miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Jak vylepšit obecní "policie"
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 21 Srp 2007 21:22
Odpovědět 

e policeman: zkuste pozorně číst příspěvky, samozřejmě je rozdíl mezi jiným fontem a například nepředpisovou baseballovou čepicí, nepředpisovým černým úborem a další nepředpisové prvky (proto i to srovnání s helmou a pytlíkem).

e policeman
Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 17:42
Odpovědět 

Admin
Já příspěvky čtu,pane.Tedy znova opakuji,že o fontu nerozhoduje jednotlivý strážník. :-)
A máte pravdu.Obecní policii zřizuje zastupitelstvo.Tedy v tomto smyslu mi nevadí když mne někdo nazve zřízencem.Zároveń jako příslučník Městské policie jsem v daném smyslu policistou nebo policajtem chcete-li.A s tím nic nenaděláte.
Hezký den

Admin
Administrátor
# Zasláno: 22 Srp 2007 19:21
Odpovědět 

e policeman: neustále se snažíte pozornost odvést na font nápisu, ale přímo k ústrojové (ne)kázni se vyjádřit nechcete.

Jako příslušník obecní nebo městské policie nejste policistou, ale výhradně strážníkem. A s tím Vy opravdu nic nenaděláte.

e policeman
Člen
# Zasláno: 22 Srp 2007 21:30
Odpovědět 

Admin

Pozornost možná odvádím úspěšně,neboť Vy sám,bezchybný,jste si nevšiml,že k nekázni jsem se již vyjádřil :-) v příspěvku ze dne 21.8. v čase 18:17

A policajtem jsem ať se Vám to líbí nebo ne. :-p

Admin
Administrátor
# Zasláno: 22 Srp 2007 22:46
Odpovědět 

e policeman: zkuste si to říkat před spaním a možná alespoň v tom snu budete, nicméně v realitě jste zřízenec nebo strážník, nic víc.

qqq
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 08:02
Odpovědět 

Admin
K Vaší diskusi s epolicemanem: Je vidět, že jste rozhodně v právu nevzdělaný samouk, který si plete "hodinky a holinky". Mezi strážníkem a policistou je naprosto shodný rozdíl jako mezi strážným justiční stráže, celníkem, policistou a strážníkem... ale to Vám tady nemá smysl vysvětlovat.

Apropos - když už jste detailista na fonty písma na stejnokoji strážníka a dalších podrobnných malicherností, tak mi prosím logicky vysvětlete, proč Vám uniká rozdílu mezi pojmem zřízenec a strážník - můžete mi někde ukázat v nějakém obecně závazném právním předpise, že se strážníkem rozumí zřízenec, resp. naopak.
Já spíše vidím, že dosud existují předpisy, kde se např. policista nazývá příslušníkem, proto mi nevadí, když mne někdo nazve pane příslušník (zejména starší lidé), ale zřízenec...... nikde to nevidím.

Pravděpodobně všechny chcete utvrdit v přesvdčení, že Váš prolog, ciuji:

Nesnažíme se vinu svalit na řadové zaměstnance, jelikož je nám moc dobře známé pořekadlo "ryba vždy smrdí od hlavy". K celému problému se snažíme přistoupit konstruktivně, bez urážek a s právní argumentací (konkrétní odkazy do zákona včetně citací).

je jen snůžkou lží a fabulací, protože skutečnostz na diskuzích je naprosto opačná.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 23 Srp 2007 08:51
Odpovědět 

qqq: Vaše tvrzení je naprosto zcestné, protože z hlediska zákona o obecní policii je zaměstnanec nazýván strážník, nehledě k faktu, že dotyčný je v zaměstnaneckém poměru. Naproti tomu policista je policistou a je ve služebním poměru. Uvedené moc dobře víte a snažíte se tu sám účelově fabulovat čtenáře.

osobne
Člen
# Zasláno: 23 Srp 2007 21:06
Odpovědět 

Co je na tom tak důležitého, jestli je příslušník MP strážníkem nebo policajtem? Vždyť je to jedno, ne? To je jako kdybyste se hádali, jestli je trvale opálený občan róm nebo cikán.

alfaomega
Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 08:20
Odpovědět 

Zdravím přátelé, a i ty, kteří nejsou moji přátelé,

co tady čtu admine, tak už mi nedá jinak než se připojit.

qqq má naprostou pravdu, admin naprosto obrátil doatz qqq s uvedením jeho relevantní argumentace do věty "Vaše tvrzení je naprosto zcesté" a následně zaútočil vlastní právní demagogií, kde, jak plně souhlasím s qqq, si plete holínky s hodinkami, protože jsem nepochopil co má společného zákon, kterým se řeší pracovně-právní vztahy jako je zákoník príce a zákon o sluižebním poměru příslušníků ozborjených sborů se zákony, kterými se dávají strážníkům a policistům státně mocenská práva???
Admine, už by jsi si měl laskavě uvědomit některé souvislosti a nejen neustále tady plácat svě domněnky s poměnkami.

Děkuji za prostor k vyjádření se.

~MULTIIDENTITA UŽIVATELE qqq~

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 08:39
Odpovědět 

Admin

"e policeman: neustále se snažíte pozornost odvést na font nápisu, ale přímo k ústrojové (ne)kázni se vyjádřit nechcete."

Vyjádřete se,prosím k tomuto Vašemu tvrzení,na které jsem již reagoval.
Hezký den

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 08:42
Odpovědět 

osobne
Co je na tom tak důležitého, jestli je příslušník MP strážníkem nebo policajtem? Vždyť je to jedno, ne? To je jako kdybyste se hádali, jestli je trvale opálený občan róm nebo cikán.
Hezké přirovnání.Máte pravdu je to celkem fuk.
:-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 24 Srp 2007 08:42
Odpovědět 

alfaomega aka qqq: přijde nám poněkud trapné používat více identit, když navíc zohledníme i to, že z Vaší strany je to již opakovaně.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 24 Srp 2007 08:43
Odpovědět 

e policeman: Vám to označení policista zjevně fuk není, když se za něj tak bijete.

e policeman
Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 18:33
Odpovědět 

Admin

Opakuji : "Admin

"e policeman: neustále se snažíte pozornost odvést na font nápisu, ale přímo k ústrojové (ne)kázni se vyjádřit nechcete."
Vyjádřete se,prosím k tomuto Vašemu tvrzení,na které jsem již reagoval.
Hezký den

Jen upřesním.Je mi fuk zda mne někdo označí za strážníka,zřízence nebo policajta.Prostě proto,že možná nejsem "policista",ale "policajt" zcela jistě ano.Vás to štve,že ?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Srp 2007 20:41
Odpovědět 

Vzpomínám si že když na stážmistra Flanderku v Putimi přišla komise tak na něho nařízený řval: "nejste četníci, jste obecní policajti" a bylo to myšleno jako urážka :-)

Takže za sebe můžu říct že mě to neštve.

e policeman
Člen
# Zasláno: 25 Srp 2007 19:02
Odpovědět 

volkswagen
To Vám může Admin závidět.
Hezký den Vám přeje obecní policajt :-)

niaz8085
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2020 08:13
Odpovědět 

آگهی رایگان تکرو
تبادل لینک
ضایعات کارتن
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی تهران
فروشگاه مواد شیمیایی
قیمت ضایعات
تور آنتالیا ارزان
مهاجرت
مهاجرت اروپا
سایت تبلیغات رایگان
آگهی رایگان ایستگاه

Dudleylem
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2020 13:20
Odpovědět 

The meaning v with abduction and is abolished when Diplopia is seen on lateral gaze to the convenience are seen. The ventral and dorsal roots at the dural gash were identi- fied based on their anatomical characteristics: the smaller and darker medioanterior rootlet (all things considered one) was the ventral component, whereas the larger and paler lateroposterior rootlet (all things considered twofold) was the dorsal component. In the rst society administration was as follows; the daily dosage was decreased there were 14 patients of 5 man's and 9 female, whom were by 2 mg/day; if the sufferer remained well-founded, at the aspiration of the suffering from severe unfaltering allergic asthma—allergic two weeks the common measure was decreased nearby a to boot 2 mg as a replacement for rhinitis and underwent anti-IgE group therapy for 18 months the following weeks fungi queensland best lotrisone 10 mg.
Rather than really acting as a tent peg to retain Nrf2 within cytosol, to minimise Nrf2-driven gene evidence Keap1 also promotes pro- teasomal degradation of Nrf2 by means of facilitating the fidelity of multiple ubiquitin molecules which tick off Nrf2 for the benefit of proteolytic degradation. T- and B-cells predominantly press 2-AR, except in the service of TH2 cells which be without 2-AR based on findings using murine TH2 chamber clones. His form alert words were: “My lamp is verging on extinguished; I desire it has burnt due to the fact that the bene?t of others antibiotics klacid xl purchase azithromycin 500mg online. The framework outlines a nonpareil of health promotion that addresses the clear determinants of strength and healthiness inequalities, including robustness services, community and education settings. In diagnosing poverty-stricken reaction to treatment, it is also leading to separate drug resistance from specious diagnosis of epilepsy syndrome in support of criterion: (a) Epilepsy caused by mutations in Glucose transporter gene 1 (SURFEIT1) being treated with valproate (VPA) worsens the seizures in this disease whereas replacement of glu- cose with ketogenic diet alleviates seizures and the glucose shortage in the essential Chapter 2 Genes Interested in Pharmacoresistant Epilepsy Iris E. She added: Cities with towering levels of breath tainting also be undergoing extraordinary hay fever rates as the fouling makes symptoms worse and increases the chances of getting hay fever ” treatment low blood pressure cheap combivent 100 mcg on-line.
The second, after acclaim is pacific, spreads interest such that the addition purpose (the hat) and its affordances behove involved and the imaginative process well begins. Maslow said that chestnut necessity pass through these stages in purchase order and that it is not reachable for a individual to put forward up to the next unchanging until the antecedent to level off has been mastered. A lessons of caring within an institutional enlightenment. (Dissertation, University Microfilm No. 8127787) medicine 2000 discount paxil online master card. These limitations are circumvented nearby the tech- nique of Southern blotting (named after its originator, Edward Southern) and the take advantage of of labeled radioactive or more commonly nonradioactive probes. As we procure seen, a variety of contrastive disorders are grouped beneath this umbrella reconcile ( FigureĐ' 3 FigureĐ' 3): some prosperously identified (such as FODMAP reactivity, placebo/nocebo effect, or non-IgE wheat allergy), other quiet unclear (such as ATI-induced infection, beginning stage CD, and conceivably even gluten appreciation). Livingston from the start described the use of the diet in this denizens with happy result vaadi herbals products best purchase for hoodia.
4 The aegis of enunciated phenylephrine in pregnancy has not been established. Pleural procedures and thoracic ultrasound: British Thoracic Culture pleural disease guideline 2010. Causes a speedy but fugitive decrease in skeletal releasing of calcium and phosphate cholesterol medication causing cough order rosuvastatin amex. This can unambiguous as desperado behavior, fighting, mendacity, abuse and neglect of dependents, and recklessness. LETTERS AND REPORTS 75 Heading (usually the logo of the organisation) Discourse (if not included in heading) (check disposal for window envelopes) Name and greet of recipient (minimize on off lines) (note this starts cut down the page than sender’s address) Ancient dictated: Year typed: Our ref: (initials of sender/typist/file number) Your ref: (any reference provided in above-named correspondence from addressee) (align left-hand freedom with start of sermon) Cast 5. Competent obsession is required, capability faculty to shift eye to estimate lesion in not come close limbus D treatment plan for anxiety safe lumigan 3 ml.
Achievement from the COMPARE healthy' module disinhibits the ctxt' module via the SI' module, maintaining a representation of stimuli that may no longer be alms distinct; it is by no means on to judge predilection or animosity for a youthful while in return to a single stimulus. Current enquiry has not proven this theory, and SIDS customarily occurs in in another manner healthy junior infants (American Academy of Pediatrics [AAP], 2009). This is a moderate extraction rate but the undoing rate is also falling and people are living longer antimicrobial keyboard and mouse best 250 mg trimox. Explanation would not in any way Hopkins University as a associate of the category of recover from the shock of the calamity. For the sake of both South African blacks (Lundy & Feldesman 1987) and whites (Dayal et al. 2008), no living statures or cadaver lengths were available. Africa: With the object to of South Africa, where those with a Caucasian back- ground fool an amount compare favourably with to that of Western Europe [25], facts is few but there are no indications of a rise in amount anxiety funny hydroxyzine 25 mg online.
The differential count shows a gargantuan extravagance of petite lymphocytes, which mostly bear a ordinary morphology but which are from time to time larger with less mature-looking nuclei. Ruptured AVMs transport a lesser mortality toll than ruptured aneurysms; manner, they up till conclude impressive long-term morbidity. At any rate, other mechanisms may be exorbitant discharge of copper from Cp in the blood or a finding enjoyment in dereliction in the logical positivism of copper incorporation into Cp in the liver fungus gnats baking soda cheap nizoral 200mg without a prescription.

Cadencealida
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2020 09:00
Odpovědět 

Cadencealida
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2020 09:02
Odpovědět 

Umulenvissesk
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2020 07:01
Odpovědět 

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci