miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Zastavit, nezastavit ??
Autor Zpráva
hern
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2009 10:49
Odpovědět 


Nezastavil. Poslechl Pepkovy rady.

http://www.novinky.cz/krimi/174386-nehodu-na-krome rizsku-neprezili-tri-mladi-lide-ujizdeli-strazniku m.html

Roman
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2009 11:04
Odpovědět 


Tohle co se stalo, je velká tragédie.Nejvíce je mi líto těch pozůstalých.Kdo ví, co se v tom autě dělo.Třebas jeho spolujezdkyně a spolujezdci chtěli, aby zastavil a ten "vrah" se prostě chtěl vytáhnout.Kdo ví?Ať to bylo jak to bylo, je pozdě.Tři nevinní lidé zemřeli....myslím, že tohle není potřeba dále komentovat.
Těm lidem život již nikdo nevrátí.
jasné ale je, že ten řidič zastavit měl.To je jasné.Nicméně i strážníkům se o tom asi bude dlouho zdát.....

antimp
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2009 15:43
Odpovědět 


Milá hrmo, má snad obecní darmošlap nějaké právo někoho zastavovat mimo katastr své domovské či smluvní obce? Ať si ten obecní darmožrout sáhne hodně hluboko do svědomí. Měl si ho raději honit sám (tak jak to dělá běžně) než by jednoznačně porušoval zákon a někoho honil mimo katastr obce. To je tím, že kdejaký poskok je na mentální úrovni chovance z Bohnic a chce se ukázat, jak bude honit "zločince a teroristy". Kdyby raději zametal chodník, a sbíral psí výkaly, tak udělá pro Holešov mnohem záslužnější činnost. On snad obecní poskok má právo provádět nějakou běžnou kontrolu .........."Havárii předcházelo nezastavení vozidla na výzvu strážníků Městské policie Holešov, kteří chtěli provést kontrolu.........."??

Roman
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2009 16:25
Odpovědět 


Zde byl brak.

~CENSORED~

wocn
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2009 20:20
Odpovědět 


Pepíčku, resp. antimp a samozřejmě i admine, opravdu nastal čas, že by jste si měli sáhnout do svědomí přdedevším VY, co je a co už není ve vašem morálním zájmu přímo nebo nepřímo podporovat. A to vám říkám i přesto, že předpokládám, že tu začnete sypat hromadu pohádek kdo na co měl a neměl právo.

~CENSORED~

wocn
Člen
# Zasláno: 24 Čec 2009 20:12
Odpovědět 


http://www.novinky.cz/krimi/174651-za-tragickou-ha varii-u-rymic-muze-opily-ridic-tvrdi-policie.html ....... Tady máme pokračování celého příběhu /to jen malinké doplnění pro pepíčka-nuzáčka/. A pro tebe Admine, pokud se ti na tomto webu zdá oslovení "nuzáček" jako silná káva a důvod k cenzuře, tak potom by si tvůj veliký virtuální kámoš antimp zde nemohl ani šktrnout. Ale co, alespoň všichni vidí "odkud vítr vane".

Roman
Člen
# Zasláno: 24 Čec 2009 21:31
Odpovědět 


pro pepka:ty šmejde, až budeš příště někoho obviňovat bez důkazů tak se vzpamatuj:
Strážníci uviděli záblesk a vyjeli k hořícímu vozu

Strážníci totiž na kamerách zjistili, že osádka vozu rozbíjí v centru Holešova lahve. Dotyční pak nasedli do automobilu a ujížděli z města. Na výzvu hlídky nereagovali, řidič naopak přidal plyn a jel směrem na Rymice.

Strážníci vozidlo se svým slabším vozem dále nepronásledovali, ale po chvíli uviděli záblesk a vyrazili k hořícímu automobilu. Řidič Renaultu ve vysoké rychlosti nezvládl průjezd mírnou zatáčkou a po více než třicetimetrovém smyku havaroval mimo vozovku.

Auto bočně narazilo do pomníku obětem druhé světové války a převrátilo se na střechu. Jedna z dívek zemřela na místě, o život dalších dvou pasažérů bojovali záchranáři marně.

Takže pepku myslím, že nebyla prováděna běžná kontrola ty chcípáku zbabělej.

hern
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2009 02:06
Odpovědět 


Jožine, Pepíku, co ty na to ? :)))))))

wocn
Člen
# Zasláno: 25 Čec 2009 07:41
Odpovědět 


Pepíček už si stranu vybral, takže pánové, kdo další z téhle povedené partičky provozující tento web, ukáže svoji pravou tvář, resp. totální neúctu k právu a k zákonům. A to teď nemám na mysli zákon o MP, PČR, ale obeně právo bezúhonných občanů na to, aby je někdo nesmázl ze silnice se dvěma promile v krvi, na to, aby když kohokoliv nezkušennou dceru náhodou na diskotéce nějakej opilec přesvědčí, aby s ním sedla do auta, tak aby se mu vrátila domů......./myslím že nemusím pokračovat/. ..... Od toho tu PČR a MP je a mají celkem dost zákonných prostředků tyto lidi eliminovat.

~CENSORED~

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 08:57
Odpovědět 


تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj
 

Pohání nás free forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci