miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Expřítel
Autor Zpráva
libuse
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 09:46
Odpovědět 

Dobrý den. potrebuji poradit. Mela jsme 6let přítele, mm s ním dítě( neni uveden jako otec). Behem tech let mi byl cato neverny a ja na oplatku jendou take. jde o to ze posledni rok me urazi, vyhrozuje a doslo to i fyzickemu napadeni u me doma . vzdy se opil a zacal resit minulost a byt paranoidni a hazet na me vse mozne co mu prelitlo pres nos. drzel me pod krkem, hazel se mnoua to vse i ve vedomi naseho syna kteremu ted je 2,5roku. Pred mesicem jsme se snim rozesla definitivne ale neda pokoj, pise mi vyhruzky ja kdyz nahlasim zakaz priblizeni vyjde najevo to co ma u sebe v pc nejake fotky nebo historie z icq kdy jsme si psala pred 4lety s jednim muzem se kterym jsem par mesicu byla .jednu chvili tu i o nocich vyzvanel. pora dmi vola ze hcce s emnou jen mluvit ale kdyz odmitam tak mi zacne vyhrozovat a vydirat ze si me nekde pocka hazi na me ze snekym spim ze nekoho mam. pravda je takova ze po rozchodu jsme snikym nebyla a ani posledni rok vlastne kdyz uz neco bylo slo o kratkodobe psani tak asi jak kazdy tomu obcas pofdlehne ale verna jsme byla fyzicky. verejne me na Facebooku ponizuje .behem roku mi nadaval ze me zaveze do prirody a tam me zajkope ze me nkdo nenajde to mi opravdu rikal. nevim co delat bojim se toho ze na celou rodinu hodi spinu a hlavne jsme ho chtela usetrit protoze je otec biologicky naseho syna ale uz jsem jen ve stresu bojim s ebyt pomalu sama doma,protoze castokrat o nocich o vikendech stava po balkonem ve krovi a odposlouchava uz se i bojim smsky otevirat co mi zase napise. nekdy nepise nic zleho a trapi se ale ja takove rozhodnuti udelala ponevadt to bylo nesnesitelne. od doby co jsme od rodicu dostala auto abych mohla se dopravovat do skoly zacal me podezirat byt paranoidni a delat sceny, skolu jsme nedodelala . prosimvas o pomoc jak to resit. aniz by to odnesla ma rodina,bydlim se synem u rodicu a bojim se kolikrat nekam vyjit sama nebo sprateli jit do vecirku. mozna me hce zastrasit ale jak jsme uz se zminovala nekolikrat me za posledni rok i napad .je mi 25 a mu take. pripadne mi ze to psychicky nezvlada hrae se v minulostich ale hazi na me vse co ho napadne. nemohu s ejen tak volne nekde pohybovat jen v dobu kdy vim ze je na cestach (jezdi kamionem) ta se odvazim nekam v klidu vyjit ale o vecerech byvam zavrena doma se synem. budu rada za kazdou radu protoze uz jsme vazne zoufala.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 12:14
Odpovědět 

To, co popisujete je stalking, činnost dnes již trestná. Prvně bych se na Vašem místě obrátil na bílý kruh bezpečí - http://www.bkb.cz/ a následně na policii. Rozhodně bych si všechny sms, maily a ostatní věci evidoval.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři děleno tři?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci