miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Tohle mě mocně pobavilo :-)
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 08:09
Odpovědět 

Bobesek"A ještě jsem neviděl příslušníka MP aby mu záleželo na majetku jiných."

Tak a právě teď Vám jeden píše.Člověče to si opravdu myslíte,že jsme mizerové?Samozřejmě,že nám záleží na majetku jiných.A komu ne,ten mezi námi nemá co dělat.Jaou to ovšem JEDINCI.A na tom trvám.

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 08:14
Odpovědět 

Admin "Bobesek: rozhlédněte se zde, byl tu jeden článek, jak strážníci 'uklízeli' stavební materiál, tkže jim na majetku určitě záleží :-)"

O tom mluvím.Pokud tomu tak bylo jsou to právě tim,kteří u "nás" nemají co pohledávát!
Ale asi zbytečné s Vámi polemizovat.Měl jste napsat "dva strážníci z toho a toho místa".Pokud napíšete "jak strážníci 'uklízeli' " píšete obecně.To se mně dotýká.Já tedy nekradu.
Hezký den.

P.S. nemám smysl prohumor :-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 8 Srp 2007 09:03 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 

e policeman: pozorně si přečtěte onu větu, potom zjistíte, že větu o strážnících uvozoval jistý článek, zde uveřejněný. Byl onen článek o Vás?

miluna
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 10:46
Odpovědět 

Pane Herna, protože se auty už nějaký čas živím, vím co je strojek s označením A8 zač, pokud je to pro vás to maximum kam jste se chtěl s vozidly dopracovat, upřímnou soustrast.
P.S. asi budete opravdu bohat, neb udržovat tento pokus o luxus je velice finančně náročné (nemizí vám voda?)

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 12:57
Odpovědět 

Admin

Pokud před textem nebo v něm není uvedeno,že "nějací strážnící" dělali to či ono,ale jen "strážníci" dělali.Je to prostě obecné konstatování.To je jako bych já tvrdil,že blonďáci dělali to či ono.Pokud napíšu "dva blonďáci z Kardanovy lhoty" týká se to pouze jich dvou byť bychom neznali jména.
Jistě chápete jak to myslím.
Pokud je cokoliv psáno tak jak uvedeno výše,samozřejmě se mne to dotýká,protože já nelegální činnost nepáchám a jsem prvkem určité vyhraněné množiny,v níž se nachází jistá "podmnožina" jejíž prvky se chovají jinak než celek.Ale to je jen filozofování.OMLOUVÁM se.
Hezký den

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 13:00
Odpovědět 

Admin
Napadl mne ještě jeden příměr.Svého času v rakousku byly v obchodech vyvěšeny cedulky s nápisem" POZOR,ČEŠI KRADOU ! "

To je přibližně totéž a mělo by se Vás to dotýkat,protože jste čech(prvek množiny),ale nekradete(nejste prvkem v podmnožině zlodějů).
Takhle jsem to myslíl pane hrábě .-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 13:21
Odpovědět 

e policeman
Jo ty cedulky tam byly a díky tomu jsem se taky za Čechy styděl. Ono tam tedy po pravdě nebylo napsáno "Pozor Češi kradou" ale "Žádáme Čechy aby zde nekradli".

Je-li někde titulek "řidič zabil školačku" nebo "tramvaják zašlápl brouka" případně "školák spadl do studny" pak se to naprosto jasně netýká všech řidičů, tramvajáků nebo školáků. Označení "strážníci" neznamená "všichni strážnící" stejně jako "Češi" neznamená "všichni Češi". Spíš než co jiného ve mi ten příspěvek připomíná ono pověstné zakejhání potrefené husy...

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 13:25
Odpovědět 

volkswagen

Já Vám to nevyvracím.Potrefený jsme jistým způsobem všichni,ne ? :-)

Ovšem to,že mi vadí,že někteří strážníci kradou či jinak porušují dobré mravy nebo i zákon mi prostě vadí.A jelikož nejsem jako ONI jsem prostě radši,když se věci nazývají pravým jménem.Ale máte pravdu,je to drobnost...

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 13:27
Odpovědět 

Avšak ještě jedna malá technická.
Jednotné číslo je vždy jen JEDEN.
Pokud se napíše např. řidiči,tedy číslo množné lze to chápat jako všichni.Přesnější a lepší je napsat např. "hovada" jsou řidiči,kteří jezdí jako "hovada"

Nebo strážníci ,kteří kradou jsou lumpi.

Nazdar bazar

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 13:29
Odpovědět 

OPRAVUJI TOTO:
"Ovšem to,že mi vadí,že někteří strážníci kradou či jinak porušují dobré mravy nebo i zákon mi prostě vadí"

SPRÁVNĚ: Ovšem to,že mi vadí,že někteří strážníci kradou či jinak porušují dobré mravy nebo i zákon je dobře ne?!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 14:02
Odpovědět 

e policeman
No nebral bych že je to správně. Je to normální a bylo by špatně kdyby to bylo opačně. Ale to už si tak trochu hrajeme se slovy.

Ono to že někomu něco "vadí" samo o sobě nestačí. Měl by se pokusit o nápravu. Nejtěžší ale také nejefektivnější (alespoň pro svědomí) je začít sám u sebe. Rád budu věřit tomu že vy jste ten správný strážník který když mě při přistižení při nějaké banální nepravosti upozorní slovně třeba jako "pane tady se nesmí stát, přeparkujte si nebo vám budu muset dát pokutu" :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 16:35
Odpovědět 

volkswagen

Když Vás uvidím "někde špatně stát",řekněme konkrétně "jedním kolem na trávě",požádám Vás(vyzvu Vás) o prokázání totožnosti a pokud "je to poprvé" milerád s Vámi přestupek vyřeším domluvou.Ovšem s tím,že onen přestupek řádně zaeviduji,abych,až se příště potkáme při stejné příležitosti. Vám dal pokutu řekněme 100,- a potřetí už 500,-
Takhle to dělám já.
ANO zastávám názor,že nejdříve domluvit,je to výchovné,a pak teprve sankce.
Takže brzy naviděnou :-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 8 Srp 2007 18:59
Odpovědět 

e policeman: co uděláte poté, až Vás majitel vozidla odmítne poprvé, podruhé i po -enté s tím, že není řidič ('přestupce')?

bludny_holandan
Člen
# Zasláno: 8 Srp 2007 21:53
Odpovědět 

Admine, tak se mi zdají vaše věty jako provokace?!
Normálně, pokud seženu důkazy, že nemluví pravdu, tak se budu snažit věc vyřídit blokově a pokud nebude chtít, tak to předám ke správnímu orgánu. Pokud důkazy nebudou, tak platí zásada, že "v pochybnostech ve prospěch obviněného" a jdu od toho.
Pokud nějaký frajírek tam parkuje neustále, tak si pište, že jednou na něj dojde. A nemusí to být jenom z hlediska pokuty - ono takové šikovně nabourané auto parkující v nepřehledné zatáčce je pro toho, kdo potřebuje "nový lak" přímo požehnáním:-) Znám několik míst, kam se stále jezdilo, protože se tam na křižovatce měnila hlavní na vedlejší a ještě byla jedna, ještě menší vedlejší, zprava. Takové šikovné nedání přednosti v jízdě............:-)))))

Admin
Administrátor
# Zasláno: 9 Srp 2007 08:53
Odpovědět 

bludny_holandan: provokace? Tou bychom spíše nazvali Vaši poslední větu.

cookie
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 19:00
Odpovědět 

volkswagen: ano, a az pojedes ozralej, tak to samy - policie by mela kazdyho pouze upozornit, ze jede opilej, coz by nemel :))

cookie
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 19:04
Odpovědět 

policeman: 8 Srp 2007 16:35

a to delate spatne :(.. davejte rovnou pokuty v horni hranici, jinak si ti moulove svy prohresky nikdy nezapamatujou. kdyz date 100kc, tak se vam budou jen smat, kdyz date rovnou 5 000, tak si to uz zapamatujou, a navic to pusobi vychovne

cookie
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 19:10
Odpovědět 

MP zvysit pravomoce, minimalne tak jako v USA. Kdyz nema na pokutu, zabavit mu auto nebo mu (bez soudu) naparit 200 hodin verejne prospesnych praci. . Meststi straznici by meli mit pravo i nejakeho neukazneneho ridice ci obcana posadit (tak na 14 dni) do chladku. A jak by se hned zacaly predpisy dodrzovat!

Admin
Administrátor
# Zasláno: 30 Srp 2007 19:35
Odpovědět 

cookie: zní to jako pohádka pro uši strážníků, ale nyní se vraťte do reality

Josse
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 22:26
Odpovědět 

OMG, a já si myslel, že mám cookies zablokované!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2007 08:14
Odpovědět 

cookie
Človíčku jestli je u vás banální nepravost jízda opilce tak je to váš problém. Já bych si nejprve pořádně přečetl co ten druhý píše a pak teprve reagoval.

cookie
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2007 16:46 - Změnil/a: cookie
Odpovědět 

vw: a co je u tebe banalni jednani? jizda pred skolou po chodniku?? stojis na chodniku - dostanes pokutu.. odmlouvas? dostanes jeste navrch petikilo.. tak by to melo bejt, a vztekej se jak chces :)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 3 Zář 2007 08:44
Odpovědět 

Cookie
Zopakuji ještě jednou to co už jsem napsal - číst pak teprve psát.

niaz8085
Člen
# Zasláno: 12 Led 2020 08:57
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان
مهاجرت
eucs مهاجرت

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci