miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / 2 historky k pobavení...
Autor Zpráva
String
Člen
# Zasláno: 30 Led 2008 19:52
Odpovědět 

Jak si tak pročítám zdejší fórum, vzpomněl jsem si na 2 úsměvné zážitky s MP, tak se o ně podělím.

1) Jednou jsem slíbil 3 mým klientům, že je odvezu z centra na letiště. Zrovna jsem měl ale auto v servisu, tak jsem si půjčil jiné. Když jsem přijel k domu kde byli ubytovaní, nedalo se nikde zaparkovat, tudíž jsem zastavil z části na přechodu, zavolal jim ať jdou dolů a čekal v autě. Byli v ČR delší dobu takže měli hodně kufrů a tudíž jsem nechtěl parkovat někde daleko. Ihned si mě všiml strážník a požadoval abych odjel. Snažil jsem se mu vysvětlit, že tu jen čekám na lidi se spoustou kufrů a že hned budu pryč, ale marně. Tak jsem udělal kolečko kolem domu a zastavil na stejném místě. Čipera mě ale prohlédl a čekal za horem. Ihned přiběhl a hrozně se rozčiloval a že mu mám dát doklady. Automaticky jsem šáhl do kapsy pro doklady od svého auta a podal mu je. Až když začal obcházet auto jsem si uvědomil, že vlastně sedím v jiném autě. Tehdy jsem mu podal doklady od bílé Octavie a seděl jsem v modrém Opelu Vectra. :-) Mezitím přišli moji klienti, tak jsem neváhal, pomohl jim s kuframa a strážník mi vrátil doklady se slovy: "Vše v pořádku, pro tentokrát jeďte" :-)

2) Kamarád jezdí černým taxíkem VW Passat. Chtěl si ho nechat nastříkat a nějakou dobu jezdil s komplet býlím autem od kitu. Jednou se za mnou zastavil s lístečkem od MP, který našel za oknem, jelikož stál přes noc na zákazu. Na lístečku bylo: Tovární typ, značka vozu, barva: ŠKODA TAXI, barva bílá. :-) Nelenil, nechal auto nastříkat zpět na černo a dostavil se k podání vysvětlení s tím, že to asi bude nějaký omyl, když na lístečku sedí pouze SPZ, ale barva a typ vozu ne. :-) Žádnou pokutu nedostal.

hern
Člen
# Zasláno: 30 Led 2008 20:59
Odpovědět 

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahaahahaahahahaahahah ahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahaahahahahahahaha !!!!!!!!

osobne
Člen
# Zasláno: 31 Led 2008 06:47 - Změnil/a: osobne
Odpovědět 

To mi připomělo také dvě historky k pobavení. Když jsem ještě sloužil u PČR, tak jsme měli jednou DBAčko v Práglu, zastavil tam kamión a řidič se ptal kolegy na cestu, ostatní vozidla ho museli objíždět v protisměru a já jsem si počkal, až nějaký řidič nedá znamení o směru jízdy. Byl to už asi třetí řidič, ale nesouhlasil s přestupkem, tvrdil, že prý blinkr použil, asi se mu zdálo, že pokuta 500 Kč je moc, tak jsem mu zkontroloval povinnou výbavu vozidla, neměl náhradní žárovky, tak jsem mu za to udělil 1000 Kč pokutu a to ho dorazilo. Musel zaplatit, napsal si mé číslo, že prý si bude stěžovat na výši pokuty, ale stížnost buď nikdy nepřišla nebo byla hned zamítnuta a ani jsem se o tom nedozvěděl.

Pak si ještě pamatuji na jednoho zloděje, co se vloupával do výherních automatů za provozu. Vždy je odpojil od elektriky a vypáčil dveře a kasičku, odcizil drobáky a naházel je pak do okolních automatů. Bylo na něj podezření, protože tam byl dle obsluhy jediný, ale žádný přímý důkaz, kamerový systém nebyl, nikdo ho při tom neviděl, on se nepřiznal. Pak jsem zjistil lustrací, že je v celostátním pátrání, tak jsem ho strčil do auta, při nasazování pout se bránil a poškrábal mě na ruce. Tak jsem mu pouta pořádně přitáhl, pak jsem s ním seděl v autě a čekal jsem na kolegu, protože automat ještě musel ohledat kriminalistický technik a ten zmetek mi tam brečel, že má prý na levé ruce moc utažené pouto, že ho to bolí a nastavil mi ruce, abych prej na levé ruce pouto povolil, aby byla pouta utažená stejně. Tak jsem mu to na pravé ruce přitáhl a měl je utažená stejně.

Oba dva z toho jistě měli ponaučení, že policajtům se zásadně neodporuje, protože oni si vždycky něco najdou, popř. se vždycky budou mít jak pomstít.
:-) :-) :-)

pepek
Člen
# Zasláno: 31 Led 2008 08:29
Odpovědět 

Tak, a teď místo té první pohádky zkus napsat milý úchyle ještě třeba tu o Karkulce. Nějaké zásady řízení a postupů ti zjevně nic neříkají, takže je tu jen tvoje zbožné, ale nenaplněné přání, hrát si na znalce, ale jako většina místních obecních slouhů, tak ani ty nevíš téměř nic.

K té druhé historce přidej třeba něco o Zlatovlásce.

e policeman
Člen
# Zasláno: 31 Led 2008 13:05
Odpovědět 

String
K historce 1):
Dotyčný strážník byl zřejmě "tydýt", tak je nazývám já.To nic nemění na tom,že jste tak jak jste stál státi neměl.Pozitivní na celé věci pro Vás je,že jste neplatil pokutu.Proč ne.Nejsem proti.

K historce 2):
Dotyčný strážník byl opět tydýt.I můj 7-mii letý syn rozezná WV od Škodovky (manželce připadají stejné).

Hezký den

e policeman
Člen
# Zasláno: 31 Led 2008 13:07
Odpovědět 

osobne
Tak tak.Kdo chce kam.....

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je devět mínus tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás PHP forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci