miniBB: free php bulletin board and forum softwareStraznici.com - forum 
 - Diskuze - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -
www.straznici.com fórum / OFFTOPIC / Pěkné shrnutí na téma Městapo
Autor Zpráva
volkswagen
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2012 09:00
Odpovědět 

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=20120 21001

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Úno 2012 16:20
Odpovědět 

nevím, jestli rada neplatit na místě pokutu je zrovna ta nejlepší rada :P spousta věcí by se mohla někomu pěkně prodražit!!

volkswagen
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2012 22:40
Odpovědět 

Je dost komické, že tohle vyhrožování je tam poměrně jasně zmíněno ;)

tix0575
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2012 11:57
Odpovědět 

VW: a můžeš mi, prosím, vysvětlit, jak to chceš pořídit levněji, když je přesupek spolehlivě zjištěn a jsou zajištěné důkazy pro správní řízení?? I kdyby ve finále dostal napomenutí, tak zaplatí správní poplatek

volkswagen
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2012 12:12
Odpovědět 

Aha, ono jde o to pořídit to levněji. Já si myslel, že vám jde o bezpečnost na silnicích. Omlouvám se za svou neznalost.

Ovšem když si to celé přečtete ještě jednou, tak se třeba výsledku doberete. Jde jen o to nespěchat, postupovat od jednoduššího ke složitějšímu a něco si přečíst třeba i vícekrát, ono to přijde.

tix0575
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2012 17:36
Odpovědět 

VW: a ještě dodej ... a hlavně neztrácet víru v zázrak :D

PS: policii jde o tu bezpečnost a řidiči o to, aby za svůj prohřešek zaplatil co nejméně..ale je možné se se mýlím :D

volkswagen
Člen
# Zasláno: 14 Úno 2012 19:35
Odpovědět 

No o tom, že se mýlíte jsem přesvědčený. Jen mi vrtá hlavou, je-li to omyl, či úmysl...

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2012 06:13
Odpovědět 

tix0575 - ve spravnim rizeni jsem byl. Byla to nadherna komedie. Ztraceny cas se tim pobavenim vratil. Pozadal jsem o predlozeni dukazu. Obdrzel jsem fotku, kde byla prez celou fotku vyfocena zadni cast meho auta s SPZ s tim, ze jsem pry stal v zakazu stani.
Tak pry jestli souhlasim s pokutou. Tak jsem se na pana dlouze zadival a zeptal se ho zda to mysli skutecne vazne. On vztekle mrsknul s deskami od pripadu a zacal nadavat jaci jsou ti mestaci idioti, ze od nich chodi takove podklady, ze takhle to je porad, ze se s tim neda pracovat a jak maji potom takove pripady resit. Tak jsme si potom jeste trochu zanadavali spolecne na empiky a sel jsem domu. Neplatil jsem samozrejme nic. To je realita.

Naopak posledni moje setkani s MP byl totalni zkrat, kazdeho koho znam roky ucim ze s policajtem se nemluvi, vse se posila do spravniho rizeni, protoze clovek pod natlakem a v rozruseni, bez moznosti vse prezkoumat v klidu a treba i s odbornou pomoci nevyhodnoti situaci poradne. NEEE a ja jim podepisi blok od pokuty na miste a necham si naparit 2 body za 62 km/h ve meste, kde byla sice 50 ale bylo to v dobe kdy vsude kolem klid, prazdna 4 proudovka a materialni aspekt by uspel na 100%... Omlouva mne jet to ze v tu chvili na mne lezla chripka a mel jsem horecku, jak jsem pak doma zjistil a nechtel jsem zdrzovat zname ktere jsem vezl. SLIBUJI ZE UZ TO NIKDY NEUDELAM, ne ze nepojedu o 12 km rychleji ale ze uz nikdy nepodepisi blok na silnici.

tix0575
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2012 08:39
Odpovědět 

PV: každý řidič je většinou plnoletý a svéprávný, takže se může chovat podle svého přesvědčení a svobodného rozhodnutí. Někdy to prostě může vyjít a někdy ne ... Tvůj případ je ten první. :)

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2012 14:31
Odpovědět 

tix0575 - ANO, kazdy je svepravny, a ptoto je dobre aby vedel ze tvrzeni: ''nevím, jestli rada neplatit na místě pokutu je zrovna ta nejlepší rada :P spousta věcí by se mohla někomu pěkně prodražit!!'' neni yase ay tak moc pravdive, jak tak radi tvrdite...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2012 14:50
Odpovědět 

A kolik lidí vyhraje správní řízení, jeden z 10. Snad až na Zlín kde to nestíhají řešit.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2012 16:22
Odpovědět 

petrpetr - ja bych te mozna opravil i v tom ze spravni rizeni se nevyhrava. Ve spravi rizeni se rozhoduje podle dukazu...

petrpetr
Člen
# Zasláno: 23 Úno 2012 20:26
Odpovědět 

Jo jo to máš pravdu, pokud jsou nějaké foto jen RZ jak tady popisuješ je to zmetek, není co řešit. Bohužel pokud jedeš 62 a jsi zastaven na místě tak nikdy správní nevyhraješ, pokud se tedy nebudeš rok vymlouvat. Ale vše je jak se k tomu postaví správnák.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2012 06:40
Odpovědět 

petrpetr - vidis, a zase nemas pravdu...
Muzes studovat: http://www.autoweb.cz/materialni-aspekt-prestupku- nejvyssi-spravni-soud-rekl-rozhodne-ano/

petrpetr
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2012 08:09
Odpovědět 

PV a kolik lidí se soudilo 2 ,3 ?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2012 08:12
Odpovědět 

A zase pan Beran - Bože, nelap u PC a najezdi měsíčně 6 až 10 t. po českých silnicích a pak o něčem diskutuj.

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2012 08:17
Odpovědět 

petrpetr - mne PC zivi takze u nej sedim jako ty za volantem :) A co mas proti Beranovi? Nelibi se ti znalost zakonu?

petrpetr
Člen
# Zasláno: 24 Úno 2012 08:19
Odpovědět 

PVto né jen jeho jednoznačné výklady, když si to vitiskneš a zajdeš za jiným právníkem tak ten má zase jiný pohled na věc.

duchodce
Člen
# Zasláno: 23 Dub 2012 15:00
Odpovědět 

Dobrý den. Promiňte, že vám zasahuji do diskuze. Jsem už starý člověk a to co píšete o policii je strašné. Vím, jste mladí lidé a zákony vám nic neříkají, ale proboha vždyť to co píšete je anarchie! Zákony jsou od toho, aby se dodržovaly a od toho je tady policie. Kdyby jste neměli se zákonem problémy tak tady nepíšete takové hrůzy. Na co myslíte, že ty značky u silnice jsou? Hledáte jen samé kličky jak se zbavit zodpovědnosti a urazit toho, kdo na to dohlíží. Mimochodem městská policie mi zachránila život a naštěstí většina lidí je ráda, že ji máme! Raději dodržujte zákony. Taky podle statistik je známo, že ti co tak nesnášejí policajty jsou právě ti co se tam nedostali. Promiňte, že jsem tak úpřimný.

usama
Člen
# Zasláno: 2 Kvě 2012 23:44
Odpovědět 

Ta "prezentace" to je snůška blábolů. Tak nevím, zda se smát nebo brečet...

Největší legrace na tom je, že většina ředitelů městských policií statutárních měst ani měření rychlosti nechce...

pavlik12
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2012 23:26
Odpovědět 

PS: policii jde o tu bezpečnost a řidiči o to, aby za svůj prohřešek zaplatil co nejméně..ale je možné se se mýlím :D

Máte to skoro dobře až na tu první část - městské policii jde o to vybrat do obecního rozpočtu co nejvíce peněz (viz obec Koleč), Policii ČR jde naopak po počty zjištěných přestupků do statistik (viz čárkový systém).

Majk
Člen
# Zasláno: 10 Zář 2012 23:03
Odpovědět 

Obecní nebo městské gestapo bych zrušil.Buzeranty. Poslat je na psichotesty, neprojde ani jeden.Vůbec s nima nekomunikuju.Pokod něco mají, jen jim řeknu,že hodlám věc řešit se státní policií.Pokud je nezavolají, jedu pryč.Nic jim nevysvětlujuz, neodkývám, slovně ani písemně nepotvrdím.

tix0575
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2012 11:41
Odpovědět 

Majk:
a) myslím, že jedeš pryč až když s tebou skončí :P
b) většina světa píše ve slově psychotest Y ;) ano, i ti, co neprojdou tím testem

PetrVesely
Člen
# Zasláno: 11 Zář 2012 19:13
Odpovědět 

duchodce - vazeny, od vasich casu se toho celkem dost zmenilo...

duchodce - myslim na strane a prioritach policie a lidi se na to proste snazi nejak reagovat... Pockejte za chvilku vas budou zvat k zaplaceni pokuty protoze jste vlastnik vozidla a nekdo z vasi rodiny spatne zaparkoval s vasim autem ktere jste jim pujcil...

Budete se muset rozhodnout zda budete bonzovat na svou rodinu a nebo zaplatite 10000,- Pak se sem prosim vratte a popovidame si o tom jak je pro vas prijemne 'dodrzovat zakon'

cudla
Člen
# Zasláno: 10 Lis 2012 11:21 - Změnil/a: cudla
Odpovědět 

nemyslím si to. Mě chtěli dát pokutu za rozsvícené mlhovky. Nezaplatil jsem jim požadovaných 200 kč, chtěl jsem hnát celou věc na magistrát-pustili mě s domluvou :-)

e policeman
Člen
# Zasláno: 12 Lis 2012 13:46
Odpovědět 

cudla
MP emuze resit mlhovky.Pouze oznamovat.

Vaše odpověď
Tučně  Kurzíva  Podtržení  Vložit obrázek  Vložit odkaz 
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici čtyři:
Pro ověření, že jste opravdu člověk je nutné SLOVNĚ odpovědět následující otázku:
Kolik je dvanáct mínus šest?
» Uživatelské jméno  » Heslo 
Pouze registrovaní uživatelé smí vkládat příspěvky. Přihlaš se se svými přihlašovacími údaji před odesláním příspěvku, nebo se zaregistruj

Pohání nás forum script miniBB™ © 2001-2018, Strážníci