miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Tohle mě mocně pobavilo :-)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Autor Zpráva
hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:22
Odpovědět 

To bobešek - 1. Počítač jsem si dovezl z nejmenované firmy svým A8.
2. Městská policie je správný název, určitě bych jej neměnil - zakročují jak při přestupcích, tak při trestných činech, mají pravomoci v dopravě.
3. Botičku si ze zákona nezakážeš, tato bývá odborně namontována a nikde jsem neslyšel o poškození vozidlo touto věcí. Slouží i k zabránění např. k dalšímu užití vozidla po nebo před spácháním trestného činu, nebo na vyžádání občana / když ztratí klíče, aby mu jej nikdo neukradl atd.. /
4. Na měření máme dopravní policii, která nejde vidět. Lidi jezdí jak hovada, zabíjejí se mezi sebou v autech čím dál ví. Chce to přidat kompetence MP na úroveň PČR a hned bude na silnicích bezpečněji.
5. Zbraň odebrat v této době? A když bude šmejd na MPíka střílet, tak ten bude volat o pomoc, nebo co?

Ještě nějaké přiblblé otázky ?

Admin
Administrátor
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:26
Odpovědět 

hern: ve Zlíně asi nebude moc Audi A8. Ovšem pochybujeme, že zrovna Vy ji budete mít. Možná se symbolem vozíčkáře, zajímavou RZ a proto Vám jdou strážníci i tak na ruku.

hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:34
Odpovědět 

Áďo, klídek - jsme si to vyříkali, ne?

Bobesek
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:35
Odpovědět 

hern
Sorry ale já nepsal otázky.

A8 přijelo do autosalonu asi po svých že ???

Pravomoci v dopravě bych MP okamžitě odebral a radši bych zvýšil počty členů PČR.

Botičky by ze zákona šly klidně zakázat aspoň v případě nesprávného parkování.

Na měření bych zvýšil počet příslušníků DI. Stačí ubrat městům peníze, které investují do MP a na jiné hlouposti a přelít je na lepší platy státní policie. Snad se brzo najde někdo, kdo toto dobře vyřeší.Nejlépe solidními platovými podmínkami u státní policie a sociálními jistotami.

Zbraně měšťákům do rukou opravdu nepatří. Hlavně ne těm v Praze. Kdyby zbraň neměli tak by ten chudák co ho před nedávnem v Praze zastřelili mohl žít. Kdyby ji totiž neměli tak by jim ji nemohl vzít že ???

Ještě nějaké přiblblé argumenty ???

Bobesek
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:42
Odpovědět 

Mimochodem začíná mě to přispívání do diskuze bavit :-)

hern
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2007 22:44
Odpovědět 

Bobeš-

1.Pokud vím, tak toho šmejda zastřelila PČR
2. A8 přijelo vlakem a na přejezdech sebou vzala pár vrahů v kamionech
3. MP bych výrazně posílil, jelikož jejich vybrané peníze - jdou na opravu a budování různých věcí ve městě. Tyto věci používáš i ty !
4. Botičky nezakazovat v případech nesprávného parkování ! Zde je totiž metr na chronické neplatiče !
5. Budeš ještě přispívat blbiny, nebo si můžu surfovat jinde ?

miluna
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 00:26
Odpovědět 

ó božský, vozí si konečník v jakobyluxusu hahaha, pozor ať ti nevypadaj nejtky!

Admin
Administrátor
# Zasláno: 7 Srp 2007 08:54
Odpovědět 

hern: dotyčného sice zastřelila PČR, ovšem na základě toho, že manipuloval se zbraní patřící strážníkům.

Josse
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 09:29
Odpovědět 

Mohl by mi někdo vysvětlit, jak je ošetřeno nasazování botičky "před spácháním trestného činu"? Obecní orgáni v páně hernově bydlišti oplývají jednotkou Pre-Crime ala Minority Report? Nebo jsem zaspal nejakou drobnou změnu v našem právním systému, třeba teď platí presumpce viny?

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 09:42
Odpovědět 

Josse: Neni to mozna nejstastnejsi situace, ale da se boticka pouzit preventivne - napriklad pokud straznici najdou otevrene vozidlo atp. nepodarti se zkontaktovat majitele, nasadi se boticka, za sterac listek normalne. Pak samozrejme prestupce nic neplati. Pripadne pokud nekdo klicky ztrati a obava se kradeze, da se boticka vyuzit i takto.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 7 Srp 2007 09:58
Odpovědět 

fandawebu: můžete čtenářům vysvětlit, jak botička vyřeší otevřené vozidlo? Nestačilo by ho pouze zavřít a uzamknout?

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:12
Odpovědět 

Admin - stačilo by zavřít vozidlo, ale co když dotyčný ztratil klíče a potřebuje na nezbytnou dobu zabezpečit auto ? Dále může nastat podezření, že někdo klíče najde a s autem odjede.

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:12
Odpovědět 

V aute mohly byt klicky, ktere predtim mohl nekdo ukrast, posleze by se mohl vratit a pokusit se odcizit vozidlo, klicky mohl majitel ztratit a hrozi odcizeni atd, duvodu je spousta. Nehlede na to, ze treba me auto bez toho divneho pipaciho zarizeni rucne nezavrete, takze je boticka lepsi reseni. Nekolikrat ji MP nasazovala i na zadost ridicu, kteri potratili klicky, ja jsem tuto moznost take vyuzil. Jinak jsem nespravne oznacil cloveka za prestupce, takze se omlouvam :-))

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:13
Odpovědět 

Ale jinak se pry dari vetsinou najit majitele, boticka se nasadi vyjimecnea nikdo si pry zatim nestezoval :-)

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:22
Odpovědět 

To Milun - nezáviď, měl ses lepší učit a taky jsi si mohl vydělat na slušné vozidlo. Opravdu je to to lepší jak jezdit u Vás doma na koňském spřežení :)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:23
Odpovědět 

fandawebu: senzory proti uzamčení otevřených dveřích jsou obvykle pouze u předních dveří. Z toho vyplývá, že stačí nechat otevřené zadní dveře, uzamknout přední zezadu a poté zabouchnout zadní dveře.

hern
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:31
Odpovědět 

Admin - ale když najde nějaký zlodějíček klíče od tohoto vozidla, tak stačí jenom nastartovat a uhánět, nebo ne ?

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:36
Odpovědět 

Admin: A nejde to a nejde to, proste bez toho zarizeni to nezamknu, takhle jsem to koupil a stve me to, pac problemy mam, kdyz mi po case dojdou baterky, to nemuzu ani nastartovat. Jinak je to v podstate jedno, urcite je bezpecnejsi dat na jedno auto mesicne botku, nez riskovatm, ze ho nekdo ukradne, o tom byla diskuse. Majitele byli pry celkem radi, ze se na ne nikdo nevykaslal.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:47
Odpovědět 

U některých aut to opravdu asi nejde... my máme třeba už asi čtvrtého seata a on potvora vůbec nemá klíčové dírky ani puntíky na dvěřích, zamyká se to čudlíkem na středním tunýlku. Schválně to zkusím jestli to půjde zavřít bez toho DO.... Doufám že si je nezabouchnu uvnitř :-)
Nicméně je-li obvyklé najít majitele proč se nedá stejně najít majitel špatně zaparkovaného auta místo zdobení botičkou? Minimálně by to ušetřilo jednu cestu na její sundavání ne? I když ono se teď, alespoň co si všímám, spíše odtahuje...

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:49
Odpovědět 

jj neco takoveho to je, ono je to v pohode, ale kdyz dochazeji ty baterky, tak je to porod :-)
Jinak jsem psal vyse, ze se vetsinou dari najit majitele a ten si auto zkontroluje, zda se nic neztratilo a zamkne si jej, bota se da vyjimecne, kdyz se nalezeni ridice nedari :-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:53
Odpovědět 

fandawebu: tudíž reálně tak jedna botička za půl roku. To je naprosto zanedbatelné, protože je to pod rozlišovací schopnost jakékoliv statistiky.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:54
Odpovědět 

Naštěstí tohle neřešíme, než stačí dojít baterky auto se rychle vymění :-)

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:54
Odpovědět 

je to pry tak jedna za mesic, i mene, faktem je, ze lide jsou zapometlivi az extremne, otevrene auto se pry objevi denne :-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 10:58
Odpovědět 

Myslím že co tím chce Admi říci je že kvůli tak zanedbatelnému počtu "nasazení" i když ono je to opravdu nasazení :-) se možná nevyplatí mít ty botičky nakoupené, naložené v autech, mít vyškolenou posádku na jejich nandavání (v našem byrostánu bych se nedivil kdyby byla druhá vyškolená na sundavání). Každopádně jestli takhle zajistí odemčené nebo nalezené auto je to asi dobře. Mě když ukradli auto a následně ho náhodou našli kamarádi tak mi v dobré víře vypustili kola aby zloděj nemohl odjet... no a já to pak jak pitomec všechno musel foukat ruční hustilkou :-)

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 11:01
Odpovědět 

volkswagen: :-)))) Hezky pribeh, rucne bych tedy nechtel :-))) Jinak boticky se mi jevi pomerne nevhodne (osobni pohled), casove je nasazovani a sundavani narocne, ale nevim,jak jinak by se dalo resit neplaceni parkovneho atd...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 11:06
Odpovědět 

fandawebu
No on ten problém je stále v tom že při sundavání botičky je jediný rozdíl oproti lístečku za stěrač ten, že mi jej dají do ruky. Výsledek je úplně stejný ale je to dražší a komplikovanější.

fandawebu
# Zasláno: 7 Srp 2007 11:08
Odpovědět 

volkswagen: Souhlasim, je to komplikovanejsi a drazsi, nekde uz se od toho ustupuje...

Bobesek
Člen
# Zasláno: 7 Srp 2007 21:43
Odpovědět 

No chtěl bych vidět, jak případného zloděje zastaví botička.Pokud překonají imobilizéry atd. tak je nějaká botka s obyčejným zámkem nezastaví ne ??? A ještě jsem neviděl příslušníka MP aby mu záleželo na majetku jiných.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 7 Srp 2007 22:04
Odpovědět 

Bobesek: rozhlédněte se zde, byl tu jeden článek, jak strážníci 'uklízeli' stavební materiál, takže jim na majetku určitě záleží :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 08:07
Odpovědět 

Bobesek
"Tak to by mě zajímalo,jak zjistíte majitele psa jehož někdo vyhodí z domu."
Já jsem netvrdil,že majitel je znám¨.Jen podotýkám,a stává se to,že pokud se takový majitel zjistí,vystavuje se riziku pokuty.Toť vše.
To nic nemění na faktu,že nejsem poviven po cizích psech ony "výtvory" sbírat.Od toho tu jako strážník nejsem.
A co se týče měření rozhodně JE UŽITEČNÉ.Samozřejmě na smysluplných úsecích a místech (nebezpečné úseky,školy,úseky s častými přechody pro chodce apodobně).
Lidi jezdí jako čuňata,rád jim to takto ztížím.Ono stačí,že pokud jsme vidět,že měříme,řidiči zpomalí,problikají se(vůbec mi to nevadí,naopak).A kdo je nevšímavý a jede jako s klapkami na očích tak ať platí.
Hezký den

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je pět mínus čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás chat forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci