miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Proč?
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Citizen X
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2010 16:53
Odpovědět 

Už jsem si zvykl na klávesnicovou onanii od mistra všeználka antimp nereagovat. Ne nadarmo se říká, že tam kde dojdou argumenty, přicházejí urážky, což je zjevně jeho parketa, ale to jeho "od toho mám lidi" mě opravdu pobavilo. S radostí zjišťuju, že antimp je ještě větší šašek, než jsem si myslel. Ještě by nám mohl sdělit, že má černý pás v karate a sloužil v cizinecké legii a moje představa o patnáctiletém uhrovitém blbečkovi u klávesnice bude dokonalá.

Joshua
Člen
# Zasláno: 21 Zář 2010 22:56
Odpovědět 

Ještě horší, než samotný strážník je strážnice u MP.... ženský jako strážnice - tatínek jim asi zapomínal dávat panenky místo autiček a pak jsou v ulicích mužatky či strážnice s knírkem pod nosem.....

miccap
Člen
# Zasláno: 15 Říj 2010 20:38 - Změnil/a: miccap
Odpovědět 

Například v zákoně č. 361/2000 Sb. je obsažena právní norma „účastník provozu... je povinen řídit se dopravními značkami...", zatímco ve vyhlášce č. 30/2001 Sb. je uveden pouze popis a význam dopravních značek, nikoliv povinnost se jimi řídit.
KDO JE TADY BLB ukazuje práve odvolávání se na zmíněnou citaci. Vyhláška popisuje značky a jejich provedení, nicméně to samo o sobě nic neznamená, jasně se dál praví, že povinnost se jimi řídit plyne až ze zákona. Takže pravdu má v tomto ohledu ANTIMP (jinak způsob prezentace jeho antipatií mi blízký není:-), a ten kdo si hrdě říká strážník pouze prokázal neschopnost porozumět psanému textu, potažmo výkladu zákona, z něhož jeho interpretací vzniká pouze slaboduchý paskvil.

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula mínus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás discussion forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci