miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Téma o ničem
Autor Zpráva
qqq
Člen
# Zasláno: 8 Pro 2008 16:27
Odpovědět 

~CENSORED~

Nechápete-li pravidla, že máte psát výhradně k tématu, nedivte se, že Vám mizí příspěvky a příště sem nepiště nebo raději rovnou nechoďte. Pořád zapomínáte, že jste tu na návštěvě. Dáváte si snad nohy na stůl nebo pokřikujete po svém hostiteli i v reálném životě?

Roman
Člen
# Zasláno: 8 Pro 2008 21:41
Odpovědět 

Zdravim vsechny po me odmlce, tak jsem se na necele tri tydny, na Vánoce, vratil zpet do republiky...domů..a nedalo mi to juknul sem i na tyto stránky,je to tu ale pořád stejné, ne-li horší.Možná mi to nebudete věřit, ale tam kde jsem byl,no zkrátka při několika "ostrých" situacích jsem si pak chtě nechtě musel vzpomenout i na pepka..a v duchu jsem si řekl:"Přežil by to tady a dokázal by to co dneska já?".."Zvládnul by to tady, stejně dobře jako já?".Došel jsem k názoru, že zcela jistě ne.Jeho odvaha spočívá pouze jen a jen v prudění a urážení přes klávesnici jeho PC,biflování nesmyslných věcí a papouškování nesmyslů, dál jeho odvaha nesahá.Chlap který není ochoten své názory a urážky říct druhému do očí a obhájit si je i za cenu osobní konfrontace je člověk, který by opravdovému chlapovi neměl stát víc než za uplivnutí nebo pohrdání.
Trochu mě ale mrzí, že i takový volkswagen, který je zcela jistě dobrej a poctivej a rozumnej týpek má občas tendenci se chovat trošilinku po "pepkovsku", k němu to prostě nesedí.
Vás ostatní strážníky žádám jako Váš bývalý kolega, abyste pepíčka ignorovali..víte, tam kde jsem byl..mi došlo, že nejvíce záleží na životě, to je nejdůležitější-PŘEŽÍT.Ostatní je žabomyší mrhání časem.Řešit jestli má někde někdo šachovnici na čepici je dětinské.Tam kde jsem byl kdyby někdo příslušníkovi ať domácí či jiné bezpečnostní složky (armády,bezpečnostní služby, policie, nebo ostraze tamních prefektů, nemluvě o "náboženských hlídkách" či jednotlivých milicí) zkusil vytknout, že nemají stejné součástky stejnokroje...chm...no asi by dopadl zajímavě.Tam totiž panuje úcta a respekt ke všem uvedeným příslušníkům a to bez vyjímky.A ač se nám všude prezentuje, že "tamní" lidé umí být pěkní lotři, nevěřte tomu, jejich soudržnost,odvaha,statečnost,válečnické umění a síla je obdivuhodná.Z mála umí vytěžit maximum.Neřešte kraviny a prostě to tu můžete ignorovat, když se nám tu na webu nelíbí, v tom mají lidé jako miluna a admin, resp.realizační tým pravdu.
pepku, pepku a ty až dostaneš rozum tak se zatřesou Himaláje.A neodsuzuj nás vojáky naší republiky, jsme hrdinové reprezentujeme a hodně dobře i Tvou zem.Ty asi nevíš že "tam" má naše armáda velký respekt,viď?Jenže ty za to nemůžeš.Patří Ti jen politování.Tam kde jsem byl a kam se doufám v lednu tentokrát opravdu už na tři měsíce vrátím bys byl asi hodně zajímavej.Pak bys mohl při nějaké silniční kontrole, nebo u nějakého zátarasu nezastavit na pokyn příslušníků nebo zkusit na některého z příslušníků tamní milice, že nemá schválenou součástku stejnokroje:-).To by bylo žraso.Bylo by hodně zajímavé pozorovat co by se následně dělo.Pak by byla ještě větší legrace kdyby nějaká dobrá duše řekla veliteli tamní milice, jak se vyjadřuješ ve své domovské zemi o příslušnících místních milicí:-).
Takže abych to shrnul, pepka ignorujte, maximálně se soustřeďte na své životy a nedělejte mu radost s nějakou oponenturou, nemá to cenu.On zůstane tam kde je a tím čím je.To ale neznamená, že musí být ouplně zlej člobrda, možné je, že měl na strážníky smůlu, ale nemusí se o nich vyjadřovat takto hrubě.Je možné, že to jinak může bejt dobrej typ, jen má mindrák z MP.
Dále bych rád všem popřál hezké Vánoce, neboť nepředpokládám, že bych se sem do Vánoc dostal.
A taky sem četl, že umřel pan JUDr.Skarka..byl to dobrý člověk a ty ho pepku neurážej.
Tak se tu zase všichni mějte, odpůrci i příznivci MP...dokonce i Tobě volkswagene,miluno a Admine přeji krásné Vánoce...a jak by řeklo naše "védéčko" zdarek všicí...:-)

qqq
Člen
# Zasláno: 9 Pro 2008 10:22
Odpovědět 

~CENSORED~

Zde byl příspěvek, který byl majitelem serveru vyhodnocen jako brak.

Nevyhovuje-li někomu tento přístup, ať si založí vlastní server a diskutuje si tam.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 9 Pro 2008 20:52
Odpovědět 

Nezastávám se admina, páč s ním nesouhlasím, ale zastanu jen jeho právo, dělat si na svém webu co chce. Je ejho a může si to zde řídit jak se mu líbí. Že s jeho názora nesouhlasíme? (někteří). No a co , je to jeho vlastnictví. Klidně si může kdokoliv založit jiné forum, chválící měšťáky (kéž by jich bylo více) .
Nesouhlasím, ale respektuji jeho vlastnictví.

Citizen X
Člen
# Zasláno: 10 Pro 2008 13:02
Odpovědět 

To ale potom na svým webu nemusí zakládat diskusi, když maže příspěvky, který se mu nelíbí. Ať maže vulgarity a urážky, ale jiný názory?

Admin
Administrátor
# Zasláno: 10 Pro 2008 13:13
Odpovědět 

Jiné názory jsou právě ty, ve kterých jsou buď urážky nebo jsou naprosto mimo téma.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 10 Pro 2008 17:51
Odpovědět 

Admine, musím s Vámi nesouhlasit. NIKDY jsem na internetu (kdekoliv) nenapsal vulgární slovo. přesto jste mi několik příspěvků smazal. Že některým lidem tu necháte urážet jiné, je vaše právo. Klidně si mazejte co uznáte za vhodné na svém webu. Jenom se obávám, aby jste nedopadl jako třeba:
http://www.silnicnizakon.cz/forum/
nebo jako tady, co je diskutujících
http://bodovy-system.blog.cz/

usama
Člen
# Zasláno: 10 Pro 2008 21:01
Odpovědět 

~CENSORED~

Zde byl příspěvek, který byl vyhodnocen jako brak.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2008 10:45
Odpovědět 

Zdravím, Romane. Jak se daří, co je nového? Co R1? ;-)

Roman
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2008 21:11
Odpovědět 

To volkswagen:Hoj, daří se dobře, na svátky jsem zpět v ČR a 5.1. odlétám zasejc dodža:-).Jinak R1 spinká v garáži a čeká na sezonu, se už těšim:-) A co ty jak je?Koukám, že je to tu zasejc hódně hustý.

petrcibulka
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2008 11:13
Odpovědět 

Romane zdravím a přeji ti taky šťastné prožití svátků.
Na tyto stránky jsem zabrousil poprvé, ale tvůj příspěvek ve mě hluboce zasáhl. Je z něj cítit, že to co píšeš, opravdu myslíš vážně. Škoda, že takových lidí, kteří přemýšlejí stejně, není více. Vím z dlouholeté praxe u MP, že spousta lidí není tak špatná, jak se při prvotním rozhovoru projeví, ale jak píšeš, jsou pouze trochu zamindrákovaní. Takže se spoustou tzv. nepřátel MP dnes již vycházím naprosto korektně. K takovému negativistickému pohledu na vše nejvíc přispívají sdělovací prostředky a takovéto weby. Takže zde reaguji poprvé a naposledy. Vše podstatné již napsal Roman.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Pro 2008 10:40
Odpovědět 

Romane, co si budeme povidat.... Šestka odpočívá v garáži a já se chystám na sezónu, ale ono to s prckem nebude žádná hitparáda. Vidím to letos spíš na Prospeedy, asi začnu jezdit na Lausitzu :-)

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 09:12
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci