miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Čtenáři o čtenářích
Autor Zpráva
osobne
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2007 22:13
Odpovědět 

"osobne" má vždycky pravdu a když náhodou nemá pravdu, tak má také pravdu.

pepek
Člen
# Zasláno: 29 Srp 2007 23:02
Odpovědět 

Milý usere nicku "osobne", doporučuji ti se zamyslet nad svoji úchylností a rozdvojením osobnosti. Sám moc dobře víš, na kolika forech jsi dostal trvalý BAN. Moc dobře víš, že jsem se o ten trvalý BAN zasazoval a pomohl ho prosadil na jiném foru, tak nechtěj, abys tady nezkončil stejně. Víš moc dobře, že si na soudce jen hraješ, tak to tady nezkoušej.

osobne
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 08:10 - Změnil/a: osobne
Odpovědět 

pepek: Jasně že vím, proc se zasazuješ o BANánování uživatelů, kteří umí racionálně argumentovat. Od tebe lze čekat pouze pomluvy a urážky, to už jistě někteří účastníci tohoto fóra sami pocítili. Já si myslím, že k BANování mé osoby zde neexistuje žádný racionální důvod, neporušuji žádná pravidla diskuzního fóra, nepíšu sprostá slova ani urážky, pouze znám zákony a umím s nimi argumentovat. Je to díky mému povolání, protože jsem se zákony v každodenním styku. Věřím tomu, že pokud by mě chtěl zdejší admin BANovat, tak to bude na základě mého konkrétního pochybení a ne na základě tvé hysterické žádosti. Proto prosím nech své invektivy stranou a vraťme se k meritu věci.

cookie
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 18:22
Odpovědět 

pepek: tak ty jsi par tisic km od CR? a to tam mas klavesnici s ceskou diakrtikou? sem na tomhle foru par minut, a uz je mi jasny, ze jses hlavne velkej lhar.. a tipuju ze budes plzenak.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 18:38 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

Milý cookie, když budete papat hodně chytré kaše, tak zjistíte, že existují i jiná zařízení než stolní PC a ta zařízení se dají uložit do brašny či kapsy a česká diakritika pro ně není nepřekonatelnou překážkou. Když budete dávat hodně pokut za pokálené ulice nebo budete ty exkrementy uklízet, tak Vás určitě starosta pochválí a dostanete velkou odměnu a za pár takovýchto odměn si můžete takovéto zařízení koupit. Je jich na trhu už dost a za další penízky můžete jet na dovolenou do daleké ciziny. Třeba se Vám to jednou podaří.
A Vám se budu pořád jevit, že jsem připojen v ČR, ačkoliv budu přes půl zeměkoule daleko.
btw. Tak si nestýskejte, že jste jen vyučený zahradník a šlapete plzeňský chodník.

cookie
Člen
# Zasláno: 30 Srp 2007 18:45
Odpovědět 

pepek:
proc lzes? z ceho usuzujes, ze jsem straznik? a navic z plzne?
mas pred sebou kristalovou kouli anebo ti napovidaji vesmirni lide pana Bendy?

nebo ses pejskar, co byl opravnene pokutovan za znecistovani ulice a ted se mstis?
tak jak to je? :)

diamondking
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2007 12:46 - Změnil/a: diamondking
Odpovědět 

For Pepek

Tak jak pročítám ty tvé příspěvky, tak tím víc by tě chtěl poznat. Ty musíš být nějaká nádoba plná hnusu, která chce být za každou cenu originální. A kolik jsi pojedl chytré kaše je opravdu vidět z tvých nic neříkajících příspěvků. Pán bude asi podnikatel, který při cestách soukromým letadlem okolo světa nemá nic na práci, než psát nesmysly do nesmyslných fór, jako je toto a na opravdu něco říkající příspěvky reaguje inteligencí sobě vlastní. Tak hezký let a pozdravuj třeba Ňjů jork Pepku Nejlepší 2...

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři mínus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci