miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Pohovor k MP
Autor Zpráva
Natalie
Člen
# Zasláno: 9 Čen 2009 23:31
Odpovědět 

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda máte někdo zkušenosti s pohovory k MP a jakou zhruba mají váhu pro přijetí ? Testy už mám hotové tak jen ten pohovor, tak kdybyste náhodou někdo věděli na co se tam zhruba budou ptát napiště. Děkuji

jarda
Člen
# Zasláno: 12 Čen 2009 08:10
Odpovědět 

Holka, obávám se, že jsi si nevybrala ty zprávné dveře pro rady.
Pozdravuj do Plzně
Zeptej se spíše na Seznamu na foru Městská policie (o,
Tady nic o té práci a personální problematice nic nevědí.
Zde umí jen kritizovat něco, o čem nic neví (o,

Doktor_Z
Člen
# Zasláno: 29 Čec 2009 18:23
Odpovědět 

to natalie:

Jestli máš hotové fyzické testy, psycho testy a zdravotní prohlídku, tak povovor na personálním je pouze formalita, kde jim dodáš jenom požadované tiskopisy.

usama
Člen
# Zasláno: 29 Čec 2009 23:03
Odpovědět 

Pohovor je u každé MP diametrálně jiný... někde z toho dělají bůhví co, někde vezmou každýho kdo má ruce a nohy a někde je to fakt pohovor na profesionální úrovni. Záleží na profesionalitě výběrové komise a samozřejmě na jejich požadavcích.
Slyšel jsem, jak někde na severu založili městskou policii a každý uchazeč byl na pohovoru před komisí, kde seděli krajský ředitel Policie ČR, místostarosta pověřený řízením (sám bývalý dlouholetý policista), ředitel městské policie ze sousedního města, ředitel té městské policie (taky expolicista) a nějaký člověk, který znal lidi, policejní správu a zákony a dával hodně záludné otázky ze znalosti zákonů apod. Nakonec dělali výběrové řízení asi 3x a vzali asi ty nejvhodnější uchazeče...
Kluci mají prý 8. třídy a vyšší platy než v sousedních městech. Podle mého tedy fungují jak fretky.

Doktor_Z
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2009 10:54
Odpovědět 

to usama

souhlasím , já jsem vycházel z osobní zkušenosti v praze a tam je pohovor na personálním opravdu jenom formalita, při které se zkontroluje, jestli máš v pořádku všechny papíry( výpis z rejstříku, maturitní vysvědčení atd.) + nějaké fotky :-))

tix0575
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2009 11:32
Odpovědět 

usama: a teď mi řekni, nač takové prověřování je dobré!! Jak může obyč. člověk správně odpovídat na záludné otázky z práva, když je někdy nedokáží správně kvalifikovat ani současní vedoucí OOP? Od čeho jsou pak výcviková školení?? Chápal bych to, kdyby město chtělo ušetřit za výcvik!!! Pak stačí zlanařit obyč obvoďáky z PČR a máš to:) jenže to by je asi krajský ředitel PČR nepochválil :P Navíc si nemyslím ani to, že zrovna on by byl tím nejlepším garantem k výběru těch správných lidí...sloužil jsem pod ním :(

Doktor: nic neurčuje obci jak má postupovat při výběru, takže si to musíš zjistit na konkrétním městě. Přiznám se, že jako bývalý policista jsem měl určitou výhodu před ostatními uchazeči...

Podle mne jsou nejdůležitější psychotesty, dobrý zdravotní stav a slušná fyzička.

Doktor_Z
Člen
# Zasláno: 30 Čec 2009 12:41
Odpovědět 

tix: to je právě to o čem mluvím, když jsem dělal pohovory k MP já tak se na mě tvářili taky podstatně příjeměji jako na bývalého vojáka, než na ostatní, ale možná to bylo moje zdání. :-)

Souhlasím že nejdůležitější jsou psychotesty a zdravotní. Fyzička je taky důležitá, ale dá se hodně věcí natrénovat, ale svoji psychiku, či zdravotní stav ovlivníš blbě :-)

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 08:55
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je čtyři plus pět?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community script miniBB™ © 2001-2020, Strážníci