miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / MP Praha - nábor
Autor Zpráva
richi
Člen
# Zasláno: 23 Kvě 2011 16:16
Odpovědět 

Dobrý den. Prosím o aktuální informace ohledně náboru k MP Praha od někoho, kdo se v současné době prodrobil přijímacímu řízení a je ve věku jako já, tj. okolo 50 let. Zda je vůbec zájem o lidi v tomto věku? Případně jaké je jejich uplatnění? Zejména o průběhu testů, zejména fyzických. Je mi téměř padesát let, dvacet let sloužím u PČR na obvodním oddělení jako pořádkář . Přestože se současnými fyzickými prověrkami zatím nemám problém, po fyzické stránce už to prostě není jako ve třiceti. Proto mě zajímá, zda se při přijímacích testech zohledňuje věk a tím tedy i troška té neobratnosti. Zkoušel jsem si totiž fyzické prověrky k MP a zjistil jsem, že např. u sestavy s tyčí mám problém s udržením tyče, u shibů se mi rovněž občas rozpojí ruce za hlavou. Co se týče počtu cviků a časů, měl bych limit s přehledem splnit. Ještě jednou prosím o strážníky v mém věku o jejich zkušenosti, názory, rady. Dále bych chtěl požádat o aktuální informace o případných volných místech nejen v Praze, ale vzhledem k tomu, že pocházím ze severních Čech ( Liberecko, Ústecko) i o volných místech v těchto lokalitách. Děkuji. S pozdravem Richi

tix0575
Člen
# Zasláno: 23 Kvě 2011 23:03
Odpovědět 

Richi: např je vypsané výběrové řízení na ředitele MP Jablonec nad Nisou a mám dojem, že i v Charastavě jim bude chybět strážník...co se týká fyzických, tak nikde není předepsána zákonem tato prověrka k přijímacímu řízení a je to věcí obce zda to vyžadují a v jaké kvalitě a rozsahu

richi
Člen
# Zasláno: 25 Kvě 2011 17:51
Odpovědět 

pro tix0575: díky za informaci

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci