miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Čtyři lidské životy...
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Citizen X
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 11:07
Odpovědět 

Sakra, naši "nízkointeligentní zřízenci" začínají být podezřele dobří. Oni si klidně zachrání čtyři lidské životy, a to prosím mají raději sbírat psí hovínka a doplňovat si vzdělání a nedělat ostudu...že Pepku

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238v=124907&238p=TNOV INY&=&238d=25.12.2007&238o=

miluna
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 14:54
Odpovědět 

No konečně se začli zabývat něčím užitečným! Geratuluji. Myslím že to je jejich parketa, lidem pomáhat a ne je buzerovat. Mám radost a tímto uvedeným strážníkům děkuji za zachráněné životy.

Roman
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 17:06
Odpovědět 

To miluna:
Jo jistě, pro slovo buzrace existují různé názory...že?U Vás má slovo buzerace smysl v řešení přestupků v dopravě...a myslím, že Vaše díky by ty strážníky nezajímalo..Vaše tedy rozhodně ne, pokud by si zde přečetli co jste vlastně zač...

pepek
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 17:41
Odpovědět 

Abych se tady nerozplakal nad tou neohrožeností obecní zřízenců z Brna a jejich PR tlachalkou. Prostě udělali čirou náhodou něco, zač jsou v základu mj. placeni, takže nevidím žádný důvod z toho dělat něco víc než to ve skutečnosti je.

miki
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 18:45
Odpovědět 

Děkujeme městské policii brno za to, že dělá svou práci. ještě by to chtělo zapracovat na tom, aby vypadali jako obecní policie, tedy dát uniformy do pořádku a bude to ok. btw vzpomenete si někdo, co dělala jejich mluvčí předtím?

pepek
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 19:33
Odpovědět 

Jeden lidský život....

http://jkg.hooligans.cz/view.php?cisloclanku=20060 61501

hlavně poslední odstavec

Roman
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2007 19:58
Odpovědět 

No tý jo..teďka jsem viděl na Nově ve zprávách zásah jakési jednotky MP..ač mám jako bývalý MP ke strážníkům blízko, rozhodně se mi nelíbí, že strážníci se pasují do role jakési zakuklené speciální jednotky..no...názor na toto může být různý, ale pánové ty helmy a kukly nechte příště na služebně....jinak je v pořádku, že strážníci prolézají takové objekty, mňó ale fakt ty helmy a kukly....chm....to přenechte PČR.

miluna
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 00:02
Odpovědět 

pro ,,Roman,,

a myslím, že Vaše díky by ty strážníky nezajímalo..Vaše tedy rozhodně ne, pokud by si zde přečetli co jste vlastně zač...

Lidé jako vy mne vždy rozpláčí, teď jsem úplně na dně a zítra si zajdu k psychologovi, co jsem to za hajzla že mé poděkování nezajímá ani ty hrdinné strážníky z Brna? Roman to tedy alespoň psal na fóru. Bééé.
Pro mne má buzerace jediný význam, zbytečné otravování s malichernostmi které v mnoha případech, pokud jde o někoho jiného přehlédnou a které nemají s bezpečností provozu pranic společného ale jsou výhodné z hlediska naplnění obecního měšce.

Roman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 06:47
Odpovědět 

To miluna:
Pokud budete dodržovat zákony, nikdo Vás nebude sankcionovat.....a k psychologovi nechoďte, nepotřebujete to.Vy rýpete do strážníků, já rýpu do Vás.Zajisté jste dopravní expert a dovedete posoudit co je a co není důležité, hm?

Josse
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 09:27
Odpovědět 

Roman
To byli kucí z Mostu. Krása, co....?

Roman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 11:21
Odpovědět 

To Josse:
No jak jsem napsal, kdyby ta "jednotka" neměla ty kukly a helmy, tak snad nic proti.......

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 14:00
Odpovědět 

pepek
"Prostě udělali čirou náhodou něco, zač jsou v základu mj. placeni, takže nevidím žádný důvod z toho dělat něco víc než to ve skutečnosti je."
Strážníci NEJSOU v základu placeni za to,aby zachraňovali životy.Kde jste to,pane chytrý,vyčetl?Nebo je to nějaký Váš blud?
Jistě,Jako ČLOVĚK bližnímu svému v rámci možností a s ohledem na riziko pomůžu jako každý "správný" spoluobčan.Ale nepiště tady,že strážníci jsou placeni za to,aby někoho zachraňovali.To je hovadina!!!

Hezký den

Roman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 14:36
Odpovědět 

To e policeman:
Promiňte, že vstupuji do příspěvku pro pepka, ale já si myslím, že strážníci povinnost zachraňovat mají...

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 14:57
Odpovědět 

Roman
Pomineme-li morální stránku věci(nejsme hyeny a měli bychom si pomáhat) tak zákon č.553/1991 Sb. o Obecní policii v §2 mj. praví:

Obecní policie ..... zejména
a) přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku

Kde je psáno,že zachraňuje životy nebo chrání osoby či cokoli podobného?
Při plnění svých úkolů obencí policie PŘISPÍVÁ tím,že zasahuje tam,kde policie (PČR) není k dispozici a věc nesnese odkladu.Jedná se o podpůrný úkol Obecní policie,nikoli o její úkol hlavní (primární).
Pepek a ostatní chytří jistě prominou moji neohrabanost v právním vyjadřování. :-)
Ještě chcete tvrdit,že strážník je POVINEN zachraňovat životy?
Pokud se bude topit dítě dovolím si tvrdit ,že 99% lidí pro něj skočí,strážníky nevyjímaje.Existuje morálka.Ale kde je ta povinnost zákonná?Prostě není.

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 15:09
Odpovědět 

Roman
Jinak nic ve zlém,naopak.Jen jsem reagoval na Váš příspěvek.
Hezký den

Roman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 15:14
Odpovědět 

To e policeman:
Jo v poho, neberu to ve zlém:-).Já si zkrátka myslim, že ta povinnost strážníka pomáhat a třebas i zachraňovat životy je jaksi již dána z povahy "poslání" strážníka.(Rozhodně raději vidím strážníky zachraňovat životy než-li kupříkladu měřit rychlost, ač jinak s měřením rychlosti ze strany obecní POLICIE souhlasím.) Není k tomu potřeba aby to bylo v zákoně o obecní policii přece jednoznačně stanoveno.Taky přeji hezký den:-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 16:19
Odpovědět 

Roman
Já netvrdím,že "pomáhat lidem" mimo jiné strážník v popisu práce nemá.Pokud by ale jakákoli povinnost měla být "vynucována", musí být nejdříve podchycena v zákoně.To je celé.
Příklad: Při povodni se topí člověk.Strážník pro něj neskočí,protože usoudí,že na to jaksi nemá.Dopustil se něčeho? Zřejmě ne. Jiná situace nastane,bude-li se někdo topit v běžných podmínkách a strážník pro něj neskočí.V tom je třeba vidět rozdíl.(Nehledě na to,že povinnost umět plavat také v žádném zákoně není stanovena).Strážník nebo policista by zkrátka měl vědět co udělat a udělat to i v situaci,kdy běžný občan váhá.V tom se asi shodnem.
Jestliže tady "někdo" napíše : Prostě udělali čirou náhodou něco, zač jsou v základu mj. placeni je to holá blbost a kravina.

Roman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 17:07
Odpovědět 

To e policeman:
jj, napsal jste to člověče přesně, musím souhlasit.Pepka berte s rezervou:-)To co napsal o té čiré náhadě je..no pepkovina...

Citizen X
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 18:00
Odpovědět 

Když jsem tenhle topic zakládal, tak jsem tušil, že Pepek nezklame :-)

Jak zaznělo ve Shrekovi: ten chlap si tím něco kompenzuje:-)

miluna
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2007 23:24
Odpovědět 

pro Roman, možná vám budu připadat ,, nějakej divnej,, ale už jsem to několikrát veřejně prohlásil a nevím jistě jestli i zde. Pokud se tak stalo omluvte mne.
Zákony tak jak si je vykládáte vy, jsou pro mne maximálně ,,nějaké vyhlášky". Zákony jsou na zemi pouze ty přírodní a s těmi nelze nic dělat, prostě platí bez vyjímky pro všechny. To co člověk ve své malosti hrdě nazývá zákonem, je nějaké pravidlo jak se chovat k sobě navzájem tak, aby i slabí a nemohoucí jedinci byli rovnoprávní s těmi silnými mohohoucími. Například tedy pravidla silničního provozu jsou tedy nastavena tak aby i dědula s duritkami na očích, či ta typická blondýna dojeli na místo kam měli namířeno. Pokud je vědomně poruším, a nebojím se říct že to dělají naprosto všichni včetně těch slavných polopolicajtů, udělám to jen tam a tehdy kdy vědomně nikoho neohrožuji. Já tu zatáčku klidně stodvacet profrčím no ale dědula né. Tak buď jsem jabloň a slepě věřím že mne ty vyhlášky ochrání od všeho zlého, anebo prostě dělám vše podle svých možností a nejlepšího svědomí s tím že ty vyhlášky beru jako nutné zlo které mne občas donutí zaplatit nějakou pokutu.
Ha a teď mne kamenujte :-)

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2007 12:11
Odpovědět 

Pro milunu-poločlověka:-)..když někoho nazýváte polopolicajty:-)
Jo v jednom máte pravdu, některé předpisy-zákony asi vymýšlel někdo hóódně ujetej..a neříkám, že já jezdím a dělám vše jak mám, určitě jsem povolenou rychlost mnohokrát překročil to je fakt...ale v případě, že by mě někdo zastavil za překročení povolené rychlosti (a ať by to byl příslušník PČR nebo obecní/městské POLICIE neřešil bych to a zaplatil) no ale je pravda, že i mně připadají některá rychlostní omezení jako na hlavu padlá, v týdnu jsem jel do hlavního města a mohu říci, že jsem si připadal jako na Marsu.....a kamenovat Vás nebudu:-)A já už taky přestal věřit, že by mě jako občana mohl nějaký zákon ochránit, dokud mezi námi bude jezdit spousta namachrovanců a pitomců(teď nemyslím nikoho konkrétního ale všeobecně) bude jakýkoliv zákon krátký....

mrbrain
Člen
# Zasláno: 4 Led 2008 14:40
Odpovědět 

Roman: myslím, že ten zákon bude krátký tak, jak bude jeho dodržování kontrolováno...

Roman
Člen
# Zasláno: 4 Led 2008 20:11
Odpovědět 

To mrbrain:
S tímto souhlasím, proto nechápu kvikot těch, kteří platí pokuty.Pokud by zákon neporušili, nikdo by je nepokutoval.Musím se vždy smát když si vzpomenu na nedávno pronesená slova jednoho z vysokých představitelů jedné z našich parlamentních komor, ten na otázku moderátora jedné rozhlasové stanice ohledně poplatků u lékaře řekl:"Je to zákon, a KAŽDÝ zákon je potřeba ctít a respektovat, platit se musí !".Ale také si pamatuji odpovědi toho samého človíčka ke konci roku 2006 kdy se ho též jeden z pracovníků médií ptal na názory ohledně tzv. "silničního zákona" kdy ten samý člověk měl na tento zákon pindy...(tehdy tedy asi neplatilo, že KAŽDÝ zákon by se měl ctít a respektovat) je to jako s některými zde.Jsou to stejní zaslepenci a omezenci, znají jen to své a repektují jen to co se jich netýká nebo co by jim ukládalo nějakou povinnost......proto tito lidé sami sebe odsouvají kamsi:-)

Jirka1111
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2008 03:29
Odpovědět 

S nějakými hooligans běžte někam. Jsou to idioti, kteří nepochopili myšlenku toho být hooligans (i pravé hooligans nesnáším). Většinou jsou to jen neonacističtí blbečci, kteří si v jeden den vezmou triko Thor Steiner a ve druhý Fred Perry. Kdo to byl atd. už je ale nezajímá.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 5 Bře 2009 21:05
Odpovědět 

Strážníci zachránili mladému muži život.

Dne 3.3. 2009 v 16.35 hod. přijalo Operační středisko Městské policie Olomouc oznámení na ležícího muže na tramvajové zastávce „ U tržnice". Na místo byla ihned vyslána hlídka strážníků, která zjistila, že na lavičce tramvajové zastávky leží muž v bezvědomí.Strážníci neprodleně zahájili resuscitaci - masáž srdce a umělé dýchání z úst do úst. Do provádění oživovacích pokusů se zapojil také jeden z občanů, kteří procházeli okolo. Po několika minutách se strážníkům podařilo obnovit základní životní funkce a předat muže přivolané RZS.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 5 Bře 2009 21:42
Odpovědět 

Jen na doplnění :

http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/zachrana-zivot a-v-primem-prenosu-straznici-ozivili-epileptika.ht ml

e policeman
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2009 18:48
Odpovědět 

Palec nahoru !

Citizen X
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2009 13:15
Odpovědět 

Poslední dobou byl od průserů klid, tak teď něco aktuálního:
http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/straznik-pre padl-hernu-ukradl-zhruba-17-tisic-korun-a-lahev-al koholu.html

tommy60
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2009 15:24
Odpovědět 

Citizen X
Hovada se najdou všude, včetně strážníků. Ale podle toho soudit všechny? No tak!!!

e policeman
Člen
# Zasláno: 18 Bře 2009 16:16
Odpovědět 

Co k tomu říci?Zavřít ho až zčerná!A nakopat do prd*le navíc,protože tohle policajt nedělá!!!

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci