miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Ověření totožnosti
Autor Zpráva
Pida68
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2011 18:10
Odpovědět 

Včera mě předvedla Policie na služebnu, neboť jsem neměl občanský průkaz a to třicet metrů od bytu.
Nařkli mě z Křičení na Policii, schovávání před Policii a vyhrožovali Záchytkou.
Já byl úplně střízlivý, neboť mi nebylo dobře , tak jsem na diskotéce nepil alkohol.
Po mémm návrhu než pojedem na záchytku zkusit dejchnout, přestali mluvit o záchytce.
Stále si přáli ověřit totožnost a nechtěli mě nechat dojít 30 metrů pro občanský průkaz.
Poté mě stále obviňovali z křičení na policii. Já mám však svědky , že jsem na nikoho nekřičel před nikým se neschovával.
Jak a kde můžu podat stížnost na ony Policajty - za křivé obvinění ; -urážku na ctii - a nestandartní postup?
děkuji za radu a pomoc.

petrpetr
Člen
# Zasláno: 20 Bře 2011 18:47
Odpovědět 

nadřízenému

Pida68
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2011 06:23
Odpovědět 

A BUDE TO MÍT NĚJAKOU CENU?

volkswagen
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2011 13:34
Odpovědět 

Ano, dost pravděpodobně vás pak budou kontrolovat pokaždé, když vyjdete z domu....

josef107
Člen
# Zasláno: 21 Bře 2011 18:48
Odpovědět 

To jsi u sebe neměl nic jiného jinej doklad.

e policeman
Člen
# Zasláno: 22 Bře 2011 17:51
Odpovědět 

Pida68
Urážka na cti... Oni Ti nadávali?
A jinak, sorrry, ale já mám u sebe OP vždy.Např.v hospodě, neb na disko již nechodím vzhledem k věku :-)
Postačí většinou i řidičák nebo pas.Ale ten většina z nás,popravdě, u sebe běžně nenosí.
Pro příště, měj OP s sebou a máš klid.

Pida68
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 00:30
Odpovědět 

Jaj to už vím, že ji mám mít.
Ale jiná bunda kámoš venku... nikdy nedělám problémy...dost známých u policie... nikdy mě nekontrolovali...
Urážka na cti jest křivé obvinění z nadávek a vytržnictví.
Dost se mě to dotklo.
Policie se dost zastávám, ale tohle bylo moc...

bobr
Člen
# Zasláno: 23 Bře 2011 16:35
Odpovědět 

Nemít občanský průkaz trestné není!.. Jen tě policie může kdykoli při kontrole totožnosti předvést na prokázání totožnosti na služebnu PČR.. A ještě k té urážce na cti. Pokud by se skutečně stalo, že tě někdo urazí, tak je to přestupek proti občanskému soužití a musíš podat sám návrh na Městský úřad, do tří měsíců, kdy ses o tomto přestupku dozvěděl.. Je to takzvaný návrhový přestupek.

shelby
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2011 22:54
Odpovědět 

si to můžou vylustrovat přes vysiláčku ne ?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2011 22:59
Odpovědět 

shelby.... u MP není zas tak realné

shelby
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2011 00:00
Odpovědět 

petrpetr, ty jsi asi mimo mísu ne?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2011 08:00
Odpovědět 

shelby. přes vysílačku vylustruje tak velký h..., přes den na úřadě když jsou úřední hodiny. A jinak u PČR. tudíž přes vysílačku nic nevylustruje.

shelby
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2011 14:18
Odpovědět 

:DD kámo ty nevíš

petrpetr
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2011 16:04
Odpovědět 

co nevím ?

bobr
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2011 21:03
Odpovědět 

Přes vysílačku to samozřejmě jde .. Ale ta ověřovaná osoba si může vymyslet kdeco. Třeba zná náhodou tvojí totožnost, shelby a nahlásí ji, policajt si to ověří vysílačkou a tobě domů přijde upozornění, žes nezaplatil pokutu za rušení nočního klidu. A budeš koukat jak vejr.

Pida68
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2014 09:31
Odpovědět 

Škoda slov.
Dostal jsem pokutu a jsem vinen.
U komise mi přeci jen poradili - nepouštět se do větších akcí proti Polici.
Nemá to prý smysl - takže příště - Si na hlavu nechat třeba nasrat neboŤ POLICIE je nedoknutelná.
Stejně jako v Ostravě - při Sparta-Baník...
Nemám slov

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je osm děleno čtyři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás community script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci