miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Tohle mě mocně pobavilo :-)
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2007 17:11
Odpovědět 


Tady

fandawebu
# Zasláno: 2 Srp 2007 17:41
Odpovědět 


Zajimavy nazor. Lec mam dojem, ze dotycni, kterych se vec tyka, by se preorientovali na jiny druh trestne cinnosti, pokud to jsou hraci, bude jim jedno, jak penize vezmou, hlavne, ze je vezmou. Tim se samozrejme nestavim proti navrhu posilat penize se zpozdenim, sberny jsou problem, ale iniciativa by mela smerovat i k tem, co do nich kradene zbozi privazi. A ne represi, ale zelbohu brutalni represi, nic jineho podle me nezabere. Tot muj skromny nazor.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 08:37
Odpovědět 


Mě šlo i o tu reakci MP..... Bylo to svým způsobem příznačné, smrdí to prací.

fandawebu
# Zasláno: 3 Srp 2007 11:04
Odpovědět 


Asi jak kde, kazdopadne ten clovek nemel u MP co delat.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:14
Odpovědět 


Jelikož je takových většina, museli by uzavřít asi všechny MP.

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:20
Odpovědět 


A nebo by měli zavřít Admine tebe, to by bylo prospěšnější.

Anonymní
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:24
Odpovědět 


Nebo je rozpustit, ale to by na pracáku přibylo cca 6000 nemakačenků, pro které by se nenašlo nic a zbytečně by vyžírali státní rozpočet. Ještě lepší by ale bylo, kdyby si je obec hned převedla na pozici obecních počišťovačů - kvalifikaci na to mají a mzdové náklady by byly menší.

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:41
Odpovědět 


:))))))), jj anonymní. Doufám, že do budoucna zvýší MP pravomoce na úroveň státní policie a k jejich slušným platům přidají ještě pár tisícovek za jejich záslužnou práci.

jarka
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:53
Odpovědět 


Mp nemůže doufám mít nikdy stejné pravomoce jako státní policie.Alespoň do té doby,dokud nebudou mít povinnou maturitu.Bez vzdělání nemůžou nabýt dostatečné autority.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:53 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 


Blahopřeji, taková břitká reakce jako by se zrodila z pera E. E. Kische nebo J. S Machara, mistrů ironie.

alik
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 12:56
Odpovědět 


Admine, nepřeháněj, mám hodně kamarádů u MP, a jsou to rozumní, inteligentní lidé se středoškolským vzděláním. Tak prosím tě pomlouvej konkrétní jedince, kteří si to zaslouží, a nehaž všechny ( nebo většinu) strážníky (ů) do jednoho pytle.

Anonymní
# Zasláno: 3 Srp 2007 13:00
Odpovědět 


On existuje rozumný a inteligentní obecní strážník? Tento fór může kandidovat na Fór roku či století

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 13:01
Odpovědět 


To Jarka - to si jako myslíš, že strážníci jsou všichni ¨jen vyučení? Hmmm, ale já znám městské policie, kde jsou samí středoškoláci a vysokoškoláci.Vyučených je minimum a ti jsou tlačeni k dodělání SŠ s maturitou, jinak jsou finančně VELMI znevýhodněni.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 3 Srp 2007 13:19
Odpovědět 


alík: Vy necítíte ten rozdíl mezi 'většina' a 'všichni'?

fandawebu
# Zasláno: 3 Srp 2007 13:20
Odpovědět 


Admin: Vazne myslite, ze vetsina? Brano Vasim pohledem, nastve-li me nadrazak, jsou vsichni nadrazaci nevzdelani tupci a je treba je potirat ohnem a mecem. Vskutku pristup inteligentnich lidi. Z tohoto fora cisi mindraky a zakomplexovanost kazdym coulem...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:01
Odpovědět 


Bohužel člověk funguje tak že promítá do svých názorů své osobní prožitky. Jinými slovy si vyvozujeme svoje postoje empiricky. A bohužel pokud se člověk dostane do styku výhradně se špatnými cikány, revizory, tramvajáky, pošťáky, prodavači párků, číšníky, metaři, uklízečkami, hajzlbábami, bezdomovci, nory, američany anebo dětmi pak má tendenci tak posuzovat celou skupinu. A účastní-li se někdo evidentně korupčních praktik (jako jsou v například v případě MP Praha ty mnohokrát zmiňované odtahy na odstavná parkoviště s taxou 350 korun za den) pak se na té korupci vědomě podílí. A jako na takového na něj bude pohlíženo.

fandawebu
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:11
Odpovědět 


Pokud by slo o korupci, musela by byt prokazana, ale pokud odtahuji dale, prokazana asi neni a odtahy budou legalni. V nasemmeste napr. odtahy temer skoncily. Odtahnout se nechavaji jen nejkriklavejsi pripady - ponechani auta v krizovatce - neni vyhled atd, ale taha se tak 1 - 2 auta za mesic, na padesatitisicove mesto to neni nic prehnaneho.

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:11
Odpovědět 


Admine, vysvětli nám, proč se schováváš i za jiné nicky ? Ty jsi fakt ubohý :))))))))

jarka
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:17
Odpovědět 


Hern:Jde o to že maturiata není povinná.Do té doby to bude u hodně lidí jen hloupé stádo.Také znám hodně chytrých a inteligentních lidí bez vzdělání,ale tady jde hodně o princip.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:20
Odpovědět 


Fandawebu: Blahopřeju k bydlišti. Řeknu to asi takhle - v Praze stojí den na odstaveném parkovišti kam ti auto odtáhne MP (co mi paměť saná patřilo to parkoviště soukromé firmě) za den 350 korun.
V parkovacím domě, kde mám motorku stojí krátkodobé, hlídané a pojištěné parkování 120 korun/24hodin.
Na tom odstavném parkovišti auta stojí na slunci, dešti,prachu, často dojde i k jejich poškození, to ale teď není důležité.
Nepřijde ti zvláštní ten nepoměr v ceně? Vźdyť 350 korun za den je skoro trojnásobek. Jestli TOHLE nesmrdí tak nevím. Možná by se to dalo trošku "obhájit" tím že by ty peníze šly do městského rozpočtu, ale ta parkoviště provozují soukromé firmy?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:22
Odpovědět 


Jarko, myslím že nejlepší by bylo herna ignorovat. V jeho případě je pokus o diskusi bohužel asi předem ztracený čas...

jarka
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:24
Odpovědět 


Za další.Ten případ z Plzně,šmírování bytu.Ten strážník musel mít IQ houpacího koně.Snad ani netušil že existuje internet,že kamery vysílají na netu,tohle není selhání jednotlivce,to je důkaz že u Mp jsou opravdu i velmi,velmi hloupí lidé.

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:25
Odpovědět 


Maturita u MP není zatím povinná doufám, že se to v brzké době změní. A když bude v budoucnu povinná a těch pár strážníků si ji dodělá, co si potom najdeš? Uvědom si, že MP dohlíží především nad dodržováním pravidel veřejného pořádku, zachraňuje životy, postihuje dopravní přestupky, dohlíží na pravidla občanského soužití, řeší drobné krádeže, zakročuje při páchání trestné činnosti atd... Co myslíš: pokud by jsi prošla teda testy, zvládla by jsi tuto náročnou práci ?

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:28
Odpovědět 


To wolkswagen - ztracený čas jsi možná tak ty :))))))

Anonymní
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:38
Odpovědět 


Náročná práce pro dementní nedoučence - když tam přijmou magora s IQ tykve, tak to musí zvládnout každý, ale většina lidí má podstatně vyšší cíle a nechce se dostat mezi tuhle bandu úchylů, co si potřebuje léčit komplexy

jarka
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:44
Odpovědět 


V práci máme jednoho dobrovolného hasiče.Rád vypravuje jak často nasazuje život.Vzbuzuje to úsměv,tady je to v diskuzi s Mp něco podobného.

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:45
Odpovědět 


To anonymní - už sis vyhonil a je ti dobře? Jediné co umíš, tak psát jako anonymní v diskuzi - to seš teda pašák :)))))))))))

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:48
Odpovědět 


To Jarka - vidím, že nevíš nic o práci MP, umíš jen anonymně na netu vypouštět nesmysly, to je to pravé hrdinství ! Běž dělat radši něco užitečného.

Anonymní
# Zasláno: 3 Srp 2007 14:57
Odpovědět 


Hele herne, koukej přestat psát z městského počítače a rychle si to běž udělat do ulic. Zjevně podle sebe soudíš druhé, ale né každý musí při práci s PC onanovat jako běžný obecní strážník.

hern
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 15:08
Odpovědět 


To anonymní: Nepíši z městského PC, mám svůj osobní doma a řádně platím poplatek za net . Mám víc PC i připojení na net, ale to není tvoje věc...... Nejsem strážník, ale vím o jejich práci víc než dost. Jsem spokojený, movitý, svobodný občan této země a pozastavuju se nad hloupostí některých diskutujících, kteří si myslí, že demokracie je jen o právech, ale to se pletou - je i o povinnostech.
To anonymní, běž něco dělat, nekrákorej bludy a nestyď se za svoji onanii.

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dvanáct mínus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj
 

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci