miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Vyhrožování
Autor Zpráva
KackaR
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2011 17:24
Odpovědět 

S ex-přítelem jsme si půjčili peníze od známe s tím, že se domluvili mezi sebou, že peníze mu vrátí ex-přítel, protože to byli peníze pro něho. Ale s bývalým přítelem jsme se rozešli před rokem a nikde neví kde momentálně je. A ten náš známí, mi začal psát, že pokud mu ty peníze nedám já, tak na mě někoho pošle do týdne a, že si to se mnou vyřídí někdo jiný, aby z toho neměl problémy on. A zatahuje do toho o moji rodinu. Co mám dělat?

tix0575
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2011 22:43
Odpovědět 

asi bude nejlepší vrátit co jste si půjčili.. ;)

Warlock
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2011 12:15
Odpovědět 

Dobrý den.

S ex jsme si půjčili peníze, tedy my dva jsme si je půjčili, ale byli pro něho. Nezlobte se na mě KačkoR, ale z toho mála, co zde popisujete se asi nedá říci nic jjného, než toto:

Pokud máte odůvodněnou obavu o svůj život nebo zdraví, obraťte se na Policii ČR.

Nepíšete, jakým způsobem jste si peníze půjčili, jaké záruky jste poskytli nebo neposkytli, jestli se jednalo o písemně potvrzený akt či ne. A asi nebude určující to, kdo peníze utratil, ale kdo si je půjčil.

KackaR
Člen
# Zasláno: 20 Pro 2011 19:57
Odpovědět 

žádné záruky a nešlo ani o žádný písemně potvrzený akt....

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dva krát jedna?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás light forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci