miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Projetí křižovatky na červenou
Autor Zpráva
Kara
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 11:12
Odpovědět 

Jezdím už 30let bez jediné nehody. Stalo se mi - projela jsem křižovatku na červenou, taková nenápadná, pro vyjíždění autobusů z parkingu. Hned mi to došlo, ale už bylo pozdě. Zprava mi pomalu najížděl autobus, přišlápla jsem plyn, abych ho neomezila. Jenže ten šílenec najednou akceleroval jak závodní formule a vyřítil se na mě tak, že jsem musela sešlápnout plyn k podlaze a vyhnout se mu až do protisměru. Odbočoval doleva, tu křižovatku snad musel proletět na dvou kolech. Zvládla jsem to, reakce mám perfektní a skvělé auto, už mockrát mě to vytáhlo z nepříjemné situace. Tuhle jsem si poprvé zavinila sama, uznávám. Šokoval mě ten řidič. Mockrát se mi stalo, že mi před nosem prolítlo auto, které tam nemělo co dělat a já byla vždycky ta, která svou reakcí zabránila nehodě. Teď mi to mohl za ta léta někdo vrátit. A ten někdo udělal všechno proto, aby nejen nezabránil nehodě, ale aby zabil mě, moje dvě dcery, které obě seděly na pravých sedadlech a případného nevinného chudáka, kdyby jel v protisměru. Kdybych včas nezareagovala, najel by nám přímo do boku a v té rychlosti by nás převálcoval na hromadu trosek. Ponaučení - pokud pojedu po silnici a vlítne mi tam cyklista na kole nebo motorkář, mám přidat a zabít ho, protože udělal chybu? Co to bylo za člověka? Neohrozila jsem ho, nemusel by ani přibrzdit, autobus měl prázdný. Chtěl využít mojí chyby a pobavit se zabitím tří lidí? K čemu jsou psychotesty, které neodhalí agresivitu u řidiče profesionála? Denně projíždím jednu nepříjemnou křižovatku, kříží se tam silnice se sjezdem z dálnice. Jen šílenec do ní vjede bez rozhlédnutí, když mu padne zelená. Naprosto běžně se vám před nosem přeřítí rozjetý kamion s řidičem profesionálem.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 16:48
Odpovědět 

Vyjádření toho řidiče je kde?
Váš dotaz zní?

Kara
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 18:11
Odpovědět 

Vyjádření řidiče autobusu není, kdyby se mi dostal do ruky, už by se ani vyjádřit nemohl. A dotaz? Pracovala jsem dvacet let v dopravě, vím, že nařízené psychotesty jsou v podstatě "dávačka". Neznám řidiče, který by neprošel. Co takhle zaměřit testy na skrytou agresi a nařídit je všem řidičům? A skutečně je vyhodnocovat? A že těch pirátů není málo. Já projela křižovatku na červenou, ale vím, že už se mi to zatraceně nestane. Jenže ten autobusák se zase neovládne, až se mu stane něco podobného a už to může dopadnout úplně jinak.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 19:45
Odpovědět 

aha....

petrpetr
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 20:59
Odpovědět 

slečno, nebo paní autobus nejde jen tak akcelerovat jako o závod, asi jste nikdy neřídila autobus že. no a když by jste ho neohrozila jak píšete tak asi potom těžko mohl ohrozit on Vás žejo. No a na Váš dotaz, vždyt to je prakticky nemožné nějaké testy pro všechny. jste asi trošku někde jinde.

pepa
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2011 23:37
Odpovědět 

jen mimo mísu....možná by jste se divili jaký maj autobusy spíše teda náklaďáky zrychlení :-) mluvím o tom když samozřejmě nejsem naložen, hodně osobáčků má problém :-)

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva děleno dva?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás online community software miniBB™ © 2001-2018, Strážníci