, že každý MPík platí daně jako každý jiný.A na rozdíl od různých "podnikatelů" na daních nic neošidí.
:-)

Vavroch
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2010 19:17
Odpovědět 

labid: Nemá moc význam snažit se člověkem skrývajícím se za přezdívnkou antimp diskutovat. Po přečtení několika jeho příspěvků jsem došel k názoru, že jeho hluboce zakořeněná nenávist k Městským policiím není vyvratitelná ničím a dal bych ruku do ohně, že i strážník, který v rámci pochůzky zachrání život bude u něj stále jen obecní darmošlap, hovado, sběrač hoven apod. Doporučuji diskutujícím jej ignorovat, v žádném případě mu "nevracet stejnou mincí".

Strážník městské policie není v naší republice populární povolání, stejně tak jako policisté, revizoři DP a jiní, kteří trestají lidi za jejich prohřešky. Myslím si, že velmou míru obecné nelibosti vůči těmto lidem má na svědomí naše povaha česká. Snaha ze všeho se "vykroutit" a zákony "přečůrat", jinak si nedokážu vysvětlil množství žádostí o radu v tomto fóru jak se chovat a co říkat na správním řízení, aby ten, jenž přestupek vědomě spáchal, vyvázl bez trestu. A mnoha případech již o trest - pokutu ani nejde. Četl jsem zde příspěvek člověka, kterému bylo řečeno, že pokud se přizná k přestupku, vyřeší jej domluvou a ten člověk domluvu odmítl a poslel přestupek ke správnímu orgánu. Přitom z jeho předchozích jeho příspěvů je patrné, že přestupku, byť banálního se opravdu dopustil on. Pánové a dámy, nezlobte se na mě, ale to už jsme tak daleko, že nejen že nám nestačí, že za chybu kterou uděláme nedostaneme pokutu, to je opravdu našim cílem se celému aparátu vysmát? Dokud nepochopíme, že pro správné fungování věcí je třeba nějaký řád, který bude respektován, myslím že se dobře mít nebudeme. Nemyslím rozdávání pokut za banality, někdy je situace v dopravě tak kritická, že člověk chce nechce musí spáchat přestupek, v takovém případě by měla následovat domluva policisty či strážníka a člověk by se měl příště snažit chovat se a jednat tak, aby se přestupku nedopustil. Takhle mi veli zdravý rozum, vím že mnoho z pisatelů zde se z mým názorem ani z daleka neztotožňují. Určitě budu označován za strážníka, policistu popř. komunistu za to, že si myslím, že je správné respektovat uniformu a právní předpisy ČR. Ale to je v pořádku, přiispívám na web názorem, který narušuje tradiční hanící atmosféru, takže očekávám reakce mistře antimp :)

Citizen X
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2010 12:50
Odpovědět 

Vavrochu, moc pěkný příspěvek, ale tady nejsi na správným webu :-D. opravdu nemá vůbec žádnou cenu diskutovat s antimp apod. Urážet a ponižovat, to ano, ale dát konkrétní radu, to už je horší. Dodnes mi antimp neodpověděl, jak reálně a podle práva vyřešit problémy s bezdomovci. Nadával tu na strážníky, že s nimi nic neudělají, ale sám je bezradnej. Proto zde opět veřejně prohlašuji, že antimp je jenom internetovej tlachal a onanista.
Úroveň toho webu je nulová, návštěvnost v podstatě taky, tak nechme tento prostor zakomplexovaným ubožákům, kteří se zde mohou vyplakat, že jim uškodil zlý strážník, případně si tito demokrati mohou předávat rady, jak vydupat s přestupkem.

Joshua
Člen
# Zasláno: 14 Zář 2010 18:18 - Změnil/a: Joshua
Odpovědět 

TO: Citizen X
nejsem si tak jistý, že je úroveň tohoto webu nulová stejně tak i jeho návštěvnost - naopak se vše zvyšuje a to i díky strážníkům, kteří sem chodí plakat....

TO:labid
víš nevím v jakém městě pracuješ ale u nás v Brně je drtivá většina strážníků banda nevzdělaných idiotů.... a bohužel to netvrdím jen já, ale i zkušení staří strážnici, kteří mají už něco našlapáno.....
bohužel u nás, nejenže neumí jednat s lidmi, tak neznají ani zákony a nedokáži být lidští...
Osobně tvrdím, že mě nikdy žádný strážník pokutu nedá! resp. nikdy si jí dát nenechám - ne, že bych se úmyslně něčeho dopouštěl ale prostě od MP ne. A jsem si 100% jistý, že tady u nás znám zákony lépe, než drtivá řada strážníků....
Ač i já jsem odpůrcem MP i když jsem u nich minimum sloužil, tak bohužel při rvačce, kde neměli 4 strážníci šanci jsem byl nucen jim s mojím teamem ze soukromého bezp. sektoru pomoci. Sám jsem si byl vědom, kvalitním výcvikem, který strážnici mimo JOZ absolvují.... a navíc tam byl můj kamarád, jinak bůhví, zda bych nejel dále a nic neviděl....

Citizen X
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 09:27
Odpovědět 

Na pravidelném fotbálku jsem teď v týdnu mluvil s jedním strážníkem. Měl za sebou tři služby.
První služba - zadržen gang Slováků, kteří organizovaně kradou v marketech. Druhá služba - zadrženy Rumunky, které potřebují nutně rozměnit .-D. Třetí služba noční - zadržen zloděj při vloupání do prodejny.
I tohle totiž dělají ti "nevzdělanci, nízkointeligenti a sběrači psích hovínek". Jenže tohle zamindrákovaný antimp a jemu podobní nevidí.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 10:17
Odpovědět 

bohužel taky neví že během těch třech měsíců se musí naučit spoustu zákonů, a každé tři roky chodí na přezkoušení......

Joshua
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 14:23
Odpovědět 

TO: vinoteque
A to je právě to co i po letech strážnici nechápou - vzdělanost a zákony !!!

vinoteque
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 15:10
Odpovědět 

co nechápou?
takže státní policisté prolongace nedělají a jsou tedy chytřejší a chápavější?
I v jiných složkách na jiných pracovních postech jsou blbci i ti normální.....
Ale blbec je ten který o této práci ví úplné h..... ale je hrozně moudrý všechno ví všechno zná ..... a zaručeně je chytřejší než všichni strážníci....policisté atd...

antimp
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 15:47
Odpovědět 

bohužel taky neví že během těch třech měsíců se musí naučit spoustu zákonů, a každé tři roky chodí na přezkoušení......

Chlapče, nechtěj mne silně rozesmát. Pokud jsi takové hovado, že nejsi schopen odpovědět na pár otázek, když máš ještě u části z nich přímo napsanou odpověď http://www.mvcr.cz/clanek/zkusebni-otazky-755640.a spx , pak nemáš nárok ani kopat kanály s cikánama a oprávněně o tobě řeknu, že jsi obecní kretén.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 07:28
Odpovědět 

Tak za prvé nejsem chlapec , za druhé jsem na ty otázky schopna odpovědět bez chybičky a jako bonus umím i něco navíc....a za třetí H-O-V.A-D-O jseš tady pouze ty.....hážeš tady hnůj kde můžeš.....
PS: Doufám že ti to jednou takový obecní kretén natře.....
odšlapej si pár let a pak mel pantem chytrollíne
a mimo to asi moc dobře víš jak naše vláda funguje a že se ákony neustále mění a ruší atd..... a vzhledem k tomu že si ty trotle u těch zkoušek nebyl tak taky samozřejmě nemůžeš vědet že se tam nezkouší jen to co je na stránkách které si uvedl ale ptají se i na jiné věci....

antimp
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 07:56
Odpovědět 

Kdyby ses lépe učila nebo lépe vypadal, tak nemusíš šlapat chodník. A oni se u "zkoušek" ptají i na jiné věci? Na co třeba? Jak správně nabrat hovno z chodníku a vyhodit ho do koše? Ty máš na to určitě nějaký speciální grif, když tu píšeš o nějakém tvém bonusu. Jsi opravdu hloupoučká slepička, co si myslí, že jsou ty otázky nějak složité a těžké. Jejich náročnost opravdu vypovídá o celkové úrovni znalostí obecních hovnosběračů.
btw. Takové obecní hovado, které by mi něco natřelo, ještě naše ulice nešlape. Na natírání si objednávám profesionály lakýrníky a natěrače.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 08:48
Odpovědět 

Možná právě proto že lépe vypadám a taky jsem se lépe učila (a propó máš tam chybu asi z toho jak si nervóní :-)) , tak ten chodník nešlapu...... o tom co se tam zkouší ti fakt psát nebudu......zkus to sám a pak frkej.... no a vzhledem k tomu, že i v tak banální diskusi, musíš požívat urážky, svědčí o výši tvé inteligence, naprosto si dovedu představit tvůj hovor se strážníkem......
Takže závěrem : S blbcem se nepobavíš, s usopleným se nenajíš.....

antimp
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 08:56
Odpovědět 

Takže závěrem : S blbcem se nepobavíš, s usopleným se nenajíš....
Tak, tak, s obecníma kreténama se opravdu face-to-face nebavím. Od toho mám lidi.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 08:58
Odpovědět 

Tak teď jsi mě fakt pobavil ........... :-))

antimp
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 17:50
Odpovědět 

A čím jsem tě rozesmál, obecní šlápoto? Že se s obecními kretény nebavím? Žádný právní předpis mi to nepřikazuje, takže jen využívám toho, co je mi umožněno. Pokud to nechápeš, je mi to vcelku jedno.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2010 07:48
Odpovědět 

Bré ráno Antimpíku.......je docela příjemné se ráno od srdce zasmát. A prý je to zdravé.......No a abych ti nedlužila odpoveď, tak jsi mě rozesmál tím jak uvažuješ........jak se vyjadřuješ.........ty tvé frky fakt nemají chybu...... :-))

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás discussion forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci