miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Expřítel
Autor Zpráva
libuse
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 09:46
Odpovědět 

Dobrý den. potrebuji poradit. Mela jsme 6let přítele, mm s ním dítě( neni uveden jako otec). Behem tech let mi byl cato neverny a ja na oplatku jendou take. jde o to ze posledni rok me urazi, vyhrozuje a doslo to i fyzickemu napadeni u me doma . vzdy se opil a zacal resit minulost a byt paranoidni a hazet na me vse mozne co mu prelitlo pres nos. drzel me pod krkem, hazel se mnoua to vse i ve vedomi naseho syna kteremu ted je 2,5roku. Pred mesicem jsme se snim rozesla definitivne ale neda pokoj, pise mi vyhruzky ja kdyz nahlasim zakaz priblizeni vyjde najevo to co ma u sebe v pc nejake fotky nebo historie z icq kdy jsme si psala pred 4lety s jednim muzem se kterym jsem par mesicu byla .jednu chvili tu i o nocich vyzvanel. pora dmi vola ze hcce s emnou jen mluvit ale kdyz odmitam tak mi zacne vyhrozovat a vydirat ze si me nekde pocka hazi na me ze snekym spim ze nekoho mam. pravda je takova ze po rozchodu jsme snikym nebyla a ani posledni rok vlastne kdyz uz neco bylo slo o kratkodobe psani tak asi jak kazdy tomu obcas pofdlehne ale verna jsme byla fyzicky. verejne me na Facebooku ponizuje .behem roku mi nadaval ze me zaveze do prirody a tam me zajkope ze me nkdo nenajde to mi opravdu rikal. nevim co delat bojim se toho ze na celou rodinu hodi spinu a hlavne jsme ho chtela usetrit protoze je otec biologicky naseho syna ale uz jsem jen ve stresu bojim s ebyt pomalu sama doma,protoze castokrat o nocich o vikendech stava po balkonem ve krovi a odposlouchava uz se i bojim smsky otevirat co mi zase napise. nekdy nepise nic zleho a trapi se ale ja takove rozhodnuti udelala ponevadt to bylo nesnesitelne. od doby co jsme od rodicu dostala auto abych mohla se dopravovat do skoly zacal me podezirat byt paranoidni a delat sceny, skolu jsme nedodelala . prosimvas o pomoc jak to resit. aniz by to odnesla ma rodina,bydlim se synem u rodicu a bojim se kolikrat nekam vyjit sama nebo sprateli jit do vecirku. mozna me hce zastrasit ale jak jsme uz se zminovala nekolikrat me za posledni rok i napad .je mi 25 a mu take. pripadne mi ze to psychicky nezvlada hrae se v minulostich ale hazi na me vse co ho napadne. nemohu s ejen tak volne nekde pohybovat jen v dobu kdy vim ze je na cestach (jezdi kamionem) ta se odvazim nekam v klidu vyjit ale o vecerech byvam zavrena doma se synem. budu rada za kazdou radu protoze uz jsme vazne zoufala.

volkswagen
Člen
# Zasláno: 11 Říj 2011 12:14
Odpovědět 

To, co popisujete je stalking, činnost dnes již trestná. Prvně bych se na Vašem místě obrátil na bílý kruh bezpečí - http://www.bkb.cz/ a následně na policii. Rozhodně bych si všechny sms, maily a ostatní věci evidoval.

niaz8085
Člen
# Zasláno: 3 Úno 2020 08:01
Odpovědět 

آگهی رایگان تکرو
تبادل لینک
ضایعات کارتن
خرید آپارتمان استانبول
تجهیزات پزشکی تهران
فروشگاه مواد شیمیایی
قیمت ضایعات
تور آنتالیا ارزان
مهاجرت
مهاجرت اروپا
سایت تبلیغات رایگان
آگهی رایگان ایستگاه

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je tři děleno jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás web forum software miniBB™ © 2001-2020, Strážníci