miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Přihlášení k MP Praha - cvik s gymnastickou tyčí
Autor Zpráva
rosenstolz
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2010 04:14
Odpovědět 

ahojky,
Chtěla bych se přihlásit k městské policii, akorát nechápu dle popisu ten cvik s gymnastickou tyčí...našel by se někdo, kdo by byl ochoten mi pomoct? prosím a dík v jednom.-)

ještě jsem zapomněla napsat, že v Praze.-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2010 08:35
Odpovědět 

Tak to je v pořádku, tím, že to nechápete jste se kvalifikovala minimálně jako velitelka :-)

miccap
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2010 10:35
Odpovědět 

Ten cvik s tyčí nejspíš spočívá v uštědření si pořádné rány do hlavy, což následně značně zvýší předpoklad pro přijetí :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2010 11:45
Odpovědět 

Popis:
Ze stoje mírně rozkročeného, tyč držíme v šíři ramen vzadu za tělem - překročíme tyč levou a pak pravou - plynule přejdeme sedem do lehu na zádech se skrčenýma nohama - provlečeme obě nohy nad tyč a sedem se opět dostaneme do stoje mírně rozkročeného . Tuto cvičební sestavu provedeme 5x, co nejrychleji a bez přerušení.

K testu potřebujeme gymnastickou tyč asi 1 m dlouhou, stopky nebo hodinky měřící sekundy.

Nehledej v tom nic složitého :) Dej si tyč (nejlépe o průměru násady od koštěte, délka 1 m) za záda a drž ji oběma rukama na koncích volně za tělem. Pak pozadu ji překroč jednou nohou a pak druhou tak, že ji budeš mít před sebou. Pak si sedneš a lehneš si na záda a když jsi v tom lehu, tak provlékneš opět nohy mezi rukama v kterých máš stále tyč a postavíš se do výchozího postoje. Celé to opakuješ 5x a podle dosaženého času dostaneš body. Pokud tyč pustíš, tak se cvik anuluje a začínáš znovu.Musíš to dělat plynule a využívat pohybu těla. Je to test koordinace. Doporučuji to dělat v lehkém sportovním úboru a bos na žíněnce. Stejný cvik se kdysi tělal u testů u PČR, ale ta už má něco jiného :P

rosenstolz
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2010 17:57
Odpovědět 

volkswagen
no jo, jsem učitelka a zdravotní sestra, takže vím, jak zvedat pacienta a umím ho naučit anglicky,ale jak přeskočit tyč, na to jsem krátká a protože se tam vážně dostat chci, tak se radši ptám, lépe se zeptat a ověřit si, že to vím, než pak blbě vybouchnout....

tix0575
díky, začnu to pilovat.-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2010 13:02
Odpovědět 

rosestolz: fígl je v tom, že jak si sedáš, tak se rovnou po zádech skulíš na záda a v mrtvém bodě protáhneš nohy pod tyčí a využiješ zpětného pohybu do švihu, aby jsi se lépe a rychleji postavila do základního postoje...není to zas nic tak těžkého jak to vypadá popsané ;)

rosenstolz
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2010 21:36
Odpovědět 

tix0575
díky,fakt bych ti nejradši poslala metál za radu:-) už jsem to zkoušela, po chvilce to celkem šlo, ale budu ještě trénovat...fakt bych se tam chtěla dostat hodně, protože by mě to moc bavilo, tak nechci nic podcenit, měla bych stejně ještě tisíc otázek, no asi typická úča, no.-)))))

tix0575
Člen
# Zasláno: 26 Lis 2010 10:04
Odpovědět 

rosenstolz: pokud budeš něco potřebovat, tak mi napiš na tix0575@seznam.cz...to bude asi nejlepší než tady mávat některým červeným hadrem před očima :D Držím palce :)

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci