miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Strážníci se zaměřují jen na méně závažné přestupky
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2007 16:40
Odpovědět 

Ale mě je zase úplně šumák co děláte vy. Žiju kde žiju a vypadá to tu jak to vypadá. Podle toho článku o kterém se tu mluví to tak není jenom v Praze. Jestli se někde v Burákově děje něco jiného je mi pumpička dokud tam nebudu okolnostmi donucen žít. Jako příklad normálního fungování OP jsem uvedl Vrchlabí. Na to jste začal startovat a přidávat plyn že u vás je to jinak. O tom ale vůbec řeč není. Tak ševče drž se svého kopyta.
A ten závěr? Jako provokace dobré, ale na to se nechytí už ani malé dítě. Celá země ví k čemu to měření je dobré :-)

Mischance
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 09:15
Odpovědět 

Moji drazí utiskovaní spoluobčané.
To příkoří co musíte každý den snášet. Skoro mi je Vás líto.
Oškliví strážníci se zaměřují na rychlost a bezdomovce nechávají být.
A co se trošku zamyslet ? Vaše naříkání o tom,že z měření je víc peněz a proto strážníci jen měří. Skoro až neuvěřitelné. A co třeba společenská nebezpečnost ? Co je podle Vás horší ? Bezdomovec válející se někde u zdi,nebo rychle jedoucí vozidlo ? Samozřejmě Vy když jezdíte rychle,tak se nemůže nic stát,protože jste mistři světa a vozidlo v pohodě zvládnete. Já to bohužel vidím jinak. Každý den na silnicích umírá dost lidí a jaká je Vaše rada,jak přispět k větší bezpečnosti na silnicích ? Žádný zákon tomu nepomůže. Již nyní je v zákoně,jak se máte na silnicích chovat a stejně toto nařízení porušujete. (ať už rychlost,či zákazy stání,zastavení . Stále se tu jen objevují další příspěvky typu : strážníci mě tady a tady dali pokutu apod. Proč tomu tak je ? - Odpovím si sám : Protože nedodržujete zákony. A Vaše plky o tom,jestli je rozumné řešit třicítku v noci,či nikoli jsou absurdní. Pochybuji,že někdo z přítomných má kvalifikaci na to,aby mohl posuzovat zákon. Prostě jednou je něco nařízeno a tak se podle toho musíte chovat) A nám nezbývá nic jiného,než řešit Vaše prohřešky. Názor pana Humla je jen jeho názor. Nehodovost ubude,pakliže řidiči budou dodržovat zákon. A dle mého názoru je na silnicích největší zlo - vysoká rychlost A z vlastní zkušenosti se domnívám,že jediný způsob,jak Vás řidiče přimět k dodržování rychlosti je právě časté měření.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 10:04
Odpovědět 

Vážený obecní zřízenče, věnujte se tomu, k čemu byli a jsou zřízenci určeni od vzniku zákona - tj. hlavně ti homelessáci, bordel kolem ulic,drobné obecní záležitosti..... a neserte se tam, kde nemáte co dělat - viz doprava v pohybu, protože inteligence valné většiny z vás nestačí ani na čitelný podpis.
O té kvalifikaci na posuzování zákona bych na vašem místě byl hodně a hodně potichu - nikdy nevíte, kdo je kdo. Takže nechte své srdceryvné výlevy stranou a raději běžte vyhnat ty homelessáky, ať si zasloužíte svoji mzdu.
btw. Pokud někdo uvede, že největším zlem na silnicích je vysoká rychlost, tak ho s klidem nazvu neinformovaným a neznalým obecním kreténem, který nemá do dopravy co pindat, protože o této problematice ví úplné hovno.

Mischance
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 10:23
Odpovědět 

Drahý pepku,
asi Vás zklamu,ale Vaše příkazy,co mám a nemám dělat jsou sice působivé,ale na to jste moc malý pán. Chápu,že pro Vás uchazeče o zaměstnání na ÚP ,jsou strážníci trnem v oku,ale to jste si měl rozmyslet dříve a lépe se učit. Mohl jste to dělat také.
Dle jakého zákona nemáme co dělat v dopravě ? (zase plácání do prázdna)
Vaše groteskní výlevy ohledně inteligence jsou vyvráceny IQ testy a psycho testy již při nástupu (další Vaše plácání)
Svoji mzdu si opravdu zasloužím. Nebojte. (bohužel nemáte kvalifikaci ani na posouzení tohoto)
Dle mého názoru to největší zlo je. A jaký je tedy Váš názor ? Co je na dopravě ten nejpalčivější problém ? Jsem opravdu velmi zvědavý na Váš znalecký posudek.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 10:58
Odpovědět 

MIlý obecní zřízenče, v tomto případě se nejedná o znalecký posudek. Je vidět váš velmi omezený náhled na dopravu a na jen jeden z jejích hodnotících faktorů - rychlost.Hodnotících faktorů je více a nelze je takto diletantsky odtrhávat. Něco vám vysvětlovat v tomto případě nemá cenu, protože velmi pochybuji, že byste to pochopil.
btw. Zkuste si sám něco k této problematice najít a pokud budete rozumět obsahu, tak si tyto materiály můžete i přečíst, ale o tom velmi pochybuji, protože valná většina těchto materiálů je na odborné úrovni.
Oproti obecním zřízencům, jejichž valná část opravdu pochází z pracáku, tak o mé schopnosti uživit se na dostatečné úrovni nemějte péči.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 11:38
Odpovědět 

Mischance:

HLAVNÍ PŘÍČINY NEHOD ŘIDIČŮ MOTOROVÝCH VOZIDEL
Hlavní příčina nehody
období leden až říjen 2007 Počet
nehod tj. % Počet
usmrcených tj. % Rozdíl
usmrcených
NEPŘIMĚŘENÁ RYCHLOST 18 504 13,5 401 48,6 48
NESPRÁVNÉ PŘEDJÍŽDĚNÍ 2 954 2,2 58 7,0 28
NEDÁNÍ PŘEDNOSTI 26 223 19,2 98 11,9 10
NESPRÁVNÝ ZPŮSOB JÍZDY 89 125 65,1 268 32,5 43

Začněte řešit nedání přednosti a nesprávný způsob jízdy. Potom se máme o čem bavit.

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 12:04 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

Jen ještě doplním to, nač odkazuje VW - pod formulaci "nesprávný způsob jízdy" se dá podřadit ještě mnoho podkategorií, ale to je už na obecní zřízence mnoho a to už by nepochopili.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 14:15
Odpovědět 

Vážený pane Mischance, souhlasím s Vámi. Bohužel Pepka nikdo nepředělá, páč mu vyhovuje nadávat a urážet téměř každého. Vždy v jeho odpovědi najdete něco urážlivého.
Souhlasím i s tou rychlostí. Samozřejmě opačná strana bude nepřiměřenou rychlost vysvětlovat jinak. Já se domnívám, že je to vždy, když řidič nezvládne auto. Jel rychle a basta.
"nesprávný způsob jízdy" je jasný termín pro toho kdo se v tom vyzná. Pokud se najde někdo, kdo tomu nerozumí, může se obrátit na patřičná místa a ti mu rádi odpoví.
Na závěr, nenechte se rozhodit urážkami Pepka. On už jiný nebude.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 14:32
Odpovědět 

Ptám se znovu a jasně Pepka a VW: Co konkrétně doporučujete s těmi bezdomovci? Ale aby to prosím fungovalo v praxi. Velký teoretik Pepek jistě spoza stolu něco vymyslí...

Rád potom poradím místním strážníkům a ti potom budou zase rádi, že můžou vyřešit konkrétní problém, který trápí veřejnost. Tak prosím Pepku a VW, můžete se podílet na dobré věci.
Všeobecné a nicneříkající urážky a plky vynechte, to mě nazajímá.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 15:13
Odpovědět 

Citizen X
Takže když něco nefunguje v praxi, je nejlepší se na to vykašlat. Dobře proč se tedy stále měří rychlost a vybírají se pokuty když nehodovost stoupá a lidí umírá víc a více? Stejně jako u těch bezdomovců je nejlepší se na to úplně vykašlat protože to přeci nic neřeší. Nebo je to ve skutečnosti jinak? A budeme se zabývat jenom tím z čeho kapou penízky?

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 15:30
Odpovědět 

A zase žádný nápad..... Jen plky
Pepek ať si uráží jak chce.Je mu to prd platné a nic neudělá s tím,že pravomoce MP se zřejmě ještě zvýší a měřit se bude,protože je to potřeba.Tak to je.
Pepku ať Vám nepraskne žilka někde v hlavě

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 15:37
Odpovědět 

e policeman: Já tu napsal něco o psech a znečišťování veřejných prostranstí. I to narušování občasnského soužití by se dalo najít.
Pepek tu psal něco o vyhlášce města Prahy, nestačí? Co chcete víc? Možnost ty bezdomovce upálit?

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 15:47
Odpovědět 

Chytrému napověz, blbého kopni. Tak tady kopám do obecních zřízenců. Co se používá vůči osobě, jenž je zjevně pod vlivem alkoholu či jiné návykové látky a nereguje na výzvy k nastoupení do převozového vozu k cestě na PZS? Použije se přiměřeného tlaku a dotyčná osoba je přemístěna do vozu. Pokud např. v Praze existuje vyhláška hl.m. Prahy, tak obecní zřízenci mají dostatečný nástroj v tomuto vytlačení homelessáků z míst, kdo budí veřejné pohoršení svým zjevem či chováním (žebrotou, obtěžováním). Pokud ho nejsou schopni v praxi naplnit, tak jim opravdu přeji maximálně to místo na pracáku, nebo pak s minoritou kopat kanály, protože na víc zjevně jejich IQ nestačí.

Mischance
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 16:24
Odpovědět 

pepek
Zmiňujete můj omezený náhled na dopravu a pak sem s přítelem VW vystavíte statistiku. Jak se říká,všechno souvisí se vším. Když se podaří přimět řidiče,aby respektovali předepsanou rychlost,sníží se tím i další s tím související nehody. (např.: při nedání přednosti v jízdě je pro řidiče na hlavní silnici snazší vozidlo ubrzdit při rychlosti 50 km/hod,než při rychlosti 60 km/hod - je to logické)

Píšete,že nelze takto diletantsky odtrhávat hodnotící faktory. - Ale vždyť to je hlavní náplň tohoto webu.

Neodpověděl jste na mou otázku : Co je podle Vás ten nejpalčivější problém v dopravě ??
(když jsem o několik příspěvků výše uvedl,že jsem zvědavý na Váš znalecký posudek,zapomněl jsem slova - znalecký posudek - dát do uvozovek. Je zvláštní,že strážníci tu ironii pochopili. Jen pepek . . .

volkswagen
pepek

Když už nás strážníky házíte všechny do jednoho pytle,tak nám poraďte všem. Jak již víte,jsem strážníkem MP Kladno. My zde nemáme převozový vůz,vyhláška ohledně žebroty zde také není. Buzení veřejného pohoršení nejde uplatnit pokaždé a většinou tyto osoby reagují. Tak bych Vás rád požádal o Vaši univerzální radu,jak na ně ??

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 16:36
Odpovědět 

Dear obecní zřízenec z Kladna, pokud jste tak omezený, že dovedete používat své pravomoci jen na jednoduchých případech v dopravě a nedovedete je aplikovat i na homelessáky, tak konkrétně vám říkám, že i u té lopaty byste byl zbytečný a pro vás je vhodný maximálně ten pracák.
btw. Chytrý člověk hledá způsoby, dement a omezenec důvody

Mischance
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 16:44
Odpovědět 

pepku, pepku.
Už zase to Vaše plácání. Tak místo toho,aby jste zde ukázal,jak jste inteligenčně na výši oproti strážníkům a ukázal jim,že ta práce MP je přece hračka,tak stále jen blábolíte ty svoje zapšklé hlouposti. Z Vaší odpovědi jsem nevyčetl žádnou přímou odpověď na mou otázku.

A máte pravdu. Já opravdu hledám způsoby a Vy důvody ;-)

dement
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 16:53
Odpovědět 

Nařízení k převozu na PZS vydává lékař na základě provedeného vyšetření dotyčné osoby, převoz uskuteční Policie ČR. Strážník není oprávněn nařizovat komukoliv převoz na PZS jen proto že se mu třeba nelíbí. Teď jsi Pepku trošku přestřelil

volkswagen
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 17:00
Odpovědět 

mischance: pes bez košíku a bez vodítka? týrání zvířat? znečišťování?

Anejsou to jenom bezdomovci - zapomeňme na bezdomovce - pejskaři co neuklízí po svých psech?

Co vracející se opilci z hospod?

Co smradi kteří zapalují popelnice?

Co hlíkidy na sídlištích kde se vykrádají auta?

pepek
Člen
# Zasláno: 30 Lis 2007 17:04 - Změnil/a: pepek
Odpovědět 

Dear dement, je zde někde z mé strany napsáno, že příkaz k převozu na PZS dává obecní zřízenec? Pokud to najdete, tak jste génius co najde i to, co reálně neexistuje, pokud ne, tak nekomentujte a naučte se pořádně číst. Ohledně toho převozu si také zjistěte např. pražskou realitu. Převozový vůz zajišťují obecní zřízenci,většinu osádky zajišťují také a asistence PČR je jen na to, aby se vlk dementního zákona nažral. Je snad na tom něco nejasného?
Tak kdo přestřelil demente?

Citizen X
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2007 02:17
Odpovědět 

Milí teoretici. Odvézt bezdomovce na záchytku není ve většině měst sranda. Policie ČR to většinou prostě neudělá, protože nemá lidi nebo prachy na benzín. A když to výiimečně udělá, tak máte druhý den bezdomovce zpátky...
K pejskařům, co neuklízí: každý strážník za to dá pokutu. Je problém ale někoho přistihnout. Kdo vidí uniformu, tak hovínko sebere i kdyby měl použít vlastní kapesník nebo stránku z časopisu. Strážník zajde za roh a hurá, máme na háku. To je z praxe. Neuklízení hovínek není problém policie, ale mentality a morálky lidí.
Opilci z hospod? Alespoň u nás pokuty dostávaj a strážnící je uklidňujou. Nikdy samozřejmě nebude úplný klid. Stejně tak smradi co zapalují popelnice.
Hlídky na sídlištích, kde se vykrádají auta? Ty tam občas mívá v civilu i kriminálka, ale výslednost je mizerná. Zlodějí mívají hlídače a jsou slušně oragnizovaní.

Ono se to krásně kecá spoza stolu.

Další věc, kterou teoretici neznají je absolutní neochota veřejnosti spolupracovat. Typické je oznámení, že nějaká parta dělá to a ono a když chce strážník pořádnej popis, směr kam šli, totožnost oznamovatele aby měl svědka apod. , tak s tím nechce nikdo nic mít. To by pak nic nevyšetřil ani Colombo.
Takové oznámení "přijedtě si sem, nějaká patra tu dělá bordel" to je pro strážníky a policisty vážně super.

Reagujte na můj příspěvek jak chcete, Pepku zkus to bez urážek, jestli to zvládneš.

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 01:21
Odpovědět 

volkswagen
"ěta "Na přechodu pro chodce je strážník oprávněn" v zákoně o OP není. Jediné místo které obsahuje slovo "přechod" jsou "přechodná ustanovení". Ale možná špatně hledám, poradíte mi?"

Oprávnění strážníka k zastavování vozidel mj.
1) před přechodem pro chodce k zajištění bezpečného přechodu osob, jestliže to situace na přechodu či stav přecházejících osob vyžaduje.

pepek
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 08:07
Odpovědět 

Dear webový obecní zřízenec, pokud se pokoušíte citovat, tak inteligentní člověk cituje přesně a s uvedením zdroje. Takže si z toho vyberte, mezi jaké lidi patříte.
btw. Takže se snažne a odcitujte přesně vše co je psáno v zákoně, když už tímto operujete. Víte vůbec v jakém zákoně je uveden nebo tu vytrženou větu si opisujete z taháku pro přezkoušení obecních zřízenců?

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 12:24
Odpovědět 

Budu citovat tak,jak uznám za vhodné.Kdo neví,ve ktrerém zákoně je výše citované uvedeno nechť se obrátí o radu na Vás.Nebudete mi říkat co anebo jak mám dělat :-)
Nevím sice z čeho a jakým způsobem jsou přezkušování obecní zřízenci,ale já jako strážník,tedy policajt taháky k prolongačním zkouškám nepotřebuji.
Váš policajt

~CENSORED~

opas
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 15:50
Odpovědět 

e-policeman: měřit, měřit, měřit je na hovno, na hovno, na hovno. Nebezpečná není rychlost jako taková, ale nepřizpůsobení rychlosti a stylu jízdy provozu, jinými slovy ohrožování okolí.
Příklad: na jižní spojce je mezi 23-05 povolena stovka, jinak 80. Nevěřím, že v 04:45 je devadesátka ok a v 05:15 už to je nebezpečná rychlost, za kterou je nutné udělovat body.

Nikdo nehlídá najíždění zezadu, riskantní předjíždění a podobné kousky, i když je spojka ověšená kamerami jak nějaká závodní dráha.

e policeman
Člen
# Zasláno: 5 Pro 2007 16:05
Odpovědět 

Dokud budou někteří jezdit jako "hovada" pak měřit,měřit,měřit nah@vno není.K Vašemu argumentu,že je třeba hlídat "najíždění zezadu, riskantní předjíždění a podobné kousky" nelze než dodat,že souhlasím!
Hezký den

osobne
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2007 06:12 - Změnil/a: osobne
Odpovědět 

Je třeba si uvědomit, že takové "riskantní předjíždění" a podobné kousky jsou ve většině případů nepostižitelné. Nelze to zadokumentovat, protože to je dílem okamžiku. Nelze to dokázat, protože to je pouze rozdílné vyhodnocení konkrétní situace. Jednodušší a efektivnější je měřit rychlost a postihovat nesprávné parkování. Tam jde prostě o jasné porušení dopravních předpisů. Pokud řidič někoho omezí nebo ohrozí při předjíždění, tak mu to nelze nijak dokázat, ledaže by podal svědectví ten ohrožený člověk a to se ve většině případů nestane. Kdo čeká od poldů něco jiného, než je měření rychlosti a kontrolu parkování, tak je utopista.
:-) :-) :-)

pepek
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2007 06:25
Odpovědět 

A ten, kdo jen měří a měří a měří rychlost, stará se o nevhodné parkování a o nic jiného nejeví zájem, tak to je kretén.

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2007 07:13
Odpovědět 

To Pepek:: Vzhledem k návykům řidičů v české kotlině je to bohužel činnost, která je potřebná. Zároveň je na ní nejvíce stížností právě proto, že jde o činnost ze strany veřejnosti nejviditelnější. Nicméně by se MP měla starat o veřejný pořádek a ne suplovat dopravní policii, i když ta je bohužel tak oslabená a byrokratizovaná, že o nějakém systematickém postupu nemůže být řeč...

volkswagen
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2007 08:19
Odpovědět 

Milí teoretici. Odvézt bezdomovce na záchytku není ve většině měst sranda. Policie ČR to většinou prostě neudělá, protože nemá lidi nebo prachy na benzín. A když to výiimečně udělá, tak máte druhý den bezdomovce zpátky...
K pejskařům, co neuklízí: každý strážník za to dá pokutu. Je problém ale někoho přistihnout. Kdo vidí uniformu, tak hovínko sebere i kdyby měl použít vlastní kapesník nebo stránku z časopisu. Strážník zajde za roh a hurá, máme na háku. To je z praxe. Neuklízení hovínek není problém policie, ale mentality a morálky lidí.
Opilci z hospod? Alespoň u nás pokuty dostávaj a strážnící je uklidňujou. Nikdy samozřejmě nebude úplný klid. Stejně tak smradi co zapalují popelnice.
Hlídky na sídlištích, kde se vykrádají auta? Ty tam občas mívá v civilu i kriminálka, ale výslednost je mizerná. Zlodějí mívají hlídače a jsou slušně oragnizovaní.

Omlouvám se za pozdní reakci, byl jsem služebně pár dní mimo.
Takže: nemůžeme, neznáme, nemáme pravomoce. Hm - a já že si stěžuju.
Tu poznámku o tom, že lidi když vidí uniformu tak ten exkrement zvednou a jinak ne, to nemůžete myslet vážně - to je jako kdybyste si stěžoval že nemůžete chytit zloděje protože před vámi nikdo nekrade, to čekáte že se vám lidi budou sami hlásit? Proboha!!!
Hlídku MP jsem na sídlišti zatím neviděl ani jednu. Zato jsem už dvakrát volal hasiče na hořící popelnice. Auto už mi vykradli asi 8x. MP jsem na Zahradním Městě potkal jednou, ve všední den asi v 10 hodin dopoledne kdy pérovali ve složení jedno auto a jeden maník na skůtru nějakého zoufalce od PPL který parkoval na chodníku. Skutečně drastický přestupek.
Když teda nejde řešit ani ta vykradená auta, bezdomovce, pejskaře, partičky co vykrádají auta nebo zapalují popelnice, anebo řvoucí dobytek okolo supermarketů, co takhle zkusit se zaměřit na cyklisty co jezdí po chodníku? Co nemají na kole ani zbla z povinné výbavy, co jezdí v noci bez světel, co vesele křižují po silnci jak se jim zlíbí?

Upřímně mě dost zajímá jakou výmluvu si najdete pro cyklisty.

Opas: naprostý souhlas,
Osobne:hezké, proč se tedy strážníci nesvezou dvakrát s kamerou po D1? Stačilo by to na roční provoz jednoho jejich auta....
Pepek: urazil jste kreténa :-)
Obecnizrizenec: podle mě děláte tu chybu jako většina. Jezdit rychle = jezdit nebezpečně. Jezdit pomalu = jezdit bezpečně. TAK TO NENÍ, ale dobře se to prodává a stádo to chápe. Na co si tu lidi stěžují, je měření na přehledných, rovných úsecích, bez přechodů, pokud možno mezi poli, v obci. (Na tohle je tuším specialita Ostrava, jednou jsem jel asi 5 km skutenčně mezi poli lesy lukami a najednou jsem zjisitl že jsem stále v obci :-)
Chápu, že někdo kontroluje aby na dálnici lidi nejezdili 200, ale hlava mi nebere a ani nepobere když se magor postaví s radarem v 11 večer na Průmyslovou v Praze a měří tam padesátku..... navíc když 100 metrů předtím je sedmdesát. Stejně tak jsem zažil měření v Praze v ulici Ke stáčírně, kde je 40, ve 3 hodiny ráno. To omezení v tu dobu nemá žádný smysl. Teda má - je to solidní bankomat.....

obecnizrizenec
Člen
# Zasláno: 6 Pro 2007 08:33
Odpovědět 

Volkswagen: Uznamavam, ze merit se ma na mistech, kde to am smysl. V nasem meste je 5 nehodovych useku, z nichz 4 jsou kranse prehlednymi dlouhymi useky. Duvod nehod? Rychlost v kombinaci s nespravnym zpusobem jizdy. Nicmene to, alespon z me zkusenosti, neni tak, ze by se merila rychlost otrocky, jakmile nekdo prekroci o 4 kmh, meri-li se padesatka, radar je nastaven minimalne na 70, aby byli zachyceny nejnebezpecnejsi prestupky, navic na mistech, kde skutecne jde o zdravi. Merit 100 metru pred ceduli povolujici vyssi rychlost je, uznavam, blbost...

<< . 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás community script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci