miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Tohle mě mocně pobavilo :-)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
Anonymní
# Zasláno: 3 Srp 2007 16:39
Odpovědět 

Milý herne, běžte si raději hrát na vojáčky do lesa a s těmi obecními pohůnky máte pravdu - chtěl jste k nim, ale nevzali vás, tak jen tiše omnanujete nad klávesnicí.

fandawebu
# Zasláno: 3 Srp 2007 17:40
Odpovědět 

volkswagen: Je to silena sazba, ale zodpovednost za ni bude jinde, nez u MP. Sazba je stanovena ve smlouve, kterou podepsalo mesto na zaklade predpokladam vyberoveho rizeni. K zodpovednosti bych proto volal ty, co onu smlouvu podepsali za takovych podminek, MP v techto pripadech jen dela svoji praci - odtah aut, ktera tvori prekazku. I kdyz nemohu posoudit vsechny pripady, napr. jak zminujete v Praze. Odtah by skutecne mel byt krajnim resenim a ne beznou zalezitosti.

Bobesek
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 20:15
Odpovědět 

Není to tak dávno kdy na rádiu Impuls byla anketa dne na téma co si lidé myslí o městských policiích.Volal tam jeden člověk s tím,že městská policie byla původně vytvořena proto aby měl kdo sbírat psí hovínka.A já se s tímto názorem se plně ztotožňuji :-)

Hezký den !!!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 22:22
Odpovědět 

fandawebu
Máš naprostou pravdu, máslo na hlavě má město. Nicméně i když ryba smrdí od hlavy tak někdo se na tom musí podílet. A ti kdo se na tom podílí tak se podílí dobrovolně. Fakt je že podle mých zkušeností dochází k tomu že odtahují i z parkovišť, kde fakt nikomu nepřekážíš... Pobíhají tam potom s pásmem... po pravdě to působí dost komicky... Nebýt těch šílených pálek. Ono na jedné straně znemožnit na celém městském obvodu parkování a následně odtahovat je.... Jiddiš má na to krásný výraz - chucpe :-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Srp 2007 22:25
Odpovědět 

Vida a zjistil jsem že mám máslo na hlavě já. Naposledy jsem skutečně platil těch 350 korun a jak se tak koukám tak to bylo sníženo na 150 za první den a 200 za každý delší... Omlouvám se za mystifikaci....

e policeman
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2007 12:44
Odpovědět 

for Admin
"Jelikož je takových většina, museli by uzavřít asi všechny MP."

Můžete svoje tvrzení nějak doložit?Nemůžete.Stejně jako já nemohu doložit svoje,opačné mínění.

Hezký den

e policeman
Člen
# Zasláno: 4 Srp 2007 12:45
Odpovědět 

Bobesek
Psí výkaly ba po svých psech měli sbírat jejich majitelé "prasata" nikoli kdokoliv jiný !

Bobesek
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 13:03
Odpovědět 

e policeman
Tak s tím bych moc nesouhlasil.Nevím,jak může po takovém potulném psovi jeho majitel sbírat hovínka.Na to tady jsou snad měšťáci ne ??? Mimochodem majitelé psů platí ročně poplatky za psy.Kam jdou ty peníze ??? Jinak proti šlápotám nic nemám :-)))

Hezký den všem !!!

hern
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 14:40
Odpovědět 

Ke sbírání psích hoven je vyčleněn jiný odbor města / technické služby, nebo městská zeleň / Pokud vím, tak strážník dohlíží nad dodržováním obecně závažné vyhlášky -kontrole chovu a držení zvířat. Jinak Bobešek jich může klidně pár sesbírat - pomůže dobré věci.

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 14:44
Odpovědět 

Bobesek
Rozhodně nesbírám psy po potulných psech.Od toho má "naše" město své lidi.Zpravidla lotry,kteří si takto "kroutí" svůj trest veř.prosp.prací.
Já mám také psa a rozhodně po něm to "hovno" uklidím já.Je to o morálce,o lidech a o slušnosti.Nepište tady nesmysly,že strážníci mají sbírat psí výkaly.Mnozí by si to jistě přáli.Ale od toho tu opravdu nejsme ať už si myslíte cokoliv.
Také hezký den.

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 14:46
Odpovědět 

Bobesek
A ještě jedna vě.Pokud onen "potulný pes" majitele má onen dotyčný se vystavuje riziku pokuty.

Bobesek
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 18:45
Odpovědět 

hern
na vás jsem si milý herne udělal názor už dávno podle vašich demanoidních příspěvků.Já psa nechovám čili ani nic nesbírám.Na to tu jsou šlápoty.

Bobesek
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 18:54
Odpovědět 

e policeman
Tak to by mě zajímalo,jak zjistíte majitele psa jehož někdo vyhodí z domu.To by si měšťáci napřed museli odpustit hloupé měření rychlosti a nasazování botiček aby na toto dodržování pořádku měli vůbec čas.Jinak ale třeba na měšťáky v Opavě nemůžu říct křivého slova poněvadž jsou zatím normální.Dokonce dělají i něco pro lidi (zajišťují noční bruslení).A rychlost tady zatím neměří.Od toho máme v Opavě státní dopravní policii.Tyto pravomoci bych MP okamžitě odebral.Maximálně bych jim nechal pokutování špatného stání ale bez botiček.Ty jsou totiž hodně nesmyslné.Když někdo někde totiž špatně stojí tak ho tam díky botičce nechají stát ještě déle.Nespatřuji v tom žádnou logiku.Je to hloupé a kdyby se mi někdy nedej bože stalo že bych tu botičku dostal tak bych si to líbit nenechal.Pokud by ji totiž nasazovali na mé auto tak by mi sahali na můj majetek a to bych okamžitě předal právníkům.Pokud někde blbě stojím tak beru pokutový lístek za stěračem a nic víc.Na auto mi nikdo nemá co makat.S pozdravem Bobešek

Citizen X
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 19:51
Odpovědět 

Na auto mi nikdo nemá co makat. A co kdyby k tomu měl ze zákona oprávnění? Ty jsi taky dobrej znalec... Až půjdeš k těm právníkům, tak si dej něco na kuráž. Budeš to potřebvat.

hern
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 21:15
Odpovědět 

To Bobešek- co je to demanoidní ? :) Jseš přesně ten případ jako pár takových tady. Řveš svoje: mám práva, mám práva ! Ale co povinnosti, nemáš žádné? Potřeboval by si pár obuchem beze svědků, aby ses z toho probral - na to jistě taky brzy dojde. A dle tvých příspěvků, jseš dobrý opravdu leda tak na sbírání těch hoven......

Bobesek
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 21:54
Odpovědět 

hern
Hm,aspoň vím,co Jsi za kokota herne.Beze svědků bys mohl dostat na budku taky.Bez odznáčku jste totiž to co já.A kdyby mi na auťák někdo mákl tak věř že by mi tam určitě přibyla nějaká poškození,která jsem tam před tím určitě neměl.Mimochodem botičku ani jinou pokutu jsem ještě neplatil protože dodržuju striktně předpisy.Jsem totiž řidič z povolání a podobné blbosti jako dohady s kokotama tvého ražení co řeší problémy obuškem nemám zapotřebí.A podle tvého názoru bys možná ty hovna měl sbírat ty,protože agresívní člověk by neměl mít ani střelnou zbraň.Možná by sis ty hovna pak mohl rozmazat po obličeji.Aspoň by byla vidět tvá pravá tvář :-)))

Bobesek
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 21:57
Odpovědět 

Hele já si tu nehraju na žádného znalce zákonů jako většina chytrolínů tady.Ovšem vím že ústava mi mimo jiné zaručuje nedotknutelnost mého majetku.Na to nemusím být právník.

hern
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 22:08
Odpovědět 

:)))), Bobešku, jsem rád , že jsem tě rozpumpoval. Opakuji, jako poněkolikáté, nejsem strážník a nemám zbraň.
Mám kamarády jak na MP , tak na PČR. Půjčím si od nich pendrek, vrazím ti ho do řiti a zatočím, OK ? :)) Když ti někdo nasazuje botku a ty jak blb porušuješ předpisy, tak se ohrazuješ nedotknutelností majetku ? Nasmál jsem se dost, ale toto je příliš....

alik
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 22:12
Odpovědět 

Bobesek: Ovšem, ty troubo, musíš také dodržovat a respektovat nějaké zákony, nebo ne? A poškození na vozidle - na tohle si MPíci dávají pozor, přiložení botičky nebo odtah vozidla natáčejí na kameru, nebo alespoň fotí.
Ale oni často šoféři z povolání na policajty nadávají, protože často jezdí bezohledně a porušují předpisy. A když je někdo klepne přes prsty, tak píšou nesmysly po forech. A za právníkem si klidně zajdi, je to tvé právo a oni se také musí něčím živit.

hern
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 22:17
Odpovědět 

To Alík- přesně tak, ať platí právníkům velké prachy, když je trubka.
To Bobešek - S tím odznáčkem si dej bacha, abys nenarazil. Pokud víš, že jde o strážníka- napadneš jej i když je v civilu, nebo se ti i třeba ústně prokáže - pácháš trestný čin. Prostuduj si zákony a neploď bludy člověče. Běž radši řídit a nikoho nezraň, jak většina tvých kolegů vrahů na silnicích.

Bobesek
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 22:59
Odpovědět 

hern
Když napíšu že jste osel tak to nebohé zvíře hrubě urazím.Nevím,jak mám ještě napsat,co si o vás milý herne myslím.

hern
Člen
# Zasláno: 5 Srp 2007 23:07
Odpovědět 

Náhodou, osel je dobré zvíře - mě se líbí. Měl bys ho používat místo tvého vozidla v povolání, ať nikomu neublížíš :)))))))))))))))

Anonymní
# Zasláno: 5 Srp 2007 23:29
Odpovědět 

Koukám, že se pan Hern...... vyžívá ve specifických sexuálních praktikách "Mám kamarády jak na MP , tak na PČR. Půjčím si od nich pendrek, vrazím ti ho do řiti a zatočím, OK ?" Zjevně si s tím pendrekem už užíval a to jeho buzerantství už mu leze na mozek. No nic, až zase pojedet hern se svými kamarády buzeranty do lesa hrát si na vojáčky, tak si do prdele nechá zarazit strom - zjevně mu to udělá dobře.

hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 08:56
Odpovědět 

To anonymní - no to víš, každý má svoje praktiky a těch se většinou drží. To je jak tady na srandoforu: Někdo uzná svoji chybu, když spáchá přestupek a někdo by prodal svoji matku pro svoji blbost :)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Srp 2007 09:21
Odpovědět 

Zajímavou věci na tomto fóru je i to, jakým způsobem se prezentují sami strážníci (a to kolikrát tvrdí, že jimi nejsou).

Bobesek
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 20:23
Odpovědět 

Admin
S tím s Vámi milý admine souhlasím.Můj první příspěvek jsem napsal takto schválně abych věděl,kdo se chytne.A hle nezklamal jsem se :-)))

hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 20:52
Odpovědět 

AAAA, admin maže.... Tak teda slušně: Milý Bobešku, ty příspěvky jsi psal s přesvědčením. Nejsi moc chytrý člověk a stydíš se za to, proto se omlouváš.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 20:53
Odpovědět 

Zajímavou věci na tomto fóru je i to, jakým způsobem se prezentují sami strážníci (a to kolikrát tvrdí, že jimi nejsou).

Další zajímavou věcí je, jak se vyjadřují někteří zaujatí hyperdemokrati.

Bobesek
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 21:56
Odpovědět 

hern
O chytrosti každého z nás bychom mohli sáhodlouze diskutovat.Já do takovýchto diskuzí málokdy něco píšu s přesvědčením.A tady mi opravdu o nic nešlo.Můj názor a přesvědčení je pouze toto: Městská policie by neměla mít v názvu policie.Podle mého přesvědčení by se měla nazývat buď četnictvo nebo strážnictvo.Může se nazývat jakkoli jen ne policie.Policie je jen jedna a to je PČR.Botičky bych ze zákona zakázal.Je to omezování svobody protože brání řádnému užívání soukromého majetku.Pokuty se dají ukládat i jiným způsobem (bloček za stěračem).Měření rychlosti městskou policií byl opět hrubý přehmat našich hloupých zákonodárců.Na měření rychlosti máme dopravní policii.Tady je jen vidět,že v politice se u nás uživí kdejaký hlupák.Všichni to dělají jen pro peníze.Kdyby dělali politiku jako čestnou neplacenou funkci tak jak to dělají např.ve Švýcarsku tak by naše zákony vypadaly jinak.A nakonec bych měšťákům odebral zbraně.Aspoň se zbytečně nezraní.Nebylo by to poprvé co se měšťák postřelil anebo postřelil kolegu.V anglii bobíci taky nenosí pistoli a funguje to normálně.Tak jsem zvědav milý herne,co mi na to napíšete !!! Hezký večer všem !!!

Bobesek
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:02
Odpovědět 

hern
A ještě k mému pracovnímu vozidlu a mým kolegům vrahům na silnicích.Nebýt těchto vrahů milý herne tak bych rád věděl co byste konzumoval.Do čeho byste se oblékl.Nebo čím byste si vytřel prdel.Toto všechno zboží totiž rozváží jak vy píšete vrahové.Tak proč využíváte jejich služeb ??? A kdo vám přivezl z fabriky počítač ??? Asi jste si ho přivezl na oslu že ???

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna plus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci