miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Projetí křižovatky na červenou
Autor Zpráva
Kara
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 11:12
Odpovědět 

Jezdím už 30let bez jediné nehody. Stalo se mi - projela jsem křižovatku na červenou, taková nenápadná, pro vyjíždění autobusů z parkingu. Hned mi to došlo, ale už bylo pozdě. Zprava mi pomalu najížděl autobus, přišlápla jsem plyn, abych ho neomezila. Jenže ten šílenec najednou akceleroval jak závodní formule a vyřítil se na mě tak, že jsem musela sešlápnout plyn k podlaze a vyhnout se mu až do protisměru. Odbočoval doleva, tu křižovatku snad musel proletět na dvou kolech. Zvládla jsem to, reakce mám perfektní a skvělé auto, už mockrát mě to vytáhlo z nepříjemné situace. Tuhle jsem si poprvé zavinila sama, uznávám. Šokoval mě ten řidič. Mockrát se mi stalo, že mi před nosem prolítlo auto, které tam nemělo co dělat a já byla vždycky ta, která svou reakcí zabránila nehodě. Teď mi to mohl za ta léta někdo vrátit. A ten někdo udělal všechno proto, aby nejen nezabránil nehodě, ale aby zabil mě, moje dvě dcery, které obě seděly na pravých sedadlech a případného nevinného chudáka, kdyby jel v protisměru. Kdybych včas nezareagovala, najel by nám přímo do boku a v té rychlosti by nás převálcoval na hromadu trosek. Ponaučení - pokud pojedu po silnici a vlítne mi tam cyklista na kole nebo motorkář, mám přidat a zabít ho, protože udělal chybu? Co to bylo za člověka? Neohrozila jsem ho, nemusel by ani přibrzdit, autobus měl prázdný. Chtěl využít mojí chyby a pobavit se zabitím tří lidí? K čemu jsou psychotesty, které neodhalí agresivitu u řidiče profesionála? Denně projíždím jednu nepříjemnou křižovatku, kříží se tam silnice se sjezdem z dálnice. Jen šílenec do ní vjede bez rozhlédnutí, když mu padne zelená. Naprosto běžně se vám před nosem přeřítí rozjetý kamion s řidičem profesionálem.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 16:48
Odpovědět 

Vyjádření toho řidiče je kde?
Váš dotaz zní?

Kara
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 18:11
Odpovědět 

Vyjádření řidiče autobusu není, kdyby se mi dostal do ruky, už by se ani vyjádřit nemohl. A dotaz? Pracovala jsem dvacet let v dopravě, vím, že nařízené psychotesty jsou v podstatě "dávačka". Neznám řidiče, který by neprošel. Co takhle zaměřit testy na skrytou agresi a nařídit je všem řidičům? A skutečně je vyhodnocovat? A že těch pirátů není málo. Já projela křižovatku na červenou, ale vím, že už se mi to zatraceně nestane. Jenže ten autobusák se zase neovládne, až se mu stane něco podobného a už to může dopadnout úplně jinak.

milancukrar
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 19:45
Odpovědět 

aha....

petrpetr
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2011 20:59
Odpovědět 

slečno, nebo paní autobus nejde jen tak akcelerovat jako o závod, asi jste nikdy neřídila autobus že. no a když by jste ho neohrozila jak píšete tak asi potom těžko mohl ohrozit on Vás žejo. No a na Váš dotaz, vždyt to je prakticky nemožné nějaké testy pro všechny. jste asi trošku někde jinde.

pepa
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2011 23:37
Odpovědět 

jen mimo mísu....možná by jste se divili jaký maj autobusy spíše teda náklaďáky zrychlení :-) mluvím o tom když samozřejmě nejsem naložen, hodně osobáčků má problém :-)

niaz8085
Člen
# Zasláno: 7 Led 2020 08:31
Odpovědět 

تبلیغات رایگان
تبادل لینک خودکار
فروش vst
تبلیغات رایگان تلگرام
آگهی رایگان ایستگاه
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی
فروش مواد شیمیایی
خرید ضایعات آهن
تور ارزان

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je jedna děleno jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum software miniBB™ © 2001-2021, Strážníci