miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Pravidla fóra a jejich nedodržování
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Alaram
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 13:09
Odpovědět 


to Admin
1) Žádné urážení - urážky, nadávání, sprostá slova, ponižování, nadávky,...
2) Žádné KOMERČNÍ nabídky.
3) Všechny své příspěvky pište jenom jednou!
4) Dodržujte umístění příspěvku do odpovídajícího tématu.
5) Je zakázáno porušování (i nabádání k porušování) platných zákonů ČR a EU.

Porušení pravidel = zákaz přístupu.

to jsou pravidla,která se též nedodržují,nechápu nabádat někoho(MP ) k dodržování zákonů a potom mu radit ,aby lhal bod 5. Uráží se zde strážníci bod 1 ,nedodržel jsem bod 4 :-D

Admin
Administrátor
# Zasláno: 28 Kvě 2007 17:29
Odpovědět 


Alaram: jediný rozpor je v tom, že Vás osobně nestojí provoz tohoto serveru ani korunu. Naopak Váš plat stojí všechny lidi jisté peníze.

Alaram
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 17:34
Odpovědět 


tak k čemu tedy jsou zde ty pravidla, když i ty sám je porušuješ a necháváš ,aby ostatní dělalii totéž?? já vim platíš si to sám tak si můžeš dělat co chceš,hm tak to je dobrý argument...

Admin
Administrátor
# Zasláno: 28 Kvě 2007 19:13
Odpovědět 


Alaram: a čí věcí to myslíte je? To co zde předvádíte je typické chování černého moru, protože se montujete do věcí, po kterých Vám vůbec nic není. A ke všemu máte ještě dojem, že spasíte svět, respektive tedy Vaše kolegy.

Alaram
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 19:26
Odpovědět 


nikoho spasit nechci,si se spletl... černý mor už neexistuje zase lidi dostáváš v omyl jako vždy... mluvíš o MP že nedodžuje zákony,nařízení apod. ty taky neděláš Administrátorství pořádně jen dělám to co děláš ty druhej buzeruju..to ti jde...by mi zajímalo co děláš ty??

Admin
Administrátor
# Zasláno: 28 Kvě 2007 19:49 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 


Alaram: důležité je rozlišit, kdo je u koho na návštěvě. Vy buzerujete lidi za naše peníze, my si tady pouze povídáme a za svoje peníze. Z toho logicky vyplývá, že ten, kdo je zde na návštěvě, je zde za naše peníze. Má-li někdo potřebu zde psát mimo téma nebo záměrně škodit, nutí nás využít restriktivních funkcí fóra.

Alaram
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 20:10
Odpovědět 


Milý strážníku,

máš-li opravdu potřebu komentovat veškeré příspěvky za
každou cenu, nutíš nás svým chováním využít
restriktivní funkce, které nabízí fórum. Tvé příspěvky
mimo téma byly vymazány a každé další mimo téma budou
vymazány. Budeš-li touto formou pokračovat nadále,
bude tvé připojení trvale zablokováno. Jsme
přesvědčeni, že tvá přítomnost a rozumné příspěvky
mohou některé věci uvést na správnou míru a proto by
byla škoda svým nerozvážným chováním o tuto možnost
přijít. Popřemýšlej o tom.

Tvoji Strážníci.com


to jsou ty restriktivní funkce fora?? když někdo něco napíše ty to smažeš a jěště vyhrožuješ??

pepek
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 20:29
Odpovědět 


to Alaram: Asi navštěvujete jen fora poskoků, která jsou nemoderovaná (asi ani není nikdo, kdo by se toho chopil). Takže Vám zjevně nic neřeknou restriktivní funkce - mazání příspěvků, upozornění SZ, dočasný BAN, trvalý BAN...Tady se nacházíte v soukromém sektoru, který je vymezen jen a jen pravidly zřizovatele (provozovatele). Pokud se rozhodne, že určité příspěvky se mu nezdají a že je vymaže a mezi nimi budou příspěvky Vaše, moje , Franty Vomáčky ...... tak je to jeho plné právo. Od si rozhoduje, jak budou nastaveny mantinely v nichž se ostatní návštěvníci budou pohybovat. Já si mohu postěžovat, ale pokud mi nevyjdou vstříc, tak holt musím jít na jiné diskuzní forum, kde budou moje názory a jejich prezentace akceptovatelné.
btw. Slušný user nevytahuje SZ do fora bez souhlasu druhé strany - to je také jedno z nepsaných pravidel. Je vidět, že práce s internetem a některé jeho pravidla nejsou také silnou stránkou poskoků

Alaram
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 20:33
Odpovědět 


Aha tak jsem se zase něčemu přiučil,díky?? Učitel nejsi,jsem pochopil z tvého textu,ale smí se zeptat na tvé zaměstnání?? Jen že bys mohl jít dělat někam do parlamentu...

Admin
Administrátor
# Zasláno: 28 Kvě 2007 20:49
Odpovědět 


pepek: díky za vysvětlení, doufejme jenom, že to dotyčný pochopí.

pepek
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 20:50 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 


to Alaram: Proč si pořád někdo myslí, že každý musí být někde zaměstnaný?

Alaram
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2007 21:16
Odpovědět 


jen jsem se ptal co děláš??

Admin
Administrátor
# Zasláno: 28 Kvě 2007 21:19
Odpovědět 


Alaram: pochopíte už konečně, že tu máme nějaká témata? V tomto tématu se řeší nedodržování pravidel. Máte-li potřebu zjistit, co kdo dělá, založte si prosím patřičné téma v kategorii OFF TOPIC.

alík
# Zasláno: 29 Kvě 2007 00:51
Odpovědět 


Již měsíc tenhle web sleduji, a myslel jsem na počátku, že se jedná o server, kde bude řadovým a často základních práv a povinnostem nevědomým občanům vysvětleno, jak se mají zachovat v případě protiprávního, popř. i hrubého chování ze strany strážníků ( a i policistů). Nenašel jsem zde však jediný příspěvek, kde by někdo poslal stížnost na strážníka za jeho pochybení a trval na tom, aby tohle jeho jednání bylo řešeno jeho nadřízenými.
Bohužel však jsem nyní po přečtení všech témat a příspěvků došel k názoru, že se zde jen snažíte pošpinit jak strážníky, tak policisty a lidem místo aby jste poradili, co dělat v případě že veřejní činitelé porušují zákon, radíte naopak, jak zákon bezsankčně obcházet. Nemyslíte, že je spousta lidí, hlavně v dopravě, kteří si sankce zaslouží? Vy vlastně tady šlapete po těch, kteří často v práci zachranují lidské životy a pomáhají lidem od těch, kteří zákony hrubě porušují. Bylo totiž nespočetně případů, kdy strážník poskytl z lékařského hlediska bezchybnou první pomoc a zachránil tím životy lidí. Byl by toho schopen každý z nás? A třeba i vy? Jenže vy tady používáte jen výrazy jako "černý mor, "povl" atd, a vůbec nevidíte a ani nemáte snahu vidět i druhou stránku toho, co tito lidé v práci dělají. Ano, všude se najde hlupák, který pak kazí reputaci všem. Ale na TYHLE je třeba upozornovat, a ne sakumprásk na všechny.
Takže Vám upřímně řeknu, že jsem z tohoto fora silně znechucen. Přál bych si jen, aby jednou naši zákonodárci přijali takové zákony, na základě kterých už nebudou moci se občané podle Vašich trapných rad vylhávat.

PS: Jestli v mém textu objevíte pravopisnou chybu, neupozornujte mě na ni, já si totiž narozdíl od Vás na všeználka nehraju.

alík
# Zasláno: 29 Kvě 2007 00:55
Odpovědět 


Ještě jsem zapomněl, kdyby jste měl třeba Vy, nebo ten rozumově silně vybavený pepek třeba autonehodu, a první by u Vás byla hlídka strážníků, taky budete křičet " černý poskoku, táhni k hovnocucům, já tady raději chcípnu, ale od tebe pomoc odmítám???

pepek
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 07:36
Odpovědět 


to alík: Tak se Vám ulevilo po provedení písemné anální sondáže černému póvlu? Pokud ještě ne, tak si můžete tuto sondáž jít vyzkoušet přímo do ulic. Mnoho jich už na Vás čeká.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2007 08:38 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 


Alík: zdravíme do Zlína. Zjevně jste nečetl pozorně web, hlavně ono desatero chování, kde se píše přesný opak toho, co se zde snažíte účelově tvrdit.

Stejně tak zde účelově vytahujete první pomoc, která je snad samozřejmostí a není to nic extra, za co by nebyli strážníci placeni. Toto prostě k té práci patří.

Máte pravdu v tom, že hlupáci jsou ve všech lidských oborech, problémem ovšem je pouze to, že koncentrace těchto lidí je u MP bohužel několikanásobně vyšší. Dovolíme si přirovnání k cikánům, kde bohužel hrstka slušných trpí kvůli pověsti většiny.

Tento web se opravdu zabývá protiprávním jednáním strážníků, stačí se projít v Praze a skoro žádná hlídka nesplňuje ústrojovou kázeň. Stejně tak v Brně máte takřka 100% jistotu, že Vaše auto budou stavět z jedoucího vozidla STOPkou. Další věcí je také ústrojová kázeň, protože někteří brněnští strážníci si doslova a dopísmene hrají na dopravku (bílá čepice, bílé rukávy,...).

Víte o tom, že strážníci mají od vedení zakázáno řešit přestupky domluvou? Samozřejmě je to informace, kterou nikdo oficiálně nepotvrdí, ale je bohužel smutnou pravdou. Divíte se potom obyčejným lidem, kteří udělají sebemenší 'prkotinu' a strážník jim to místo domluvy chce náležitě osolit, že informace zde získané využijí ve svůj prospěch?

Alaram
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 09:57
Odpovědět 


Víte o tom, že strážníci mají od vedení zakázáno řešit přestupky domluvou? Samozřejmě je to informace, kterou nikdo oficiálně nepotvrdí, ale je bohužel smutnou pravdou. Divíte se potom obyčejným lidem, kteří udělají sebemenší 'prkotinu' a strážník jim to místo domluvy chce náležitě osolit, že informace zde získané využijí ve svůj prospěch?
Admine ,Admine nemám slov jen když jsi tak vzdělaný a chytrý tak když víš že za to může vedení proč s tím nic neděláš Robine Hoode?? Tak a další rada,když to chcete změnit tak se přídej tam u tebe v Praze k MP a ukaž jak se co má.... jo a buď tak laskav nepiš za pepka,ale za sebe díky.... cikáni?? tak se chováš ty....

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2007 10:26
Odpovědět 


Alaram: možná jste si nevšiml, ale na hlavním webu je kategorie 'Korespondence' a v ní se snažíme, aby se vedení MP Praha konečně chytlo za nos a přiznalo svou chybu. Pro Vaši informaci máme totéž rozpracováno s MP Brno. Víc už opravdu dělat nemůžeme, protože i my musíme z něčeho žít. Práce 'ochranky starosty' nevyžaduje takové předpoklady (mimo jiné inteligentní), jako jiné odbornější profese. Toto zajisté chápete.

Nestraný
# Zasláno: 29 Kvě 2007 11:11
Odpovědět 


Vážený pane (rádoby) administrátore, :)

měl jsem za to, alespoň jste se tady chvástal tím, že zde nalezneme pouze a jen ověřené informace. Nechápu tedy, proč se snažíte opírat se o nepodložené domněnky typu, že strážníci mají od vedení zakázáno řešit přestupky domluvou.. Měl by jste si , taky uvědomit, že jste zde osočil vedení městských policii, které se podle Vás tímto dopouštějí obcházení zákonů a podezříváte je tedy zároveň z trestného činu zneužití pravomocí veřejného činitele, což je už docela závažná věc, takže pokud nebudete mít důkazní matriál, kterým by jste tuto záležitost mohl prokázat, zdržte se raději pro příště šíření neopodstatněných fám.

Teď by jsem se rád vrátil o trochu výše..

Pořád se tady někdo ohání tím, že strážníci jsou placení z naších daní, ano v podstatě je to pravda , i když o něco složitější, ale asi jste zapomněli, že daleko větší část z naších daní se uplatňuje na sociálních dávkách, ať už na občanech parazitujících na naší společnosti, přes různorodou škálu individuálních příspěvků, až přes příspěvky na děti. A věřte, o tom Vás mohu ujistit, že strážníci od placení daní osvobození rozhodně nejsou.. :)
Ale to už by jste při vašem všeználkovství, snad mohl vědět pane inženýre..

A opravdu mne hodně mrzí fakt, že Vy jako Administrátor nejste schopen dostát sám pravidel, které jste si zde vymaloval a aby to nestačilo, vymažete bez ostychu příspěvky, které přesně vystihují Vaší osobnost a Váš převážně naivní náhled k dané problematice..

S lítostí nad Vašimi myšlenkovými pochody p. Nestraný

Alaram
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 11:30 - Změnil/a: Alaram
Odpovědět A opravdu mne hodně mrzí fakt, že Vy jako Administrátor nejste schopen dostát sám pravidel, které jste si zde vymaloval a aby to nestačilo, vymažete bez ostychu příspěvky, které přesně vystihují Vaší osobnost a Váš převážně naivní náhled k dané problematice..

tak vidíš to Admine?? Lžeš tu celou dobu,budiš... jenže nejvíc lžeš sám sobě. Urážet práci lidí,kteří o ní stojí a věnují se jí naplno. U tebe ve fabrice jsou všichni super ,že?? nemá smysl zde dál lidem říkat skutečnost i oni začali chápat skutečnost,že ty o ničem nevíš jen se domníváš a radíš lidem věci z novin a jiných plátků... ( nejsi novinář)?? A když rada nevyjde tak se ještě vztekáš... a kdo řekne svůj názor tak se do něj spolu s tvými falešnými nicky a anonymama pustíš... a zneužívat funkci Admina k tomu ,abys řekl z kterého města je,to musíš bejt hodně ubohej...

alík
# Zasláno: 29 Kvě 2007 12:11
Odpovědět 


admin: pane vy jste obyčejný hulvát a darebák. Vy totiž už ted dáváte zcela najevo svůj obrovský odpor ke strážníkům. Dřív jste se to snažil skrývat a házet pod debilní nicky jako pepek a pod. Prostě se Vám to celé vymklo z rukou, a vy jste naštvaný, že sem chodí i lidé, kteří měli se strážníky dobré zkušenosti a proto je zde brání.
A jak pak ta zášt vznikla? Pan admin zřejmě někde dělal bordel, přišel strážník, udělal ty ty ty chlapečku a pan inteligent se takovým způsobem rozzlobil, a přísahal pomstu...jako z pohádky ale věřím, že to tak bylo.
A pane, ve Zlíně pouze pracuji, bydlím ve Znojmě, to už jsem tady řekl.
A myslím, že s tím zákazem domluv při řešení přestupků od vedení měst jste šlápl úplně vedle.
Haníte tady vzdělání a proškolování strážníků, avšak mám obavy, že vy by jste se k nim nedostal, protože test IQ a psychotest není ve Vašich silách splnit. Vycházím z toho, co zde píšete. A o fyzických testech se můžem dohadovat.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2007 14:25
Odpovědět 


Nestraný: netušíme co myslíte pod pojmem 'rádoby' administrátor, ale chceme Vás ubezpečit, ze restriktivní funkce (jako například výmaz příspěvků, blokace uživatelů a jiné) opravdu rádoby nejsou, ale jsou skutečné a dokonce tyto funkce již byly uplatněny na jednoho jedince.

Ověřená informace znamená, že byla získána z důvěryhodného zdroje a ověřena dalším, obvykle jiným, důvěryhodným zdrojem. Nepleťte si to prosím s důkazy.

Zajisté sám uznáte, že web se zabývá strážníky a proto debata o sociálních dávkách je pěkná a líbivá, ale zcela zde bezpředmětná.

Příspěvky, které hrubě porušují pravidla (zejména urážení a nadávky) vymazány byly. Pokud se Vám to nelíbí, nemusíte tento server navštěvovat. Nadávat si můžete na služebně s kolegy, ale ne tady.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2007 14:28
Odpovědět 


Alaram: máte pocit, jaký jste popsal? Odborně se to nazývá paranoia (více informací se o ní dočtete v encyklopedii Wikipedia http://cs.wikipedia.org/wiki/Paranoia ). Máte pocit, že Vás někdo nutí navštěvovat tento server, případně, že je tento server určen strážníkům, kteří se zde budou plácat navzájem po ramenou? Bohužel Vás zklameme, jste na špatné adrese a taky si buďte jist, že Vás nikdo nenutí sem chodit, číst příspěvky a už vůbec ne na ně reagovat.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2007 14:31
Odpovědět 


Alík: k tomu lze snad pouze dodat to samé, co jsme psali Alaramovi.

Také by se dalo říct staré pořekadlo, které praví 'potrefená husa se vždycky ozve'. Je třeba ještě něco dodávat?

Nestraný
# Zasláno: 29 Kvě 2007 14:53
Odpovědět 


Admin:

Tak a je tady to, co jsem mohl jen očekávat. Pokud má někdo názor, který Vám nevoní, začnete z bubákováním a to přesně vystihuje pojem ( rádoby ) administrátora.

Pokud si vážně myslíte, že si pletu důkazy s ověřenou informací, tak se opět velice mílíte, jen jsem za to, že nepodložená informace, nemůže být brána za informaci důvěryhodnou.

Ohledně mého příspěvku, ve kterém jsem se snažil, jistému uživateli nastínit, že né jen on sám, ale i jiní lidé daně platí, a také že né všechny daně tečou do rozpočtu ozbrojených složek, což znamená, že se pořád bavíme o problému týkajících se strážníků.

Dále nevím, co by jsem dělal někde na služebně, když jsem pouze a jen řadový občan a už vůbec si nemyslím, že by jsem se zde choval vulgárně.

Váženy pane Vaše vyhrůžky si nechte a pokud mne hodláte odstřihnout, jen za můj názor, tak s chutí do toho, jen by jsem Vás rád upozornil, že veškerou debatu, kterou jsme zde spolu vedli mám zalohovanou a hodlám jí mediálně použít, protože Vaše chování pane moralisto , už nemá obdoby!!

Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Kvě 2007 15:06
Odpovědět 


Nestraný: sám uznáte, že je rozdíl mezi názorem a 'názorem'. Pokud je tento slušně podaný, nelze mu nic vytknout. Pokud schováváte za slovo názor i osobní nadávání, tak bohužel je zde přístup k tomuto jiný, než jste asi zvyknutý.

Co je důvěryhodné pro někoho, nemusí být důvěryhodné pro jiného. Pokud nevěříte, nevěřte. Máte snad dojem, že máme potřebu nebo povinnost Vám něco dokazovat?

Za jakoukoliv medializaci tohoto webu budeme jenom vděčni, protože se alespoň o problémech se strážníky dozví co nejvíce lidí, což je zároveň i cílem tohoto webu.

Nestraný
# Zasláno: 29 Kvě 2007 15:15
Odpovědět 


Administrator:

Myslíte si, že výroky uživatele volkswagen se diskuze týkají...? Nebo máte na každého jiný metr..?

No, nezlobte se ,ale pokud Vám jde o to, aby jste věrohodní byli, tak si myslím, že je na místě takové tvrzení prokázat.. :)

Vzhledem k Vaším aktivitám, si dle mého názoru nijak mediálně nepolepšíte, protože veškerá Vaše argumentace, je hodně mimo mísu.. :)

miki
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 15:16
Odpovědět 


alík: to, že si MP plete svoje pravomoci a hraje si na dopravku je smutný fakt. Sám jsem je 2x sledoval, jak se snaží vyšetřovat dopravní nehodu a doteď mě udivuje, že je nikdo z účastníku nevzal heverem...
To, že běžný strážník nedokáže ovlivnit oblečení, které mu v práci přidělí chápu, ale nechápu, že mu to nevadí. Ryba smrdí od hlavy, takže když vedení kašle na předpisy, co by se ocas staral, že?
Hlavně, že tihle kovbojové z papírů umí řvát, že chtějí více pravomocí. Jenže odpovědnost (to je to co obvykle provází pravomoci) tu nechtějí a všechno se řeší zametením pod stůl, případně sdělením, že se můžeme obrátit na soud.

miki
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2007 15:17
Odpovědět 


Nestraný: prokažte něco, co někdo řekl. nebo myslíte, že zaměstnanec MP podepíše papír, že dostal takovýhle pokyn? pokud ano, jste buď silně naivní, nebo magor.

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva děleno jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj
 

Pohání nás easy forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci