miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Psychotesty
Autor Zpráva
Luke88
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2009 10:41
Odpovědět 

Dobrý den, na tomto foru jsem se dočetl, že psychotesty k MP jsou stejné jako k PČR a na jiném zas, že testy k měšťákům jsou značně jednodušší, proto prosím někoho kdo o tom přece jenom něco ví aby to aspoň pro mě uvedl na pravou míru děkuji.

krisotek
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2009 18:54
Odpovědět 

Luke88
Už jsou stejný všude po celé republice jak k PČR , tak i u MP.
Mám kámoše a dělá psycholga u PČR a chodí k němu i MP na testy a říká, že si to jednotlivá MP hlídají s těmi testy. K tomu musí mít uchazeč maturitu, takže rozdíl mezi MP a PČR již není, možná v platech. Prý MP má větší peníze než PČR. Ale klidně se Ti na to mohu zeptat kámoše.

tix0575
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2009 21:30
Odpovědět 

Luke88: z.č. 553/91 hovoří jen v§ 4c o zdravotní způsobilosti
(1) Zdravotní způsobilost posuzuje lékař závodní preventivní péče.
(2) Ministerstvo v dohodě s Ministerstvem zdravotnictví stanoví vyhláškou seznam tělesných a duševních vad, nemocí nebo stavů, které vylučují zdravotní způsobilost uchazeče o zaměstnání strážníka, čekatele nebo strážníka pro výkon zaměstnání, obsah a termíny lékařských vyšetření a dobu platnosti posudku o zdravotní způsobilosti.

Je tedy na každé MP jaký zvolí rozsah lékařského doporučení zda je uchazeč schopen služby. Já jsem psychotesty např. nedělal žádné ;)) a co se týká platu, tak je zase podle místa výkonu a štědrosti obce. MP se řídí zákoníkem práce a tedy platovými předpisy pro státní sféru, policie zase služebním zákonem a mzdovými předpisy. Proti PČR mám asi o 1/3 menší plat.

Luke88
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2009 09:21
Odpovědět 

Díky:) Příští týden totiž dělám psychotesty k MP, jelikož k PČR už u nás půl roku nenabírají.. Tak jsem chtěl být co nejvíc v obraze jak to s těma testama ke strážníkům vlastně je, protože jsem zatím věděl jen co je na psychotestech k PČR, tak jen doufám, že nebudu muset kreslit třeba strom:) Kdybyste někdo měly ještě nějáké rady byl bych rád.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 14 Kvě 2009 17:07 - Změnil/a: volkswagen
Odpovědět 

Rorscharchův test nemá správné odpovědi a žen tu moc nediskutuje ;-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 14 Kvě 2009 17:37
Odpovědět 

volkswagen: pletete si Kochův Baum Test s obrázky od Rorschacha kolego.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2009 08:07
Odpovědět 

Kde píšu, že kreslení stromu souvisí s Rorschachem?

Citizen X
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2009 18:28
Odpovědět 

V JČ kraji dělají všichni stejné psychotesty u krajského psychologa - k MP i k PČR.

Luke88
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2009 10:13
Odpovědět 

A jak to tedy je při přestupu městského strážníka k PČR? Musí dělat znovu ty stejné psychotesty?

Citizen X
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2009 18:18
Odpovědět 

Ano, strážník si projde celým výběrovým řízením pěkně znovu.

Luke88
Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2009 11:33
Odpovědět 

A nevíte náhodou jestli se nějak jmenuje i test s postavičkama? Nebo popřípadě jestli by ty postavičky měly mít nějáký výrazné rysy. Díky za odpovědi

jarda
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2009 08:33
Odpovědět 

Jsou stejné a ať u PČR, tak u MP jsou jen alibismus státu. Jsou jen k tomu, aby stát mohl říct, že udělal něco proto, že dotyčný policista, strážník je psychocky způsobilý. Ale to, že neudělá průšvih, psychotesty nezaručí.

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 08:58
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři plus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás bulletin board script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci