miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / ABL v ulicích
Autor Zpráva
tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 07:25
Odpovědět 

tak jak budou asi spokojeni s tímto řešením? Asi SUPER, protože ti jim nedají žádnou pokutu :D sice jie to bude stát nějakou kačku a k ničemu jim to nepomůže, ale ten pocit bezpečí se jim vyplatí :P http://domaci.ihned.cz/c1-48414070-abl-hlidala-za- miliony-ulice-v-praze-10-mame-malo-strazniku-zni-z -radnice

antimp
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 08:04
Odpovědět 

Copak, obecní darmožroute? Bojíš se o koryto a o to, že bys mohl být klientem pracáku? To se může stát hodně rychle. Taková Nová Paka zrušila obecní paka od 1.1.

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 18:23
Odpovědět 

antimp: bát jsem se přestal když jsem chodil večer do sklepa pro uhlí :D :D

guestboy
Člen
# Zasláno: 11 Led 2011 18:58
Odpovědět 

antimp

A ty jsi co za darmožrouta? :D Že oni tě nevzali a z toho pramení tvá zášť?!? :D

LeeuW
Člen
# Zasláno: 12 Led 2011 20:41
Odpovědět 

V tomto rád poskytnu informace od zdroje neboť Praha 10 je mé bydliště a bydliště i mé rodiny.

První a hlavní věc. Jsem proti využívání bezpečnostních agentur při udržování veřejného pořádku. BA nemají pro takovou věc dostatečnou oporu v zákoně.

Praha 10 jako městská část je odkázána na Magistrát pokud jde o počty Městských policistů v jejím obvodu. Dostane tolik lidí kolik je k dispozici.
V minulosti se zde vyskytlo několik míst, kde se zhoršila bezpečnostní a hygienická situace. Zvlášť u stanic metra Strašnická (vestibul) a Skalka (parčík). Zde se scházely lidé bez domova, omladina :-) a opilci. Tedy pachatelé drobných přestupků a kriminality. Tj. Vandalismu a drobných krádeží. Strážníků na dozor nad těmito místy je/bylo/bude málo.

Takže MČ využila bezpečnostních agentury a nyní je tam celodenní dozor (1 hlídač) a situace je o dost lepší a problém se přesunul do vzdálenějších míst, kde tolik nejsou na očích.
Rozdíl oproti Nové Pace je ten, že Praha je velkoměsto a když je potřeba sjedou se do 10ti minut v kterékoliv době 6 a více hlídek PČR a MP. A jak jsem napsal výše bezp. agentura stojí proti lidem, kteří jsou veskrze neagresivní a raději se stáhnou jinam aby měli klid.

Rozhodně to není náhrada za MP jen je to dočasné (dle slov radnice) řešení než dostane MČ více strážníků.

Neprovokuj antimp nebo ti Administrátor zveřejní odkud píšeš a jak se jmenuješ :-)

volkswagen
Člen
# Zasláno: 13 Led 2011 09:36
Odpovědět 

Vzhledem k tomu, že na Praze 10 jsem bydlel 30 let a s místní MP mám svou zkušenost přispěji také svou troškou do mlýna. Řešil jsem s nimi naprosto neutěšenou situaci v ulici V Korytech (jistě znáte), kterou jezdí auta do deponie a ona vypadá spíš jak cesta do polí. Mailem i telefonicky mi bylo přislibováno, jak budou řešit, jak už se na ně chystají, jak se budou snažit. No a co udělali? Jistě víte :-) A to tam naproti vjezdu do deponie mají strážnici. To asi tak v krátkosti k užitečnosti MP na Praze 10 :-)

tix0575
Člen
# Zasláno: 13 Led 2011 09:41
Odpovědět 

http://www.denik.cz/z_domova/policie-malo-lidi-pal iva-i-penez-na20110112.html někde už si pomalu zvykají, že strážníci budou řešit věci i za PČR

LeeuW: mne by spíše zajímala praxe. Když BA zjistí nějaký přestupek, tak pak volá hlídku MP, neb PČR nebo pachatele snad upozorní, že dělá nepořádek?
...problém se přesunul do vzdálenějších míst, kde tolik nejsou na očích. ... tohle podle mne není řešení, jen vytlačení problému k sousedům :(

LeeuW
Člen
# Zasláno: 13 Led 2011 23:15 - Změnil/a: LeeuW
Odpovědět 

BA dotyčného upozorní a když s ním není domluva zavolá hlídku MP nebo tam dojde okrskář.

Problém se přesunul cca stovku metrů dál pořád v rámci jednoho obvodu. Některé jevy prostě nejde vymýtit a oni si to svoje krabicové víno někde vypít musejí. Tak teď nedělají z parčíku uprostřed čtvrti toalety a nelijí víno na hlavy lidem do podchodu.

usama
Člen
# Zasláno: 14 Led 2011 00:25
Odpovědět 

Nová Paka
Co na to říci... neposmívám se obvykle jménům, ale v Nové Pace asi bydlí dobrá paka... nelze se ani s ohledem na volební výsledky divit - banda amatérů.
Na druhou stranu soudruhu, když kritizuješ, tak si přečti diskusi na zastupitelstvu...

antimp
Člen
# Zasláno: 14 Led 2011 12:59
Odpovědět 

Kdepak obecní darmošlape, správně má věta znít " Nová Paka zrušila obecní paka "

krisotek
Člen
# Zasláno: 4 Úno 2011 21:09
Odpovědět 

Můžu se tě zeptat a vysvětlíš mi to proč seš tvrdý kritik a přímo nesnášíš obecní policii ? Mně nevadí ani státní a ani obecní, nic mi zatím špatného neudělali a vždy pomohli. Jestli můžeš to rozepsat, protože jsem dlouho takového člověka nikde na doskuzícj nezažil co má k něčemu , tak silné výhrady. děkuji za odpověď a s podravem.

usama
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 10:25
Odpovědět 

krisotek... proč, proč jí nemá rád... protože ho nepřijali ani k PČR ani k MP a musí sedět na vrátnici stavby za 49,- brutto na hodinu...

antimp
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 16:18 - Změnil/a: antimp
Odpovědět 

Chlapče, chlapče, ty mi velmi připomínáš jednoho připrcatělého a zakomplexovaného kreténa, který si tu jeden čas pod nickem qqq hrál na chytráka a nakonec skutek utek. On to byl jenom debil Jan Brázda, co s velkou slávou rychlostudoval plzeňská práva, chvíli škodil u PaCH a pak se pokoušel být "pedagogem" .
btw. Nějak dobře znáš mzdy u spodiny.Že ty tu částku čteš ze své výplatní pásky?

e policeman
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 16:23
Odpovědět 

antimp
U tebe jsou lidé pracující za,řekněme, 49,-Kč spodina?Takže i dělníci někde u pásu nebo v pekárně?.Ale někdo přeci dělat musí nebo ne?Kdo se podílí na pečení rohlíků,které ty jíš?Zamysli se nad sebou ty jedna vrchnosti!

antimp
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 19:31
Odpovědět 

Jelikož obecná sazba minimální mzdy je 48,10, tak za 49,- pracuje opravdu jen spodina. Ještě chvilku tady něco slintej a jen mne utvrdíš v tom, že ty jsi ideální kandidát na takovou výši mzdy.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2011 23:38
Odpovědět 

idiot: hochu hochu, prober se, za ty peníze dneska pracoje kde kdo a je rád , že je má

usama
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2011 14:16 - Změnil/a: usama
Odpovědět 

antimp

.... který si tu jeden čas pod nickem qqq hrál na chytráka a nakonec skutek utek. On to byl jenom debil Jan Brázda, co s velkou slávou rychlostudoval plzeňská práva, chvíli škodil u PaCH a pak se pokoušel být "pedagogem".

:-) :-) :-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-):-) :-)

Teď jsi mě opravdu pobavil :-) Já myslel, že jsi větší formát, ale je to ještě horší než jsme mysleli. Prej Brázda. Ty woe jeden ubohoučkej, to si z tebe utahoval můj mladší bratříček, co tehdy studoval Trivis a bylo mu 16 let.
Tohle jsem mu musel, zavolat. Normálně ti vzkazuje, že se (cituji:) uchcal smíchy.
Tebe napálil student 2. ročníku Trivisu, a ty jsi mu to všechno sežral, a ještě jsi si myslel, že je to plukovník Brázda :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) )))))))))))))))))

antimp
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2011 13:40
Odpovědět 

A jakou další pohádku tam máš na dnešek?
btw. Pokud je bratr či jiná osoba inkontinentní, měl by konzultovat tuto komplikaci na některém z urologických pracovišť.

e policeman
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2011 19:19
Odpovědět 

antimp
A ty navštiv psychiatrii,neb inkontinentní je tvůj mozek :-)

antimp
Člen
# Zasláno: 15 Úno 2011 22:20
Odpovědět 

Obecní darmošlape, nech si vysvětlit význam daného slova a pak něco slintej

petrpetr
Člen
# Zasláno: 16 Úno 2011 09:19
Odpovědět 

e policeman on ti jen závidí, že děláš za 200 na hodinu a on má tu pajsku

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci