miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Pro Antimpa
Autor Zpráva
hern
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2008 21:07
Odpovědět 

Hej mukle Pepku alias Antimpe, poslouchej mě: Neschovávej se za počítačem doma, nebo v které díře jsi a pojď si to rozdat. Napiš místo a čas. Nebo jsi pokakaný strachy ?

Roman
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2008 21:16
Odpovědět 

hern:
pepíček machruje jen u klávesnice, odpovědi se nedočkáš.

antimp
Člen
# Zasláno: 27 Pro 2008 22:26
Odpovědět 

Milá hrmo, ty jsi 4%-ní, že si to chceš se mnou rozdávat? Pokud si vzpomínám, tak tu byl již jeden buzík, co si to chtěl rozdávat, takže si ho tady v diskuzi najdi a můžete si navzájem kontrolovat řitní otvory co hrdlo ráčí.
btw. Gumo zelená, tak co, už ti to taky nějaký stejně zelený úchyl udělal?

hern
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 02:00
Odpovědět 

Takže si pokakaný strachy ? No přiznej se ať si to tady všichni přečtou. Zadej místo a čas - přijedu kdekoliv. Nevymlouvej se na 4 procentní menšinu a postav se k tomu jako chlap a nebuď už konečně jenom polulaný chudáček u PC:

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 10:07
Odpovědět 

pepíčku, pepíčku...ty už nevíš kudy kam:-).Já si pamatuji, že tě "na férovku" zvali celkem čtyři (já, alik,hern,usama) ani jednomu z nás nemáš odvahu se postavit jako chlap.Mimochodem v těch podmínkách co sem byl bys ty se svojí fyzičkou a mentalitou mohl dělat akorát tak podržtašku.
Jinak ty zde často zmiňuješ psí výkaly a homosexuály, že by to byla tvá libůstka, když o tom tak často píšeš?

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 11:38
Odpovědět 

No pánové, asi by to chtělo něco jiného. Úchyl antimp je tu uspokojenej jenom proto, že na něj reagujeme, vždycky když tady najde nějakej vzkaz pro sebe, tak se udělá dřív, než napíše svojí tupou odpověď. Myslím, že ho vyléčí jenom to, že ho budeme zcela ignorovat a brát ho jako nulu, jakou je. Tím, že na něj nebudeme reagovat a brát ho, jako že tu není, tak to ho asi nasere nejvíc. Je ho třeba trochu politovat, protože je to na hlavu nemocnej chudák, kterýho nikdo nemá rád a proto minuta ticha za padlého bojovníka antipa. Jeho systém je jasnej, všude se chlubí a ukazuje jak nás zas vyprovokoval. Je zcela jasný, že je silnej jenom za počítačem, protože mu je jasné, že mu nikdo tu jeho žumpu rozbít nemůže i když jeho IP adresa je veřejná a podle ní by se dal za určitých podmínek dohledat i doma a pak mu naložit co proto, ale přeci se nesnížíme na jeho ubohou úroveň. Myslím, že za průser nám nestojí.

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 12:25
Odpovědět 

PANTER:
Máš pravdu, souhlas.

miluna
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 12:29
Odpovědět 

pro všechny zapálené bojovníky za MP - Nevím, opravdu nevím proč se všichni snažíte někoho vyzývat k osobnímu setkání. Jestli má někdo jiný názor na věc, tak je to snad jeho věc ne? Pokud vás to tolik trápí, můžete dotyčného ignorovat, anebo ho zasypat SKUTEČNÝMI argumenty. Ale vyzvat někoho k osobnímu setkání? Ubohé, jednou jsem takovou záležitost, kdy z internetové diskuse došlo k osobnímu setkání a souboji (naštěstí jen v paintballu) zažil, a.. resumé bylo tak nějak trapné. K žádnému rozuzlení nedošlo, oba odcházeli myslíc si to stejné jako předtím. Nechci nikoho podceňovat ale nezdá se mi, že by MP byla nějakým klubem rváčů, kdy se snaží každý komu dojdou argumenty protivníka fyzicky napadnout. Sami asi dobře víte, jak ošidné to může pro oba být, že stačí blbě upadnout, křáp lebka v prdeli a neštěstí do konce života, podotýkám pro oba zúčastněné, je tady. To jen můj názor, na danou věc. Nemám osobně s MP žádné dobré zkušenosti ale to mne přeci neopravňuje k tomu, abych každého kašpara v černé uniformě přetáhl klackem. Tady nebo osobně řeknu - napíšu co si myslím a za tím si stojím, hotovo alespoň pro mne.

PANTER
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 15:02
Odpovědět 

miluna
Je jasné, že nás nemáš moc v lásce, to je absolutně v pořádku, ale kašpara v černé uniformě sis mohl odpustit. Jinak máš v podstatě pravdu.

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 16:43
Odpovědět 

miluna:
V podstatě máte pravdu, jen jak napsal PANTER ti kašpaři tam být nemuseli, je to asi podobné pokud bych napsal, že když sem byl strážník tak sem taky neměl přestupce rád, ale ty dementy co neumějí parkovat a jezdit sem taky nemlátil....chápete?
Nicméně bych řekl, že osobní konfrontace já vs. pepíček by byla jednoznačná:-).

miluna
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 17:25
Odpovědět 

Romane, já jsem psal a za tím si stojím ,,pro oba,, . Nejde jen o to, jaké má člověk fyzické předpoklady. Někoho zbít, není problém ale někoho zbít tak aby z toho nebyly nějaké problémy, to už je umění. Věř mi, že jsem kolikrát v návalu vzteku svíral pěst, anebo sahal za pásek pro pana G ale pak jsem ho raději nechal schovaného. Bejt pár vteřin silnější a potom strávit nějakou dobu ve vazbě, ne díky, za to mi ta moje pravda nestojí. Stojím usmívám se a myslím si své, kdybych chtěl, tak se tady budeš plazit po zemi, no ale já na tebe... Ber to jen jako radu do života, nic víc a vůbec to nesouvisí s těmito stránkami. Tady na sebe jen lidi štěkají přes klávesnici a monitor, je to jen taková výměna názorů bez důsledků.

Roman
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 18:36
Odpovědět 

miluna:
pravda, ale někdy je potřeba dát dotyčnému pocítit sílu pěstí...

straznikMP
Člen
# Zasláno: 28 Pro 2008 18:42
Odpovědět 

Tak miluno mile jsi mě překvapil. To co píšeš dnes zní velice rozumně..... Já bych byl taky pro - absolutně ignorovat.......i když, je to někdy opravdu těžký...

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 07:13
Odpovědět 

miluna
Vaše,povětšinou vcelku rozumné názory,např: "Bejt pár vteřin silnější a potom strávit nějakou dobu ve vazbě, ne díky, za to mi ta moje pravda nestojí. Stojím usmívám se a myslím si své" se jak shodují s HARDCORE SELF-DEFENSE ?

miluna
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 13:20
Odpovědět 

e poliš - no to je přeci strašně jednoduché, když jde o ,,h...o,, například o jiný názor a jeho vnucování, je podle mne na výši ten, který to podobným způsobem přezírá. Pokud ale někdo napadne mne, nebo mou rodinu fyzicky, snaží se mi něco ukrást nebo zničit, je mi líto ale budu se bránit za všech sil a všemi prostředky. To nijak neodporuje názoru, že nějaké rozepře z internetové diskuze, je krajně nevhodné řešit nějakou bitkou, neb z toho mohou mít s vysokou pravděpodobností problém všichni zúčastnění a efektivita přesvědčení o vlastním názoru jest nulová. Daleko rozumější je snad vyložit argumenty na stůl a s nimi zasypat protistranu tak, že uzná mou pravdu, no ne?

e policeman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 14:14
Odpovědět 

miuš - Já se s Vámi nepřu.Jen jsem se lušně zeptal.Díky za odpověď.V podstatě s Vámi nemohu než souhlasit.

Roman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 16:10
Odpovědět 

miluna:
jde o to, že slušné argumenty a slušná diskuze na pepíčka zkrátka neplatí.Každý je u něj zřízenec,poskok, slouha,fízl,guma.Ale nikomu z mého okolí (ať bývalých kolegů-strážníků,kamarádů od PČR, či současných z AČR) pepek-antimp nesahá podle mého názoru ani po paty.Navíc já tu jednou pepíčka zval ne na bitku, ale na férový zápas, aby přijel k nám do oddílu, říci před všemi jaký nízor má na MP,PČR,AČR a pak, že si stoupnem na žíněnku a tam mi může ukázat jaký je to silák.Nebyla by to tudíž klasická rvačka, ale spravedlivý a čestný zápas.Jenže on se zkrátka bojí.Všem je jistě jasné proč.Nechápu jak kupříkladu z takovéhoto zápasu by mohl být problém pro mě?
Chápete jak to myslím?:-).S Vámi se též asi nikdy v ničem podstatném neshodnu, ale dá se s Vámi v mnohém diskutovat, volkswagen též není žádný fanda MP nebo AČR, ale též se s ním dá rozumně diskutovat, pepíček je ale jinej, je to taková lama.

miluna
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 17:44
Odpovědět 

Romane - já si netroufám posoudit komu kam antip sahá, jestli je lepší nebo horší než někdo jiný. To jsou dle mého velice subjektivní hodnoty. Pokud je vám jeho slovník cizí, nevšímejte si ho a je to. Mě nevadí a beru to jako takové zpestření, mnohdy nudné debaty. Na druhou stranu např. pán s nickem usama také nepůsobí svým psaným projevem zrovna jako univerzitní profesor. Mne jste tuším také vyzýval k jakémusi ,,zápasu,, ne děkuji, já si nic dokazovat nemusím a věřím že jste v něm jistě lepší, zrovna tak jako já jsem lepší v něčem jiném. Věřte, že vše má svůj vývoj a spousta diskutujících by se nakonec celkem rozumně společně domluvila. Spousta příslušníků se zde poplácává po ramenou jak jsou dobří a co a jak se u nich dělá. Možná ano. V našem městě, například MP vždy měřila výhradně před cedulí konec obce, jinde jsem je neviděl a přínos pro bezpečnost či obecní kasu je naprosto neoddiskutovatelná. O problémech při parkování kdy parzekuuje mne a naši rodinu tam, kde jiného blahosklonně přehlédne už jsem psal jinde. Co si tedy o nich mám myslet? Že jsou to chrabří bojovníci za právo a spravedlnost? Pro mne jsou to darmožrouti zneužívající svého postavení, nic víc. Nebojím se to komukoliv z nich říct do očí a několikrát jsem to již udělal, mám tudíž nálepku - problémový člověk. Jen to vyslovím slušně, nebudu na nikoho řvát a nadávat. Tak myslím, mají má slova mnohem větší váhu. Zároveń má každý z nich šanci mne přesvědčit o opaku, bohužel se tak ještě nestalo.

straznikMP
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 19:01
Odpovědět 

Dobře miluno to chápu. A zajímal jste se někdy kolika lidem MP u vás pomohla ????

Roman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 19:23
Odpovědět 

miluna:
Asi máte v "jádru pudla" pravdu s tím zápasem, já se za to nestydím, že moje muskulatura a výcvik jsou výsledkem mnohaleté dřiny a nezastírám ani fakt, že se lépe naučím novou techniku, páku, úder, kop než-li nějaký zákon, prostě jsem dostal do "vínku" lepší fyzické vybavení, odmaturoval sem s odřenýma ušima a na VOŠce sem to tenkrát už po necelém roku raději vzdal.Ale na druhou stranu letošní "mise" mě přesvědčila o tom, že dokážu věci..přežít situace, které by mnohým nahnaly pěkný vítr, oproti mému příjemnému pocitu...bojovat.
A to s vaší MP, no a co takhle si stěžovat na jejich postup starostovi, zkoušel jste to?No pokud se nepletu v souvislosti s platností nového zákona 553/91 Sb. od roku 2009 bude mít MV ČR poněkud větší pravomoce k jednotlivým strážníkům respektive obecním policiím, zkuste si pak na ně stěžovat prostřednictvím příslušného odboru MV ČR.Myslím, že starosttu Vašeho města přestane pak bavit cokoliv zametat pod koberec a konečně začne stížnosti řešit respektive objektivně posuzovat.
No a k tomu měření, popravdě řečeno, já osobně bych se styděl měřit na odjezdu/příjezdu do města, ale popravdě řečeno i "za cedulí" platí "zákon" tedy ta 50 tka.Teď se mi vybavila jedna diskuze kde někdo právě kritizoval přístup strážníků k měření resp. k situaci měření za cedulí a někdo mu tam odepsal, že za cedulí platí zákon stejně..a že poukazovat na to, že za cedulí se měřit nemá je asi to samé, jako by se někdo rozčiloval, že v sámošce ukradl jen dva rohlíky a že to nic není...že je to přestupek jako přestupek, rozumíte kam tím mířím?
Nicméně jak sem již napsal já osobně bych si tam nikdy nestoupl a v místě mého bývalého působiště u obecní policie by mě velitel vyklepal z trenek, nemluvě tom, že paní starostka by mě pak vyklepala podruhé:-)

Roman
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 19:27
Odpovědět 

miluno a pokud se Vám nelíbí styl psaní a vyjadřování u usamy, poradím Vám to samé, co vy jste poradil mně vůči pepíčkovi:-).
Ale velmi mile jste mě překvapil s tou věcnou diskuzí, díky.

miluna
Člen
# Zasláno: 29 Pro 2008 19:34
Odpovědět 

Ale ano, ptal jsem se známých a tak různě okolo, bohužel jsem se nesetkal s nikým kdo by měl nějakou pozitivní zkušenost. To ale samozřejmě neznamená vůbec nic, neboť někde někomu jistě pomohla, jen ty lidi prostě neznám, asi, doufám, snad. No objektivně řečeno už se tolik nekradou autorádia, máme v ulici kameru. ALE naprosto stejný výsledek jsem zaznamenal , když měla státní nového nekompromisního velitele. Hoši najednou nebyli na ,,výjezdu,, ale v ulicích a protože dostali nařízeno stát tady a tady a jezdit tudy a tudy, měli najednou přehled kde se co šustlo a žigulíka s mosteckou spzkou odchytili hned jak vjel do města a indiánům to vysvětlili že se tam už neobjevili. Bohužel, ten čas už je pryč a jejich práci supluje ta naše směska podivných individuí s poměrně značnými pravomocemi, no a podle toho to také vypadá. Věřte, radost že to tady musím takhle napsat, mi to moc nedělá.

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2008 19:57
Odpovědět 

miluna
1. S tím měřením těsně za cedulí "OBEC" můžete mít pravdu.Třeba se u Vás opravdu takto měří.Nicméně i "u nás" jsem i já byl opakovaně osočen,že měříme "za cedulí" a není to pravda!Ano,služební vozidlo MP a u něj dva strážníci.5idiči přijíždějící do města zpomalí a jedou tak jak se má.Ale nikdo neměří.Jen si to řidiči myslí.Špatné?Myslím,že naopak.Preventovní efekt.A postačí půlhodinka mezi kontrolními body.A tím se dostávám k bodu....
2. Kontrolní body jsou místa ve městě,různě problémová nebo riziková,kde se provádějí častější kontroly než jinde.Za směnu jich je několik a jsou v různý den různě navzájem "proházená", aby si to nějaký lump nemohl vyčíhnout.Taky,alespoň dle mého, dobrá věc.
A včil mudruj.
Podle mne je největší problém,že každý pes jiná ves anebo co město / obec to mnohdy diametrálně odlišná Městská policie co se kvality a přístupu týče.
Toliko moje argumenty a teď do mně. :-)
Hezký den a zítra tou správnou nohou do nového roku !

miluna
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2008 21:13
Odpovědět 

já na usámu, víte co :-) starostovi jsem samozřejmě psal a ... ani neodpověděl, dobytek. S měřením zásadní problém nemám a pokud se u nás měří, tak to samozřejmě vidím, protože mají ramer na trojnožce a ne bradavici na autě. Pokud jdou ale ožralí z hospody po zavíračce, což je celkem pravidelně v pátek a hodinku nám řvou pod okny, močí a občas přeperou i nějakou popelnici nebo značku, kluci jako na potvoru zrovna kontrolují automaty na kávu na benzíce či co.

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Pro 2008 22:56
Odpovědět 

miluna
co mám společného s usámou?

miluna
Člen
# Zasláno: 31 Pro 2008 00:13
Odpovědět 

ale vy nic, není to odpověď konkrétně vám ale současně i Romanovi. Bohužel se ty příspěvky předtím nějak neseřadily korektně, tak to možná nedává úplně smysl.

e policeman
Člen
# Zasláno: 31 Pro 2008 14:40
Odpovědět 

miluna
aha.no tak to potom jo.

PANTER
Člen
# Zasláno: 2 Led 2009 13:28
Odpovědět 

antimp
Můžež mi prosím vysvětlit co je hrmo, nějak jsem nepochytil význam. Gumo zelená to je asi výraz pro vojáky z povolání, že? hihihihihihi

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 09:06
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci