miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / na každou svini se vaří voda
Autor Zpráva
miluna
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2011 18:56
Odpovědět 

http://www.novinky.cz/krimi/251625-zatcen-sef-praz skych-strazniku.html

volkswagen
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2011 20:36
Odpovědět 

Čekal jsem, kdo bude první :-)

miluna
Člen
# Zasláno: 28 Lis 2011 14:09
Odpovědět 

Všechny auta městské policie včetně odtahovek jezdily na servis do Autoservisu Jíša, Kolčavka 68/1, 190 00 Praha-Libeň. Bakšiš s největší pravděpodobností pochází odtamtud. Josef jíša r.č. 601208/xxxx a jeho žena Irena Jíšová r.č. 625721/xxxx jsou jediní vlastníci této firmy...napojení na MP vzniklo, ale mnohem dříve než za Kotrouše .........
(nalezeno na netu)

e policeman
Člen
# Zasláno: 28 Lis 2011 18:39
Odpovědět 

Kdo udělá "sračku" nechť je po právu potrestán!Jen škoda pro "kolegu", že nemůže použít např. "osobu blízkou" jak to dělají jiná hovádka.Jinak Pro "miluna": Všechna auta nikoli všechny....
Hezký den :-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 08:59
Odpovědět 

Kolega samozřejmě "osobu blízkou", jak jste to hezky nazval použít může. Jak jste přišel na to, že nikoliv? Ovšem je-li natolik hloupý, že si vezme úplatek v hotovosti napřímo a nechá se s ním chytit, pak bych mu těch pár let někde ve Vinařicích přál....

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 10:01
Odpovědět 

volkswagen
.."že si vezme úplatek v hotovosti napřímo.."
No právě proto nikoliv.
Ale úplatky jsou špatnost, i když se berou ne "napřímo"!Ať jen pyká!!!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 15:03
Odpovědět 

No i tak může, je to jeho právo. On pan ředitel má velmi svérázný přístup k výkladu zákona :-)

Jestliže se nějakému člověku dovolí v podstatě bez kontroly hospodařit s penězi, které se všem lidem v zemi v podstatě ukradnou v podobě daní, pak se není co divit, že s nimi začne plýtvat a snaží se mít z toho nějaký užitek. To už je jenom přirozený následek. Podívejte se, když nikomu nebylo divné, že nakupuje Hummery, Vznášelo, segwaye, smarty a bůhvíco ještě, prostě zkoušel, jak daleko může dojít. Teď ho uvaří na ušmudlaných 100 litrech zatímco on za dobu svého působení rozházel možná desítky milionů... Ale hlavně, že je v Praze bezpečně ;)

miluna
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 15:15
Odpovědět 

když někdo vypadá jako Calverovo brácha, tak to holt bude taky loupežník :-) sorry, musel jsem, ta podoba tam je

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2011 18:50
Odpovědět 

miluna
Vpoho.Fakt tak vypadá :-)
volkswagen
Jo, je to smutné.Vlastně spíše k bl*tí!

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2011 03:42
Odpovědět 

e policeman - ta frustrace zedniku v cernem z toho, ze si muze dovolit vovcan proste odeprit vypovidat na sve nejblizsi je i z vaseho prispevku evidentni...
Holt jak jsem psal jinde, tak dlouho jste se chovali jako zviratka, az jste lidi naucili hajit si sva prava. Nikdo by vas neodsuzoval kdyz by jste delali poctivou praci prospesnou lidem. Ale chytani za bukem a botickovani z vas udelalo to, co si ted o vas mysli 99% naroda.

Warlock
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2011 14:36
Odpovědět 

Pro PV: Nevím, proč je pro Vás zedník synonymum pro strážníka. Máte snad nějaký odpor k zedníkům, nebo je snad považujete za méněcenné? Máte pro toto vaše synonymum nějaký doložitelný argument? Nemyslím si. Strážníkem se člověk stane po úspěšném složení zkoušek u MV a to nejdříve v 21 letech. Co měl podle vás dělat do těch 21-ti? Do jaké školy měl chodit, jak se měl vzdělávat, resp. jakého vzdělání měl podle vás předtím dosáhnout?
Jestli se lidé naučili hájit svá práva nedokážu posoudit na rozdíl od vás, protože nejsem mluvčím 99-ti procent národa. Mimochodem, ona existuje nějaká statistika o tom, co si 99% národa myslí? Pokud ano, tak sem s ní. Nemůžete přeci podle pár jedinců říci, že všichni jsou „Mizerové", protože podle takové rovnice bychom všichni byli národem zločinců. A to určitě nejsme.

Hezký den, všem.

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2011 18:33 - Změnil/a: e policeman
Odpovědět 

PetrVesely
A dokola jako kolovrátek.Baví Tě to?A navíc píšeš blbosti.Mně je šumák "osoba blízká" jako taková.Vadí mi, že "kolega" dělá ostudu.Asi tak.Buď zdráv a hodně vesel!

barborka
Člen
# Zasláno: 14 Pro 2011 17:21
Odpovědět 

Pan.Kotrouš nechtěl podepsat další spolupráci Panem. Jíšou tak mu tam šoupli penízky
klíče náhradní určitě měli .když se tam opravovala auta MP a pomsta byla hotová.Čí to byl bratranec na Magistrátě co mu dohodil ten Job u MP. Čistě akademicky prověřuje policie tuto verzi . Jsem zvědav na Váš názor pánové.

Warlock
Člen
# Zasláno: 14 Pro 2011 20:05
Odpovědět 

Dobrý den.

Máte na mysli podezření, že ředitel Kotrouš už nechtěl dále spolupracovat s "tou" firmou a tak na něj ušili boudu?

Já vím o pražských praktikách prd. Že by potřebovali v servisu náhradní klíče od služebních aut MP mi nepříjde až tak pravděpodobné. K čemu? Zkušenný servisák klíč ani nepotřebuje, aby si auto otevřel.

Takže jako teorie spiknutí je to dobré, neříkám že nemožné, ale že by tam někdo Kotroušovi šoupnul označené peníze bez Kotroušova vědomí, ale s vědomím Policie ČR je dost sci-fi. To by se pak z ÚOOZ nebo kdo že to vlastně vyšetřuje stala banda zločinců. A co by z toho Policie ČR měla? Kotrouše za mřížemi, Kotrouše, který s nimi nemá nic společného. Tahle verze mi nesedí ani v rovině teoretické.

Jsem zvědav, jak bude celý případ vyšetřen a odhalen veřejnosti. Nebudu říkat, že je Kotrouš lump, když o tom případu ještě nic pořádného nevím a vyprávění některých lidí na televizní kameru neberu tak úplně vážně. Jestli bral, ať je souzen a odsouzen. A pořádně!

Každopádně mám dojem, že řediteli Kotroušovi už i tak jeho hvězda dozářila, protože ho vlastní lidé beztak hodí přes palubu. Vlastními lidmi mám na mysli politickou reprezentaci.

labid
Člen
# Zasláno: 10 Led 2012 00:01
Odpovědět 

Nedělám si iluze o tom, že je to tam korupcí přímo prolezlé. A to nejen na Korunní. A byl bych moc rád, kdyby to tam pořádně vymetli protože si myslím, že Kotrouš byl jen ona zmíněná špička ledovce.

honzafavorit
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2012 03:09
Odpovědět 

dobry den, mam problem dneska odpoledne jsem prejizdel a proste nebezpecne rovna silnice prerusovana cara usek moc jsem neznal tak jsem predjel jine auto ktery jelo asi 50 na 90tce ale jelikoz silnic neznam tak sem si neuvedomil ze se napojuje plna cara a primo pred predjizdeni jelo z protismeru auto ja sem se toho hodne lekl takze si neuvedomuju jestli on musel brzdit nebo ne ale blikal na me predjeti bylo vazne o chlup moc nechybelo a byla nehoda jak prase koren nezastavil pokracoval dale v jizde policije me u toho nevidela to vim na 100% ale nevim co ted delat protoze jsem se z doslechu dozvedel ze pri koren ma tam tu kamerku a pri to nahlasil na policiji ,uzete me nekdo rict co me s toho hrozi? muzou me za to zavrit? s pokutou samozrejme pocitam protoze to mohlo dopadnout hodne tragicky a ridicak me taky asi vezmou ale mam proste obavu aby me za to nezavrely prosim napiste dekuji email janrohacek@seznam.cz

Majk
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2012 21:47
Odpovědět 

Nedělej machra lopaťáku, obojí je dobře.Tady jde o uplně něco jiného ty češtinářu.

Lovec uniforem
Člen
# Zasláno: 11 Dub 2012 11:44
Odpovědět 

Já čekám kdo bude poslední, ale obávám se, že se toho nikdy nedožiji.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je šest mínus jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci