miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / Taky pěkné
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2011 15:52
Odpovědět 

http://brno.idnes.cz/straznici-zfalsovali-listinu- tvrdi-ridic-a-podal-trestni-oznameni-1fd-/brno-zpr avy.aspx?c=A111007_1663595_brno-zpravy_bor

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2011 19:54
Odpovědět 

volkswagen
Počkáme si, co se z toho vyklube.Pokud opravdu kolegové"čarovali"-dobře jim tak a trest je snad nemine.Nicméně je zřejmě předčasné vynášet soudy,že?!

tix0575
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2011 22:25
Odpovědět 

trochu zmateně napsaný článek, takže kdo ví jak to vůbec bylo ve skutečnosti...Pokud se nepletu, tak správnímu orgánu se zasílá originál oznámení, takže musí být patrné na první pohled jestli tam něco bylo upraveno nebo ne. Zřejmě se pachatel vyjádřil k oznámení, že nebyl poučen, pak to jsou jelita, že to kvůli tomu nějak upravili...

Mischance
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 05:59
Odpovědět 

To by mě zajímalo, co jim vytknete v tomhle případě :

URL

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 08:05
Odpovědět 

Mischance: Měl štěstí že to přežil a strážník místo obušku nevytáhl pistoli...

Warlock
Člen
# Zasláno: 2 Pro 2011 04:57
Odpovědět 

Zase jeden MP, co si od radaru za bukem odskočil na plovárnu. Kupodivu nepoučil ty dva plaváčky o jejich právech, ale prošlo mu to :).

http://www.decin.cz/2011/10/ministr-vnitra-ocenil- straznika-ktery-zachranil-lidsky-zivot/

volkswagen
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2011 19:39
Odpovědět 

Já bych řekl, že jedna vlaštovka jaro nedělá ;)

Warlock
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2011 15:00
Odpovědět 

Tak ať nechodím moc daleko, třeba:

http://liberec.idnes.cz/opily-muz-volal-v-liberci- z-ledove-reky-o-pomoc-zachranili-ho-hasici-1p3-/li berec-zpravy.aspx?c=A111115_154737_liberec-zpravy_ oks

volkswagen
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2011 15:36
Odpovědět 

Marjápanno copak tu někdo popírá, že se takové věci dějí? Znamená to, že bychom se kvůli tomu, že se v Liberci někdo chová jako slušný člověk, měli klanět někomu, kdo číhá v křoví za bukem? Nebo jako jak si to mám vysvětlit? Jen pro MP Praha jich dělá 3000, kolik podobných zásahů mají za posledních 12 měsíců ve srovnání s odtahy? Buďte maličko soudný příteli...

Warlock
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2011 16:56
Odpovědět 

Pro volkswagen:

Dobrý den.

V tomto se s Vámi přít nebudu. Já nevím, jak pracuje nebo naopak nepracuje MP v Praze. Při různých debatách také slýchám spíše negativa ve směru k MP Praha, ale do karet jim nevidím a nesoudím jen podle internetových debat. Určitě odvedou spoustu dobrého pro lidi, ale to dobré se nestane zájmem internetové debaty narozdíl od toho špatného. Že by toho špatného mělo být co nejméně je fakt, chyby ale budou vždy a všude a absolutní spokojenost nebude nikdy.

Co se týká odtahů neumím posoudit, ale z informací z medií to tam trochu smrdí, je otázkou jestli slovo "trochu" je správné. Praha s desítkami radarů za X miliónů Kč mi také nedělá radost a jsem přesvědčen, že zřejmě řidiče trochu zbrzdí, ale bezpečnosti na silnici to moc nepřidá. Alespoň ne za současného legislativního maglajzu. Ty peníze se asi dalo využít mnohem lépe, což narozdíl od předchozího posoudit umím.

Číhání za bukem: - tady se s Vámi předpokládám neshodnu. Skryté měření rychlosti je uznejte sám nejúspěšnějším měřením ve smyslu "změřit rychle jedoucí vozidlo, následně zastavit a řidiče vyřešit". A má-li nějaká složka takovou činnost dělat dobře a s viditelným efektem (nemyslím tím efekt vybraných peněz), pak takto. Určitě jsou další preventivní prvky, jak udělat určitý nebezpečný úsek bezpečnějším. Osobně nemám problém s tím, že MP měří rychlost a to myslím z principu věci. Asi by měla umět se podílet na bezpečnosti provozu i tímto směrem, pokud takový problém v její lokalitě je. Problém mám s tím, jak s měřením rychlosti naložili strážníci v některých městech. Mělník a jeho radar u železniční vlečky budiž ostrašujícím případem. Ale opět bych neházel všechny strážníky do jednoho pytle. Rozebírat to, že někde měří jen kousek před cedulí konec obce snad ani nechci, protože takové místo máme i v našem městě a měří tam výhradně Policie ČR. Jestli se takto chová i MP v některých městech, pak se rozčílení lidí nedivím. Jedna věc je mít legislativní nástroj a druhá je jeho vlastní užití. Tady se pak nejedná o selhání celku, ale jednotlivých osob. Na mém postoji nic nezmění slova o tom, že jezdit se má 50 od cedule k ceduli. To samozřejmě chápu, ale ruku na srdce, kolik známe míst, kde před cedulí konec obce už není nic jen dlouhá rovina. A protože jsem milovníkem motorek a vím, co je to zrychlení z 0 - 200 km/h v řádu několika vteřin, pak chápu, že otočením plynu před cedulí konec obce riskuji ztrátu ŘP než napočítám do dvou.

Mimochodem můj postoj je takový, že kdyby MP neměla oprávnění měřit rychlost vozidel, pak bych zklamán nebyl. Myslím, že má dost jiné práce a měření ať provádí klidně jen Policie ČR.

Nakonec snad jen to, že se domnívám, že jsem soudný, jen nemám rád škatulkování lidí, tedy to házení do jednoho pytle. Proto věřím, že dobré počiny strážníků si zaslouží alespoň trochu úcty, nikoli klanění se.

Hezký den.

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2011 21:05
Odpovědět 

Warlock
Lepe bych to nenapsal!A jedna poznamka,take by mi nevadilo kdyby MP byla odebrana pravomoc merit.naopak.uvital bych posileni pravomoci u verejneho poradku,obc.souziti apod.

Warlock
Člen
# Zasláno: 14 Pro 2011 14:49
Odpovědět 

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-tip-od-vas-udalo sti/141610/straznici-v-praze-za-slofika-v-aute-puj dou-slapat.html

Nejlepší je ta poslední věta :). Jaká ironie.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři mínus nula?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci