miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Konec Řehoře a jeho MPLB?
. 1 . 2 . >>
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 27 Říj 2010 12:53 - Změnil/a: Admin
Odpovědět 

http://zpravy.idnes.cz/strazniky-stihaji-za-tvrde- zatceni-ridice-ujizdel-pry-200-km-h-v-protismeru-1 53-/krimi.asp?c=A101026_1472765_pardubice-zpravy_k lu

petrpetr
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2010 14:08
Odpovědět 

Tak tam to byla jen otázka času, kdy na něco takového dojedou.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 09:21
Odpovědět 

Nojo, kovbojové si nabili hubu... dobře jim tak :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 09:28
Odpovědět 

VW: nesuď dne před večerem :) V této kauze je divné, že oznámení přišlo až víc jak půl roku po události, podal jej příbuzný a policie asi s prověřováním si nedala ani moc práce. Tím neříkám, že jsem zastáncem stejných metod, jen poukazuji na okolnosti...počkáme si na soudní rozhodnutí.. ;)

miccap
Člen
# Zasláno: 29 Říj 2010 13:22
Odpovědět 

co je na tom divného, že oznámení podali příbuzní? z jakého titulu tvrdíš, že policie si s prověřováním nedala moc práce?

tix0575
Člen
# Zasláno: 30 Říj 2010 07:36
Odpovědět 

miccap pokud jsi sledoval TV zprávy, tak tam zaznělo: ... PČR sdělila obvinění strážníkům ale dosud neprošetřovala zákroky MP ...trochu divné sdělení...ale je fakt,žr pro redaktory hodinky a holinky mohou být to samé

miccap
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2010 22:57
Odpovědět 

tixi, nesmíš věřit všemu, co řeknou v televizi :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 3 Lis 2010 08:43
Odpovědět 

miccap: :D jasně.To jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, když po demonstraci v září napsali jak dav demoloval vnitro :)

miccap
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2010 08:48
Odpovědět 

no to že jsi byl mezi nimi pro tebe není zrovna dobrá vizitka. stávkovat za vyšší palty, to by Vám šlo, proč taky nestávkujete za možnost dělat 12 hod deně, tak jak je to v soukromé sféře běžný?

vinoteque
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2010 13:33
Odpovědět 

miccap
já myslela že chtěli aby zůstali stejné a né že chtějí navýšit mzdu...... nebo že by mi něco uniklo?

antimp
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2010 13:47 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Koukám, obecní šlápoto, že ti čeština moc nejde. No, u tebe se ani není čemu divit.

vinoteque
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2010 14:42
Odpovědět 

a já pořád koukám že ti ještě nezablokovali účet.......

tix0575
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2010 14:50
Odpovědět 

miccap: možná ti uniklo už i jen ten rozdíl mezi stávkou a demonstrací... :D pro tebe asi jsou hodinky i holinky to samé, když oboje se natahuje :P

miccap
Člen
# Zasláno: 4 Lis 2010 23:06 - Změnil/a: miccap
Odpovědět 

slovíčkaření je super zábava, co? já myslím, že sice každej soudnej člověk pochopí, co jsem chtěl svým nadsazeným příspěvkem vyjádřit, ale místo rozumnýho argumentu jsem dostal irelevantní odpověď, že se nestávkovalo, ale demonstrovalo, ale to nic na podstatě mé myšlenky nemění.
v sokromé sféře platy a mzdy také klesly (a často o ve větší míře než chce vláda prosadit ve státní sféře), a demostruje někdo? když nejsou díky oslabené ekonomice výkony, nejsou ani provozní zisky, a tím pádem ani daňové výnosy, které by umožnovaly bez nárůstu deficitu veřejných financí, udržet úroveň platů ve státní sféře na stejné úrovni jako v období ekonomického růstu, ale to Vám je zřejmě putna nebo spíš nad možnosti chápání?
Navíc platy u obecní policie nejsou mandatorním výdajem ze státního rozpočtu, ale jsou zátěží rozpočtu měst a obcí, takže se Vás v podstatě ona demonstrace prakticky ani netýkala, protože zamýšlená reforma veřejných financí nemá za cíl omezení rozpočtu měst a obcí, ale týká se snížení mandatorních výdajů a neprohlubování deficitu státního rozpočtu.

tix0575
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2010 08:50
Odpovědět 

miccap: jako bývalého příslušníka PČR se mě to dotýká nejen finančně, ale taky kolegiálně. Mimochodem by jsi se nejdřív měl zajímat v jakých podmínkách ti kluci dneska slouží a pak soudit. Viz http://www.lidovky.cz/hradecky-sef-policie-setril- na-teple-vode-sam-si-odnesl-premii-250-tisic-1kp-/ ln_domov.asp?c=A101031_204822_ln_domov_tsh To, že nejsou ve státní kase peníze mohou ta skvělá výběrová řízení - předražené dálnice a jiné stavby, nákupy materiálů - gripeny, pandury u AČR, Langerovy recepce a nápisy Pomáhat a chránit a jiné hovadiny za miliardy...Demonstrovalo se, aby bylyi slušné pracovní podmínky st. zaměstnanců, nepohřbívala se vědomě PČR - zrušení speciálních odborů, finanční policie, cizinecká policie atd. Nemohu za to, že to media prezentovala jako divoké drancování MV a touhu přidat na platech...není to tak a jen hlupák se jimi nechá masírovat. Každý si myslí jaká je to ulejvárna u PČR, ale že dělají měsíc zadarmo ( 150 hod ze zákona) a vedení s nimi vymetá jak může a pak si sami nasypu do korýtek, to už není tak zajímavé čtení v novinách. Proč jsi nešel o povodních říci těm klukům z MP, PČR, AČR, IZS, že nemají demonstrovat, že se mají skvěle i když jsou po krk ve sračkách?

tix0575
Člen
# Zasláno: 27 Srp 2011 07:57
Odpovědět 

jen tak pro úplnost: v poslední kauze, kdy byli strážníci MP Bohdaneč obviněni a stáli u soudu, tak soud vynesl osvobozující rozsudek a strážníci se tedy ničeho protizákonného NEDOPUSTILI!

usama
Člen
# Zasláno: 2 Zář 2011 14:49
Odpovědět 

jen tak pro úplnost: v poslední kauze, kdy byli strážníci MP Bohdaneč obviněni a stáli u soudu, tak soud vynesl osvobozující rozsudek a strážníci se tedy ničeho protizákonného NEDOPUSTILI!

antimp a volkswagen mlčí :-))))

LeeuW
Člen
# Zasláno: 29 Zář 2011 12:33
Odpovědět 

URL

e policeman
Člen
# Zasláno: 1 Říj 2011 18:13
Odpovědět 

volkswagen
..."dobře jim tak :-)"...
To myslíš vážně?Pokud ano, jsi fakt,sorry, blbec.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 2 Říj 2011 11:25
Odpovědět 

Sice moc nechápu vaše rozhořčení, ale vážně to myslím. A jestli nevíte které datum předchází kterému, tak byste se měl možná vrátit do škamen :-)

Admin
Administrátor
# Zasláno: 14 Zář 2012 15:54
Odpovědět 

http://pardubice.idnes.cz/soud-otocil-dva-bohdanec ti-straznici-dostali-za-brutalitu-podminky-11e-/pa rdubice-zpravy.aspx?c=A120913_175637_pardubice-zpr avy_mt

pan_x
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2012 17:45
Odpovědět 

Až se samo nabízí ono známé pořekadlo "na každou svini se vaří voda".

e policeman
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2012 19:45
Odpovědět 

pan_x
Musim souhlasit.I ridici,co radi"vyjeb@vaji"jednou potkaji sveho reznika :-) aneb na kazdeho dojde.

pan_x
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2012 23:21
Odpovědět 

e policemane, co si představujete pod pojmem "vyjeb@vaji" v souvislosti s řidiči?

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 17 Zář 2012 17:44
Odpovědět 

pan_x - ja si typnu. Pro nej to treba znamena ze: kdyz je fizlovska kamera natoci, jak jedou prez 20 let nepouzivany prejezd od vlecky o 10 km vice neudaji se , kdyz se obecni opicka snazi ziskat pro sebe nejake banany, nebo kdyz obecni darmoslap nasadi botu, ze nenapraskaji sve blizke, kteri za parkovne nezaplatili dost, protoze predpokladali ze treba na urade vyridi vec rychleji, nebo mysli chovani tech, kteri nevybavili svoje vozidlo novou lekarnickou, ktera ma mit oproti te predchozi jeste navic kapesnik a tim samozrejme ohrozili spousty lidi na zivotech... a podobne.

e policemane, trefil jsem se vid ;)

e policeman
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2012 15:25
Odpovědět 

PetrVesely
Krome te lekarnicky jsi to trefil presne!!MP nema opravneni kontrolovat povinnou vybavu,to bys mel vedet...

PV zacinam si byt jisty,ze nemas vsech pet pohromade...Promin,jen muj nazor..

e policeman
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2012 15:30
Odpovědět 

pan_x
Nebudu se rozepisovat,ale snad postaci,kdyz konstatuji,ze jednim z "vyjeb@vacu" je zcela zrejme prave pan PV..
A vice nemam,co bych dodal a vyuzivam prava nevypovidat :-)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 18 Zář 2012 18:21
Odpovědět 

Jsem rad kluci, ze jste na ferovku priznali, ze uzivani prava dane zakladni listinou prav obcanu vam pripada jako vyjebavani...

pan_x
Člen
# Zasláno: 19 Zář 2012 23:44
Odpovědět 

e policemane, já pana Petra Veselého neznám, tudíž nejsem s to na základě odkazu na jeho osobu vytvořit si představu, co považujete ze strany řidičů za "vyjeb@vaní". Zopakuji tedy dotaz - co si představujete pod pojmem "vyjeb@vaji" v souvislosti s řidiči? S ohledem na vaši profesi byste měl být schopen obhájit si svůj názor. V opačném případě lze vaše příspěvky považovat za plané výkřiky do tmy a vás za člověka, který plácá a plácá, ale má-li svá slova a svá tvrzení obhájit, není toho schopen. Což všek není příliš lichotivý obrázek osoby, jež má dohlížet a vynucovat dodržování zákonů.

Admin
Administrátor
# Zasláno: 21 Zář 2012 10:21
Odpovědět 

http://zpravy.idnes.cz/velitel-strazniku-v-bohdanc i-ceka-na-rozsudek-fon-/krimi.aspx?c=A120920_09155 3_pardubice-zpravy_jah

. 1 . 2 . >>
Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás discussion forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci