miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Strážníci míří k soudu: odvezli muže na záchytku a řidiči vyrazili zuby
Autor Zpráva
Admin
Administrátor
# Zasláno: 29 Dub 2011 08:35
Odpovědět 

http://pardubice.idnes.cz/straznici-miri-k-soudu-o dvezli-muze-na-zachytku-a-ridici-vyrazili-zuby-13a -/pardubice-zpravy.asp?c=A110428_120803_pardubice- zpravy_meb

tix0575
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2011 11:45
Odpovědět 

zajímavé jsou diskuzní příspěvky dvou táborů...ten místní si MP pochvaluje a přespolní jim nemůžou přijít na jméno :) obzvláště ti, co dostali za uši

antimp
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2011 12:52
Odpovědět 

Na každou svini se vaří voda a že tahle sebranka obecních kreténů byla pěkná sbírka výstavních kousků z prasečince

e policeman
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2011 16:52
Odpovědět 

Nechme to na soudu.Pak můžeme debatovat.
V LB jsou i na můj vkus kolegové sice dost "akční" nicméně ten "ubohý nevinný řidič"-delikvent si zasloužil možná víc než jen to co mu "naložili".

antimp
Člen
# Zasláno: 30 Dub 2011 20:15
Odpovědět 

Opravdu? On snad obecní strážník má právo "zasahovat" mimo katastr obce zřizovatele či smluvního partnera? Nemá. Má tam pravomoc na stejné úrovni jako hlídač na skládce odpadu.
On snad obecní strážník má rozhodovací pravomoci ve směru fyzických trestů? Takže tu moc neslintej o nějakém "nakládání".

~CENSORED~

tix0575
Člen
# Zasláno: 1 Kvě 2011 12:45
Odpovědět 

antimp: soudit někoho bez skutečné znalosti věci si dovolí jenom odborník jako jsi ty :P My obyčejní smrtelníci si počkáme až co na to řekne soud :D

e policeman
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 17:41
Odpovědět 

antimp
Já nikde nic nepsal o kompetencích.Přečti si pořádně co jsem napsal a pak se rozčiluj Ty srando.

antimp
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2011 19:46
Odpovědět 

Obecní strážníku z Rožnova, zkus požádat někoho inteligentnějšího než jsi ty - ano, vím, že je to téměř každý metař - a nech si vysvětlit, kdo napsal a co to znamená
"V LB jsou i na můj vkus kolegové sice dost "akční" nicméně ten "ubohý nevinný řidič"-delikvent si zasloužil možná víc než jen to co mu "naložili"."
a pak si nech vysvětlit obsah mojí reakce
"On snad obecní strážník má rozhodovací právo moci ve směru fyzických trestů? Takže tu moc neslintej o nějakém "nakládání".

~CENSORED~

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je nula krát tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci