miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / Obecná diskuze k webu Strážníci.com / že prej to nejsou zedníci :-)
Autor Zpráva
miluna
Člen
# Zasláno: 11 Lis 2012 20:47
Odpovědět 

Vysokou kvalitu vzdělání, bystrého úsudku a neobvyklého fištrónu ukázal strážník, který pronesl.... http://praha.idnes.cz/gangnam-style-tanec-na-vacla vskem-namesti-fgj-/praha-zpravy.aspx?c=A121107_202 804_domaci_ert

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2012 13:44
Odpovědět 

miluna
Ano,dotycny je mozna "tydyt"..A to jsou vsichni straznici tydyti a zednici?Pak jsou vsichni ridici take,nebot jsem zazil,kdy ridic auta,po zastaveni pronesl,ze nebude vypovidat,pac ridila osoba blizka.Ve vozidle byl sam.To jen pro poradek .Pekny tydyt....

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2012 20:36
Odpovědět 

e policeman - tos byl nastvanej, ze jsi musel prokazovat ze ridil on vid :D

miluna
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2012 23:00
Odpovědět 

řidič je ale něco jiného, to bude klasický výběr z Gaussovy křivky, od popeláře po vysokoškolského profesora. Obecní strážník prošel snad nějakým přijímacím řízením, kde by měli jeho zjevný kretenismus odhalit, to že se takový myslitel neumí orientovat v zákonech je myslím si zjevné a to že se jejich výklad pokouší aplikovat na občanech, je urážející. Takovýhle blb, může slovy jednoho zdejšího váženého člena: maximálně uklízet psí hovna, na nic jiného se nehodí.

tix0575
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2012 12:53
Odpovědět 

mě spíše udivuje, že se tak angažoval a nenechal to na úředníkovi z magistrátu, nebo na policistovi.

e policeman
Člen
# Zasláno: 13 Lis 2012 15:24 - Změnil/a: e policeman
Odpovědět 

PetrVesely
Nic jsem neprokazoval.A proč bych měl?A být naštvaný... Proč?

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm mínus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci